Erg apart dat je een plus afwijking hebt en kentekens van een afstand niet kunt lezen. Of je hebt het verkeerd begrepen van de oogarts en je hebt wel een min afwijking (maar aangezien je mét bril die klaarblijkelijk de plus afwijking zou moeten oplossen nog steeds de kentekens niet kan lezen lijkt me dat de sterkte van je glazen in je bril gewoon nog steeds niet kloppen) of ik zou eens even naar een andere gaan.quote:Op zaterdag 13 april 2013 17:42 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik zie op straat als ik buiten loop gewoon prima hoorEn ik kan ook gewoon prima lezen, en kleine lettertjes zie ik ook prima, maar een kenteken lukt me om de een of andere reden gewoon niet.
Ik heb +2,75 en +3.. dat valt toch allezins mee? Die oogafwijking die ik dacht te hebben was volgens de oogarts niet meer waar te nemen, dus dat kan het ook niet zijn.
Ik moest blijkbaar aan m`n glazen wennen... want ik zag het kenteken op een kleine 40 meter afstand opeens primaquote:Op zondag 14 april 2013 03:00 schreef Anne het volgende:
Even wat posts opgeruimd en notes gezet. Het is inderdaad weer een Braddie-topic. Als je daar niet tegen kan laat je hem links liggen. Het is namelijk niet de bedoeling om users af te zeiken en topics om zeep te helpen.
[..]
Erg apart dat je een plus afwijking hebt en kentekens van een afstand niet kunt lezen. Of je hebt het verkeerd begrepen van de oogarts en je hebt wel een min afwijking (maar aangezien je mét bril die klaarblijkelijk de plus afwijking zou moeten oplossen nog steeds de kentekens niet kan lezen lijkt me dat de sterkte van je glazen in je bril gewoon nog steeds niet kloppen) of ik zou eens even naar een andere gaan.
Een plus afwijking heeft namelijk geen kont te maken met bijziendheid. Ofwel: Met een plusafwijking zie je de dingen van dichtbij niet meer scherp en veraf juist wel.
Nee... niet echt makkelijk. Het kan wel, maar het is wel moeilijker als met bril.quote:Op zondag 14 april 2013 03:07 schreef Anne het volgende:
Dan klopt er nog steeds iets niet en is het nog steeds raar dat je de kentekens niet kan lezen zónder bril.
Je hebt immers een plus afwijking en dat heeft niks te maken met van een afstand iets niet scherp kunnen zien.
Kun je wel (makkelijk) een boek lezen zonder bril?
Nee.quote:Op zaterdag 20 april 2013 12:47 schreef Nemephis het volgende:
en begon hij weer " Kan je dat kenteken lezen? " "nee meneer" *rijd iets naar voren* " En nu? " " ehh... Nee helaas niet " * Rijd weer wat naar voren* " Kan je het nu ?.." "nee meneer" *rijd iets naar voren* " En nu? " "nee meneer" *rijd iets naar voren* " En nu? " "nee meneer" *rijd iets naar voren* BAM "nu zit je in z'n kofferbak lul" "sorry meneer"
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |