SPOILER: seizoen 12/13Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Seizoen 11/12Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. SPOILER: Het volledige speelschemaOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Daarom kijken stinho en ik altijd darten. Daar zal je nooit zien dat de pijl naast het bord komtquote:Op zondag 31 maart 2013 17:45 schreef VMSDKR het volgende:
Ik begrijp nooit zo goed waarom een bal op doel 9 van de 10 keer altijd zo ver over moet.Ride Or Die Lalalalalalalala![]()
Wat wel grappig zou zijn, niet dat het gaat gebeuren omdat we toch niet over Willem II heen komen en dat zeg ik als PSV-supporter, als PSV zou winnen van Ajax want dan heb je, mits Vitesse alles wint, drie clubs met 63 punten aan de leiding![]()
.
![]()
Dan zou ik echt helemaal stuk gaan.quote:Op zondag 31 maart 2013 17:47 schreef DeParo het volgende:
Wat wel grappig zou zijn, niet dat het gaat gebeuren omdat we toch niet over Willem II heen komen en dat zeg ik als PSV-supporter, als PSV zou winnen van Ajax want dan heb je, mits Vitesse alles wint, drie clubs met 63 punten aan de leiding![]()
.
![]()
Maar even zonder gekheid. Als profvoetballer een bal uit de lucht plukken en zo hard mogelijk rechtdoor rossen moet niet de moeilijkste paragraaf uit het boekje zijn toch?quote:Op zondag 31 maart 2013 17:47 schreef Mr.Smokey het volgende:
[..]
Daarom kijken stinho en ik altijd darten. Daar zal je nooit zien dat de pijl naast het bord komt![]()
Ik snap het ook niet, zeker voor de money die ze ervoor krijgen zouden ze wat beter mogen mikkenquote:Op zondag 31 maart 2013 17:48 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Maar even zonder gekheid. Als profvoetballer een bal uit de lucht plukken en zo hard mogelijk rechtdoor rossen moet niet de moeilijkste paragraaf uit het boekje zijn toch?Ride Or Die Lalalalalalalala![]()
Precies mijn punt.quote:Op zondag 31 maart 2013 17:49 schreef Mr.Smokey het volgende:
[..]
Ik snap het ook niet, zeker voor de money die ze ervoor krijgen zouden ze wat beter mogen mikken![]()
BoernietrigterRvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.![]()
Boerrigter kan je niks kwalijk nemen het komt gwn doordat ajax Theo verkocht heeft vraag maar aan Derk zelfRide Or Die Lalalalalalalala![]()
quote:Op zondag 31 maart 2013 17:52 schreef GGMM het volgende:
[..]
Die gaan met 3 verdedigers spelen in de ArenA.
Dat wordt lastig.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |