FOK!forum / Gaming / Total war: Rome 2 #2 Greek Culture Pack
Polaccozondag 12 mei 2013 @ 12:19
2ihmsqr.jpg

De stad van Carthago
jkxahd.jpg

Total War is een reeks van turn-based strategy computerspellen die ontwikkeld zijn door Creative Assembly en Activision. De Total War-reeks is vooral bekend om haar grootschalige oorlogsvoering waarbij tot wel 10.000 manschappen betrokken zijn. Er zijn onlangs 4 games ontwikkeld. De titel "Total War" slaat op de term Totale oorlog die een staat van oorlog aanduidt waarin alle mogelijke middelen worden gebruikt om de vijand te verslaan.

Live action trailer

Eerste gameplay video

Tweakers redactie

Dev diary #1

Vorige delen:
Shogun: Total War
Medieval: Total War
Rome: Total War
Medieval II: Total War
Empire: Total War
Napoleon: Total War
Total War: Shogun 2

En nu ook Total war: Rome 2

SPOILER
[quote]Een vloot van zo’n twintig schepen danst op een glinsterende zee. In de verte doemt het imponerende Carthago op en de mannen op de schepen slaken een oerkreet die ver over het water schalt. De schepen meren aan terwijl links en rechts gekatapulteerde rotsen verwoestend inslaan. Houten barricades bieden enige bescherming tegen vijandelijke boogschutters die de hoge maar door oorlog ook broze muur wanhopig proberen te beschermen. De Romeinen duwen hun belegeringstorens onverschrokken voorwaarts, hun schild omhooghoudend ter bescherming.

Een gevoel voor stijl hebben ze bij The Creative Assembly wel. Met rustige glijdende camerabewegingen wordt haast onderkoeld getoond hoe duizenden manschappen zich opmaken voor de strijd. Binnen de stad zien we hoe de Carthaagse soldaten zich wanhopig proberen te organiseren, terwijl de Romeinen op verscheidene punten een doorbraak willen forceren. Een schip vaart de haven binnen en omzeilt zo de eenheden die de muur staan te verdedigen. Even verderop klapt de aanvalstoren open en stormen zwaarbewapende troepen naar buiten om de directe confrontatie aan te gaan.

Het gevoel dat er een immense strijd gaande is, komt niet alleen door de enorme aantallen of het feit dat door de combinatie van schepen en landeenheden de tactische mogelijkheden uitgebreid zijn. Nee, het zijn juist de kleine details die het ‘m doen. Een (voorlopig) experimentele camera laat je eenheden van dichterbij dan ooit volgen. Op gezichten van de aanvalseenheden die het speerpunt vormen van de aanval, valt spanning af te lezen: zij moeten de eerste klappen opvangen en door zien te stoten, zodat de muur in handen van de Romeinen komt. Bij het Carthaags leger zie je ondertussen de schrik: het beleg van Carthago duurt al drie jaar en de stad is een mergeldood aan het sterven.

Verderop ontbreekt dezelfde wanhoop op de gezichten. Vol vertrouwen wachten een paar pelotons de doorgebroken Romeinen op. Er wordt ruimte gemaakt. Een stampgeluid wordt luider en met een woeste trompetschel doemen War Elephants op...

Dichter bij de actie
Nu kan het bovenstaande je bekend in de oren klinken; niet lang geleden vertelden we al over hoe je dichter bij de strijd moet worden betrokken, en ook de makers hebben al benadrukt dat dit het streven is. Het persoonlijker en intenser maken van de game, beperkt zich echter niet tot slechts de immense gevechten waar we nog hoteldebotel van zijn. Ook het managementgedeelte van de game moet een stuk meer persoonlijkheid gaan bieden.

Zo is de rol van de senaat veranderd. In het eerste deel van Rome: Total War, was het Romeinse Rijk eigenlijk kunstmatig in drie facties/families opgedeeld, die elk andere missies kregen opgedragen van de senaat. Waren de drie facties bij elkaar groot genoeg om te kunnen spreken van een ‘rijk’, dan brak er bonje uit en moest je het plots opnemen tegen andere Romeinen. Dat spelletje is een beetje van de baan.

De game begint in de tijd dat het rijk nog een republiek is en op een later moment is het mogelijk om jezelf tot keizer te kronen. In eerste instantie wordt het belangrijk om jezelf een goede positie binnen de senaat te verwerven, later moet je precies weten welke families ertoe doen en kun je beslissen om een coupe te plegen en zo de positie van keizer te veroveren. Hoe zich dat daadwerkelijk naar de game moet vertalen, dat is een vraag waarover The Creative Assembly zich de komende tijd gaat buigen. We zijn benieuwd en vol vertrouwen; over de Total War-games heen is al te zien dat persoonlijkheid van (leger)leiders belangrijker en belangrijker is geworden, die lijn kunnen ze ongetwijfeld doortrekken.

De kleine details
Naast de verhoogde intensiteit, kwam The Creative Assembly nog met een aantal kleine details die interessant zijn om snel mee te pakken. Alle speelbare facties zijn bijvoorbeeld vanaf het begin speelbaar, waardoor je niet eerst verplicht wordt om met de Romeinen te beginnen. Daarnaast wordt de wereld waarin je speelt flink vergroot en kom je daardoor in het Oosten onder meer verzengende woestijnen, woestenijen en woestelingen tegen. Ook genoemd: het ontwikkelen van technologie is belangrijker geworden, ook voor de diverser geworden Barbaarse facties. Met een groter budget dan ooit voor een Total War-game, wil The Creative Assembly ook echt daadwerkelijk weer groter gaan.

Total War: Rome 2 is op sommige punten een duidelijke voortzetting van de serie, maar blijft op sommige punten gelukkig ook nog een beetje mysterieus. Maar goed ook, dan hebben we iets om zelf mee verrast te worden eind volgend jaar. We hoeven nog niet precies te weten hoe de getoonde belegering van Carthago daadwerkelijk zou werken als je zelf een grote campagne start en onderweg andere beslissingen neemt. Hoe je jezelf naar een goede positie konkelt in de senaat, daarover willen we ons op een later tijdstip wel druk gaan maken. Het enige dat we nu weten, is dat Total War: Rome 2 nu al een onuitwisbare indruk heeft achtergelaten.[/quote]
Er is nog niet heel veel informatie over deze game en hij komt pas eind 2013 uit.
Wel zijn de eerste 2 facties natuurlijk al bekend Carthago en Rome.

Romeinse soldaten
hwk30y.jpg

Soldaten van Carthago
14ta4w2.jpg

De plaatjes beloven al veel :9~
Alleen hopen dat de computer gestuurde tegenstanders beter van te voren zijn.
DjUntzUntzvrijdag 17 mei 2013 @ 16:17
http://www.greenmangaming(...)y/total-war-rome-ii/ voor alle mensen die de game graag willen pre-purchasen met 25% korting. Je hebt tot vannacht 3 uur de tijd. Snel kopen dus als je interesse hebt in de game. Je hoeft mij of Salamando niet te bedanken voor de link. Onthoud gewoon dat er gewoon nog mensen bestaan die echt super awesome zijn!
Limburg82vrijdag 17 mei 2013 @ 16:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 16:17 schreef DjUntzUntz het volgende:
http://www.greenmangaming(...)y/total-war-rome-ii/ voor alle mensen die de game graag willen pre-purchasen met 25% korting. Je hebt tot vannacht 3 uur de tijd. Snel kopen dus als je interesse hebt in de game. Je hoeft mij of Salamando niet te bedanken voor de link. Onthoud gewoon dat er gewoon nog mensen bestaan die echt super awesome zijn!
Valid until 3pm UTC 17th May '13

Volgens mij hebben we het hier over 15.00u deze middag. In Engeland wel te verstaan. (Weet even niet hoe dat met zomer- en wintertijd zit).

Uiteraard ben je 'awesome'.
DjUntzUntzvrijdag 17 mei 2013 @ 17:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 16:31 schreef Limburg82 het volgende:

[..]

Valid until 3pm UTC 17th May '13

Volgens mij hebben we het hier over 15.00u deze middag. In Engeland wel te verstaan. (Weet even niet hoe dat met zomer- en wintertijd zit).

Uiteraard ben je 'awesome'.
Je hebt het denk ik over GMT (Greenwich Mean Time) wij zitten in GMT +01, maar ik ben geen tijdexpert. Ik weet niet tot hoe laat de actie precies geldt, alleen dat de snelle beslisser de game voor een kleine periode met 25% korting kan kopen :)
Salamandovrijdag 17 mei 2013 @ 18:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 16:31 schreef Limburg82 het volgende:

[..]

Valid until 3pm UTC 17th May '13

Volgens mij hebben we het hier over 15.00u deze middag. In Engeland wel te verstaan. (Weet even niet hoe dat met zomer- en wintertijd zit).

Uiteraard ben je 'awesome'.
** This voucher is valid until 1500 UTC 24th May. Only available on listed titles above.

Staat er bij mij.
Limburg82vrijdag 17 mei 2013 @ 19:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 18:59 schreef Salamando het volgende:

[..]

** This voucher is valid until 1500 UTC 24th May. Only available on listed titles above.

Staat er bij mij.
Nu ook bij mij.
Silvvrijdag 17 mei 2013 @ 19:18
Ik koop wel lekker een cd key bij een random Russische website. 25 euro oid, dik prima.
Romanusmaandag 3 juni 2013 @ 20:12
Is dit een betrouwbare website?
http://www.onlinekeystore.com/Total-War-ROME-II-CD-KEY-STEAM.html

anders koop ik hem daar, op dit moment ¤35 als het goed is mét pre-order bonus :)
Quotidienmaandag 3 juni 2013 @ 20:21
Zeker, heb er meermalen codes gekocht.
Romanusmaandag 3 juni 2013 @ 20:48
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2013 20:21 schreef Quotidien het volgende:
Zeker, heb er meermalen codes gekocht.
dankje
AthComdonderdag 6 juni 2013 @ 19:32
#ANONIEMvrijdag 7 juni 2013 @ 13:30
Zoals de Duitsers zouden zeggen:

Das sieht doch geil aus! :Y
Rhaliusvrijdag 7 juni 2013 @ 15:01
Apart dat er een cleopatra trailer is aangezien ze iets van 200 jaar na het begin van de game pas geboren wordt.

Zouden ze de historische geboortes aanhouden van de heersende famillies?
Buitendamvrijdag 7 juni 2013 @ 15:03
Misschien bepaalde missies met storyline. Die hebben vaker in tw games gezeten en de ontsnapping uit het bos lijkt ook zo'n storymissie te zijn.
Romanusvrijdag 7 juni 2013 @ 16:03
Betekend dit dat Caesar in het spel zit? :D
Gatenkaasvrijdag 7 juni 2013 @ 21:55
Shitload aan nieuwe plaatjes: http://www.twcenter.net/f(...)-and-ARTICLES-6-6-13
Silvvrijdag 7 juni 2013 @ 22:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 juni 2013 16:03 schreef Romanus het volgende:
Betekend dit dat Caesar in het spel zit? :D
Ze gingen er wel bekende namen in stoppen, dan kan ouwe Juul niet ontbreken natuurlijk.
#ANONIEMzaterdag 8 juni 2013 @ 07:32
Kan je de Greek Culture pack apart erbij halen als je het niet gaat pre orderen?
Salamandozaterdag 8 juni 2013 @ 10:00
quote:
14s.gif Op zaterdag 8 juni 2013 07:32 schreef Doublepain het volgende:
Kan je de Greek Culture pack apart erbij halen als je het niet gaat pre orderen?
Volgens mij wel.
Dientje12zaterdag 8 juni 2013 @ 14:48
Nog 3 maand :7
AthComdonderdag 13 juni 2013 @ 21:20

Edit: Die capture points in gevechten lijken me maar niets ...

[ Bericht 7% gewijzigd door AthCom op 13-06-2013 21:27:41 ]
Geerddonderdag 13 juni 2013 @ 22:12
Ik hoop dat de controle setting zelfde is.
Latertvrijdag 14 juni 2013 @ 17:06
quote:
6s.gif Op donderdag 13 juni 2013 21:20 schreef AthCom het volgende:

Edit: Die capture points in gevechten lijken me maar niets ...
Daar ben ik het zeker mee eens. Ook terecht dat de interviewer daar kritisch over was. Is dit in elk gevecht zo? Het heeft dan nog maar weinig zin om je legers op een heuvel te plaatsen, als je capture point honderden meters naar beneden ligt... En in sieges hebben ze nu juist meerdere capture points.

De campaign map ziet er wel echt tof uit, met alle details en steden die zich uitbreiden. Alleen denk ik dat de steden in verhouding tot de map te groot zijn... Alexandrië nam zowat half Egypte in (Of misschien leek dat maar zo).

De battle map was heel mooi, ook weer veel details enzo, maar de unit cards vond ik minder. En de chariots leken me nogal OP.
DeParozaterdag 15 juni 2013 @ 01:29
r1.jpg

Kaartje laat niet geheel zien dat je nog verder door kan in Afrika en alleen Rusland valt me wat tegen maar verder een topkaart uiteraard dat lijkt me duidelijk :P :P.
Rhaliuszaterdag 15 juni 2013 @ 09:31
Dat is de kaart van Rome 1 total war, waarschijnlijk met een mod die de kaart groter maakt.
#ANONIEMzaterdag 15 juni 2013 @ 12:55
Met zijn olifanten :')
over_hedgezaterdag 15 juni 2013 @ 13:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 09:31 schreef Rhalius het volgende:
Dat is de kaart van Rome 1 total war, waarschijnlijk met een mod die de kaart groter maakt.
uh nee? :p komt uit het interview op de e3
Romanuszaterdag 15 juni 2013 @ 14:37
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 13:00 schreef over_hedge het volgende:

[..]

uh nee? :p komt uit het interview op de e3
Nee, deze komt uit het interview:
69fWhzi.jpg
Rhaliuszaterdag 15 juni 2013 @ 16:44
Goeie kaart, alleen te weinig provincies in griekenland. Rome 1 had toch zeker wel iets van 3 provincies meer in dat gebied. Afwezigheid van Corinth is vooral erg vreemd.
#ANONIEMzaterdag 15 juni 2013 @ 17:02
Ook al bekend welk jaar je begint en tot welk jaar je kan?
Dientje12zaterdag 15 juni 2013 @ 22:17
al gepost :P
Rhaliuszondag 16 juni 2013 @ 10:44
272 denk ik. Dus 2 jaar eerder.
over_hedgezondag 16 juni 2013 @ 11:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 14:37 schreef Romanus het volgende:

[..]

Nee, deze komt uit het interview:
[ afbeelding ]
O ja :) Je hebt gelijk.
BlaZzondag 16 juni 2013 @ 14:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 14:37 schreef Romanus het volgende:

[..]

Nee, deze komt uit het interview:
[ afbeelding ]
Geen rebellen provincies ^O^
Romanuszondag 16 juni 2013 @ 15:21
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 14:23 schreef BlaZ het volgende:

[..]

Geen rebellen provincies ^O^
Ja maar daar waren ze al verder, dit is de map die die kerel liet zien tijdens E3. Dit is niet de 'beginkaart' verwacht ik
BlaZzondag 16 juni 2013 @ 15:26
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 15:21 schreef Romanus het volgende:

[..]

Ja maar daar waren ze al verder, dit is de map die die kerel liet zien tijdens E3. Dit is niet de 'beginkaart' verwacht ik
Dit kan inderdaad niet de beginkaart zijn.
numero_unozondag 16 juni 2013 @ 16:18
Wat ik had begrepen is dat er juist best veel rebellen provincies zullen zijn..

Beetje zoals Medieval 2
Dagonetzondag 16 juni 2013 @ 16:20
Ik vrees zo erg dat dit spel mij zoveel tijd van m'n leven gaat kosten. ;(.
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 17:17
quote:
2s.gif Op zondag 16 juni 2013 16:20 schreef Dagonet het volgende:
Ik vrees zo erg dat dit spel mij zoveel tijd van m'n leven gaat kosten. ;(.
Wat moet je anders doen in je vrije tijd?
numero_unozondag 16 juni 2013 @ 17:17
De hele total war serie heeft mij al aardig wat uren gekost.

De grootste tijdslurper is toch wel Medieval 2
IkStampOpTacoszondag 16 juni 2013 @ 17:20
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 17:17 schreef numero_uno het volgende:
De hele total war serie heeft mij al aardig wat uren gekost.

De grootste tijdslurper is toch wel Medieval 2
Rome en Shogun 2. :Y

Vond Medieval 2 stukken minder. Soldaten voelden traag aan en dat hele systeem van stad of kasteel was irritant.
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 17:30
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 17:20 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Rome en Shogun 2. :Y

Vond Medieval 2 stukken minder. Soldaten voelden traag aan en dat hele systeem van stad of kasteel was irritant.
Heb me met rome en medieval nog het meeste vermaakt.
Mijn voorkeur gaat ook uit naar de tijdperk van de romeinen _O_
Mooie stukken geschiedenis
IkStampOpTacoszondag 16 juni 2013 @ 17:35
quote:
7s.gif Op zondag 16 juni 2013 17:30 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Heb me met rome en medieval nog het meeste vermaakt.
Mijn voorkeur gaat ook uit naar de tijdperk van de romeinen _O_
Mooie stukken geschiedenis
Ja bij mij ook, bij de Romeinen heb je toch de meeste afwisseling tussen verschillende volken en facties. Dat had je bijvoorbeeld bij Shogun 2 totaal niet meer. Vond bij shogun overigens de map nogal tegenvallen. Voelt niet echt als een map met al die banen waar je wel over moet lopen. Verder zijn overal bergen en shit dus word je gedwongen door al die chokepoints te struinen.
quote:
6s.gif Op donderdag 13 juni 2013 21:20 schreef AthCom het volgende:

Edit: Die capture points in gevechten lijken me maar niets ...
Die capture points zijn wel heel erg achterlijk trouwens. Zal wel zo zijn omdat de objective van die historical battle het innemen van die heuvel is. Hoop het in ieder geval wel. Speel die historical battles toch nooit trouwens..
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 18:48

Dit is ook wel interessant, inplaats van steden en provincies gewoon regio's van een provincie overnemen en shit :9
Latertzondag 16 juni 2013 @ 18:55
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 18:48 schreef Dientje12 het volgende:

Dit is ook wel interessant, inplaats van steden en provincies gewoon regio's van een provincie overnemen en shit :9
Ok, die regio's zijn wel echt vet. Zo zal de campaign een stuk dieper worden.
Nu maar hopen dat het spel goed te modden is...

Het customizen / upgraden van armies lijkt me trouwens ook tof...

[ Bericht 2% gewijzigd door Latert op 16-06-2013 19:05:12 ]
DeParozondag 16 juni 2013 @ 19:11
84362_DetailedFactionsMap005.png
DeParozondag 16 juni 2013 @ 19:11
Dat enorme gat in Rusland vind ik vrij tegenvallen eigenlijk.
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 19:14
Ik weet nu al niet welke factie ik moet kiezen straks
AgLarrrzondag 16 juni 2013 @ 21:34
De mogelijkheid om je leger te tailoren vind ik wel heel gaaf. Dus die traditions, gecombineerd met spec units, eigenschappen van generaals maar ook banieren etc.
BlaZzondag 16 juni 2013 @ 21:40
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 16:18 schreef numero_uno het volgende:
Wat ik had begrepen is dat er juist best veel rebellen provincies zullen zijn..

Beetje zoals Medieval 2
Gewoon zoals in Shogun 2, andere niet speelbare stammen toch?
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 21:56
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 16:18 schreef numero_uno het volgende:
Wat ik had begrepen is dat er juist best veel rebellen provincies zullen zijn..

Beetje zoals Medieval 2
Er zullen ook niet speelbare facties komen net als bij de eerste rome
BlaZzondag 16 juni 2013 @ 22:01
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 21:56 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Er zullen ook niet speelbare facties komen net als bij de eerste rome
Ja dat vroeg ik net
Romanuszondag 16 juni 2013 @ 22:03
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 21:56 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Er zullen ook niet speelbare facties komen net als bij de eerste rome
Maarja in de eerste Rome kon je die heel makkelijk wel spelen door simpelweg de facties bij 'non-playable' te knippen en plakken naar 'playable'.

Ik vermoed dat dat nu niet meer kan :P
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 22:03
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:01 schreef BlaZ het volgende:

[..]

Ja dat vroeg ik net
Ja bedoelde het ook voor jou :9

Ik denk dat rebellen gewoon regio's van je provincie over zouden kunnen nemen net als andere facties. Maar als een groot gedeelte van de campaign map vol met rebellen zou zitten zou niet goed voor de game zijn :')

Dus dat ze niet in overvloed zijn.
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 22:04
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:03 schreef Romanus het volgende:

[..]

Maarja in de eerste Rome kon je die heel makkelijk wel spelen door simpelweg de facties bij 'non-playable' te knippen en plakken naar 'playable'.

Ik vermoed dat dat nu niet meer kan :P
ja maar niet bij allemaal he.
Bepaalde facties kon je helemaal niet spelen
numero_unozondag 16 juni 2013 @ 22:04
Kijkende naar de map zullen er meer rebel provincies zijn dan in deel 1

Ook de uitbreiding van de map naar het midden oosten vind ik vet. Dat stuk Rusland en Afrika konden mij nooit zo veel schelen :)
DeParozondag 16 juni 2013 @ 22:08
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:04 schreef numero_uno het volgende:
Kijkende naar de map zullen er meer rebel provincies zijn dan in deel 1

Ook de uitbreiding van de map naar het midden oosten vind ik vet. Dat stuk Rusland en Afrika konden mij nooit zo veel schelen :)
Toch gebieden, zeker Rusland, waar ik altijd het eerst mijn leger op afstuur jammer dat dat nu lastig is.
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 22:10
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:04 schreef numero_uno het volgende:
Kijkende naar de map zullen er meer rebel provincies zijn dan in deel 1

Ook de uitbreiding van de map naar het midden oosten vind ik vet. Dat stuk Rusland en Afrika konden mij nooit zo veel schelen :)
Zijn er ook weer facties zoals de vandalen?
Ik weet niet ongeveer rond welke jaartallen de game zich zou afspelen zo rond iets voor christus en erna
numero_unozondag 16 juni 2013 @ 22:26
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:08 schreef DeParo het volgende:

[..]

Toch gebieden, zeker Rusland, waar ik altijd het eerst mijn leger op afstuur jammer dat dat nu lastig is.
Ik ging nooit verder dan ongeveer Polen.
Daarna te arme provincies en het uitgestrekte gebied vond ik het niet de moeite waard om daar een leger aan op te offeren.

Net het filmpje gekeken, en ik vind de nieuwe features heel vet.
DeParozondag 16 juni 2013 @ 22:27
quote:
1s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:26 schreef numero_uno het volgende:

[..]

Ik ging nooit verder dan ongeveer Polen.
Daarna te arme provincies en het uitgestrekte gebied vond ik het niet de moeite waard om daar een leger aan op te offeren.

Net het filmpje gekeken, en ik vind de nieuwe features heel vet.
Is er een nieuwe filmpje of nog steeds de eerste 'demo'?
Ah nee, Rusland heeft voor mij iets exotisch :P :P, iets wat ik als mijn basis terrein zie.
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 22:29
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:27 schreef DeParo het volgende:

[..]

Is er een nieuwe filmpje of nog steeds de eerste 'demo'?
Ah nee, Rusland heeft voor mij iets exotisch :P :P, iets wat ik als mijn basis terrein zie.
Dat filmpje die ik vandaag of gisteren poste :9

1 of 2 pagina's terug was nog voor de demo filmpje
DeParozondag 16 juni 2013 @ 22:31
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:29 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Dat filmpje die ik vandaag of gisteren poste :9

1 of 2 pagina's terug was nog voor de demo filmpje
Zal eens even terugkijken vooral benieuwd naar de generaals!
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 22:41
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:31 schreef DeParo het volgende:

[..]

Zal eens even terugkijken vooral benieuwd naar de generaals!
Over de generaals staat er niet veel
numero_unozondag 16 juni 2013 @ 22:45
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:27 schreef DeParo het volgende:

[..]

Is er een nieuwe filmpje of nog steeds de eerste 'demo'?
Ah nee, Rusland heeft voor mij iets exotisch :P :P, iets wat ik als mijn basis terrein zie.
filmpje van de vorige pagina.

En dat van die basis begrijp ik wel, zo begin ik altijd in Spanje met mijn wereld verovering :)
over_hedgezondag 16 juni 2013 @ 22:49
Ik begin gewoon met de romeinen. Omdat romeinen _O_
DeParozondag 16 juni 2013 @ 22:51
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:29 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Dat filmpje die ik vandaag of gisteren poste :9

1 of 2 pagina's terug was nog voor de demo filmpje
Ah geweldig, dat van die regio's was altijd mijn kritiek al dat dat er weinig in zat, dat je met een stad opeens een enorm gebied had, nu kan je veel meer tactisch bezig zijn, dit stemt me vrolijk.
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 22:52
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:49 schreef over_hedge het volgende:
Ik begin gewoon met de romeinen. Omdat romeinen _O_
Ik zit altijd heel voorzichtig te kiezen met welke factie ik weer ga beginnen :')

Bij rome denk ik. Het gaat over de romeinen dus zal die factie het meest boeiende zijn om mee te spelen. Maar ik vind de units van de romeinen altijd zo standaard en gelikt.

Liever carthago of parthians iets in die weg.

Maar dan heb ik weer zoiets voordat ik die speel moet ik eerst de romeinse campaing hebben uitgespeeld :')
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 22:53
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:51 schreef DeParo het volgende:

[..]

Ah geweldig, dat van die regio's was altijd mijn kritiek al dat dat er weinig in zat, dat je met een stad opeens een enorm gebied had, nu kan je veel meer tactisch bezig zijn, dit stemt me vrolijk.
Ja, ben benieuwd hoe dat gaat werken met die regio's hoe je zoiets overneemt.
over_hedgezondag 16 juni 2013 @ 22:55
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:52 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Ik zit altijd heel voorzichtig te kiezen met welke factie ik weer ga beginnen :')

Bij rome denk ik. Het gaat over de romeinen dus zal die factie het meest boeiende zijn om mee te spelen. Maar ik vind de units van de romeinen altijd zo standaard en gelikt.

Liever carthago of parthians iets in die weg.

Maar dan heb ik weer zoiets voordat ik die speel moet ik eerst de romeinse campaing hebben uitgespeeld :')
hehe, ik hou nogal van de romeinse tijd, dus daarom is het voor mij wel makkelijk. :P Daarna weet ik niet met wie ik ga. Zie ik dan wel weer :)

Is er iets bekend of je online compaign kan doen? (zal wel maar ik heb eigenlijk alleen rome total war 1 veel gespeeld en daar kon het niet) En zo ja hoe werkt dat? Want als die andere aan de buurt is moet je dan echt 20 min gaan wachten. (als die een groot gevecht heeft of zo)
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 22:57
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:55 schreef over_hedge het volgende:

[..]

hehe, ik hou nogal van de romeinse tijd, dus daarom is het voor mij wel makkelijk. :P Daarna weet ik niet met wie ik ga. Zie ik dan wel weer :)

Is er iets bekend of je online compaign kan doen? (zal wel maar ik heb eigenlijk alleen rome total war 1 veel gespeeld en daar kon het niet) En zo ja hoe werkt dat? Want als die andere aan de buurt is moet je dan echt 20 min gaan wachten. (als die een groot gevecht heeft of zo)
Ik hou ook van de romeinse tijd. Maar het romeinse rijk is zo standaard en ze hebben de macht.

Over die campaing (kut woord om te spellen :') ) weetik niet veel maar die was geloof ik ook in shogun 2
DeParozondag 16 juni 2013 @ 22:57
Het probleem is dat ik dit spel wel pas in 2014 kan kopen en spelen :') :').
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 22:57
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:57 schreef DeParo het volgende:
Het probleem is dat ik dit spel wel pas in 2014 kan kopen en spelen :') :').
geen goeie pc? ;(
DeParozondag 16 juni 2013 @ 22:58
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:57 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

geen goeie pc? ;(
Dat ook, maar ga eerst zes maanden naar het buitenland en ben dan pas eind januari of begin februari terug, dan nog wat geld bijeen leggen om mijn droom-pc te kopen maar als ik daar meteen een Rome Total War 2-pakket bij kan krijgen is dat probleem ook opgelost.
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 23:07
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:58 schreef DeParo het volgende:

[..]

Dat ook, maar ga eerst zes maanden naar het buitenland en ben dan pas eind januari of begin februari terug, dan nog wat geld bijeen leggen om mijn droom-pc te kopen maar als ik daar meteen een Rome Total War 2-pakket bij kan krijgen is dat probleem ook opgelost.
Ohh zo, wat ga je in buitenland doen dan? stage of werk
DeParozondag 16 juni 2013 @ 23:08
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:07 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Ohh zo, wat ga je in buitenland doen dan? stage of werk
Stage inderdaad, wel een gebied waar de Romeinen flink actief zijn geweest, alleen op een niet zo prettige manier.
numero_unozondag 16 juni 2013 @ 23:09
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 22:57 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Ik hou ook van de romeinse tijd. Maar het romeinse rijk is zo standaard en ze hebben de macht.

Over die campaing (kut woord om te spellen :') ) weetik niet veel maar die was geloof ik ook in shogun 2
Ik denk dat ik voor de Germanen ga. Beserkers en Night Raiders O+

Daarnaast heeft het Romeinse leger toch ook aardig wat nadelen. Cavalerie hebben ze niet echt en ik vind de Romeinen nogal log spelen, Wat het relatief makkelijk maakt voor een sneller leger om ze te flanken omdat ze vooral op hun infanterie leunen.
Romanuszondag 16 juni 2013 @ 23:10
quote:
1s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:09 schreef numero_uno het volgende:

[..]

Ik denk dat ik voor de Germanen ga. Beserkers en Night Raiders O+

Daarnaast heeft het Romeinse leger toch ook aardig wat nadelen. Cavalerie hebben ze niet echt en ik vind de Romeinen nogal log spelen, Wat het relatief makkelijk maakt voor een sneller leger om ze te flanken omdat ze vooral op hun infanterie leunen.
Ik vind juist die (zware) infanterie zo vet :)
Ieder zijn eigen stijl haha. Maar ik ga zeker alle facties een keer uitproberen
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 23:12
Die interviewer bij die demo filmpje wat een kneus :')

Dat over die olifanten _O-
numero_unozondag 16 juni 2013 @ 23:16
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:10 schreef Romanus het volgende:

[..]

Ik vind juist die (zware) infanterie zo vet :)
Ieder zijn eigen stijl haha. Maar ik ga zeker alle facties een keer uitproberen
ja klopt maar zo moet je met alle facties leren spelen om hun sterke punten zo goed mogelijk te benutten. Want er is in mijn opinie niet een factie de beste
over_hedgezondag 16 juni 2013 @ 23:16
Ziet er wel uit dat artillerie nog beter wordt dan het al is. :o Of ligt dat aan mij? :P Als je ziet dan hele unites in 1x dood zijn als ze 1x geraakt worden. Zelfde met die vuurballen naar beneden laten rollen.
Romanuszondag 16 juni 2013 @ 23:17
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:16 schreef over_hedge het volgende:
Ziet er wel uit dat artillerie nog beter wordt dan het al is. :o Of ligt dat aan mij? :P Als je ziet dan hele unites in 1x dood zijn als ze 1x geraakt worden. Zelfde met die vuurballen naar beneden laten rollen.
Ik denk eigenlijk dat ze dat puur voor de E3 demo hebben gedaan, kan me namelijk niet voorstellen dat ze die artillerie zo sterk laten. Dan slopen ze heel je leger voor je kan vechten :P
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 23:21
quote:
1s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:09 schreef numero_uno het volgende:

[..]

Ik denk dat ik voor de Germanen ga. Beserkers en Night Raiders O+

Daarnaast heeft het Romeinse leger toch ook aardig wat nadelen. Cavalerie hebben ze niet echt en ik vind de Romeinen nogal log spelen, Wat het relatief makkelijk maakt voor een sneller leger om ze te flanken omdat ze vooral op hun infanterie leunen.
De romeinen kunnen ook veel gebruik maken units :9
Maar om te flanken heb je juist cavalerie nodig he
over_hedgezondag 16 juni 2013 @ 23:21
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:17 schreef Romanus het volgende:

[..]

Ik denk eigenlijk dat ze dat puur voor de E3 demo hebben gedaan, kan me namelijk niet voorstellen dat ze die artillerie zo sterk laten. Dan slopen ze heel je leger voor je kan vechten :P
Ik hoop dat je gelijk hebt. Want vond het nu wel heel erg goed lijken.
numero_unozondag 16 juni 2013 @ 23:23
Zo sterk vond ik de artillerie niet in Rome I.
Heel onnauwkeurig en als de ai het had rushte Ik altijd mijn light cavalry er op, was het snel afgelopen met die ballen :D

Die balen hooi zijn volgens mij extra's ter verdedigingzoals de mijnen in Empire
over_hedgezondag 16 juni 2013 @ 23:24
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:23 schreef numero_uno het volgende:
Zo sterk vond ik de artillerie niet in Rome I.
Heel onnauwkeurig en als de ai het had rushte Ik altijd mijn light cavalry er op, was het snel afgelopen met die ballen :D

Die balen hooi zijn volgens mij extra's ter verdedigingzoals de mijnen in Empire
In rome 1 viel het wel mee ja. Maar bedoel in het demo filmpje. Kijk daar maar naar.
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 23:24
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:23 schreef numero_uno het volgende:
Zo sterk vond ik de artillerie niet in Rome I.
Heel onnauwkeurig en als de ai het had rushte Ik altijd mijn light cavalry er op, was het snel afgelopen met die ballen :D

Die balen hooi zijn volgens mij extra's ter verdedigingzoals de mijnen in Empire
Jah, die kan je alleen als verdedigende kant inzetten sommige units konden dat ook in shogun 2 die konden muurtjes plaatsen om te schuilen
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 23:24
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:24 schreef over_hedge het volgende:

[..]

In rome 1 viel het wel mee ja. Maar bedoel in het demo filmpje. Kijk daar maar naar.
Maar de meesten staan ook weer op hoor, was in de andere delen ook zo
over_hedgezondag 16 juni 2013 @ 23:30
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:24 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Maar de meesten staan ook weer op hoor, was in de andere delen ook zo

7:17 zie ze niet opstaan :P
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 23:31
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:30 schreef over_hedge het volgende:

[..]


7:17 zie ze niet opstaan :P
Nee omdat ze toch niet die camera te lang schijnen op het zicht waar het gebeurt gaat gelijk door naar iets anders op het slagveld
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 23:33
Kijk als je bij de chariots kijkt voordat ze in die troepen rammen zie je in de verte weer allemaal mannetjes rennen omdat ze uit formatie zijn geschoten door die ballista..

Dus ze staan wel op maar niet tegelijk omdat ze mischien beetje bewusteloos ofzoiets zijn :')

Bij 07:27 zie je ze weer terug rennen naar hun groep de heuvel op links
BlaZzondag 16 juni 2013 @ 23:39
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:16 schreef over_hedge het volgende:
Ziet er wel uit dat artillerie nog beter wordt dan het al is. :o Of ligt dat aan mij? :P Als je ziet dan hele unites in 1x dood zijn als ze 1x geraakt worden. Zelfde met die vuurballen naar beneden laten rollen.
Artillerie zou sowieso weggehaald moeten worden uit veldslagen, het werd in de desbetreffende periode enkel gebruikt voor de belegering van steden.
numero_unozondag 16 juni 2013 @ 23:41
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:39 schreef BlaZ het volgende:

[..]

Artillerie zou sowieso weggehaald moeten worden uit veldslagen, het werd in de desbetreffende periode enkel gebruikt voor de belegering van steden.
in gladiator zat het wel! ;) en die film is met Russell Crowe en die heeft nog nooit tegen mij gelogen
BlaZzondag 16 juni 2013 @ 23:43
quote:
12s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:41 schreef numero_uno het volgende:

[..]

in gladiator zat het wel! ;) en die film is met Russell Crowe en die heeft nog nooit tegen mij gelogen
De film gladiator :') :') :') :') :') :') en realisme?
over_hedgezondag 16 juni 2013 @ 23:44
ballista gebruikte de romeinen wel. Weet niet of die ook onder artillerie vallen :P Schieten van die grote pijlen af.
BlaZzondag 16 juni 2013 @ 23:47
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:44 schreef over_hedge het volgende:
ballista gebruikte de romeinen wel. Weet niet of die ook onder artillerie vallen :P Schieten van die grote pijlen af.
Je die bouwden ze ter plekke voordat men een stad ging belegeren.
Dientje12zondag 16 juni 2013 @ 23:47
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:47 schreef BlaZ het volgende:

[..]

Je die bouwden ze ter plekke voordat men een stad ging belegeren.
alexander nam ze wel mee naar veldslagen
over_hedgezondag 16 juni 2013 @ 23:51
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:47 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

alexander nam ze wel mee naar veldslagen
Zou ik ook gedaan hebben. Met zo veel manschappen waar je tegen vecht raak je altijd wel iets. Toch makkelijk kills maken.
BlaZzondag 16 juni 2013 @ 23:54
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2013 23:47 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

alexander nam ze wel mee naar veldslagen
Hooguit oxybeles of lithobolos en dan in heel kleine aantallen. Gastraphetes gebruiktten ze overigens wel maar dat waren veredelde kruisbogen. Het gebruik van een katapult tijdens een veldslag is pure onzin.
Romanuszondag 16 juni 2013 @ 23:59
Of je maakt gewoon alles ter plekke. Brug nodig over de Rijn? Achjoh, in 10 dagen moet dat wel lukken _O_
Caesar _O_
Rhaliusmaandag 17 juni 2013 @ 00:08
Overigens waren katapulten nog best effectief in Rome 1. Ik heb een keer de generaal geraakt in de smalle straatjes.

Medieval 2 was het nog gekker, het eerste shot met een trebuchet en vlammende minutie raakte ik een generaal en de helft van zijn bodyguards in zijn legerkamp.
DeParomaandag 17 juni 2013 @ 00:10
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 00:08 schreef Rhalius het volgende:
Overigens waren katapulten nog best effectief in Rome 1. Ik heb een keer de generaal geraakt in de smalle straatjes.

Medieval 2 was het nog gekker, het eerste shot met een trebuchet en vlammende minutie raakte ik een generaal en de helft van zijn bodyguards in zijn legerkamp.
Generaal snel uitschakelen en daarna met cavalerie in de flanken aanvallen, chaos en snel gedemotiveerd, dan kwamen ze soms nog wel terug maar dat weinig zin voor ze ;) ;).
Catkillermaandag 17 juni 2013 @ 00:10
Het is nog steeds geen simulatie toch? Wat boeit het nu of ze ze wel mee namen naar gevechten of niet, als je een AI a la Shogun krijgt dan neemt de AI ze toch nergens mee naartoe. :P

En als je ziet hoe onnauwkeurig de mangonels in Shogun 2 zijn dan moet het in Rome 2 vast ook wel goed komen met zulk soort units.
BlaZmaandag 17 juni 2013 @ 00:21
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 00:10 schreef Catkiller het volgende:
Het is nog steeds geen simulatie toch? Wat boeit het nu of ze ze wel mee namen naar gevechten of niet, als je een AI a la Shogun krijgt dan neemt de AI ze toch nergens mee naartoe. :P

En als je ziet hoe onnauwkeurig de mangonels in Shogun 2 zijn dan moet het in Rome 2 vast ook wel goed komen met zulk soort units.
In Rome total war I moest je ze geloof ik bouwen als je een stad begon te belegeren. 1/2 turns voor het bouwen van belegeringsmachines. Dat vond ik wel een mooi systeem.
Een 100% simulatie hoeft het natuurlijk niet te worden meer ik ben zeker een voorstander van een hoge mate van realisme.
Dientje12maandag 17 juni 2013 @ 00:25
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 00:21 schreef BlaZ het volgende:

[..]

In Rome total war I moest je ze geloof ik bouwen als je een stad begon te belegeren. 1/2 turns voor het bouwen van belegeringsmachines. Dat vond ik wel een mooi systeem.
Een 100% simulatie hoeft het natuurlijk niet te worden meer ik ben zeker een voorstander van een hoge mate van realisme.
Catapulten enzo moest je wel in je stad maken bij belegeringen alleen die torens en ladders of een ram :9
BlaZmaandag 17 juni 2013 @ 00:26
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 00:25 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Catapulten enzo moest je wel in je stad maken bij belegeringen alleen die torens en ladders of een ram :9
Ah ok, zo zie ik het dus het liefste met alle belegeringswapens.
Catkillermaandag 17 juni 2013 @ 00:26
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 00:21 schreef BlaZ het volgende:

[..]

In Rome total war I moest je ze geloof ik bouwen als je een stad begon te belegeren. 1/2 turns voor het bouwen van belegeringsmachines. Dat vond ik wel een mooi systeem.
Een 100% simulatie hoeft het natuurlijk niet te worden meer ik ben zeker een voorstander van een hoge mate van realisme.
Aah ja, net zoals bij Medieval II dus, was inderdaad een mooi systeem omdat sowieso niemand zin heeft om die slome belegeringsrotzooi mee te sjouwen de halve kaart over. :P
Rhaliusmaandag 17 juni 2013 @ 19:48
Viel me wel tegen dat er geen slotgrachten waren in medieval 2, lijkt me prachtig om dat dus in een medieval 3 te zien. Dan wordt het toch wel wat lastiger om een stad binnen te vallen.
Dientje12maandag 17 juni 2013 @ 19:55
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 19:48 schreef Rhalius het volgende:
Viel me wel tegen dat er geen slotgrachten waren in medieval 2, lijkt me prachtig om dat dus in een medieval 3 te zien. Dan wordt het toch wel wat lastiger om een stad binnen te vallen.
Nee joh, gelijk van rome 2 naar rome 3 gaan :9
Salamandomaandag 17 juni 2013 @ 21:35
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 19:55 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Nee joh, gelijk van rome 2 naar rome 3 gaan :9
Rome 2 -> Medieval 3 -> Rome 3 -> Medieval 4 en zo door :D
numero_unomaandag 17 juni 2013 @ 21:44
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 21:35 schreef Salamando het volgende:

[..]

Rome 2 -> Medieval 3 -> Rome 3 -> Medieval 4 en zo door :D
graag O+
Rhaliusdinsdag 18 juni 2013 @ 00:47
Overigens lijkt het me ook wel wat als ze wat andere periodes gebruiken.

1500-1650 bijvoorbeeld. Dat is ook een prachtige periode die je niet vaak in games ziet. De geboorte van ons landje en de tijd van onze beste generaals en admiraals.

Niet alleen dat maar ook een periode van vele soorten soldaten. Er waren immers vuurwapens, kanonnen, granaten enzo, maar ook nog steeds kruisbogen, pantsers, zwaarden, speren, ridders en het is ook de korte periode dat de zweihanders populair waren.
Ergens heb je dan dus een prachige combinatie van medieval en empire total war.

Natuurlijk zijn er wel wat van die units in medieval 2 aan het eind, maar waarom niet een hele game in die periode?

Overigens lijkt me een game in de dark ages ook wel wat. In ieder geval een periode van total war als je kijkt naar al de volksverhuizingen. 500-1000 is ook een goeie periode, met hele andere naties. Heb je ook gelijk geen buskruit en dikke pantsers wat oorlogsvoering gelijk weer anders maakt.

Nog verder terug in de tijd is ook een optie.. iets van 500 voor christus. Rome is er dan al maar erg zwak, en de griekse steden zijn op hun best. Persië, Babylon en het oude egypte zijn dan ook nog aanwezig.
AlDieWillenteKaaprenVarendinsdag 18 juni 2013 @ 01:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 00:47 schreef Rhalius het volgende:
Overigens lijkt het me ook wel wat als ze wat andere periodes gebruiken.

1500-1650 bijvoorbeeld. Dat is ook een prachtige periode die je niet vaak in games ziet. De geboorte van ons landje en de tijd van onze beste generaals en admiraals.

Niet alleen dat maar ook een periode van vele soorten soldaten. Er waren immers vuurwapens, kanonnen, granaten enzo, maar ook nog steeds kruisbogen, pantsers, zwaarden, speren, ridders en het is ook de korte periode dat de zweihanders populair waren.
Ergens heb je dan dus een prachige combinatie van medieval en empire total war.

Natuurlijk zijn er wel wat van die units in medieval 2 aan het eind, maar waarom niet een hele game in die periode?

Overigens lijkt me een game in de dark ages ook wel wat. In ieder geval een periode van total war als je kijkt naar al de volksverhuizingen. 500-1000 is ook een goeie periode, met hele andere naties. Heb je ook gelijk geen buskruit en dikke pantsers wat oorlogsvoering gelijk weer anders maakt.

Nog verder terug in de tijd is ook een optie.. iets van 500 voor christus. Rome is er dan al maar erg zwak, en de griekse steden zijn op hun best. Persië, Babylon en het oude egypte zijn dan ook nog aanwezig.
Barbarian Invasion
Rhaliusdinsdag 18 juni 2013 @ 09:38
Barbarian invasion gaat tot 476 AD. En het was ook een vrij rommelige expansion, de soldaten zagen er minder gedetailleerd uit dan in Rome 1.

Zoek maar eens een kaart op van het jaar 500 AD. Heel de kaart van Europa is compleet anders.

-In Brittanië heb je de celten en de anglo-saksen.
-Oost Gothen hebben Italië.
-West Gothen hebben Spanje.
-Franken zijn al op hun plaats, en worden later sterk onder Karel de grote.
-Byzantium is de grootste natie op dit moment.
-Vandalen hebben Tunesië.
-Suebi hebben ongeveer het gebied van Portugal.

En tussendoor in europa heb je ook nog De Burgunds, Gepides, Slavs, Balts, Juts en Danes.

Ook kunnen er nog verschillende naties die erg klein kunnen beginnen en later groot worden zoals Persië, Avars, Lombardië, Bulgarije en Noorwegen.
Romanusdinsdag 18 juni 2013 @ 19:03
quote:
Q: Why are animations so over-the-top when men are hit by chariots or artillery?

These animations aren’t final – we’re currently in the process of toning them down to have the right balance between visual impact and realism. There are important gameplay reasons why it might be necessary to indicate that something’s gone very wrong for one of your units, especially when you are zoomed out, but we also need to balance that with the need to maintain a degree of immersion.

They will fly less high in the finished game.

Q: Are Chariots and Artillery over-powered?

The above effect will over emphasise the impact, but it’s important to note that not every solider knocked over by those units’ attacks are killed; a proportion will get back to their feet. These units, and others in the game, are important disruption weapons alongside the direct damage they do. Such attacks are important to use strategically, slowing, demoralising and disrupting the formation of enemy units, causing follow-up attacks to have greater effect.

Q: Does every battle have a capture point?

No.

Most battles in ROME II are either normal field battles or open sea battles. These do not have capture points or baggage trains. Ambush battles don’t have capture points either.

Capture points for cities have been present in all Total War games since “Rome: Total War”. Larger city battles in ROME II now have multiple capture points as this increases the skill and tactical requirements for attacking and defending cities while allowing the use of elements of stealth and surprise, rather than previously where sides could just camp in the centre of the city. Smaller cities will have one, and are likely to be first type of siege battle encountered by most players at the start of the game.

Additionally, the new feature of Baggage Trains (the capture point type you saw in the E3 footage) occurs in battles where an army is attacked while it is in Forced March stance on the Campaign Map. This represents the army being caught while on the move and so being more unprepared for battle. This disadvantage balances out the advantage of being able to move further in a turn and means that players need to judge their strategy more intelligently when selecting this stance. Conversely, as an attacking player, you would do well to time the interception of Forced Marching enemy armies to take advantage of their additional vulnerability.

Also, where there are land and naval forces combined in a battle, the defender’s baggage train will be present to prevent any remaining defending navies winning a battle unrealistically by hiding out at sea, waiting for the battle to end or the attacker to give up, while remaining attacking land forces are unable to reach them from the land.

In this particular instance, the attacker has the disadvantage of time in which to capture the defender’s baggage train, but the tactical advantage of picking the battleground in the first place.

Placement of the baggage train will vary from battle to battle, while still being in the defender’s deployment zone. Both sides will be able to see exactly where during the deployment phase.

In whatever form they appear, Capture Points are not instant wins. They have a timer on them that allows for any reasonably astute player to react to the situation.

The defence of the baggage train was a genuine issue for armies of the ancient world. Losing your supplies, spare equipment and possessions was a disaster that led to some of history’s most catastrophic defeats.

Q: Are you going to change the unit cards?

No, we have no plans to change the unit cards. When you’re hands-on in battle, we find the new card design to be particularly useful for identifying which unit is which in the heat of battle. You should reserve judgement on their effectiveness until you’d had an opportunity to use them. Needless to say, in the thousands of hours of testing so far they have proven their worth.

We like them a lot as their style is in period for our game and the Romans were rather fond of mimicking the art of other cultures, including Greece.

Q: What is the multiplayer element of ROME II going to be?

ROME II will contain traditional TW multiplayer modes such as versus battles (1 to 4 players per side, 2 sides) and 1v1 campaigns (co-op or versus), there will be some additional features added in here including a neat MP battlefield selector which we will be talking about soon. However, the Avatar Conquest mode from SHOGUN 2 will not be returning in ROME II; we believe we can create a much more compelling persistent multi-player offering for Total War that will appeal to multi-player fans with Total War: ARENA, and we’ll be bringing you more on that at a later date (get involved with the beta for ARENA here).

Q: Will there be blood DLC in ROME II?

Possibly, but it won’t be in the core release due to the age rating we want to adhere to for Total War games, which we intend to be in line with all previous releases. There is the option of potentially doing a DLC down the line, as we did with Shogun 2, but at the moment we don’t intend to talk any further about this before ROME II is released.

Q: Will there be a BETA or demo for ROME II before release?

There will not be, no.

Q: Why does Julius Caesar change into a horse when moving on the campaign map demo?

This is an animation to indicate quick movement across the campaign map, which we find preferable to a ‘Benny Hill’-style fast walk. This is subject to change for the final release.

Q: Will there be a hotseat multiplayer campaign?

No, the hotseat feature hasn’t been present for a number of Total War games. There will, however, be a 1v1 multiplayer campaign – both co-operative and head-to-head.

Q: Why is the battle in the E3 demo so fast?

The Battle of the Nile features a lot of fast-moving units, such as chariots and cavalry. This has an impact on the perceived overall speed of the battle. We’re still tweaking the final foot-speed of units, but we’re happy we’re close to final. It is also worth saying that the battle was chosen to fit within the time we had available with journalists at E3, which is often all too brief. Overall you can expect to experience longer battles on average.

Additionally, we are constantly testing and updating the distances between deployment zones depending on the size of the engagement, while constantly adjusting movement speeds for armies. All of which can have a significant effect on how quickly or slowly battle is joined.

Q: Why aren’t there any minimum or recommended specs available yet?

There are, our current expected specs are listed with retailers at the moment http://store.steampowered.com/app/214950/; these are subject to change as the game is optimised. Our intent is to get the minimum spec as close to Shogun 2’s requirements as possible. When the specs are finalised we will post them on the TW Wiki.

Q: If I pre-ordered the game before the Pre-order bonus was announced, will I still get the Greek States Culture Pack?

Yes, as long as your retailer is participating in the offer. Check with your retailer if you have any doubt.

Q: How cool are the Iceni?

The Iceni are extremely cool. In test, the first ever properly completed game of Total War: ROME II was accomplished by the Iceni by way of cultural victory.
http://forums.totalwar.co(...)cial-Q-amp-A-Post-E3

[ Bericht 0% gewijzigd door Romanus op 18-06-2013 19:20:29 ]
Dientje12dinsdag 18 juni 2013 @ 19:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 09:38 schreef Rhalius het volgende:
Barbarian invasion gaat tot 476 AD. En het was ook een vrij rommelige expansion, de soldaten zagen er minder gedetailleerd uit dan in Rome 1.

Zoek maar eens een kaart op van het jaar 500 AD. Heel de kaart van Europa is compleet anders.

-In Brittanië heb je de celten en de anglo-saksen.
-Oost Gothen hebben Italië.
-West Gothen hebben Spanje.
-Franken zijn al op hun plaats, en worden later sterk onder Karel de grote.
-Byzantium is de grootste natie op dit moment.
-Vandalen hebben Tunesië.
-Suebi hebben ongeveer het gebied van Portugal.

En tussendoor in europa heb je ook nog De Burgunds, Gepides, Slavs, Balts, Juts en Danes.

Ook kunnen er nog verschillende naties die erg klein kunnen beginnen en later groot worden zoals Persië, Avars, Lombardië, Bulgarije en Noorwegen.
Wat mij wel interessant zou zijn is dat toen griekenland door oud persie werd aangevallen iets van 500 voor christus.

Dat de tijd met de buskruit en alles begint vind ik maar saai worden, je ziet geen man meer vechten voor zn leven :9
Rhaliusdinsdag 18 juni 2013 @ 19:55
Inderdaad, ergens jammer dat ze met rome 2 maar 2 jaar eerder beginnen dan in rome 1. Ik had gehoopt op veel eerder.

Zou overigens wel mooi zijn als een expansion de mogelijkheid geeft om in 500 bc te beginnen en dat je kan doorspelen naar de einddatum van rome 2. Latere units kunnen dan ook beschikbaar worden vanaf een bepaald jaartal.

Dan kan je dus beginnen met Athene, Sparta of Persië terwijl ze machtig waren, en kan je dat zo houden.
Dientje12dinsdag 18 juni 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 19:55 schreef Rhalius het volgende:
Inderdaad, ergens jammer dat ze met rome 2 maar 2 jaar eerder beginnen dan in rome 1. Ik had gehoopt op veel eerder.

Zou overigens wel mooi zijn als een expansion de mogelijkheid geeft om in 500 bc te beginnen en dat je kan doorspelen naar de einddatum van rome 2. Latere units kunnen dan ook beschikbaar worden vanaf een bepaald jaartal.

Dan kan je dus beginnen met Athene, Sparta of Persië terwijl ze machtig waren, en kan je dat zo houden.
Net als ze met alexander de groot expansie hadden gedaan :9
Smoofiedinsdag 18 juni 2013 @ 21:28
Maken ze combat eigenlijk een beetje realistisch en de units historisch accuraat? Anders moet ik weer een jaar of 2 wachten op mods :(
over_hedgedinsdag 18 juni 2013 @ 22:06
quote:
7s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 21:28 schreef Smoofie het volgende:
Maken ze combat eigenlijk een beetje realistisch en de units historisch accuraat? Anders moet ik weer een jaar of 2 wachten op mods :(
Ik wist niet eens dat er mods zijn :$ Nu meteen gezocht. Roma Surrectum ziet er wel leuk uit! Jij nog tips voor mods? Wil rome total war 1 weer gaan spelen
Salamandodinsdag 18 juni 2013 @ 23:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 22:06 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Ik wist niet eens dat er mods zijn :$ Nu meteen gezocht. Roma Surrectum ziet er wel leuk uit! Jij nog tips voor mods? Wil rome total war 1 weer gaan spelen
Europium Barbarium is volgens mij veruit de beste mod voor Rome.

Edit: http://www.europabarbarorum.com/ dus :').
over_hedgedinsdag 18 juni 2013 @ 23:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 23:27 schreef Salamando het volgende:

[..]

Europium Barbarium is volgens mij veruit de beste mod voor Rome.

Edit: http://www.europabarbarorum.com/ dus :').
tnxs! Morgen meteen even uitproberen.
Eenskijkendinsdag 18 juni 2013 @ 23:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 22:06 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Ik wist niet eens dat er mods zijn :$ Nu meteen gezocht. Roma Surrectum ziet er wel leuk uit! Jij nog tips voor mods? Wil rome total war 1 weer gaan spelen
Stainless Steel voor Medieval 2.
Rhaliusdinsdag 18 juni 2013 @ 23:37
Probleem met veel rome 1 mods is dat er soms wat te veel realisme inzit naar mijn smaak.
Recruitment en bouw systemen die rommelig en onoverzichtelijk zijn, erg grote provincies, de AI cheat systemen geven om een grotere uitdaging te zijn, etc.

Niet echt mijn ding, ik ben al blij met betere campaign AI, beter uitziende legers en meer soldaten te trainen.
over_hedgedinsdag 18 juni 2013 @ 23:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 23:37 schreef Rhalius het volgende:
realisme
Ik hou wel van realisme :) Las bij Roma Surrectum dat je tegen hanibal moet vechten etc :D Vind ik wel leuk. :) Maar merk het morgen wel wat ik er van vind.
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 23:34 schreef Eenskijken het volgende:

[..]

Stainless Steel voor Medieval 2.
Zag ik ook voorbij komen ja. Alleen ik vind rome veel leuker dan alle andere total war games.
Smoofiewoensdag 19 juni 2013 @ 00:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 22:06 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Ik wist niet eens dat er mods zijn :$ Nu meteen gezocht. Roma Surrectum ziet er wel leuk uit! Jij nog tips voor mods? Wil rome total war 1 weer gaan spelen
Roma Surrectum is naar mijn mening veruit de beste mod voor RTW, en SS(stainless steel) voor medieval 2.

Roma Surrectum is historisch redelijk accuraat en de combat is redelijk realistisch, unites gaan veel sneller dood bijv als ze "geraakt" worden.
Gatenkaaswoensdag 19 juni 2013 @ 00:19
Toch vond ik met name R:TR en EB de betere mods voor R:TW. Historisch accuraat en tevens ook nog vrij uitdagend. Ik keek in elk geval nooit meer om naar vanilla. :)
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 23:37 schreef Rhalius het volgende:
Probleem met veel rome 1 mods is dat er soms wat te veel realisme inzit naar mijn smaak.
Recruitment en bouw systemen die rommelig en onoverzichtelijk zijn, erg grote provincies, de AI cheat systemen geven om een grotere uitdaging te zijn, etc.

Niet echt mijn ding, ik ben al blij met betere campaign AI, beter uitziende legers en meer soldaten te trainen.
Het verschil tussen High/Very High op campaign mode was juist dat de AI op VH er 10k gold per turn bij kreeg. CA moest zelf al cheaten om het moeilijker te maken. :P
Romanuswoensdag 19 juni 2013 @ 00:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 23:37 schreef Rhalius het volgende:
Probleem met veel rome 1 mods is dat er soms wat te veel realisme inzit naar mijn smaak.
Recruitment en bouw systemen die rommelig en onoverzichtelijk zijn, erg grote provincies, de AI cheat systemen geven om een grotere uitdaging te zijn, etc.

Niet echt mijn ding, ik ben al blij met betere campaign AI, beter uitziende legers en meer soldaten te trainen.
Dit vond ik ook precies zo.
BlaZwoensdag 19 juni 2013 @ 01:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 23:37 schreef Rhalius het volgende:
Probleem met veel rome 1 mods is dat er soms wat te veel realisme inzit naar mijn smaak.
Recruitment en bouw systemen die rommelig en onoverzichtelijk zijn, erg grote provincies, de AI cheat systemen geven om een grotere uitdaging te zijn, etc.

Niet echt mijn ding, ik ben al blij met betere campaign AI, beter uitziende legers en meer soldaten te trainen.
De standard ai is zo slecht dat er niet heel veel van te maken is zonder te cheaten.
Rhaliuswoensdag 19 juni 2013 @ 08:50
Voor mij was het wel best aangezien ik graag met kleinere legers vecht, ik vind het saai als de computer constant grote legers overal heeft want dan voelt het niet meer als een overwinning als je een groot leger verslaat maar dan wordt het routine.

Ik neem ook altijd de tijd voor veroveringen en doe dat nooit zo snel mogelijk.
over_hedgewoensdag 19 juni 2013 @ 08:54
quote:
7s.gif Op woensdag 19 juni 2013 00:14 schreef Smoofie het volgende:
Roma Surrectum
Als ik deze sauna die ze werk noemen overleef ga ik het vanavond eens uitproberen. :) Ben benieuwd.
Dientje12woensdag 19 juni 2013 @ 17:08
Dientje12woensdag 19 juni 2013 @ 17:34
jDMxN6c.jpg

Spartanan :9~
Dientje12woensdag 19 juni 2013 @ 17:36
0Y6zOs1.jpg
Dientje12woensdag 19 juni 2013 @ 17:44
http://forums.totalwar.co(...)ome-2-features-specs

Ik lees hier dat je je legers niet meer in een speciale vloot hoeft te zetten.
Dus je loopt gewoon met je leger het water in en ze zullen gewoon hun eigen schepen bouwen terplekke :9

Ook wel chill
De battle mechanics
SPOILER
Battle Mechanics:
During battles, units will have true line of sight, the distance of which they can detect changes according to their role. Armies can therefore be hidden behind trees or in valleys, and will require the use of scouts to be spotted.
Armies that catch another in ambush will be able to place deployables like burning boulders, and place their forces all over the map. The army caught in the ambush wont be placed at the other end of the battle map - theyll arrive in a marching formation.
When Al charged a group of archers that were raining fire arrows on his infantry, a new dynamic appeared: the horse didnt stop once theyd broken the line - they wheeled around as a unit and reformed for a second charge.
More importance to the depth, mass and formation of units so you will see a heavy unit pushing a lighter one back in combat for example.
Formations throw spears on the run
Order troops from the overhead tactical map
Baggage Trains
Multiple capture points on the battle map
Persistent terrain for battle maps
Ambushes
Manual firing of artillery (siege weapons)
Individual solider height will vary
Unit names will be their original names, but in English. I.e. Oathsworn, Naked Warriors, Painted Ones, Heroic Nobles, Sword Brothers, Thorax Swordsmen, etc.
The tactical map gives you a much more detailed view of the battle from above. We are currently only considering allowing movement orders to be given to units in this view. Orders related to Facings, unit depth and width, and special abilities will all take place in the normal game view. The tactical map can be accessed via a button on the HUD or via a hotkey. The transition to and from this view is swift and seamless.
Cavalry smashes through enemy formations now.
Barbarian berserkers are back, and they are human steamrollers
Infantry units use their shields defensively when under archer attack
Switching in and out of testudo is very fluid and quick
Roman soldiers can throw their pilum while running
NO destructible environments (one of the questions was about starting forest fires during combat; CA was worried it would create too much havoc and detract from the combat)
The Line of Sight element was expanded upon - if your soldiers cannot see the enemy, neither can you
Flaming Pigs are coming back!
Enemy AI will be more intuitive; i.e., attempting to outflank you during pitched battles, or flooding a wall breach during a siege.
Terrain covered with dead bodies will become bloodstained, but it is very mild. Craig from CA confirmed that a blood DLC is likely.
Routing unit flags not in the battle, may be added later (the unit flag turning to white) The unit flag just goes away and the men run.
Arrows bounce off armor and shields. Was pretty cool to watch when zoomed in. Some stuck and others bounced off.
Seasons will show up in battles. How exactly this works is still being developed
Battle maps will look just as good as the stuff you have seen so far. In fact, there is a tile for the area the Teutoburg Forest and if you start a battle in that area, you will get the same map as the historical battle is fought on.


[ Bericht 80% gewijzigd door Dientje12 op 19-06-2013 17:54:45 (:')) ]
Romanuswoensdag 19 juni 2013 @ 18:20
quote:
14s.gif Op woensdag 19 juni 2013 17:36 schreef Dientje12 het volgende:
[ afbeelding ]
Romeinen :9~
Dientje12woensdag 19 juni 2013 @ 18:39
quote:
0s.gif Op woensdag 19 juni 2013 18:20 schreef Romanus het volgende:

[..]

Romeinen :9~
Vind de egyptenaren er wel beter uitzien hoor :7

Ben ook wel benieuwd naar de Parthians
Dientje12woensdag 19 juni 2013 @ 19:59
Ik lees dat er ook een realism mode is. Zeg maar van moeilijkheids graad en in deze mode kan je geen gesavede games terug laden. Dus als je in dit spel vaak overleefd heb op save games is deze mode niet aan te raden :D

Dus als je verloren hebt kan je niet meer terug
Rhaliuswoensdag 19 juni 2013 @ 21:04
Doe ik eigenlijk zowiezo nooit. Blijf gewoon doorspelen. Scheelt wel dat ik meestal toch gewoon op normal speel, eerst zelfs easy om aan de veranderingen te wennen.
Romanuswoensdag 19 juni 2013 @ 21:09
quote:
0s.gif Op woensdag 19 juni 2013 18:39 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Vind de egyptenaren er wel beter uitzien hoor :7

Ben ook wel benieuwd naar de Parthians
Ja maar ik ben sowieso licht geobsedeerd door de Romeinen dus ik vind bijna alles over hen vet :P
Dientje12woensdag 19 juni 2013 @ 21:12
quote:
0s.gif Op woensdag 19 juni 2013 21:09 schreef Romanus het volgende:

[..]

Ja maar ik ben sowieso licht geobsedeerd door de Romeinen dus ik vind bijna alles over hen vet :P
Ja, ik vind de speciale troepen cooler, zoals die chariots olifanten, horse archers, archers enzo :9
Ieder zijn smaak
over_hedgewoensdag 19 juni 2013 @ 22:32
quote:
7s.gif Op woensdag 19 juni 2013 00:14 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Roma Surrectum is naar mijn mening veruit de beste mod voor RTW, en SS(stainless steel) voor medieval 2.

Roma Surrectum is historisch redelijk accuraat en de combat is redelijk realistisch, unites gaan veel sneller dood bijv als ze "geraakt" worden.
net ff geprobeerd. Wel vet die units :o en hoeveel unites je kan _O_ Alleen vind het wel lastig :P hannibal verslaan lukte me nog niet de eerste keer :@ Vind het alleen wel lang duren voordat mannetjes beetje dood gaan. Moet ze echt vaak raken. Waardoor de gevechten echt lang duren.
Smoofiewoensdag 19 juni 2013 @ 22:41
quote:
0s.gif Op woensdag 19 juni 2013 22:32 schreef over_hedge het volgende:

[..]

net ff geprobeerd. Wel vet die units :o en hoeveel unites je kan _O_ Alleen vind het wel lastig :P hannibal verslaan lukte me nog niet de eerste keer :@ Vind het alleen wel lang duren voordat mannetjes beetje dood gaan. Moet ze echt vaak raken. Waardoor de gevechten echt lang duren.
Valt toch wel mee? Het is sneller dan in Vanilla, behalve als je de sterkste legioenen hebben tegen andere heavily armored en shielded units, dan kan het lang duren in face-to-face combat. Maar in bijv. een sterke legioen in de campaign, bijv. Legio XX kan makkelijk en snel andere units killen, vooral met veterancy.

Overigens hoop ik dat ze in Rome 2 de egyptenaren niet egypt ofzo noemen met pauper units maar gewoon Ptolemaic kingdom met ook Phalanxes.
over_hedgewoensdag 19 juni 2013 @ 22:46
quote:
7s.gif Op woensdag 19 juni 2013 22:41 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Valt toch wel mee? Het is sneller dan in Vanilla, behalve als je de sterkste legioenen hebben tegen andere heavily armored en shielded units, dan kan het lang duren in face-to-face combat. Maar in bijv. een sterke legioen in de campaign, bijv. Legio XX kan makkelijk en snel andere units killen, vooral met veterancy.

Overigens hoop ik dat ze in Rome 2 de egyptenaren niet egypt ofzo noemen met pauper units maar gewoon Ptolemaic kingdom met ook Phalanxes.
Ik heb alleen nog maar dat gevecht tegen hannibal gedaan, dat is vooral heavy inf tegen heavy inf. Zonder ondersteuning van pijlen of zo. Dat duurt echt jaren :P half uur aan het vechten geweest.
IkStampOpTacosdonderdag 20 juni 2013 @ 10:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 22:06 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Ik wist niet eens dat er mods zijn :$ Nu meteen gezocht. Roma Surrectum ziet er wel leuk uit! Jij nog tips voor mods? Wil rome total war 1 weer gaan spelen
Straks bij de nieuwe Rome zal de workshop van Steam wel weer helemaal vol komen met mods, tweaks en updates vans spelers.
Is nu bij Shogun 2 ook zo en dat is verrekte handig en cool. >:O
over_hedgedonderdag 20 juni 2013 @ 10:34
quote:
0s.gif Op donderdag 20 juni 2013 10:28 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Straks bij de nieuwe Rome zal de workshop van Steam wel weer helemaal vol komen met mods, tweaks en updates vans spelers.
Is nu bij Shogun 2 ook zo en dat is verrekte handig en cool. >:O
Ik ga er bij rome 2 zeker opletten! :)
Moet het via steam eigenlijk? of kan je ook gewoon installeren via de cd zonder steam
IkStampOpTacosdonderdag 20 juni 2013 @ 10:37
quote:
0s.gif Op donderdag 20 juni 2013 10:34 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Ik ga er bij rome 2 zeker opletten! :)
Moet het via steam eigenlijk? of kan je ook gewoon installeren via de cd zonder steam
Ik ga er van uit dat het gewoon weer via steam gaat. Dat werkte op zich goed. Helemaal met de workshop.
Mods, maps en veranderingen opzoeken in de lijst, subscriben en alles download en installeert automatisch. Ideaal. ^O^
Rhaliusdonderdag 20 juni 2013 @ 11:44
De legers zien er nu van nature al goed uit dus dan zijn er al een stuk minder mods nodig.

Parthia in Rome 1 was gewoonweg onspeelbaar in die roze pyamas.
Latertdonderdag 20 juni 2013 @ 19:17
quote:
0s.gif Op donderdag 20 juni 2013 10:28 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Straks bij de nieuwe Rome zal de workshop van Steam wel weer helemaal vol komen met mods, tweaks en updates vans spelers.
Is nu bij Shogun 2 ook zo en dat is verrekte handig en cool. >:O
Hm.. ik heb de nieuwere total war games zoals empire en Shogun 2 nooit echt gespeeld, maar ik dacht niet dat er zulke grote mods voor waren als een RTR, EB, RS en bijv. LOTR total war voor Rome 1, of een SS voor Medieval 2... Ik vrees dat met deze nieuwe engines dit soort grote projecten niet meer mogelijk zijn, alleen kleine aanpassingen in de unit stats en dergelijke.
IkStampOpTacosdonderdag 20 juni 2013 @ 21:01
quote:
0s.gif Op donderdag 20 juni 2013 19:17 schreef Latert het volgende:

[..]

Hm.. ik heb de nieuwere total war games zoals empire en Shogun 2 nooit echt gespeeld, maar ik dacht niet dat er zulke grote mods voor waren als een RTR, EB, RS en bijv. LOTR total war voor Rome 1, of een SS voor Medieval 2... Ik vrees dat met deze nieuwe engines dit soort grote projecten niet meer mogelijk zijn, alleen kleine aanpassingen in de unit stats en dergelijke.
Geen idee hoe het zit met de nieuwe engines wat betreft de mods. Bij Empire en Shogun was er 2 keer een darthmod. Die gooide echt alles om, nieuwe facties, nieuwe skins, nieuwe en meer verschillende gebouwen, legers enz enz. Ik neem aan dat ze niet meteen de mod-community in de steek laten en hier wel rekening mee houden.
Rhaliusvrijdag 21 juni 2013 @ 12:07
Empire heb ik best veel gespeeld, shogun 2 dan weer niet. Het is gewoon saai dat alle legers precies hetzelfde zijn en de campaign erg kort is. Ook nog dat realm divide gedoe.
Wel een mooie game, de gevechten heben prachtige animaties maar het mist gewoon iets. Ik heb hem maar iets van 80 uur gespeeld.

Voor een total war game is dat best weinig, empire total war had ik op 400 uur staan toen shogun 2 uitkwam en ondertussen al op 500 uur. Kan het niet meer checken omdat steam het niet meer lijkt weer te geven.

Medieval 2 en rome 1 weet ik het aantal uren niet van aangezien ik ze niet op steam had, maar dat zijn zeker te weten ook wel een paar honderd uren in totaal over alle jaren.
over_hedgevrijdag 21 juni 2013 @ 16:45
quote:
7s.gif Op woensdag 19 juni 2013 00:14 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Roma Surrectum is naar mijn mening veruit de beste mod voor RTW, en SS(stainless steel) voor medieval 2.

Roma Surrectum is historisch redelijk accuraat en de combat is redelijk realistisch, unites gaan veel sneller dood bijv als ze "geraakt" worden.
Ik heb stainless steel gesintalleerd maar hij doet het niet :( Hij zegt: Heb je kingdoms.exe in je mtw2 map. Terwijl ik het spel orgineel gekocht heb via steam (samen met kingdoms)
Smoofievrijdag 21 juni 2013 @ 17:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 16:45 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Ik heb stainless steel gesintalleerd maar hij doet het niet :( Hij zegt: Heb je kingdoms.exe in je mtw2 map. Terwijl ik het spel orgineel gekocht heb via steam (samen met kingdoms)
Heb je ook kingdoms geinstalled? DIe moet je apart installen dacht ik. Anders miss even kijken of je SS wel goed hebt geinstalled.
over_hedgevrijdag 21 juni 2013 @ 18:31
quote:
7s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 17:25 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Heb je ook kingdoms geinstalled? DIe moet je apart installen dacht ik. Anders miss even kijken of je SS wel goed hebt geinstalled.
Jep. Weet al hoe het kwam. Was een beetje dom :P Alleen nu heb ik weer een ander probleem :( Nu start die op, en bij het laad scherm stopt die er mee.

naja dan maar zonder mod spelen. :P
Dientje12zaterdag 22 juni 2013 @ 16:25

Vanaf 11:30 ongeveer :9

oh deze is net als die ander

[ Bericht 2% gewijzigd door Dientje12 op 22-06-2013 16:49:29 ]
Geerdzaterdag 22 juni 2013 @ 21:47
Kon mijn Rome Totale war disk niet meer vinden weg gekomen met de verhuizing denk ik.
Voor 7,99 maar gekocht via steam :P
Romanuszondag 23 juni 2013 @ 11:21
quote:
14s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 16:25 schreef Dientje12 het volgende:

Vanaf 11:30 ongeveer :9

oh deze is net als die ander
alleen hier laten ze wel meer zien dus ^O^

[ Bericht 2% gewijzigd door Romanus op 23-06-2013 11:45:10 ]
Dientje12zondag 23 juni 2013 @ 11:46
quote:
14s.gif Op zondag 23 juni 2013 11:21 schreef Romanus het volgende:

[..]

alleen hier laten ze wel meer zien dus ^O^
ja dat wel, gewoon zelfde battle :9
francoisdublanczondag 23 juni 2013 @ 23:25
In welk jaar begin je in deze game?
#ANONIEMmaandag 24 juni 2013 @ 13:53
Als het dezelfde eisen als Shogun krijgt kan ik het gewoon op mijn laptop spelen _O_
Altronmaandag 24 juni 2013 @ 14:14
quote:
14s.gif Op maandag 24 juni 2013 13:53 schreef Doublepain het volgende:
Als het dezelfde eisen als Shogun krijgt kan ik het gewoon op mijn laptop spelen _O_
Laatste tijd weer volop veel Shogun 2 aan het spelen , blijft een heerlijke game imo.
Buitendammaandag 24 juni 2013 @ 16:19
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 14:14 schreef Altron het volgende:

[..]

Laatste tijd weer volop veel Shogun 2 aan het spelen , blijft een heerlijke game imo.
Divide Realm is wel het allerkutste aller tijden.
numero_unomaandag 24 juni 2013 @ 16:21
quote:
13s.gif Op maandag 24 juni 2013 16:19 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Divide Realm is wel het allerkutste aller tijden.
klopt, inclusief het complete gebrek aan diversiteit tussen de factions.

Al is dat laatste te begrijpen aangezien shogun zich in 1 land afspeelt.
#ANONIEMmaandag 24 juni 2013 @ 16:31
quote:
13s.gif Op maandag 24 juni 2013 16:19 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Divide Realm is wel het allerkutste aller tijden.
Is dat een uitbreiding?
Buitendammaandag 24 juni 2013 @ 16:32
quote:
14s.gif Op maandag 24 juni 2013 16:31 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Is dat een uitbreiding?
:D leuk fopje.
Altronmaandag 24 juni 2013 @ 16:49
quote:
13s.gif Op maandag 24 juni 2013 16:19 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Divide Realm is wel het allerkutste aller tijden.
Ja dat blijft wel irritant idd..

Gisteren nog een potje gespeeld en toen had ik er niet zoveel last van aangezien er nog maar 4 tegenstanders over waren , waarvan 1 mijn bondgenoot was. ( effe één van m'n dochters laten trouwen met zo'n gast )
Maar dit kan de game aardig verpesten idd.
francoisdublancmaandag 24 juni 2013 @ 17:48
Welke systeemeisen krijgt het? Want op de site Canyourunit.com zegt hij dat ik hem niet kan draaien terwijl Shogun en Empire total war wel gewoon goed gingen.
Catkillermaandag 24 juni 2013 @ 17:53
quote:
13s.gif Op maandag 24 juni 2013 16:19 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Divide Realm is wel het allerkutste aller tijden.
Realm Divide is pas echt irritant.

Ik zie dat ik te laat ben. :'(

quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 17:48 schreef sonnyspek het volgende:
Welke systeemeisen krijgt het? Want op de site Canyourunit.com zegt hij dat ik hem niet kan draaien terwijl Shogun en Empire total war wel gewoon goed gingen.
Zal toch wel zo zijn dat als je Shogun 2 aan kan dat je Rome 2 ook aan kan.
Dientje12maandag 24 juni 2013 @ 17:55
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 17:48 schreef sonnyspek het volgende:
Welke systeemeisen krijgt het? Want op de site Canyourunit.com zegt hij dat ik hem niet kan draaien terwijl Shogun en Empire total war wel gewoon goed gingen.
Als je goed had gelezen zouden de specificaties bijna hetzelfde zijn als die van shogun 2
francoisdublancmaandag 24 juni 2013 @ 17:56
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 17:55 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Als je goed had gelezen zouden de specificaties bijna hetzelfde zijn als die van shogun 2
Waar had ik dat moeten lezen? Ik kan niet alles lezen en ik vind het raar dat zo'n site als Canyourunit.com niet de goede eisen heeft.
Geerdmaandag 24 juni 2013 @ 18:01
http://www.systemrequirem(...)ar-rome-ii/11671?p=a

Rome 2 staat er al tussen.
over_hedgemaandag 24 juni 2013 @ 18:09
quote:
Mijn laptop kan hem aan *O*
Dientje12maandag 24 juni 2013 @ 18:16
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 18:09 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Mijn laptop kan hem aan *O*
Maarja, zal hij ook vloeiend lopen?

Dat is meestal de vraag......
Geerdmaandag 24 juni 2013 @ 18:18
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 18:09 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Mijn laptop kan hem aan *O*
Waarschijnlijk aantal units etc wel op het laagst? Of heb je een laptop van 2k?
over_hedgemaandag 24 juni 2013 @ 18:19
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 18:18 schreef Geerd het volgende:

[..]

Waarschijnlijk aantal units etc wel op het laagst? Of heb je een laptop van 2k?
1.4k :P Nodig voor mijn werk. Maar wel handig dat die ook wel goed voor games is.
Dientje12maandag 24 juni 2013 @ 18:22
over hedge, heb je hem met die detectie gedaan? :9
Of gewoon via die specificaties gelezen

Mijn pc slaagt ook voor de test, helemaal volledig, maar ik betwijfel wel of ik alle grafische opties op zijn hoogst zou kunnen draaien..
Geerdmaandag 24 juni 2013 @ 18:22
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 18:19 schreef over_hedge het volgende:

[..]

1.4k :P Nodig voor mijn werk. Maar wel handig dat die ook wel goed voor games is.
Hehe ja die draait hem wel.
Geerdmaandag 24 juni 2013 @ 18:23
quote:
7s.gif Op maandag 24 juni 2013 18:22 schreef Dientje12 het volgende:
over hedge, heb je hem met die detectie gedaan? :9
Of gewoon via die specificaties gelezen

Mijn pc slaagt ook voor de test, helemaal volledig, maar ik betwijfel wel of ik alle grafische opties op zijn hoogst zou kunnen draaien..
Hoe deed Rome het dan?
Dientje12maandag 24 juni 2013 @ 18:24
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 18:23 schreef Geerd het volgende:

[..]

Hoe deed Rome het dan?
Die is bijna 10 jaar oud man...

lol

Shogun 2 doet het wel goed
Dientje12maandag 24 juni 2013 @ 18:24
Oh je bedoelt rome 2 met die test??

Ook gewoon volledig geslaagd..
#ANONIEMmaandag 24 juni 2013 @ 23:45
Apart:

Rome 2

3nu10.png
Shogun 2

3nu2Y.png
over_hedgemaandag 24 juni 2013 @ 23:51
Ik snap dit niet helemaal.

3num9.png

Je moet een i5 of beter hebben. Ik heb een i7 en dan zegt die dat die niet goed is :P
#ANONIEMmaandag 24 juni 2013 @ 23:58
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:51 schreef over_hedge het volgende:
Ik snap dit niet helemaal.

[ afbeelding ]

Je moet een i5 of beter hebben. Ik heb een i7 en dan zegt die dat die niet goed is :P
Ik heb i5 en ook een probleem:

3nuDq.png

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 24-06-2013 23:58:24 ]
over_hedgemaandag 24 juni 2013 @ 23:58
quote:
14s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:58 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Ik heb i5 en ook een probleem:

[ afbeelding ]
Volgens mij is die site gewoon raar. Dit moet gewoon goed zijn.
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 00:01
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:58 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Volgens mij is die site gewoon raar. Dit moet gewoon goed zijn.
Klopt, soms krijg ik een melding dat mijn RAM niet genoeg is(bij een ander game), ik heb 4 gb en je hebt 2 nodig bijvoorbeeld.
Catkillerdinsdag 25 juni 2013 @ 00:19
quote:
14s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:45 schreef Doublepain het volgende:
Apart:

Rome 2

[ afbeelding ]
Shogun 2

[ afbeelding ]
Ik heb precies hetzelfde, het enige waar die om zeikt is de CPU bij mij dan.
Geerddinsdag 25 juni 2013 @ 03:23
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:51 schreef over_hedge het volgende:
Ik snap dit niet helemaal.

[ afbeelding ]

Je moet een i5 of beter hebben. Ik heb een i7 en dan zegt die dat die niet goed is :P
I7 op 2ghz daar kijkt de site naar denk ik, hier I5 3330 @ 3ghz.
Dientje12dinsdag 25 juni 2013 @ 09:00
quote:
14s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:45 schreef Doublepain het volgende:
Apart:

Rome 2

[ afbeelding ]
Shogun 2

[ afbeelding ]
bij mij allebei geslaagt en op hoogst :@

En dan heb ik ook noh een amd :')
Mja pc is 2 jaar oud en hij slaagt nog voor deze game, vraag me af hoe hij zich werkelijk laat afspelen op deze pc ik zie het wel
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 09:04
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 09:00 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

bij mij allebei geslaagt en op hoogst :@

En dan heb ik ook noh een amd :')
Mja pc is 2 jaar oud en hij slaagt nog voor deze game, vraag me af hoe hij zich werkelijk laat afspelen op deze pc ik zie het wel
Ik heb het getest op mijn laptop :D

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 25-06-2013 09:04:38 ]
Dientje12dinsdag 25 juni 2013 @ 09:20
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 09:04 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Ik heb het getest op mijn laptop :D
oooh, maar laptops zijn ook nie echt voor games he :P
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 09:24
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 09:20 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

oooh, maar laptops zijn ook nie echt voor games he :P
Dat is waar maar ik heb nu een goed alternatief. Ik ga in januari pas een goeie pc halen denk ik.
Dientje12dinsdag 25 juni 2013 @ 09:39
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 09:24 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Dat is waar maar ik heb nu een goed alternatief. Ik ga in januari pas een goeie pc halen denk ik.
Oke, ga je zelf samenstellen?
Romanusdinsdag 25 juni 2013 @ 11:46
Die website is sowieso onbetrouwbaar omdat hij heel vaak de verkeerde specs geeft of niet goed ziet welke er in jouw pc zitten
Dientje12vrijdag 28 juni 2013 @ 18:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 11:46 schreef Romanus het volgende:
Die website is sowieso onbetrouwbaar omdat hij heel vaak de verkeerde specs geeft of niet goed ziet welke er in jouw pc zitten
http://wiki.totalwar.com/w/Rome_II_Recommended_Specs

Dit zijn de officiele waarden
Romanusvrijdag 28 juni 2013 @ 20:20
quote:
7s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 18:01 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

http://wiki.totalwar.com/w/Rome_II_Recommended_Specs

Dit zijn de officiele waarden
Ja ik had ze ook al gezien, maar bedankt. Ik was sowieso al van plan om binnenkort een nieuwe pc te kopen dus dat zit wel goed :P
Dientje12zaterdag 29 juni 2013 @ 00:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 20:20 schreef Romanus het volgende:

[..]

Ja ik had ze ook al gezien, maar bedankt. Ik was sowieso al van plan om binnenkort een nieuwe pc te kopen dus dat zit wel goed :P
Ja, maar ik zal er niet vanuit gaat dat ik de game op zn hoogst zal kunnen spelen.

Een nieuwe pc is altijd goed nieuws, heb zelf ook een nieuwe videokaart aangeschaft :7

[ Bericht 6% gewijzigd door Dientje12 op 29-06-2013 21:06:51 ]
Geerddinsdag 2 juli 2013 @ 02:47
Ik zat laatst op youtube, filmpje te kijken over Rome total war, die ging al die gasten die geboren worden etc, cavelary helemaal indelen na competenties.

Was langer bezig op de hoofdmap dan raggen op het veld.
Heeft dat echt zoveel effect omdat helemaal uit te pluizen??
Dientje12dinsdag 2 juli 2013 @ 06:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 02:47 schreef Geerd het volgende:
Ik zat laatst op youtube, filmpje te kijken over Rome total war, die ging al die gasten die geboren worden etc, cavelary helemaal indelen na competenties.

Was langer bezig op de hoofdmap dan raggen op het veld.
Heeft dat echt zoveel effect omdat helemaal uit te pluizen??
Het is een turn based game, zeg maar een campange map en een battle map.
Is goed systeem hoor, tis maar net hoe lang je erover wil doen, het is nwt schaken een beetje
Rhaliusdinsdag 2 juli 2013 @ 17:35
Dat is gewoon een stukje roleplaying, sommige mensen maken er graag een beetje een verhaaltje achter terwijl ze aan het spelen zijn.

Af en toe maak ik me er ook wel eens schuldig aan. Begin ik bijvoorbeeld een Scipii campaign en heeft de leider drie zonen, stuur ik ze alle drie een andere kant op om te veroveren. Hun nageslacht helpt om dat gebied vast te houden, ergens creëer ik dus een rivaliteit in mijn eigen faction hiermee.

En gruwelijk slechte generaals worden wel eens door hun eigen troepen verraden in de strijd. Dan wil ik ze dus kwijt maar het gebeurd wel eens dat ze het dan toch overleven meerdere keren en alsnog een goeie generaal worden.
Dientje12zondag 7 juli 2013 @ 18:38
Heb nu nieuwe videokaart

gtx 770 :9~
Geerdzondag 7 juli 2013 @ 18:42
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 06:01 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Het is een turn based game, zeg maar een campange map en een battle map.
Is goed systeem hoor, tis maar net hoe lang je erover wil doen, het is nwt schaken een beetje
Ja helemaal grijs gespeeld die shit alleen of het echt nut had om de kwali van generaals helemaal uit te pluizen en dan kijken bij welke stad ze het beste kunnen of welk leger?

Keek altijd na de sterren veel sterren bij het sterkste leger de rest gewoon droppen in de dorpen om de burgers tevreden te houden.
Geerdzondag 7 juli 2013 @ 18:42
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2013 18:38 schreef Dientje12 het volgende:
Heb nu nieuwe videokaart

gtx 770 :9~
Nice !!
Dientje12zondag 7 juli 2013 @ 18:51
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2013 18:42 schreef Geerd het volgende:

[..]

Ja helemaal grijs gespeeld die shit alleen of het echt nut had om de kwali van generaals helemaal uit te pluizen en dan kijken bij welke stad ze het beste kunnen of welk leger?

Keek altijd na de sterren veel sterren bij het sterkste leger de rest gewoon droppen in de dorpen om de burgers tevreden te houden.
Ja, je kan ze nu ook een aparte functie geven net als in shogun in de familie stamboom.
Ben benieuwd.
AlDieWillenteKaaprenVarendonderdag 11 juli 2013 @ 11:42
Omgerekend 26 euro voor Rome en Greek Faction pack steam key

http://www.nuuvem.com.br/produto/1213-total-war-rome-ii

Legitieme site
AthComvrijdag 12 juli 2013 @ 17:58
http://maps.totalwar.com/

Ter verkenning van de campaign map. Parthië lijkt met het lastigst, daar de Seleukiden heel wat vazalstaten hebben.
over_hedgevrijdag 12 juli 2013 @ 18:10
Ik koop eigenlijk nooit games via steam. Maar waarom is het spel opeens voor 50% goedkoper als je een steam key koopt dan dat als je hem gewoon via steam zelf koopt?
Dientje12vrijdag 12 juli 2013 @ 18:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 18:10 schreef over_hedge het volgende:
Ik koop eigenlijk nooit games via steam. Maar waarom is het spel opeens voor 50% goedkoper als je een steam key koopt dan dat als je hem gewoon via steam zelf koopt?
Waar zie je dat?
Salamandovrijdag 12 juli 2013 @ 18:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 18:12 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Waar zie je dat?
wat hij bedoelt is dat op steam het spel 50 euro kost, en andere key sites hem voor 25 euro aanbieden en waarom dat dan is.
over_hedgevrijdag 12 juli 2013 @ 18:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 18:30 schreef Salamando het volgende:

[..]

wat hij bedoelt is dat op steam het spel 50 euro kost, en andere key sites hem voor 25 euro aanbieden en waarom dat dan is.
Ja :) Dat bedoel ik :P Want je koopt precies het zelfde toch
Dientje12vrijdag 12 juli 2013 @ 18:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 18:30 schreef Salamando het volgende:

[..]

wat hij bedoelt is dat op steam het spel 50 euro kost, en andere key sites hem voor 25 euro aanbieden en waarom dat dan is.
Ah ja, ik zie het nu..
Ik heb een site waar hij 33 is.. Vreemd inderdaad.


http://www.g2play.net/store/Total-War-ROME-II-Steam-Key.html
Als je naar de price history kijkt is de prijs in de loop der maanden gestegen en gedaald :?

G2PLAY.NET - BE SMART, PAY LESS ;)

Dit is ook het motto van de site :P
nnanurumaandag 22 juli 2013 @ 20:58
.

[ Bericht 99% gewijzigd door nnanuru op 22-07-2013 21:04:15 ]
nnanurumaandag 22 juli 2013 @ 21:03
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 20:58 schreef nnanuru het volgende:
De game zal mij echt de komende tijd binnenhouden. Hoe nerd het ook klink. De games van Total War zijn te verslavend. :P
De game zal mij echt de komende tijd binnenhouden. Hoe nerd het ook klink. De games van Total War zijn te verslavend. :P

Ik hoop dat ik hem aankan :
Windows:
Windows 7 Pro

Voeding:
Corsair AX 1200WATT

CPU:
Intel Core i7-3930K

CPU koeler:
Corsair Hydro H100i

Moederbord:
Asus RAMPAGE IV EXTREME

Harde schijf:
Samsung 840 Pro 256GB
Samsung 830 Pro 256GB
Seagate NAS HDD 3TB - 3.5inch

Ram geheugen:
Corsair Dominator Platinum,2133-32GB

Videokaart (SLI)
GeForce GTX 780
GeForce GTX 780

Fans:
5 x Cooler Master Sickleflow RED

Sorry, wou gewoon even trollen en stoer doen
MCMartindinsdag 23 juli 2013 @ 15:12
quote:
7s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 18:46 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Ah ja, ik zie het nu..
Ik heb een site waar hij 33 is.. Vreemd inderdaad.

http://www.g2play.net/store/Total-War-ROME-II-Steam-Key.html
Als je naar de price history kijkt is de prijs in de loop der maanden gestegen en gedaald :?

G2PLAY.NET - BE SMART, PAY LESS ;)

Dit is ook het motto van de site :P
Hier zit volgens mij niet de Greek Cultures blabla DLC bij?
Romanusdinsdag 23 juli 2013 @ 16:10
http://www.onlinekeystore.com/Total-War-ROME-II-CD-KEY-STEAM.html
Hier wel (als het goed is), en goedkoper
Silvdinsdag 23 juli 2013 @ 17:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 16:10 schreef Romanus het volgende:
http://www.onlinekeystore.com/Total-War-ROME-II-CD-KEY-STEAM.html
Hier wel (als het goed is), en goedkoper
Nice, gelijk gekocht.
Eenskijkendinsdag 23 juli 2013 @ 17:38
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:03 schreef nnanuru het volgende:

[..]

De game zal mij echt de komende tijd binnenhouden. Hoe nerd het ook klink. De games van Total War zijn te verslavend. :P

Ik hoop dat ik hem aankan :
Windows:
Windows 7 Pro

Voeding:
Corsair AX 1200WATT

CPU:
Intel Core i7-3930K

CPU koeler:
Corsair Hydro H100i

Moederbord:
Asus RAMPAGE IV EXTREME

Harde schijf:
Samsung 840 Pro 256GB
Samsung 830 Pro 256GB
Seagate NAS HDD 3TB - 3.5inch

Ram geheugen:
Corsair Dominator Platinum,2133-32GB

Videokaart (SLI)
GeForce GTX 780
GeForce GTX 780

Fans:
5 x Cooler Master Sickleflow RED

Sorry, wou gewoon even trollen en stoer doen
bagger pc :o

:P vette shit man ^O^
Rhaliusdinsdag 23 juli 2013 @ 17:52
Pas wat oude games bij gamemania ingeleverd en dat geld gebruikt voor een preorder. Ik kan hem dus gratis gaan ophalen als ie uitkomt.
Silvwoensdag 24 juli 2013 @ 10:29
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:03 schreef nnanuru het volgende:

[..]

De game zal mij echt de komende tijd binnenhouden. Hoe nerd het ook klink. De games van Total War zijn te verslavend. :P

Ik hoop dat ik hem aankan :
Windows:
Windows 7 Pro

Voeding:
Corsair AX 1200WATT

CPU:
Intel Core i7-3930K

CPU koeler:
Corsair Hydro H100i

Moederbord:
Asus RAMPAGE IV EXTREME

Harde schijf:
Samsung 840 Pro 256GB
Samsung 830 Pro 256GB
Seagate NAS HDD 3TB - 3.5inch

Ram geheugen:
Corsair Dominator Platinum,2133-32GB

Videokaart (SLI)
GeForce GTX 780
GeForce GTX 780

Fans:
5 x Cooler Master Sickleflow RED

Sorry, wou gewoon even trollen en stoer doen
Lekker kastje. Wat heb je er voor betaald?
Moet zelf nog een nieuwe videokaart kopen. Heb nu een 4870. Die trok zelfs Shogun 2 nog goed, maar ondersteunt geen DirectX11.
nnanuruwoensdag 24 juli 2013 @ 15:29
quote:
6s.gif Op woensdag 24 juli 2013 10:29 schreef Silv het volgende:

[..]

Lekker kastje. Wat heb je er voor betaald?
Moet zelf nog een nieuwe videokaart kopen. Heb nu een 4870. Die trok zelfs Shogun 2 nog goed, maar ondersteunt geen DirectX11.
Ah, ja iedereen heeft zijn eigen voorkeur. Ik hou meer van Nvidia.
Dus je draait Shogun 2 niet in DerectX11?
Naja, voor een kaart als de 4870 is het tog een goede prestatie.

Mijn kast in totaal?

Mijn videokaarten + cpu is al rond de 2000.
Marcus_Zaagiusvrijdag 26 juli 2013 @ 00:12

Mooi filmpje over de campaign map!
nnanuruvrijdag 26 juli 2013 @ 01:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 00:12 schreef Marcus_Zaagius het volgende:

Mooi filmpje over de campaign map!
Looks good! thnx
Geerdvrijdag 26 juli 2013 @ 01:30
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2013 15:29 schreef nnanuru het volgende:

[..]

Ah, ja iedereen heeft zijn eigen voorkeur. Ik hou meer van Nvidia.
Dus je draait Shogun 2 niet in DerectX11?
Naja, voor een kaart als de 4870 is het tog een goede prestatie.

Mijn kast in totaal?

Mijn videokaarten + cpu is al rond de 2000.
Gaaf hoor, gebruik je die shit ook allemaal optimaal?
Wat is trouwens beetje zware game tegenwoordig?
nnanuruvrijdag 26 juli 2013 @ 01:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 01:30 schreef Geerd het volgende:

[..]

Gaaf hoor, gebruik je die shit ook allemaal optimaal?
Wat is trouwens beetje zware game tegenwoordig?
pc is voorlopig een "overkill".
maar hoef voorlopig dus niet te upgraden.

Crysis 3 is wel echt een pc killer. Metro Last Light is ook voor de meeste zwaar.
Spatieloosdonderdag 1 augustus 2013 @ 15:43
Is er geen Total War topic waar je over elke kan praten ofzo?

Maar ik kan niet wachten _O_
Ik heb nooit echt van die RTS battles gehouden, ik speelde het altijd voor de map campaign, maar dit ziet er zo geweldig uit, ik ga nu wel die battles leren.
DeeCruisedonderdag 1 augustus 2013 @ 17:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 01:37 schreef nnanuru het volgende:

[..]

pc is voorlopig een "overkill".
maar hoef voorlopig dus niet te upgraden.

Crysis 3 is wel echt een pc killer. Metro Last Light is ook voor de meeste zwaar.
Totale overkill zeg maar gerust... Vreemde samenstelling overigens, waarom 32gb?

Ontopic: http://tweakers.net/revie(...)tal-war-rome-ii.html
GeenInspiratie.zaterdag 3 augustus 2013 @ 03:06
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:03 schreef nnanuru het volgende:

[..]

De game zal mij echt de komende tijd binnenhouden. Hoe nerd het ook klink. De games van Total War zijn te verslavend. :P

Ik hoop dat ik hem aankan :
Windows:
Windows 7 Pro

Voeding:
Corsair AX 1200WATT

CPU:
Intel Core i7-3930K

CPU koeler:
Corsair Hydro H100i

Moederbord:
Asus RAMPAGE IV EXTREME

Harde schijf:
Samsung 840 Pro 256GB
Samsung 830 Pro 256GB
Seagate NAS HDD 3TB - 3.5inch

Ram geheugen:
Corsair Dominator Platinum,2133-32GB

Videokaart (SLI)
GeForce GTX 780
GeForce GTX 780

Fans:
5 x Cooler Master Sickleflow RED

Sorry, wou gewoon even trollen en stoer doen
Is wel lastig, het werkt net of gewoon totaal niet. Ik zou wel iets meer RAM halen, is toch net wat te weinig. Misschien zou dat nog iets helpen anders haalt deze PC het denk ik niet.
Dientje12zaterdag 3 augustus 2013 @ 16:46

_O_ :9~
Dientje12zaterdag 3 augustus 2013 @ 16:46
http://www.youtube.com/user/THFEProductions

Kijk ook bij deze man zijn account.

Staan veel filmpjes en weetjes _O_

Nog 4 week!!
Dientje12zaterdag 3 augustus 2013 @ 16:47
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 15:43 schreef Spatieloos het volgende:
Is er geen Total War topic waar je over elke kan praten ofzo?

Maar ik kan niet wachten _O_
Ik heb nooit echt van die RTS battles gehouden, ik speelde het altijd voor de map campaign, maar dit ziet er zo geweldig uit, ik ga nu wel die battles leren.
Ik vind het allebei geweldig
Maar dit word echt te epic, ik heb 1 week vrij als de game uitkomt :7
Spatielooszaterdag 3 augustus 2013 @ 16:50
quote:
11s.gif Op zaterdag 3 augustus 2013 16:47 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Ik vind het allebei geweldig
Maar dit word echt te epic, ik heb 1 week vrij als de game uitkomt :7
Wanneer komt het ook al weer uit?
AthComzaterdag 3 augustus 2013 @ 16:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 augustus 2013 16:50 schreef Spatieloos het volgende:

[..]

Wanneer komt het ook al weer uit?
3 september.
Dientje12zaterdag 3 augustus 2013 @ 17:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 augustus 2013 16:50 schreef Spatieloos het volgende:

[..]

Wanneer komt het ook al weer uit?
quote:
14s.gif Op zaterdag 3 augustus 2013 16:55 schreef AthCom het volgende:

[..]

3 september.
Dientje12zaterdag 3 augustus 2013 @ 17:05
Weten jullie al welke faction je gaat spelen?

Ik weet het echt niet.
Ik vind dat er teveel keuze is, eigenlijk vind ik dat je de factions moet kunnen unlocken door ze te verslaan net als in Rome 1.

Zo kom je niet in twijfel :P
Romanuszaterdag 3 augustus 2013 @ 17:13
Ik ga sowieso beginnen met Rome, daarna zie ik wel :P waarschijnlijk een keer een van de barbaarse stammen uitproberen
Geerdzaterdag 3 augustus 2013 @ 17:15
Ik wacht eerst wel een paar maand tot die 50% in prijs gedaald is :P
Spatielooszaterdag 3 augustus 2013 @ 17:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 augustus 2013 17:05 schreef Dientje12 het volgende:
Weten jullie al welke faction je gaat spelen?

Ik weet het echt niet.
Ik vind dat er teveel keuze is, eigenlijk vind ik dat je de factions moet kunnen unlocken door ze te verslaan net als in Rome 1.

Zo kom je niet in twijfel :P
Ik ga er zo veel spelen, maar Rome lijkt me het minst leuk :P
Dientje12zaterdag 3 augustus 2013 @ 17:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 augustus 2013 17:31 schreef Spatieloos het volgende:

[..]

Ik ga er zo veel spelen, maar Rome lijkt me het minst leuk :P
Yep mij ook.
Ik vind de units nogal saai. Maar het is denk ik wel een van de meest gedetailleerde campagne's
AthComzaterdag 3 augustus 2013 @ 20:03
Eerst de tutorialcampage en dan verder als Rome om erin te komen, maar mijn eerste echte campagne zal denk ik Macedonië worden.
Romanuszaterdag 3 augustus 2013 @ 22:59
Ik vind de Romeinse eenheden juist vet. Zware infanterie _O_
2Happy4Uzondag 4 augustus 2013 @ 00:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 augustus 2013 17:15 schreef Geerd het volgende:
Ik wacht eerst wel een paar maand tot die 50% in prijs gedaald is :P
http://www.onlinekeystore.com/Total-War-ROME-II-CD-KEY-STEAM.html
Geerdzondag 4 augustus 2013 @ 00:04
quote:
Not sure if
2Happy4Uzondag 4 augustus 2013 @ 00:06
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 00:04 schreef Geerd het volgende:

[..]

Not sure if
Oh hij doet het nu niet. Maar daar kan je 'm voor ~27 euro halen inclusief pre-order DLC.
Geerdzondag 4 augustus 2013 @ 00:11
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 00:06 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Oh hij doet het nu niet. Maar daar kan je 'm voor ~27 euro halen inclusief pre-order DLC.
Ohw oke 27,- is idd een leuk bedrag !!
Dientje12zondag 4 augustus 2013 @ 14:26
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 00:06 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Oh hij doet het nu niet. Maar daar kan je 'm voor ~27 euro halen inclusief pre-order DLC.
Ik weet niet zeker maar daar kan het ook zijn dat je key al in gebruik is.

Zoiets hoorde ik iig..
Dientje12zondag 4 augustus 2013 @ 14:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 augustus 2013 22:59 schreef Romanus het volgende:
Ik vind de Romeinse eenheden juist vet. Zware infanterie _O_
Ik vind zelf de kleur rood snel vervelen.
En ik denk dat de romeinse campagne ook het makkelijkste is, want zoals je al gezien heb zijn de romeinse units echte meat grinders..

Ik zelf ga denk ik voor de carthaagse campagne :9
2Happy4Uzondag 4 augustus 2013 @ 14:31
quote:
1s.gif Op zondag 4 augustus 2013 14:26 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Ik weet niet zeker maar daar kan het ook zijn dat je key al in gebruik is.

Zoiets hoorde ik iig..
Heb daar eens eerder besteld, Brave New World voor Civ 5, had er geen problemen mee. Kreeg de key een paar uur na de EU release, had een support ticket gestuurd om te vragen waar die bleef want de eerste keer besteld daar en ik kreeg binnen 5 minuten antwoord.
Dientje12zondag 4 augustus 2013 @ 14:35
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 14:31 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Heb daar eens eerder besteld, Brave New World voor Civ 5, had er geen problemen mee. Kreeg de key een paar uur na de EU release, had een support ticket gestuurd om te vragen waar die bleef want de eerste keer besteld daar en ik kreeg binnen 5 minuten antwoord.
Ok, dan ben jij het bewijs dat het te vertrouwen is
2Happy4Uzondag 4 augustus 2013 @ 15:03
quote:
1s.gif Op zondag 4 augustus 2013 14:35 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Ok, dan ben jij het bewijs dat het te vertrouwen is
Andere FOK!ker had het mij deze site gelinkt, had er ook goede ervaringen mee dus daar is dat. Van wie heb je gehoord dat hij niet te vertrouwen is dan?
Curlbrahzondag 4 augustus 2013 @ 15:35
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2013 11:42 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Omgerekend 26 euro voor Rome en Greek Faction pack steam key

http://www.nuuvem.com.br/produto/1213-total-war-rome-ii

Legitieme site
Hier gekocht maar heb geen key ontvangen. ;(
Romanuszondag 4 augustus 2013 @ 16:36
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 15:35 schreef Curlbrah het volgende:

[..]

Hier gekocht maar heb geen key ontvangen. ;(
Het spel is nog niet uit, die key krijg je pas op de releasedatum (als het goed is) :P
Curlbrahzondag 4 augustus 2013 @ 18:38
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 16:36 schreef Romanus het volgende:

[..]

Het spel is nog niet uit, die key krijg je pas op de releasedatum (als het goed is) :P
Oh zal wel weer een paar dagen langer duren dan. :') as usual
Dientje12zondag 4 augustus 2013 @ 19:55
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 15:03 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Andere FOK!ker had het mij deze site gelinkt, had er ook goede ervaringen mee dus daar is dat. Van wie heb je gehoord dat hij niet te vertrouwen is dan?
Zo'n gozer waar ik weleens mee game
Geerdzondag 4 augustus 2013 @ 20:06
http://tweakers.net/revie(...)tal-war-rome-ii.html
DeeCruisezondag 4 augustus 2013 @ 20:44
quote:
Was al gelinkt:

quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 17:37 schreef DeeCruise het volgende:

[..]

Totale overkill zeg maar gerust... Vreemde samenstelling overigens, waarom 32gb?

Ontopic: http://tweakers.net/revie(...)tal-war-rome-ii.html
Dientje12zondag 4 augustus 2013 @ 21:33
quote:
Maar moet je die proloog helemaal uitspelen? :9
Of is het slechts een tutorial
DeeCruisezondag 4 augustus 2013 @ 21:57
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 21:33 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Maar moet je die proloog helemaal uitspelen? :9
Of is het slechts een tutorial
Staat in het artikel:

quote:
Omdat Total War: Rome II niet alleen is bedoeld voor veteranen in de franchise, is het spel voorzien van een proloog die ook dienst doet als tutorial
Dientje12zondag 4 augustus 2013 @ 22:48
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 21:57 schreef DeeCruise het volgende:

[..]

Staat in het artikel:

[..]

oh ja
Augustus_Thijsmaandag 5 augustus 2013 @ 09:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 augustus 2013 22:59 schreef Romanus het volgende:
Ik vind de Romeinse eenheden juist vet. Zware infanterie _O_
Inderdaad, met je legioenen gewoon over heel Europa heenwalsen _O_ 8-)
Veel beter dan zo'n zootje ongeregelde barbaren :Y)
Rhaliusmaandag 5 augustus 2013 @ 11:08
Denk dat ik als eerste wel voor Carthage of een griekse stad ga.

Eerst zowiezo wat custom battles om te zien wat alle factions beschikbaar hebben. Of mischien zou ik dat een keer niet moeten doen om tijdens de campaign compleet verrast te worden.
numero_unomaandag 5 augustus 2013 @ 13:41
quote:
99s.gif Op maandag 5 augustus 2013 09:30 schreef Augustus_Thijs het volgende:

[..]

Inderdaad, met je legioenen gewoon over heel Europa heenwalsen _O_ 8-)
Veel beter dan zo'n zootje ongeregelde barbaren :Y)
Geef mij maar een lekker groepje berserkers O+
Dientje12maandag 5 augustus 2013 @ 13:46
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2013 11:08 schreef Rhalius het volgende:
Denk dat ik als eerste wel voor Carthage of een griekse stad ga.

Eerst zowiezo wat custom battles om te zien wat alle factions beschikbaar hebben. Of mischien zou ik dat een keer niet moeten doen om tijdens de campaign compleet verrast te worden.
Zoals je het zelf zegt.

Bij alle total war games speel ik altijd als eerste de campagne, zo blijft er spanning in en word je inderdaad verrast door de viiandelijke units :9
Gatenkaasmaandag 5 augustus 2013 @ 15:17
quote:
99s.gif Op maandag 5 augustus 2013 09:30 schreef Augustus_Thijs het volgende:

[..]

Inderdaad, met je legioenen gewoon over heel Europa heenwalsen _O_ 8-)
Veel beter dan zo'n zootje ongeregelde barbaren :Y)
Je weet dat barbaren 'niet-Romeinen' zijn?
Dientje12dinsdag 6 augustus 2013 @ 00:09
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2013 15:17 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Je weet dat barbaren 'niet-Romeinen' zijn?
Wat wil je hiermee zeggen precies? :+
Gatenkaasdinsdag 6 augustus 2013 @ 00:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 augustus 2013 00:09 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Wat wil je hiermee zeggen precies? :+
Dat Grieken, de Diadochi en Carthagers geen zootje ongeregeld zijn? :+
Dientje12dinsdag 6 augustus 2013 @ 00:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 augustus 2013 00:44 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Dat Grieken, de Diadochi en Carthagers geen zootje ongeregeld zijn? :+
De romeinen zagen andere volkeren als barbaars..
Gatenkaasdinsdag 6 augustus 2013 @ 01:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 augustus 2013 00:49 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

De romeinen zagen andere volkeren als barbaars..

Barbaren als in niet-Romeinen, niet de betekenis die we er nu aan hangen. ;)
GeenInspiratie.dinsdag 6 augustus 2013 @ 01:30
Ik vind die Testudo-formatie altijd wel gaaf om te zien daarom Rome.
Ik heb sowieso meer met Rome dan andere volkeren in die tijd, ik heb hetzelfde als Augustus Thijs eerder al zei.
Dientje12dinsdag 6 augustus 2013 @ 03:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 augustus 2013 01:00 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Barbaren als in niet-Romeinen, niet de betekenis die we er nu aan hangen. ;)
Ik snap er niks meer van ;( :P
GeenInspiratie.dinsdag 6 augustus 2013 @ 03:58
quote:
11s.gif Op dinsdag 6 augustus 2013 03:52 schreef Dientje12 het volgende:

[..]

Ik snap er niks meer van ;( :P
In de Romeinse tijd werden alle volkeren, behalve de Romeinen natuurlijk, als barbaren gezien door de Romeinen. Ook Carthago en de Grieken en weet ik het allemaal.
De definitie die wij nu aan barbaren hangen is dus anders als in die tijd.

Volgens mij bedoelt hij dat. :D
Rhaliusdinsdag 6 augustus 2013 @ 08:20
Toch knap aangezien de romeinen eerder nog barbaren waren totdat ze de cultuur van de grieken overnamen.
Eenskijkendinsdag 6 augustus 2013 @ 13:18
De Grieken waren wel een uitzondering hoor..
Dientje12dinsdag 6 augustus 2013 @ 14:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 augustus 2013 08:20 schreef Rhalius het volgende:
Toch knap aangezien de romeinen eerder nog barbaren waren totdat ze de cultuur van de grieken overnamen.
De romeinen waren ook barbaars in hun manieren in oorlog.
Alleen de samenleving van hun was heel anders
Gatenkaasdinsdag 6 augustus 2013 @ 16:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 augustus 2013 03:58 schreef GeenInspiratie. het volgende:

[..]

In de Romeinse tijd werden alle volkeren, behalve de Romeinen natuurlijk, als barbaren gezien door de Romeinen. Ook Carthago en de Grieken en weet ik het allemaal.
De definitie die wij nu aan barbaren hangen is dus anders als in die tijd.

Volgens mij bedoelt hij dat. :D
Dit dus. De oorspronkelijk definitie van barbaars was voor de Romeinen: niet-Romeinen, dan wel andere volkeren zoals de Grieken etc. Niet dat ze ongeciviliseerd waren.
over_hedgevrijdag 16 augustus 2013 @ 12:45
Wat heb ik hier zin in _O_ net een pre order geplaats. 35 euro voor een steamcode :)

[ Bericht 38% gewijzigd door over_hedge op 16-08-2013 13:04:00 ]
DeeCruisevrijdag 16 augustus 2013 @ 16:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 augustus 2013 12:45 schreef over_hedge het volgende:
Wat heb ik hier zin in _O_ net een pre order geplaats. 35 euro voor een steamcode :)
Waar?
2Happy4Uvrijdag 16 augustus 2013 @ 16:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 augustus 2013 12:45 schreef over_hedge het volgende:
Wat heb ik hier zin in _O_ net een pre order geplaats. 35 euro voor een steamcode :)
25
over_hedgevrijdag 16 augustus 2013 @ 18:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 augustus 2013 16:17 schreef DeeCruise het volgende:

[..]

Waar?
gamecardwinkel.nl‏
2Happy4Uvrijdag 16 augustus 2013 @ 18:18
jIKlw5W.jpg

ik hoop dat ze nazi's in het spel hebben
Ethanolicvrijdag 16 augustus 2013 @ 18:31
Komt niet op de Mac he?
over_hedgezaterdag 17 augustus 2013 @ 02:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 augustus 2013 18:18 schreef 2Happy4U het volgende:
[ afbeelding ]

ik hoop dat ze nazi's in het spel hebben
Je weet neem ik aan dat een hakenkruis andersom is he? :P
Geerdzaterdag 17 augustus 2013 @ 02:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 augustus 2013 02:17 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Je weet neem ik aan dat een hakenkruis andersom is he? :P
En dat dat toen niet echt bestond nog?:P
over_hedgezaterdag 17 augustus 2013 @ 02:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 augustus 2013 02:19 schreef Geerd het volgende:

[..]

En dat dat toen niet echt bestond nog?:P
Nazi`s niet nee, het teken wel. Is een heilig teken in het hindoeïsme. Dus heel de opmerking hoop dat je met nazis kan spelen is een beetje raar. :) Al was het waarschijnlijk ook niet helemaal serieus bedoeld denk ik.
Geerdzaterdag 17 augustus 2013 @ 02:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 augustus 2013 02:20 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Nazi`s niet nee, het teken wel. Is een heilig teken in het hindoeïsme. Dus heel de opmerking hoop dat je met nazis kan spelen is een beetje raar. :) Al was het waarschijnlijk ook niet helemaal serieus bedoeld denk ik.
Die is al vrij oud idd.
Was meer als een vervolg reactie op 2happy 4u :P
Eenskijkenzaterdag 17 augustus 2013 @ 07:14
quote:
13s.gif Op vrijdag 16 augustus 2013 18:31 schreef Ethanolic het volgende:
Komt niet op de Mac he?
uiteraard niet.
2Happy4Uzaterdag 17 augustus 2013 @ 14:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 augustus 2013 02:17 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Je weet neem ik aan dat een hakenkruis andersom is he? :P
vx5Lged.png
Romanuszaterdag 17 augustus 2013 @ 15:25
Het kan wel :P

maxresdefault.jpg
Curlbrahwoensdag 21 augustus 2013 @ 22:42
_O_

dit spel was zeker mijn pre-order waard.
AthComvrijdag 23 augustus 2013 @ 22:18
Seleucids? Gratis in oktober.

http://wiki.totalwar.com/w/Total_War:_Rome_II_-_Seleucid_Faction
over_hedgezaterdag 24 augustus 2013 @ 12:39
quote:
Waarom zit het er niet gewoon bij release bij? :P Maar gratis dingen zijn altijd leuk. :P
Dientje12zaterdag 24 augustus 2013 @ 13:46


Hier staan ook wel leuke dingen tussen zoals je generaal een anders soort bodygaurd unit te geven in plaats van cavalerie ofzo :D
Curlbrahzaterdag 24 augustus 2013 @ 15:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 augustus 2013 12:39 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Waarom zit het er niet gewoon bij release bij? :P Maar gratis dingen zijn altijd leuk. :P
ik hoorde van de dev (die met die baard) dat ze tot de release nog aan de game werken, neem aan dat ze dus niet genoeg tijd hebben voor die faction.
numero_unozaterdag 24 augustus 2013 @ 17:16
Mijn favo civ komt terug *O*
over_hedgezaterdag 24 augustus 2013 @ 17:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 augustus 2013 13:46 schreef Dientje12 het volgende:


Hier staan ook wel leuke dingen tussen zoals je generaal een anders soort bodygaurd unit te geven in plaats van cavalerie ofzo :D
Nice!
Dientje12zaterdag 24 augustus 2013 @ 18:33
Deel 3 voor de release
Catkillerzaterdag 24 augustus 2013 @ 21:16

Gevechtje. :P Wel tof hoe het werkt met de line of sight zo.
Dientje12zaterdag 24 augustus 2013 @ 21:31
Dientje12zaterdag 24 augustus 2013 @ 21:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 augustus 2013 21:16 schreef Catkiller het volgende:

Gevechtje. :P Wel tof hoe het werkt met de line of sight zo.
Hun hebben echt een coole baan ^^
ChocolateJesus.maandag 26 augustus 2013 @ 03:33
Ik was een beetje sceptisch maar ik begin nu toch wel behoorlijk naar dit spel uit te kijken.
Ik twijfel heel erg of ik met Rome of Macedonië begin.
Curlbrahmaandag 26 augustus 2013 @ 07:56
quote:
10s.gif Op maandag 26 augustus 2013 03:33 schreef ChocolateJesus. het volgende:
Ik was een beetje sceptisch maar ik begin nu toch wel behoorlijk naar dit spel uit te kijken.
Ik twijfel heel erg of ik met Rome of Macedonië begin.
was ik ook, achteraf een beetje raar gezien deze dev altijd wel goed werk leverde dus het kon nooit echt tegenvallen. :P
over_hedgemaandag 26 augustus 2013 @ 08:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 augustus 2013 21:16 schreef Catkiller het volgende:

Gevechtje. :P Wel tof hoe het werkt met de line of sight zo.
Nice _O_ Deze had ik nog niet gezien.
Salamandomaandag 26 augustus 2013 @ 09:59
Dus, waar hebben jullie hem gekocht? :)
S-te-Fanmaandag 26 augustus 2013 @ 11:34
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 09:59 schreef Salamando het volgende:
Dus, waar hebben jullie hem gekocht? :)
Moet'm nog kopen deze week, goedkoopste is bij Zavi.

http://www.zavvi.nl/games(...)rome-2/10622825.html