http://en.wikipedia.org/wiki/Rohingya_people#Religionquote:
Dat zal ik niet doen, omdat ik zelf ook niks anders beweer: het zijn (bijna uitsluitend) moslims.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 22:55 schreef Individual het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Rohingya_people#Religion
Geef anders een link waar het anders beweerd wordt.
Tja, wat maakt nieuws nieuws? Wanneer was Nagorno-Karabakh, Azerbaijan bv voor het laatst in het nieuws?quote:Op zaterdag 23 maart 2013 23:15 schreef zuiderbuur het volgende:
[..]
Dat zal ik niet doen, omdat ik zelf ook niks anders beweer: het zijn (bijna uitsluitend) moslims.
Ik bedoel enkel: waarom wordt bij deze groep het zo benadrukt dat het moslims zijn?
Ze zijn gewoon een minderheid met een andere taal, en met een link met Bangladesh, net zoals je de Kokang in het noorden hebt, die dan weer van Chinese origine zijn.
Nee van de sowjetsquote:Op maandag 25 maart 2013 13:55 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Hoezo omgekeerd? Branden moslims in NL ook huizen plat en/of vermoorden ze mensen in de steden? Vertel het mij? Stel je beeld wat bij, kijk wat verder dan het etiket 'islam', want je bent duidelijk ietswat geradicaliseerd.
De grootste genocide komt nog steeds op het bordje van het Westen. Denk aan WOII waarbij miljoenen Joden vergast werden en denk aan een Vietnamoorlog waarbij miljoenen burgerdoden vielen. In NL wisten ze ook van wanten, die NSB'ers. Er werden Joden uitgeleverd voor een knaak, dus dat zegt wel wat over het klimaat in NL destijds. Allemaal op het bordje van het Westen? Ben je je eigen geschiedenis al vergeten?
Yes, daar zat ik dan heel fout.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |