Hoeveel wil je voor de MAC bronzer?quote:Op zondag 23 juni 2013 18:06 schreef Sharana_LV het volgende:
Ik doe wat bronzers weg, gooi zo ook wel hier neer misschien dat iemand interesse heeft
Mac matte bronze:
[ afbeelding ]
Collistar:
[ afbeelding ]
Collistar:
[ afbeelding ]
Layla:
Deze:
[ afbeelding ]
http://www.laylacosmetics(...)tto_abbronzante.html
in nummer 2 en 3
kon daar even geen goede plaatjes van vinden
zijn of nog helemaal nieuw of alleen even op hand geprobeerd
als ik naar de kleur kijk is die van layla nr 2 het meest licht, maar ik ben echt crap met bronzers dus misschien kan iemand anders het beter beoordelen, ik wil je niet iets aansmerenquote:Op zondag 23 juni 2013 18:10 schreef Cheerful het volgende:
[..]
Als ik op zoek ben naar een matte bronzer voor de (zeer) lichte huid, welke van jouw bronzers zou je mij dan aanraden? Even niet gelet op de prijs.
En @ Molo: bedoel je deze? http://www.thebodyshop.nl(...)bronzing-powder.aspx
Ehmz zeg maar iets, heb alleen veegje met vinger in gedaan om op hand te testen maar uiteindelijk nooit gebruikt (quote:
Ja, die vind ik er ook het lichtst uitzien. Die van MAC en de matte van Collistar zijn sowieso te donker, en die glanzende van Collistar is prachtig, maar glanzend en dus niet wat ik zoek.quote:Op zondag 23 juni 2013 18:14 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
als ik naar de kleur kijk is die van layla nr 2 het meest licht, maar ik ben echt crap met bronzers dus misschien kan iemand anders het beter beoordelen, ik wil je niet iets aansmeren
Ik heb wat swatches opgezocht en ik denk toch dat 'ie te donker voor mij is..quote:Op zondag 23 juni 2013 18:15 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Ehmz zeg maar iets, heb alleen veegje met vinger in gedaan om op hand te testen maar uiteindelijk nooit gebruikt () dus nog zo goed als nieuw
er zit geen doosje omheen want die gooi k altijd gelijk weg
okay!quote:Op zondag 23 juni 2013 18:24 schreef Louboutin het volgende:
[..]
Ik heb wat swatches opgezocht en ik denk toch dat 'ie te donker voor mij is..
Ik heb 'm vandaag voor het eerst geprobeerd en works like a charm.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 14:46 schreef Keroppi het volgende:
Beautybloggers zijn unaniem heel positief over die All About Matt van Essence, dus ik denk dat je een goede koop hebt gedaan
Yep, die bedoel ikquote:Op zondag 23 juni 2013 18:10 schreef Cheerful het volgende:
[..]
Als ik op zoek ben naar een matte bronzer voor de (zeer) lichte huid, welke van jouw bronzers zou je mij dan aanraden? Even niet gelet op de prijs.
En @ Molo: bedoel je deze? http://www.thebodyshop.nl(...)bronzing-powder.aspx
Ik wil ook Candy Yum Yumquote:Op woensdag 19 juni 2013 19:58 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
DOL OP ROZE,.
Ik draag ook maar 2 kleuren lippenstift altijd. Of rood (Ruby Woo, Russian Red & twee van Lime Crime) of roze (Cremesheen naughty saute en deze dus)..
Ik wil het aantal verschillende tinten van beide kleuren nog flink uitbreiden,.
Ik ga nu eerst die Layla nr. 2 van Sharana proberen, ik houd deze in mijn hoofd als alternatiefquote:Op zondag 23 juni 2013 19:20 schreef Molo het volgende:
[..]
Yep, die bedoel ik
Je kunt je in de winkel ook even laten opmaken om te kijken welke kleur mooi staat bij je. Ikzelf heb 02
Dank je wel,quote:Op zondag 23 juni 2013 19:41 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Ik wil ook Candy Yum YumHij is zo mooi! Staat je ook prachtig.
Proberen kan altijdquote:Op zondag 23 juni 2013 19:49 schreef Cerbiatto het volgende:
Candy yum yum staat jou echt goed! Nu wil ik ook proberen maar ik denk dat het bij mij té wordt.![]()
Ik gebruik m'n BB cream van L'oreal meer dan m'n Chanel foundation (gebruik ik eigenlijk niet), zonde.
Ik gebruik de bronzer van rimmel nu al jaren, ook vaak inplaats van foundation in de zomer.quote:Op zondag 23 juni 2013 16:54 schreef Cheerful het volgende:
Wat is een goede bronzer voor een (zeer) lichte huid? Rimmel was wel oke, toch? Of nog andere aanraders?
Ik heb ze van de etos (huismerk).quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:40 schreef Emm16 het volgende:
Weet iemand waar ik van die reinigingsdoekjes kan kopen zonder parfum erin?
Nivea Sensitive.quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:40 schreef Emm16 het volgende:
Weet iemand waar ik van die reinigingsdoekjes kan kopen zonder parfum erin?
Voor de oogschaduw kan je het beste een oogschaduwbasis gebruiken, die zorgt ervoor dat je oogschaduw de hele dag goed blijft zitten.quote:Op maandag 1 juli 2013 22:49 schreef kruidkoekje het volgende:
Oke ik weet niets van make up, mijn oogschaduw gaat in "de rimpels" zitten wanneer ik mijn ogen open/sluit mijn mascara zit nooit zo mooi, bij het ene oog lijkt het alsof ik minder wimpers heb..
Ik wil een mooie foundation/bb creme , maar die van YSL droogt heel erg uit en pakt niet mooi op mijn huid, omdat het mega droog word..
Ik ga hier eens meelezen voor leuke tips e.d.
Let even goed op je huidtype, als je een droge huid hebt en je koopt een matte foundation dan maakt hij je huid drogers, je hebt ook genoeg moisturizing foundations die de huid niet uitdrogen etcquote:Op maandag 1 juli 2013 22:49 schreef kruidkoekje het volgende:
Oke ik weet niets van make up, mijn oogschaduw gaat in "de rimpels" zitten wanneer ik mijn ogen open/sluit mijn mascara zit nooit zo mooi, bij het ene oog lijkt het alsof ik minder wimpers heb..
Ik wil een mooie foundation/bb creme , maar die van YSL droogt heel erg uit en pakt niet mooi op mijn huid, omdat het mega droog word..
Ik ga hier eens meelezen voor leuke tips e.d.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 02-07-2013 15:19:11 ]
Ik WA je ffquote:Op dinsdag 2 juli 2013 23:49 schreef Molo het volgende:
De bronzers en de Inglot oogschaduw nr. 57 lijken mij wel wat. Heb je toevallig een foto van het Inglot quad?
En de bronzers weet ik niet welke kleur bij mij past zo van de foto
Volgende keer bij date bij jouw thuis kijken? Anders kun je ze natuurlijk ook gewoon op marktplaats of hier verkopen hoor, als het te lang duurt anders
(Zou je richtprijs van die spulletjes kunnen PM-en?)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |