Je punt?quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:10 schreef DynastyL het volgende:
[..]
Nou ik kan echt geen 90 aan hoor dat zit veelste los gewoon
E is ook groter, verschil onderwijdte bovenwijdte van 25cm omtrek.quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:12 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
Heb hem ooit per toeval gevonden toen ik weer eens een discussie had met iemand over bh maten ("Nee een E is altijd groter dan een D ik weet het zeker!!!"). Nu gebruik ik hem altijd als ik weer zo'n discussie heb
Not again, een 65 E is kleiner dan een 80 D.quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:13 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
E is ook groter, verschil onderwijdte bovenwijdte van 25cm omtrek.
Blijkbaar dus wel dat is het hele punt.quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:14 schreef DynastyL het volgende:
[..]
Dat een model nooit 90 omvang kan hebben punt
Qua CC wel, qua hoever die borsten uitsteken niet.quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:14 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
Not again, een 65 E is kleiner dan een 80 D.
Ligt dat niet aan het model in kwestie?quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:14 schreef DynastyL het volgende:
[..]
Dat een model nooit 90 omvang kan hebben punt
Tenminsten dat is wat ik begrepen heb dd schijnt euopees e geworden te zijn, mijn wijffie is van 75dd naar 75 e gegaanquote:
hier zit een lindessa, de luxere en betere versie van liveraquote:Op donderdag 2 mei 2013 23:12 schreef Netsplitter het volgende:
Livera heeft zo nu en dan ook leuke:
http://www.livera.nl/lingerie#rootcategoryseo=lingerie
Franse maten... kan prima.quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:14 schreef DynastyL het volgende:
[..]
Dat een model nooit 90 omvang kan hebben punt
Nice!quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:16 schreef icloud het volgende:
[..]
Tenminsten dat is wat ik begrepen heb dd schijnt euopees e geworden te zijn, mijn wijffie is van 75dd naar 75 e gegaan
De Lindessa die ik ken, in Hoofddorp had niet echt heel veel in de juiste maat en waren niet echt heel meewerkend qua bestellen enzo.quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:16 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
hier zit een lindessa, de luxere en betere versie van liveraze hebben zelfs pashokjes met dimbaar licht
Geen idee wat je precies bedoelt met "uitsteken" maar ik vind die 80 D meer naar voren staan.quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:15 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Qua CC wel, qua hoever die borsten uitsteken niet.
DD is bijna overal gewoon E geworden ja.quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:16 schreef icloud het volgende:
[..]
Tenminsten dat is wat ik begrepen heb dd schijnt euopees e geworden te zijn, mijn wijffie is van 75dd naar 75 e gegaan
Nu zijn dat wel relatief jonge borsten heb ik het idee.quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:22 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
Geen idee wat je precies bedoelt met "uitsteken" maar ik vind die 80 D meer naar voren staan.
Vergelijk zelf:
http://www.boobpedia.com/boobs/Courtnie_Quinlan
http://www.boobpedia.com/boobs/Carmen_McCarthy
Je kan ook wat oudere borsten vinden op die site maar ik dacht laat ik die maar niet linkenquote:Op donderdag 2 mei 2013 23:26 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Nu zijn dat wel relatief jonge borsten heb ik het idee.
quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:27 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
Je kan ook wat oudere borsten vinden op die site maar ik dacht laat ik die maar niet linken
Oh ik niet, maar ik denk dat ik ook gelijk heb in dezequote:Op donderdag 2 mei 2013 23:22 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
Geen idee wat je precies bedoelt met "uitsteken" maar ik vind die 80 D meer naar voren staan.
Vergelijk zelf:
http://www.boobpedia.com/boobs/Courtnie_Quinlan
http://www.boobpedia.com/boobs/Carmen_McCarthy
Eigenlijk kan je met alleen iemands cup maat gewoon helemaal niksquote:Op donderdag 2 mei 2013 23:27 schreef Lilliesleaf het volgende:
Trouwens, om het nóg ingewikkelder te maken, cupmaat zou iets moeten zeggen over het verschil in omtrek tussen je borsten en onder je borsten, maar in de praktijk zegt het vooral iets over de breedte van je borsten...
Al die pornosterren op boobpedia hebben ook nog hele volle borsten, maar iemand kan net zo goed in vergelijking daarmee vrij kleine/platte borsten hebben en nog steeds een grote cup, omdat ze wel breed zijn. Op dat moment komen weer de verschillende soorten cupmodellen in beeld.
vertaling: krul zit altijd tetten te kijken en uit de plaatjes af te leiden welke bh ze moet nemen.quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:12 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
Heb hem ooit per toeval gevonden toen ik weer eens een discussie had met iemand over bh maten ("Nee een E is altijd groter dan een D ik weet het zeker!!!"). Nu gebruik ik hem altijd als ik weer zo'n discussie heb
Heeft met haar houding te maken, ze staat met haar borst vooruit.quote:Op donderdag 2 mei 2013 23:29 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Oh ik niet, maar ik denk dat ik ook gelijk heb in deze
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |