http://www.telegraaf.nl/p(...)mpen_bedreigd__.htmlquote:Esmée van Kampen bedreigd
van onze redactie
Esmée van Kampen heeft een tijdje last gehad van twee stalkers. Na een akelig voorval met een naaktfoto werd de actrice zelfs een keer bedreigd op een terras.
"Ik had twee stalkers, een jongen en een meisje van in de twintig uit Eindhoven, die eerder al een naaktfoto van mij naar al mijn vrienden, kennissen en volgers hadden gestuurd", onthult Esmée, die momenteel te zien is in de musical Sisteract, in Volkskrant. "Het was een still uit de film Loft."
De twee zochten Esmée zelfs een keer op om haar de huid vol te schelden. Esmée had getwitterd dat ze op een terras zat in Amsterdam en niet veel later stond ze oog in oog met haar stalkers. "Ze zeiden doodleuk: 'Je bent lelijk, je moet terug kruipen in de *** van je moeder en die moet in de gracht gaan liggen'."
De blondine, vooral bekend van de reclamespotjes van PLUS, bleef kalm. "Ik heb ze uitgelachen." Thuis verwijderde ze wel meteen haar account op Twitter. Inmiddels probeert ze alle negatieve reacties op internet te negeren. "Het is niet leuk voor mezelf."
En hoe kennen de mensen jou?quote:Op zondag 17 maart 2013 10:28 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
De meeste mensen kennen haar als zeug of walvis.
inderdaad dat iemand zo dik kan zijn en dan maar denken dat dat normaal is.quote:Op zondag 17 maart 2013 10:28 schreef pervertedhermit het volgende:
Extreem trieste mensen heb je toch.
Het is toch altijd lekker makkelijk en heerlijk als je je frustraties op iemand kan botvieren he =) Vooral als het anoniem en veilig vanuit je kamertje kan.quote:Op zondag 17 maart 2013 10:29 schreef Zweetteef het volgende:
[..]
inderdaad dat iemand zo dik kan zijn en dan maar denken dat dat normaal is.
ja is wel lachenquote:Op zondag 17 maart 2013 10:34 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Het is toch altijd lekker makkelijk en heerlijk als je je frustraties op iemand kan botvieren he =) Vooral als het anoniem en veilig vanuit je kamertje kan.
Het is niet grappig.quote:Op zondag 17 maart 2013 10:36 schreef Hyaenidae het volgende:
Bedreigde diersoort? Dus nu mogen we ook al niet meer op haar jagen.
ik vroeg jou niks. En ik ben niet gefrustreerd zijn is gewoon dik ik niet dus mag ik dat zeggenquote:Op zondag 17 maart 2013 10:36 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Behoorlijk triest en onvolwassen als je het mij vraagt.
Achterlijk.quote:Op zondag 17 maart 2013 10:38 schreef Zweetteef het volgende:
[..]
ik vroeg jou niks. En ik ben niet gefrustreerd zijn is gewoon dik ik niet dus mag ik dat zeggen
Wat een redenering =')quote:Op zondag 17 maart 2013 10:38 schreef Zweetteef het volgende:
[..]
ik vroeg jou niks. En ik ben niet gefrustreerd zijn is gewoon dik ik niet dus mag ik dat zeggen
Theo Maassenquote:Op zondag 17 maart 2013 10:43 schreef Pizzakoppo het volgende:
Tering, is er ooit wel iets fatsoenlijks uit Eindhoven gekomen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |