abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 27 februari 2013 @ 11:20:07 #1
385644 leoon.
PSV eindhoven
pi_123402978
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 21:01 schreef TheFastOne het volgende:
Het was een gure Deense avond, Sejt was voelde zich niet lekker, maar wilde toch iets goeds doen voor de mensheid. Hij kwam op het lumineuze idee om het leven van zijn geliefde Fok!kers een impuls te geven. 20 Januari, 21:06:52 is dan ook een tijdstip wat het leven van velen drastisch heeft veranderd.
Bogdan Drazic was zijn eigen creatie. Vele aanvallers liggen nog huilend in hun bed. Garrus, Petr en Óscar waren ook al vlug aanwezig en waren ook voorbestemd de prachtige wegen van het FM-landschap te bewandelen.

Menig uurtje spendeerde Sejt op zijn zolderkamertje(zoals een echt Fok!ker betaamt) om zijn creatie te perfectioneren. De hulp van Djurres kwam als geroepen en zo ontstond het beruchte forum waar de vorderingen van een ieder werden gepost. Massacreur bleek niet bepaald een charmeur op het voetbalveld, terwijl Thad al blij was wanneer hij een plukje gras zag. Jeboi had aanvankelijk nog flink wat werk te doen in het krachthonk, maar nadat hij hier enigszins in geslaagd was bleek hij een ware vleugelflitser te zijn. Machientje werd een heuse voetbalreiziger, met als hoogtepunt misschien wel zijn transfer naar de Europese topclub FC Porto. Thad trainde nog steeds. Hij werd ongelooflijk sterk, maar speeltijd was nog niet in zicht.
Iedereen houdt zielsveel van de bal, maar er was één ding dat ze allemaal gemeen hadden:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De helden gaan echter over een aantal jaar al met pensioen, en een nieuwe generatie staat al klaar om hen te vervangen. Jeboi Lindgrinaldinaldinhão, Rasmus Kjærgaard, Lee Min-Hyung en Sjaak de Sloper zijn al vanaf jongs af aan aan het trainen om professioneel voetballer te worden. Allemaal hebben ze 1 ding gemeen: Hun liefde voor Sejt O+


Welkom in het grote Fok! als speler topic. Dit idee is opgedaan op het Managers United forum. Toen vroegen we ons af hoe Fok! users het zouden doen als speler door middel van de FM Editor?!
Word jij de wereldvoetballer van de komende jaren? Of zal je roemloos ten onder gaan in de Jupiler League?

Hou de ontwikkeling van de Fok! spelers in de gaten hier: http://www.forcedinduction.nl/

Ronde 1 is geëindigd op 2 februari 2013. De savegame kan je hier downloaden.
Ronde 2 inschrijvingen zijn gesloten! Deze ronde zal binnenkort starten.



In Football Manager wordt een aparte database aangemaakt met de aangemelde users als speler. Zodra alle spelers ingeladen zijn, gaat de host als werkloze manager op vakantie. Elk half jaar wordt een update gegeven van ons als spelers. Hoe doe je het qua prestaties, je waarde en je carrière?

In de FM Editor word je aangemaakt als speler met een aantal vooraf bepaalde eigenschappen. Denk aan de club die je zelf kan kiezen, een aantal eigenschappen (attributes) en andere details. Zie de rest van deze OP voor de regels en verdelingen.

De database zal de grootste voetballanden in Europa bevatten en starten in Nederland in juli 2012. Het kan dus zijn dat je in Zuid Amerika belandt na een aantal seizoenen, of dat je onderin de Italiaanse serie B bengelt. Dit is afhankelijk van jouw keuzes aan het begin.



We zijn de eerste ronde gestart op 23 januari 2013. Ronde 2 zal kort na 1 februari 2013 starten met een aantal nieuwe regels.

Iedereen krijgt gelijke kansen in dit spel. Elke speler krijgt een vaste waarde voor zijn potentieel.
Elk jaar wordt er een update gegeven van de eigenschappen van elke speler. Al deze screens kan je vinden op ons speciale “Fok! als speler” forum, zoals je hierboven vind.
Elk half jaar ingame laten we een snel overzicht zien van alle spelers, inclusief aantal goals, vorm, waarde en assists.

Tussendoor mag je kleinere updates aanvragen, mits met mate. De spelleider moet het spel wel kunnen laten lopen en niet alleen screens posten.

Hoe zit het met onze abilities dan? PA staat voor Potential Ability (wat je kan halen) en CA staat voor Current Ability. (wat je nu bent)

Ben je 17 jaar, dan is je CA 100.
Ben je 18 jaar, dan is je CA 110.
Ben je 19 jaar, dan is je CA 120.
Ben je 20 jaar, dan is je CA 130.
Ben je 21 jaar, dan is je CA 140.

Dit is vergelijkbaar met de grotere talenten in Europa. Hoe je je als talent ontwikkelt, is echter volledig afhankelijk van je keuze aan het begin. Waar kom je aan spelen toe en ontwikkel je je het beste?

Bekijk de volgende lijst van Preferred Moves voor de vertaling Nederlands-Engels:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


Inschrijving geschiedt helemaal via http://forcedinduction.nl/forumdisplay.php?fid=5 !! Lees de eerste post daar aandachtig als je je wilt inschrijven.
Maak je inschrijving als geregistreerde user, als je je inschrijving wilt kunnen wijzigen. Een ongeregistreerde user kan zijn topic niet meer wijzigen!



Aan het einde van het seizoen 2019/2020 worden alle carrieres bekeken. Wie heeft de hoogste waarde? Wie speelt bij een wereldclub en wie heeft er een hoofdprijs gewonnen? Wie van ons is een wereldster geworden?



1. Ik speel nooit FM. Mag ik meedoen?
Jazeker. Iedereen is welkom. Vul de gegevens in met een reply en vraag eventueel als iets niet duidelijk is.

2. Ik heb de deadline gemist! Kan ik nog meedoen?
Helaas, de database wordt aangemaakt aan het begin van het spel. Je zult moeten wachten op de volgende keer dat iemand een game aanmaakt.

3. Moet ik mijn eigen naam invullen?
Nee. Voor mijn part speel je als Kees Koekenbakker. Als je jezelf maar kunt herkennen!

4. Hoe werkt de PA (Potential Ability) in FM?
Dit was mij ook lang niet duidelijk. Maar deze site (http://games-footballmana(...)tential-ability.html) geeft een goede uitleg.

5. Waarom mag mijn speler niet ouder zijn dan 21?
Onder de 21 is het makkelijker spelen door het verdelen van de PA. Ook zou de speler wat oud worden als we tot 2020 spelen. Dus praktisch leek mij dit het beste.

6. Waar meten we mee aan het einde?
Een voetballer kan niet op 1 eigenschap of resultaat beoordeelt worden, dus zullen we naar het totaalplaatje moeten kijken.

7. Deze OP is saai!
Als je een expert bent in Paint / Photoshop zie ik graag wat illustraties tegemoet! Daarnaast is alle feedback welkom.

8. Iedereen kiest dezelfde club! Wat nu?
Dit is tricky. Het wordt één database, waar men dus samen kan komen te spelen. Tot de deadline mag je wel je speler aanpassen en dus ook de club. Als je aanpast, gaarne de hele inschrijving opnieuw plaatsen voor overzicht.

9. Mijn speler heeft ineens mindere attributes! Hoe kan dit?
Ook al vult de host je opgegeven waardes voor attributes in, dan nog kan het zo zijn, dat Football Manager het wat aanpast. Dit naar aanleiding van je CA en/of PA. Dit is niet te voorkomen; het gebeurt echter voor iedereen en wordt daardoor niet als oneerlijk gezien.



Ronde 1: Gesloten (archief)
Ronde 2: Actief
Ronde 3: Inschrijving geopend

GEZOCHT:

Computer, windows, die FM13 aan kan. Mooiste zou zijn als deze iig tot ongeveer 12 uur snachts aan zou blijven, dus 's ochtends aan, en dan 's nachts om 12:00 uit.

Natuurlijk zijn we wel opzoek naar een computer die eigenlijk niet gebruikt wordt. Waarom? Dan kunnen we teamviewen, zonder ineens te schrikken van de porno op t scherm :p

Mja, VPS is dus geen succes, want FM13 wil dus niet op een virtualized computer werken.
Ik hoor het wel,

iig alvast bedankt voor eventuele hulp!
pi_123403011
I love my mispoken words.
pi_123403013
sterke tt ;)
  woensdag 27 februari 2013 @ 11:22:45 #4
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_123403089
Kan je die awards ook voor de faalhazen maken? Zoals minst gespeelde wedstrijden etc.? :P

Dan zie ik mijn naam ook nog eens voorbij komen.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_123403158
quote:
0s.gif Op woensdag 27 februari 2013 11:22 schreef Katth het volgende:
Kan je die awards ook voor de faalhazen maken? Zoals minst gespeelde wedstrijden etc.? :P

Dan zie ik mijn naam ook nog eens voorbij komen.
Hall of Shame is wel een idee wat we hadden, maar nog niks mee gedaan behalve de kaarten.
Op zich is dat allemaal te doen, als Deuk de shortlist wil aanpassen of een extra wilt maken.

Sowieso zijn alle ideeën altijd welkom. :)
I love my mispoken words.
pi_123403325
Door wie is Brown gewild?
pi_123403340
quote:
0s.gif Op woensdag 27 februari 2013 11:18 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Badr met 18 gele en 4 rode kaarten in een seizoen :D
Is toch heerlijk man. *)

Zit er toevallig een directe rode kaart bij die laatste twee? ;)
pi_123403397
quote:
14s.gif Op woensdag 27 februari 2013 11:24 schreef Sejt het volgende:

[..]

Hall of Shame is wel een idee wat we hadden, maar nog niks mee gedaan behalve de kaarten.
Op zich is dat allemaal te doen, als Deuk de shortlist wil aanpassen of een extra wilt maken.

Sowieso zijn alle ideeën altijd welkom. :)
Uiteraard is de gouden faalhaas voor degene die op het einde de laagste CA heeft. Misschien moet je dat lijstje ook even aanmaken. Ik won game#1, Rob won game#2. :D
pi_123403552
Aantal wedstrijden verloren, minuten speeltijd, tegendoelpunten (voor de keepers) en en het aantal cruciale fouten dat een speler maakt.
Iets voor de hall of shame?
pi_123403645
quote:
0s.gif Op woensdag 27 februari 2013 11:33 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Aantal wedstrijden verloren, minuten speeltijd, tegendoelpunten (voor de keepers) en en het aantal cruciale fouten dat een speler maakt.
Iets voor de wall of shame?
Die "goal droughts" zijn misschien ook iets voor de Wall of Shame. Makkelijk bij te houden ook, want daar krijg je gewoon nieuwsberichtjes over.
pi_123403670
Klopt, die kunnen dan ook gewoon hier uit het forum geplukt worden :)
pi_123403705
Aantal minuten is alleen beter dan aantal wedstrijden, omdat een invaller sneller aan aantal wedstrijden zonder goal zal komen, dan een basisspeler.
En zover ik weet krijg je dat niet altijd te zien.
I love my mispoken words.
  woensdag 27 februari 2013 @ 11:37:22 #13
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_123403712
quote:
0s.gif Op woensdag 27 februari 2013 11:33 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Aantal wedstrijden verloren, minuten speeltijd, tegendoelpunten (voor de keepers) en en het aantal cruciale fouten dat een speler maakt.
Iets voor de hall of shame?
Laagste passing rating is ook wel een goede denk ik.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_123403814
quote:
0s.gif Op woensdag 27 februari 2013 11:37 schreef Sejt het volgende:
Aantal minuten is alleen beter dan aantal wedstrijden, omdat een invaller sneller aan aantal wedstrijden zonder goal zal komen, dan een basisspeler.
En zover ik weet krijg je dat niet altijd te zien.
Die goal droughts zijn toch altijd in tijd uitgedrukt, en niet in wedstrijden?
pi_123403906
quote:
0s.gif Op woensdag 27 februari 2013 11:40 schreef CarlosJacques het volgende:

[..]

Die goal droughts zijn toch altijd in tijd uitgedrukt, en niet in wedstrijden?
Klopt meestal staat er in zo'n bericht 'Henk scoort weer na 15 uur'
pi_123404030
Ik ben wel een beetje klaar met FC Twente. Ik heb Jan van Gent sterke kopstats gegeven als centrale verdediger, maar scoren, ho maar. Ik vermoed dat hij niet mee mag naar voren bij corners.
pi_123404079
Ik wil transferren :P RKC zou een prima volgende stap zijn voor mij. Wie staan daar nu centraal?
pi_123404097
Overigens, als je zon beloningspuntje wint bij de Fok awards, voeg je die dan gewoon bij de speler zonder verder iets te veranderen? Eigelijk zou je per beloningspuntje ook +1 CA en PA moeten krijgen, want FM houdt er niet van als je punten bij spelers toevoegt zonder de CA en PA aan te passen. Dat puntje dat je dan bij één eigenschap erbij doet gaat er bij een andere eigenschap af.
pi_123404435
quote:
0s.gif Op woensdag 27 februari 2013 11:50 schreef CarlosJacques het volgende:
Overigens, als je zon beloningspuntje wint bij de Fok awards, voeg je die dan gewoon bij de speler zonder verder iets te veranderen? Eigelijk zou je per beloningspuntje ook +1 CA en PA moeten krijgen, want FM houdt er niet van als je punten bij spelers toevoegt zonder de CA en PA aan te passen. Dat puntje dat je dan bij één eigenschap erbij doet gaat er bij een andere eigenschap af.
Hoe de beloningen toe te passen is nog niet 100% zeker. Je hebt absoluut een punt, dat FM de vooraf opgegeven stats aanpast naar gelang de CA.
I love my mispoken words.
pi_123404514
quote:
0s.gif Op woensdag 27 februari 2013 12:01 schreef Sejt het volgende:

[..]

Hoe de beloningen toe te passen is nog niet 100% zeker. Je hebt absoluut een punt, dat FM de vooraf opgegeven stats aanpast naar gelang de CA.
FMRTE, kun je gewoon real time in je game dingen aanpassen zonder daarvoor te hoeven saven/laden of iets dergelijks. Dan kun je gewoon aan het eind van elk seizoen de beloningspuntjes uitdelen.
pi_123404653
quote:
0s.gif Op woensdag 27 februari 2013 12:04 schreef CarlosJacques het volgende:

[..]

FMRTE, kun je gewoon real time in je game dingen aanpassen zonder daarvoor te hoeven saven/laden of iets dergelijks. Dan kun je gewoon aan het eind van elk seizoen de beloningspuntjes uitdelen.
Dan moet wel elke host dat hebben. :)
I love my mispoken words.
pi_123404725
quote:
0s.gif Op woensdag 27 februari 2013 12:08 schreef Sejt het volgende:

[..]

Dan moet wel elke host dat hebben. :)
Ah ja kansloos, ik zie net dat je daar tegenwoordig voor moet betalen. Voor fm12 was het altijd gratis. Misschien kan je daar de donaties voor gebruiken. :P
pi_123405559
Geen updates meer? -O-
pi_123405650
quote:
0s.gif Op woensdag 27 februari 2013 12:10 schreef CarlosJacques het volgende:

[..]

Ah ja kansloos, ik zie net dat je daar tegenwoordig voor moet betalen. Voor fm12 was het altijd gratis. Misschien kan je daar de donaties voor gebruiken. :P
5 Euro is niet extreem veel. Enige 'probleem' is, dat deuk het dan heeft, en als we een keer een andere host krijgen, dat die het dan ook moet hebben, als we dan hetzelfde principe nog hebben.

De andere oplossing is een beloning in de vorm van CA of PA, of andere dingen die daadwerkelijk effect hebben, aan het begin van de volgende ronde. Zal zo eens testen of de hidden attributes of persoonlijkheid ook aangepast worden aan het begin van de game. Zo niet, dan kunnen we die ook als beloning gebruiken.

quote:
0s.gif Op woensdag 27 februari 2013 12:31 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Geen updates meer? -O-
Deuk zei dat er pas later vanmiddag nieuwe updates komen, als het spel tot 2 september is gekomen. :)
I love my mispoken words.
pi_123405856
nog maar 550k waard. Dat is nu het laagste met een paar anderen. Utrecht wordt mijn begin- en eindstation ben ik bang. :{
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')