Kast gaat alleen met inhoud weg. Richtprijs van de pc: 575.quote:
Helaas gaat er niks los weg, behalve randapparatuur nadat de pc verkocht is.quote:Op vrijdag 17 mei 2013 08:28 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Ben eigenlijk alleen geinteresseerd in de videokaart.
Jammer.quote:Op vrijdag 17 mei 2013 11:51 schreef MaikelS het volgende:
[..]
Helaas gaat er niks los weg, behalve randapparatuur nadat de pc verkocht is.
Ik speel die spellen zelf niet, maar als je gaat kijken naar het volgende:quote:Op zaterdag 18 mei 2013 08:07 schreef nlboy het volgende:
[..]
Dat betekend dat jij alles draait op max?
Het is inderdaad een hele kleine behuizing. Er zit een mITX bord in. Maar behuizingen zijn persoonlijke keuzes... keuze hier is het formaat geweest. Maar je kunt bijvoorbeeld over een tijd zeggen. Ik pak aantal onderdelen op en zet het in een andere behuizing.. Dat kan gewoon.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 08:15 schreef nlboy het volgende:
Thanks! En is de computer makkelijk up te graden (moet je een speciale moederbord voor hebben)? Want het is een vrij kleine kast als is het zo zie.
Ik moet wel zeggen dat ik nog eerst even moet wachten op mijn salaris.
Geen probleem, succes!!quote:Op maandag 20 mei 2013 21:17 schreef nlboy het volgende:
Ik denk toch dat ik voor een 'normaal' formaat ga. Dus ik laat deze pc voorbij schieten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |