quote:Op vrijdag 3 mei 2013 18:08 schreef jordyqwerty het volgende:
Ik wilde vandaag economie overheid even doornemen
Nog niet begonnen
woah justin timberlake lijkt hier op een jongen die ik paar week terug gedatete hadquote:Op vrijdag 3 mei 2013 18:03 schreef arachide. het volgende:
http://www.listenonrepeat.com/watch/?v=TH2tp72T13o
mooi
Neequote:
ik moest een keer 800 woordjes leren, ik zie mezelf al 80 km lopenquote:Op vrijdag 3 mei 2013 18:11 schreef Dromenvangertje het volgende:
ara als je woorden + betekenissen moet leren moet je kaartjes maken
een kaartje met het woord, en het kaartje met de betekenis moet je ergens op je kamer verstoppen.
als je het woord hebt, moet je de juiste betekenis zoeken, en als je het verkeerde kaartje hebt gepakt moet je 5 min extra hardlopen.
zo deed ik dat![]()
ik voor kunst ook iets van 150 ofzo, maar ik deed alleen de woorden die echt moeilijk warenquote:Op vrijdag 3 mei 2013 18:12 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
ik moest een keer 800 woordjes leren, ik zie mezelf al 80 km lopen[ afbeelding ]
Je kan ook op de ene kant van het kaartje het ene woord, en op de andere kant de betekenis, en dan ga je jezelf overhoren en als je hem goed hebt, leg je het op het 'goede' stapeltje, en diegene die je fout hebt, op de 'foute'. Alleen duurt het heel lang voor je eindelijk klaar bent met die kaartjes maken.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 18:11 schreef Dromenvangertje het volgende:
ara als je woorden + betekenissen moet leren moet je kaartjes maken
een kaartje met het woord, en het kaartje met de betekenis moet je ergens op je kamer verstoppen.
als je het woord hebt, moet je de juiste betekenis zoeken, en als je het verkeerde kaartje hebt gepakt moet je 5 min extra hardlopen.
zo deed ik dat![]()
nerdquote:Op vrijdag 3 mei 2013 18:12 schreef jordyqwerty het volgende:
Overigens had ik met een 7.1 de enige voldoende en derhalve ook het hoogste punt van heel atheneum
ja dat is de simpele manierquote:Op vrijdag 3 mei 2013 18:14 schreef Pizza_Pepperoni het volgende:
[..]
Je kan ook op de ene kant van het kaartje het ene woord, en op de andere kant de betekenis, en dan ga je jezelf overhoren en als je hem goed hebt, leg je het op het 'goede' stapeltje, en diegene die je fout hebt, op de 'foute'. Alleen duurt het heel lang voor je eindelijk klaar bent met die kaartjes maken.
Maar als je hard gaat lopen gaat dat van leer tijd af.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 18:16 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
ja dat is de simpele manier
maar om jezelf meer te motiveren om dingen goed te doen moet je jezelf uitdagen
Is dat goed of nietquote:Op vrijdag 3 mei 2013 18:30 schreef arachide. het volgende:
Oké, fucking onserieus economie examen gemaakt: 5.7
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |