quote:
Toevallig alle boortjes in het zelfde gat gesloopt? Heeft mn pa ook eens gehad, was gewapend beton en hij was precies op een stuk metaal aan het boren... Dat vonden die dingen niet leukquote:Op zaterdag 9 maart 2013 22:36 schreef UltraBrain het volgende:
Ik moet gewoon een simpel 4 luik ophangen in een betonnen muur.
[ afbeelding ]
Ik heb geen hamerboor maar een gewone klopboor met betonboortjes. Alleen gaan de betonboortjes na 5 seconden boren al kapot of ze worden pikzwart en ik ruik een brandlucht. Ik moet gewoon 4 gaatjes boren van 5 mm breed! Heb nu al 3 boortjes kapot gemaakt. Moet ik meer beton boortjes bestellen en blijven proberen of toch maar voor dubbelzijdig tape gaan ofzo? En nee, ik ga geen hamerboor kopen, heb net een Bosch klopboor (deze) gekocht
Minder hard duwenquote:Op zaterdag 9 maart 2013 22:45 schreef UltraBrain het volgende:
Ja, hij staat in de klopstand (klotspand volgens autocorrectie hihi) en ja, hij ziet er uit zoals op de foto van JerryLee. Alleen na een paar seconden boren is dat hele driehoekje op de bovenkant er af gebroken!?
Stukje vuursteenquote:
inderdaadquote:Op zaterdag 9 maart 2013 22:47 schreef UltraBrain het volgende:
[..]
Geen idee! Is wel heel toevallig dat ik dat op drie plekken heb dan toch?
Mooiste schilderij EVER!quote:Op zaterdag 9 maart 2013 22:48 schreef Diemux het volgende:
Die muur wilt gewoon niet zulke lelijke dingen aan zich hangen.
Zal nog een paar betonboortjes bestellen maar als die ook sterven dan zal ik toch aan de boorhamer moeten denk ik.quote:Op zaterdag 9 maart 2013 22:48 schreef Swetsenegger het volgende:
Of je hebt gewoon knetterharde muren. Ik kom hier in huis met een normale klopboor ook niet in de muren. Heb speciaal een pneumatische boorhamer gekocht
Ik heb er 1 van een paar tientjes, maar die gaat als een warm mes door de boter de muur in.quote:Op zaterdag 9 maart 2013 22:49 schreef UltraBrain het volgende:
[..]
Zal nog een paar betonboortjes bestellen maar als die ook sterven dan zal ik toch aan de boorhamer moeten denk ik.
Verdomme! Had ik die nou maar meteen besteld. Maarja, zul je zien dat je er ook weer apart boortjes bij moet kopen natuurlijk. Betonboortjes van 5 mm kosten 2 of drie euro zie ik dus ik probeer eerst nog wel 5 van die boortjes.quote:Op zaterdag 9 maart 2013 22:51 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik heb er 1 van een paar tientjes, maar die gaat als een warm mes door de boter de muur in.
-edit- deze: http://www.conrad.nl/ce/nl/product/812372/
Je zit toch niet als een klapjostie op die boor te douwen he? Je moet het gereedschap laten werken, jij moet de boormachine alleen horizontaal houden en lichtjes duwen...quote:Op zaterdag 9 maart 2013 22:45 schreef UltraBrain het volgende:
Ja, hij staat in de klopstand (klotspand volgens autocorrectie hihi) en ja, hij ziet er uit zoals op de foto van JerryLee. Alleen na een paar seconden boren is dat hele driehoekje op de bovenkant er af gebroken!?
Ja, die tip had ik al eerder gelezen op internet dus heb er niet als een klapjostie mijn gewicht er tegenaan gezet. In pure frustratie zelfs de boor 5 minuten laten boren op dezelfde plek en geen millimeter dieper gekomen. Boor moet rechtsom draaien right?quote:Op zaterdag 9 maart 2013 23:00 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Je zit toch niet als een klapjostie op die boor te douwen he? Je moet het gereedschap laten werken, jij moet de boormachine alleen horizontaal houden en lichtjes duwen...
Die lag laatst voor 25,- bij de Praktiker in Duitsland in de aanbieding... Koffer + sds borenquote:Op zaterdag 9 maart 2013 22:51 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik heb er 1 van een paar tientjes, maar die gaat als een warm mes door de boter de muur in.
-edit- deze: http://www.conrad.nl/ce/nl/product/812372/
Rechtsom (met de klok mee) is goed inderdaad.quote:Op zaterdag 9 maart 2013 23:06 schreef UltraBrain het volgende:
Ja, die tip had ik al eerder gelezen op internet dus heb er niet als een klapjostie mijn gewicht er tegenaan gezet. In pure frustratie zelfs de boor 5 minuten laten boren op dezelfde plek en geen millimeter dieper gekomen. Boor moet rechtsom draaien right?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |