Helpt gegarandeerd
De Axotl tank heeft zijn werk weer eens goed gedaan.
Ik heb Broekie gered! IK, PHALANX!
(( off topic, kijk maar eens goed dynamic, ik kan namelijk ook editten, dus niet meer vals spelen ))
[Dit bericht is gewijzigd door PhalanX op 21-12-2000 20:58]
quote:En mijn ranja-infuusje dan ?
Op 21 december 2000 20:51 schreef PhalanX het volgende:
*Phalanx introduceert de vernieuwde Broekie! Helemaal hersteld, uit zijn eigen dode vlees gekweekt!De Axotl tank heeft zijn werk weer eens goed gedaan.
Volgens mij was dat wel de doorslaggevende factor hoor
[Dit bericht is gewijzigd door pluisje op 21-12-2000 20:55]
* Broekie probeerd te praten maar mompeld alleen wat:
Dyn... dank... voor het mij.... uit handen van Phalankss....
((offtopic & offstory: Phalanx, Dynamic heeft in opdracht van mij (lang leve de telefonie) die posts veranderd. Ik ga niet graag als cyborg door het leven))
[Dit bericht is gewijzigd door Broekie op 21-12-2000 21:16]
Stank voor dank!
*PhalanX verlaat woedend het ziekenhuis met alles wat hij mee had genomen. De volgende keer zal hij berekend kil en ongenadig zijn. Zijn technologie zal voortaan geheim blijven. En misschien zal hij Cairon maar weer eens tot leven wekken, als er iets goed was aan hem was het wel dat hij het vuile werk op kon knappen.
((Als ik een cyborg van je wou maken had ik je nek niet omgedraaid. Ghola= uit dood vlees tot leven gewekt. Met andere woorden, wegrottend, dood, genetisch materiaal gaat de Axotl-tank in, volledig geregenereert, gezond, 100% genetisch/biologisch lichaam stapt er uit.))
[Dit bericht is gewijzigd door PhalanX op 21-12-2000 21:22]
Dussuh, doe vooral rustig aan, dan komt het allemaal weer goed
maar ach Ali z'n sprak ook al boekdelen, ik probeer aardig te doen, ik probeer te helpen, ik help Cairon om de zeep, ik beraam een moordaanslag op speedcore, verzin een heel aanvalsplan om de tiran te overmeesteren en wat krijg ik als dank!? Helemaal niets.
Jullie drijven ons gewoon naar de kant van het kwaad!
Ik sta op het punt om als laatste verzoeningsactie een verstandshuwelijk aan te gaan!
Heb ik nog andere keuzes!
quote:Een verstandshuwelijk??? Met wie??
Op 21 december 2000 21:32 schreef PhalanX het volgende:
als je in een coma ligt na overhoop te zijn door een cyborg zal bedrust echt niet het ultieme geneesmiddel zijn.maar ach Ali z'n
sprak ook al boekdelen, ik probeer aardig te doen, ik probeer te helpen, ik help Cairon om de zeep, ik beraam een moordaanslag op speedcore, verzin een heel aanvalsplan om de tiran te overmeesteren en wat krijg ik als dank!? Helemaal niets.
Jullie drijven ons gewoon naar de kant van het kwaad!Ik sta op het punt om als laatste verzoeningsactie een verstandshuwelijk aan te gaan!
Heb ik nog andere keuzes!
Phalanx, je moet niet vergeten dat de meeste eilandbewoners maar normale mensen zijn die niet staan te springen om een oorlog.
We zullen alles op alles zetten om een oorlog te vermijden en willen zeker niet de eerste klap uitdelen. Tenminste zo denk ik erover.
Wel jammer dat Broekie en Dynamic jou niet wilde laten helpen, maar misschien wisten ze niet precies wat een axotl-tank is en was het hen ook niet helemaal duidelijk dat jij aan onze kant stond.
Misverstand op misverstand, als we dit goed willen laten aflopen stel ik voor dat we ons wat toleranter opstellen en niet meer zo wantrouwig zijn naar elkaar.
Tot zijn verbazing ziet hij op de grond een vreemde spuit liggen.
Interesant... *mompelt Phalanx, die twijfelt of hij deze ontdekking aan de andere bewoners moet melden. Hij pakt de spuit en neemt deze mee, met de andere spullen die hij gisterenavond hier heeft laten liggen, terug naar de Kerk.
Dynamic heeft me gisteren mee genomen naar het Dagotel remember
Wat is hier gebeurt?
Iedereen die hier niets te maken heeft: wegwezen. Wat is dit allemaal voor kwakzalverij? De patienten in mijn ziekenhuis hebben recht op een medisch verantwoorde behandeling. Ik bekommer me verder om Broekie en niemand anders.
* Dr. Kasper brengt snel het infuus weer aan en onderwerpt Broekie aan een vluchtig doch grondig onderzoek.
quote:Ja, maar vanochtend ben je met een ambulance weer terug naar het ziekenhuis vervoert.
Op 22 december 2000 12:08 schreef Broekie het volgende:
Hmmz, ik lig hier helemaal niet meerDynamic heeft me gisteren mee genomen naar het Dagotel remember
*Dat was lekker...
* VixenFromHell vlucht gauw door het raam en vliegt weg...
* VixenFromHell rust ergens ff op een dak en vliegt dan verder...
KASPER!!!! KASPER!!!!
Superbam is gewond aan zn hoofd, Faat heeft er een deegbal tegenaan gegooid en toen is Superbam tegen de grond gegaan. Denk dat die snee op zn hoofd even gehecht moet worden..
De elfengodin houdt haar handen over Superbam's hoofd, en de bekende gloed verschijnt weer, dit keer geelgroen..
na een tijdje is de wond volledig genezen en stappen ze samen op Gandalf's rug, op naar het restaurant
* Faat draait zich om en scheurt weer terug naar het restaurant
vroemm, vroemmmm, vroemmmmmm
En weg is ze........
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |