Goh, ik zat me al af te vragen wanneer die opmerking zou komen...quote:Op maandag 3 juni 2013 00:52 schreef Lon3 het volgende:
Je vriendin tijdens het douchenwel poorten open zetten zodat fok mee kan kijken
Iemand moest hem makenquote:Op maandag 3 juni 2013 11:20 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Goh, ik zat me al af te vragen wanneer die opmerking zou komen...
Als je niet bang bent voor een beetje gpio-programmeren kun je ook voor minder dan een dollar een ir-receivertje van eBay halen (of bij je lokale elektronicaboer).quote:Op zondag 2 juni 2013 14:08 schreef mschol het volgende:
[..]
er bestaan vast IR ontvangers..
ik weet wel dat de IR ontvanger van mijn cheap ass china pc afstandsbediening wel gebruikt kon worden onder windows +xbmc (je moest chinavision ofzo hebben als producent van de A/B
ik ben nu meer fan van de mele F10, toetsenbord en muis in 1(en harmony gebruik ik daardoor nauwelijks..)
stel ik wil met dat gpio gaan prutsen, wat voor spul kan ik er op aansluiten en, het belangrijkst, hoe vind ik dat spul?quote:Op maandag 3 juni 2013 14:27 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Als je niet bang bent voor een beetje gpio-programmeren kun je ook voor minder dan een dollar een ir-receivertje van eBay halen (of bij je lokale elektronicaboer).
Eindelijk binnen!quote:Op vrijdag 31 mei 2013 07:32 schreef henrivo het volgende:
Scheduled delivery:
Monday, 03/06/2013, By End of Day
Even die link onthouden. Ik zal het eens allemaal doorlezen.quote:Op maandag 3 juni 2013 17:04 schreef KomtTijd... het volgende:
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1514963 dit is een goed startpunt
dan ga ik daar eens een keertje lezenquote:Op maandag 3 juni 2013 17:04 schreef KomtTijd... het volgende:
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1514963 dit is een goed startpunt
Ik gebruik een raspberry als front end stream box en heb alle download spul op een back end server die alles regelt. Dus ik zou het niet echt weten.quote:Op woensdag 5 juni 2013 15:02 schreef henrivo het volgende:
Iemand hier die Sabnzbd gebruikt? Wijkt jullie downloadsnelheid erg veel af van de desktop? Ik kom namelijk niet veel verder dan 1mb/s.
Ik heb er 2 geïmporteerd, 1 voor xbmc en 1 als servertje, die 's nachts downloadt naar een externe usb schijf.quote:Op woensdag 5 juni 2013 15:14 schreef Lon3 het volgende:
[..]
Ik gebruik een raspberry als front end stream box en heb alle download spul op een back end server die alles regelt. Dus ik zou het niet echt weten.
Ik vermoed dat de download snelheid gecapped wordt door de processor en geheugen van de raspberry. Een oude laptop trekt ook mijn volle download snelheid niet bijvoorbeeld.
vetquote:Op vrijdag 14 juni 2013 23:54 schreef Iemand91 het volgende:
Camera module livestream: http://newstream.hexten.net/picaster/
Bron.
De beeld kwaliteit valt me nog erg meequote:Op vrijdag 14 juni 2013 23:54 schreef Iemand91 het volgende:
Camera module livestream: http://newstream.hexten.net/picaster/
Bron.
quote:Op vrijdag 14 juni 2013 23:54 schreef Iemand91 het volgende:
Camera module livestream: http://newstream.hexten.net/picaster/
Bron.
Dit dusquote:Op zaterdag 15 juni 2013 14:04 schreef Wisheh het volgende:
[..]
De beeld kwaliteit valt me nog erg meeBinnenkort ook maar eens bestellen en kijken wat ik ermee ga doen
Sorryquote:
Een USB-hub.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 13:29 schreef Gtaboy107 het volgende:
Mensen, als ik nou mijn externe harde schijf aan mijn Rasp wil doen(Wegens Raspbmc), wat kan ik dan gebruiken om de Pi genoeg power te geven?
je hebt je pi niet aan de netvoeding zitten?quote:Op dinsdag 25 juni 2013 13:29 schreef Gtaboy107 het volgende:
Mensen, als ik nou mijn externe harde schijf aan mijn Rasp wil doen(Wegens Raspbmc), wat kan ik dan gebruiken om de Pi genoeg power te geven?
Jawel, maar het is niet goed genoeg.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 13:37 schreef mschol het volgende:
[..]
je hebt je pi niet aan de netvoeding zitten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |