Hallo lieve FOK!(st)ertjes,
Nee, dit keer is het niet de schuld van de Rabobank, maar ik geloof van OTTO, want we hebben een bank en om 1 of andere reden hebben ze bedacht om onder de armleuningen een gleuf te maken met daaronder een glijbaan, waardoor het goed weer lekker rijk mag worden.
Gisteravond legde ik mijn mobiele telefoon die ik net 3 weken terug heb, nadat deze 4 maanden vermist was geweest en in de zitbank van een vriend lag, op de armleuning van de nieuwe OTTO bank. Ik sta even op en tik daarbij per ongeluk de smartphone aan. Deze glijd de bank in en zit nu zo'n 40 cm diep in de bank en ik kan er niet verder in met mijn hand dan tot mijn pols, maar als ik mezelf dan bel, kan ik wel precies horen waar de telefoon ligt.
Klacht: Telefoon zit alweer vast in een bank.
Waarom zitten er van die gleuven in banken, waarom maken ze dat niet dicht?
Hebben ze soms een afspraak met het Goed, zodat die als zo'n ding wordt afgevoerd nog een paar 10tjes uit de bank kunnen vissen?
I dare you all to write one more thing that you won't say to my face. - Marilyn Manson