En/of grotere schoenen kopen.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:09 schreef Verlengmijnsnoer het volgende:
Dan moet je je teennagels knippen.
Ik heb geen pielemuis. Aangezien ik een "VROUW" ben!quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:13 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Je moet ook niet op je penis lopen.
Vandaar dat je niet snapt dat die post niet voor jou bedoeld is.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:15 schreef sneeuwtjeem het volgende:
[..]
Ik heb geen pielemuis. Aangezien ik een "VROUW" ben!
Wat doe je achter de PC? Hop hop, terug naar de keuken jij!quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:15 schreef sneeuwtjeem het volgende:
[..]
Ik heb geen pielemuis. Aangezien ik een "VROUW" ben!
quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:15 schreef Verlengmijnsnoer het volgende:
[..]
Mogelijk, alleen doet nieuwe schoenen kopen meer pijn.
Hier nu ook kipfilet, voor in mijn borstzak.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:17 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Wat doe je achter de PC? Hop hop, terug naar de keuken jij!
Daar had ik nog niet over nagedacht. Bedankt voor je bijdrage.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:09 schreef Verlengmijnsnoer het volgende:
Dan moet je je teennagels knippen.
Ja, ze voelden eerst goed aan, en qua maat zijn ze prima, maar de breedte laat wat te wensen over. Het is wel maar bij één voet, dus met kortere nagels moet het ook wel te fixen zijnquote:
Is goed scheetje! ik maak t avondeten klaar voor je.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:17 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Wat doe je achter de PC? Hop hop, terug naar de keuken jij!
Wist niet dat Hork een harem bezat?quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:21 schreef sneeuwtjeem het volgende:
[..]
Is goed scheetje! ik maak t avondeten klaar voor je.
oh zou dat het zijnquote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:40 schreef Tyron het volgende:
gekke rodawa loopt op zijn schoenen, je moet er ook in lopen
geen probleem ik help graag mijn fok1vriendjesquote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:41 schreef Rodawa het volgende:
[..]
oh zou dat het zijnwat ben je toch slim, bedankt tyrie
quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:40 schreef Tyron het volgende:
gekke rodawa loopt op zijn schoenen, je moet er ook in lopen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |