Waarom hij nog een ontbijtje voor haar heeft gemaakt is me sowieso een raadselquote:Op donderdag 28 februari 2013 11:47 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Neen gewoon openlijk, boos zijn terwijl hij ontbijt voor haar maakt
bro's before ho's dacht ts gewoon.quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:47 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Tijd vergetenWe leven niet meer in 1900 hoor. Overal hangen klokken
Weer zo'n kutsmoes om je fout niet toe te geven.
Misschien is ts 8/10 en hij hoopte op seksquote:Op donderdag 28 februari 2013 11:49 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Waarom hij nog een ontbijtje voor voor haar is gemaakt is me sowieso een raadsel
Ik was boos geweest, klopt. Ik was heel boos geweest. Mijn inziens praat ik mijn gedrag niet goed want ik zie mijn fouten. Maar het is echt super snel gedaan: drankjes gaan makkelijk en de tijd gaat snel.quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:40 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ik vraag me af of je zo vergeeflijk was geweest wanneer hij iets soortgelijks bij jou had geflikt, succesvolle troll van me. Mijn intuïtie zegt dat je dan schande had gesproken over zijn gedrag en het sterk veroordeeld had, terwijl je nu het goedpraat voor jezelf.
Waarom hij haar binnen liet met haar gare kop al..quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:49 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Waarom hij nog een ontbijtje voor voor haar is gemaakt is me sowieso een raadsel
Ik zou me niet verbazen als ze er die draai aan weet te geven. TS lijkt me inderdaad zo'n manipulatief figuur.quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:46 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Laat me raden, binnen nu en drie pagina's heeft hij het eigenlijk allemaal gedaan omdat hij je geen tijd met vriendinnen zou gunnen?
een lamme ts is wat hij gekregen heeftquote:Op donderdag 28 februari 2013 11:50 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Misschien is ts 8/10 en hij hoopte op seks
Nou ja wanneer iemand zo voor je deur staat laat je die denk ik niet zomaar weer de straat op gaan. Maar bij mij had ze wel op de bank mogen slapen.quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:50 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Waarom hij haar binnen liet met haar gare kop al..Of ik ben te hard
![]()
Hij lijkt me sowieso wel volwassen en de moeite waard.
Waar op zich niets mis mee is, maar dan moet je geen dubbele afspraken maken.quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:49 schreef Meloewa het volgende:
[..]
bro's before ho's dacht ts gewoon.
Gaan we weer hoorquote:Op donderdag 28 februari 2013 11:50 schreef sufkop. het volgende:
[..]
Maar het is echt super snel gedaan: drankjes gaan makkelijk en de tijd gaat snel.
Ja. Maar ik ben het oprecht vergeten, het is naar de achtergrond gegaan en ik dacht er niet meer aan. Ik snap niet waarom dat niet te geloven is.quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:46 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Kan gebeuren dat je liever eens ergens blijft hangen dan op een afspraak te komen. Maar dan laat je die persoon toch niet in het ongewisse.
Plus; dit zegt mij dat je hem niet oprecht leuk vindt. Toch niet leuk genoeg. Diegene die ik leuk vind, zou ik echt niet zomaar even vergeten...
De drank vloeide rijkelijk, zei ooit een begenadigd FOK!kerquote:Op donderdag 28 februari 2013 11:50 schreef sufkop. het volgende:
[..]
Ik was boos geweest, klopt. Ik was heel boos geweest. Mijn inziens praat ik mijn gedrag niet goed want ik zie mijn fouten. Maar het is echt super snel gedaan: drankjes gaan makkelijk en de tijd gaat snel.
Heb je wel een punt... De bank zou het bij mij ook geworden zijn. Ontbijt: no wayquote:Op donderdag 28 februari 2013 11:51 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Nou ja wanneer iemand zo voor je deur staat laat je die denk ik niet zomaar weer de straat op gaan. Maar bij mij had ze wel op de bank mogen slapen.
Awhh, dan is het goed, je was het echt vergeten enzo.quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:51 schreef sufkop. het volgende:
[..]
Ja. Maar ik ben het oprecht vergeten, het is naar de achtergrond gegaan en ik dacht er niet meer aan. Ik snap niet waarom dat niet te geloven is.![]()
Ik geloof dat maar dat zegt alles over je gevoelens voor die jongen... Iemand waar je het echt voor hebt, die vergeet je echt niet. Zelfs niet door drank, vriendinnen, de kerstman, ...quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:51 schreef sufkop. het volgende:
[..]
Ja. Maar ik ben het oprecht vergeten, het is naar de achtergrond gegaan en ik dacht er niet meer aan. Ik snap niet waarom dat niet te geloven is.![]()
Zou kunnen, is niet zo.
Wat je concreet fout hebt gedaan is nog niet zo verschrikkelijk (aaneenschakeling van minder handige acties), het is meer je houding daaromheen. Dat je niet eens duidelijk je excuses hebt aangeboden voor je gedrag zegt nogal wat over je karakter.quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:50 schreef sufkop. het volgende:
[..]
Ik was boos geweest, klopt. Ik was heel boos geweest. Mijn inziens praat ik mijn gedrag niet goed want ik zie mijn fouten. Maar het is echt super snel gedaan: drankjes gaan makkelijk en de tijd gaat snel.
De drempel voor de volgende keer ligt nu een stuk lager. Want het gebeurt vast nog wel eens, als ik dit zo lees. Arme jongen. Hopelijk heeft hij het gauw genoeg doorquote:Op donderdag 28 februari 2013 11:51 schreef sufkop. het volgende:
[..]
Ja. Maar ik ben het oprecht vergeten, het is naar de achtergrond gegaan en ik dacht er niet meer aan. Ik snap niet waarom dat niet te geloven is.![]()
Zou kunnen, is niet zo.
Gentlemen.quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:49 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Waarom hij nog een ontbijtje voor haar heeft gemaakt is me sowieso een raadsel
Echt. Hij klinkt te goed voor TS.quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:54 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
De drempel voor de volgende keer ligt nu een stuk lager. Want het gebeurt vast nog wel eens, als ik dit zo lees. Arme jongen. Hopelijk heeft hij het gauw genoeg door
En toch ben ik het vergeten. Ik kan het wel tien keer herhalen maar ik ben het oprecht vergeten. Ik had een leuke tijd en veel te bespreken en ja: vergeten.quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:50 schreef Silenus het volgende:
De tijd vergeten is wat anders dan zowat zes uur te laat aan komen kakken.
Ik zou persoonlijk echt helemaal klaar met je zijn, maargoed...
hij was gewoon een 2e optie mocht de vriendinnen bijeenkomst tegenvallen.quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:51 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Waar op zich niets mis mee is, maar dan moet je geen dubbele afspraken maken.
Oh nee, het was de drank. Even vergeten.
Geen smoesjes vertellen, geen verhalen omheen lullen. Gewoon: SORRY dat had ik niet moeten doen. Het spijt me dat ik je gekwetst heb. Kan ik het goedmaken?quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:55 schreef sufkop. het volgende:
[..]
Ik heb ook het idee dat hij sinds die ochtend klaar met mij is na die ruzie. Ik bel hem in ieder geval vanavond wel op na zijn werk en dan hoop ik dat hij wilt praten met me. Hoop dat hij me wel wilt spreken maar ben super bang dat ik het definitief heb verpest.
En DAT is waarom de gentlemen uitsterft.quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:55 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Maar geen bijpassende lady zo te zien.
Je kunt het wel vergeten, maar alles van jouw kant daarna en er omheen is gewoon zo asociaal als het maar zijn kan.quote:Op donderdag 28 februari 2013 11:55 schreef sufkop. het volgende:
[..]
En toch ben ik het vergeten. Ik kan het wel tien keer herhalen maar ik ben het oprecht vergeten. Ik had een leuke tijd en veel te bespreken en ja: vergeten.
Ik heb ook het idee dat hij sinds die ochtend klaar met mij is na die ruzie. Ik bel hem in ieder geval vanavond wel op na zijn werk en dan hoop ik dat hij wilt praten met me. Hoop dat hij me wel wilt spreken maar ben super bang dat ik het definitief heb verpest.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |