Misschien bedoelde ik die twee ook wel als uitersten. Ach ja, persoonlijk ga ik in de zomer liever naar Galicië, Asturië of Cantabrie. Kun je in de schoudermaanden of de winter wel eens Andalusië opzoeken. Ben niet zo'n hitte freak.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 12:46 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat zou kunnen hoor, ik ben niet zo bekend met Costa De La Luz. Malaga zelf is altijd behoorlijk spaans gebleven. Daar vind je echt geen friet van piet. Ik ben het er nog nooit tegengekomen in ieder geval.
Bijna alles daarbuiten is behoorlijk op de Noord Europeaan gericht inderdaad. Hoewel het er dan ook weer aan ligt waar je naartoe gaat. Ik woon deel van het jaar op steenworp afstand van Fuengirola, wat ook wel touristisch is, maar je kan er erg veel origineel spaanse restaurants vinden bv. Als je wat verder richting Malaga gaat (vanaf Fuengirola) kom je in tourist hell terecht. Benalmadena, Torremolinos wil je (ik in ieder geval) niet dood gevonden worden. Daar heb je elke 10 meter een frietkot.
In Fuengirola heb je dat ook, maar dan alleen aan de kust, en niet alles is een frietkot, er is behoorlijk wat variatie.
Ik vind september de prettigste maand wat warmte betreft. De ergste warmte is dan over en gaat het naar zo'n 25 graden. Ik ben ook niet zo'n hittefreak, maar je went er redelijk snel aan.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 12:49 schreef MCH het volgende:
[..]
Misschien bedoelde ik die twee ook wel als uitersten. Ach ja, persoonlijk ga ik in de zomer liever naar Galicië, Asturië of Cantabrie. Kun je in de schoudermaanden of de winter wel eens Andalusië opzoeken. Ben niet zo'n hitte freak.
Dat zou dan gelijk het mooiste land van Europa zijnquote:Op vrijdag 8 juli 2016 12:58 schreef MCH het volgende:
Andalusië is ook zo groot, het is bijna een land op zich.
Oneens, Galicie, Cantabrie en Asturie zijn mooier.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 13:03 schreef Hi_flyer het volgende:
[..]
Dat zou dan gelijk het mooiste land van Europa zijn
Dat moet je lekker vinden, des te meer ruimte voor mijquote:Op vrijdag 8 juli 2016 13:04 schreef MCH het volgende:
[..]
Oneens, Galicie, Cantabrie en Asturie zijn mooier.
Ben je daar geweest?quote:Op vrijdag 8 juli 2016 13:05 schreef Hi_flyer het volgende:
[..]
Dat moet je lekker vinden, des te meer ruimte voor mij
Cantabria niet, maar dat zal niet zo verschillend zijn van Asturia. Galicia ken ik redelijk en muv Extremadura ken ik heel Spanje vrij goed. Ik heb er veel fietstochten gemaakt. Andalusia blijft mijn favoriet, muv van de laatste kilometer aan de kust.quote:
Ik weet ook wel dat het binnenland van Anda zo goed als uitgestorven is maar ik vind het ontbreken van de massahysterie in het noorden gewoon prettig. Het is wel eens druk maar dat is bij lange na niet de drukte van de andere Costa's. Enige minpuntje is het weer. Je kan zo maar een Hollandse week hebben met regen en 19 graden.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 13:14 schreef Hi_flyer het volgende:
[..]
Cantabria niet, maar dat zal niet zo verschillend zijn van Asturia. Galicia ken ik redelijk en muv Extremadura ken ik heel Spanje vrij goed. Ik heb er veel fietstochten gemaakt. Andalusia blijft mijn favoriet, muv van de laatste kilometer aan de kust.
Jawel hoor, als je het hebt over Torremolinos of van die internationale gebieden wel.quote:Op woensdag 19 september 2018 14:40 schreef Bulletdodger het volgende:
Over 2 weken ga ik richting Andalusië, in de buurt van Malaga.
Nu zijn onze eettijden heel anders dan de spanjaarden, maar hoe is dat in de toeristische delen?
Kan je daar wel gewoon rond "Hollandse tijden" gaan eten?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |