Veel naar Meshuggah luisterenquote:Op donderdag 18 juli 2013 23:52 schreef Trollscience het volgende:
ik speel voornamelijk post-rock en hardcore punk
maar ik wilde eigenlijk me meer verdiepen in polymeters/ritmes
speel al een stuk langer gitaar dan dat ik drum en als gitarist speel ik veel mathcore (hele snelle, ingewikkelde vorm van hardcore) en prog rock (pink floyd, king crimson) dus het gevoel voor het onregelmatige heb ik ook wel
waar begin ik mee? tutorials? zijn er bepaalde nummers waarmee je goed kunt oefenen?
Ik moet zeggen dat ik de freedrumlessons wel erg goed vind, goed uitgelegd en goed na te spelenquote:Op donderdag 18 juli 2013 19:34 schreef gebrokenglas het volgende:
Zomerstop (qua lessen), door de vakantie.
Verder is het druk met werk, en te benauwd in het kamertje boven dus 't staat allemaal wat stil hier.
Ben op zoek naar wat leuke grooves om te oefenen, en dat valt nog niet mee - iets leuks vinden. Dus ik youtube wat en oefen met tutorialchannels zoals die van freedrumlessons en onlinedrummer.
Maar goed da's toch ook niet zo heel leuk.
Midwest Pen Palsquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 20:25 schreef Trollscience het volgende:
oke ik heb me er ook aan gewaagd met het kutste "drum"geluid ook maar het gaat om het spelen zullen we maar zeggen
één duidelijke fout waar ik kort uit het ritme zit, voor de rest wel redelijk imo, had 3 takes gedaan en was lui
Waarom hou je die stokken niet aan het einde vast maar ergens halverwege (overdreven gezegd)?quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 20:25 schreef Trollscience het volgende:
oke ik heb me er ook aan gewaagd met het kutste "drum"geluid ook maar het gaat om het spelen zullen we maar zeggen
één duidelijke fout waar ik kort uit het ritme zit, voor de rest wel redelijk imo, had 3 takes gedaan en was lui
Beetje late opmerking, maar veel drummers kunnen jaren mee, zoals Charlie Watts en Dave Lombardo.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 01:20 schreef Nemephis het volgende:
Ik heb al een paar jaar op maat gemaakte doppies maar toch ging mijn gehoor langzamerhand nog steeds achteruit: In een omgeving met veel achtergrondgeluid kan ik al langer geen normaal gesprek meer volgen (dat is een offer wat ik er nog wel voor over had) maar 't laatste jaar heb ik steeds vaker dat ik niet versta wat iemand zegt als er géén achtergrondruis is, en da's niet goed..![]()
'k Heb nu al een paar weken niet meer gespeeld, ik mis het verschrikkelijk. Maar tja, het is niet anders. Zal na 25 jaar toch een andere hobby moeten gaan zoeken.
Inmiddels is het drumstel met toebehoren verkocht en na twee maanden niet meer spelen heb ik veel minder last meer van piepgeluiden in m'n oren - alleen als het echt stil is hoor ik nog een piepje, dat is blijvend.quote:
O.k., toch zou ik nog een gehoorcheck doen. Om zeker te weten dat het daar aan ligt. Want als er ook nog een verhelpbare oorzaak mee speelt (gehoorbeenketen verbening, otosclerose etc) dan kan na een ingreep de gesprekken met achtergrond ruis weer gevoerd wordenquote:Op zondag 18 augustus 2013 18:08 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Inmiddels is het drumstel met toebehoren verkocht en na twee maanden niet meer spelen heb ik veel minder last meer van piepgeluiden in m'n oren - alleen als het echt stil is hoor ik nog een piepje, dat is blijvend.
Ik mis het spelen heel erg maar het was een goede keuze. Sad but true. Maar thnx voor je post.
Hopelijk kan bovenstaande als waarschuwing dienen. Zorg voor goede oorbescherming!!!
Natuurlijk mag je datquote:Op dinsdag 17 september 2013 11:54 schreef sylvietjoo het volgende:
Mag ik dit topic even bumpen? Ik heb als drummer ook last van mijn gehoor, maar draag al jaren gehoorbescherming (dopjes). Ook bij concerten, ik moet eigenlijk wel want anders doet het gewoon pijn![]()
[ afbeelding ]
Soms vind ik bij concerten het geluid zelfs beter met dopjes in, maar ligt er natuurlijk ook aan wat voor muziek het is.quote:Op dinsdag 17 september 2013 13:20 schreef Operc het volgende:
[..]
Natuurlijk mag je dat
Gehoorbescherming bij het oefenen is sowieso een must, bij optredens kan het soms wat in de weg zitten, maar anders geen overbodige luxe nee.
Mooie set trouwens! Wat voor cymbals heb je erbij hangen?
klopt, vooral als ik bij orkesten speel is het niet heel wenselijk om dopjes in te hebben (in verband met inschatten van hoe sterk je moet/kunt spelen.)quote:Op dinsdag 17 september 2013 17:34 schreef sylvietjoo het volgende:
[..]
Soms vind ik bij concerten het geluid zelfs beter met dopjes in, maar ligt er natuurlijk ook aan wat voor muziek het is.
Nog een mixed cymbals drummer! (Ofja, drumster dan). Ik combineer ook van alles (Meinl/Paiste/Zildjian) en het klinkt zoals het moet.quote:Mijn cymbals zijn een mix van vanalles. De crashes & hi-hat zijn de Vigor Rock van Amedia. Voor de rest een Meinl ride, een Stagg china, een "thrashformer" splash...
Mooie kit! Hoe lang drum je al?quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:54 schreef sylvietjoo het volgende:
Mag ik dit topic even bumpen? Ik heb als drummer ook last van mijn gehoor, maar draag al jaren gehoorbescherming (dopjes). Ook bij concerten, ik moet eigenlijk wel want anders doet het gewoon pijn![]()
[ afbeelding ]
Boh bijna 15 jaar alweer... ik word oudquote:Op dinsdag 17 september 2013 18:54 schreef ExperimentalFrentalMental het volgende:
[..]
Mooie kit! Hoe lang drum je al?
Thanks! Ja, Amedia is best in orde. Een Turks merk, nog niet zo heel bekend maar kan qua kwaliteit makkelijk mee met de grote namen vind ik. Heel uitgebreid aanbod ook. En gunstig geprijsdquote:Op dinsdag 17 september 2013 18:43 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Nog nooit van gehoordIs 't wat?
Vind dit Tama wel geil, trouwens
Ha, ja! Beetje noodzaak ook, omdat bekkens duur zijn en je soms gewoon een goeie aanbieding tegenkomt... maar waarom zou je bij 1 merk blijven (tenzij je gesponsord wordt of zoquote:Op dinsdag 17 september 2013 18:44 schreef Operc het volgende:
[..]
klopt, vooral als ik bij orkesten speel is het niet heel wenselijk om dopjes in te hebben (in verband met inschatten van hoe sterk je moet/kunt spelen.)
[..]
Nog een mixed cymbals drummer! (Ofja, drumster dan). Ik combineer ook van alles (Meinl/Paiste/Zildjian) en het klinkt zoals het moet.
Helemaal mee eens. Vooral bij merken als Amedia kun je soms een voltreffer hebben terwijl je de andere soorten niets vind. Heb ook wel eens discussies gehad met mensen die vonden dat je zelfs bij dezelfde serie binnen een merk moest blijven.quote:Op donderdag 19 september 2013 11:47 schreef sylvietjoo het volgende:
[..]
Ha, ja! Beetje noodzaak ook, omdat bekkens duur zijn en je soms gewoon een goeie aanbieding tegenkomt... maar waarom zou je bij 1 merk blijven (tenzij je gesponsord wordt of zo)
Da's het mooie aan drummen... er zijn geen 'regeltjes'quote:Op donderdag 19 september 2013 12:39 schreef Operc het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Vooral bij merken als Amedia kun je soms een voltreffer hebben terwijl je de andere soorten niets vind. Heb ook wel eens discussies gehad met mensen die vonden dat je zelfs bij dezelfde serie binnen een merk moest blijven.Dan is de keuze al helemaal beperkt.
Preciesquote:Op donderdag 19 september 2013 13:17 schreef sylvietjoo het volgende:
[..]
Da's het mooie aan drummen... er zijn geen 'regeltjes'
Wat is de bedoeling? Een drumstel waar ELKE drummer mee overweg kan? Of een drumstel afgestemd op de drummer: De ene drummer heeft genoeg aan een snare, een tom en een floor, en de andere heet Nicko McBrain en wil graag ontelbaar veel trommels...quote:Op zondag 22 september 2013 18:23 schreef Dribbel_ het volgende:
Even een vraagje voor jullie.
We willen met de band gaan investeren in een vette nieuwe drumkit.
Het liefst willen we een rack hebben. Goeie hihat/crashes hebben we al, goeie ride moeten we ook nog nieuw hebben.
Rack + kick, snare, 3 toms en ride dus.
Hebben jullie nog goeie tips.
Het gaat om een coverband vooral gericht op rock/dance muziek. Een strakke kit die goed kan beuken dus![]()
Budget tot zo'n ¤2000,-
Ik heb er zelf geen verstand van dus dat moet de drummer zelf maar uitzoeken, maar misschien hebben jullie nog goeie tips om naar te kijken
Hoe oud zijn jullie?quote:Op woensdag 25 september 2013 21:49 schreef nightfall het volgende:
Hier zeker ook geen drummer die zin in ons bandje heeft?
http://www.muzikantenbank(...)htSympho-metal-11057
Alle drummers die we tot nu toe hebben gehad konden het links of rechtsom niet drummen, zo moeilijk is het toch ook weer niet?![]()
Kom eens op drummertjes
Ok..quote:
Succes met het vinden van een drummer.quote:Op woensdag 25 september 2013 21:49 schreef nightfall het volgende:
Hier zeker ook geen drummer die zin in ons bandje heeft?
http://www.muzikantenbank(...)htSympho-metal-11057
Alle drummers die we tot nu toe hebben gehad konden het links of rechtsom niet drummen, zo moeilijk is het toch ook weer niet?![]()
Kom eens op drummertjes
Kan gebeuren, ieder ze'n smaak, toch bedankt!quote:Op vrijdag 27 september 2013 20:07 schreef Godshand het volgende:
[..]
Ok..
Maar ik ga toch niet bij jullie auditie doen.
Heb de nummers beluisterd, maar het spreekt mij niet aan ook al luister ik wel naar symforock/-metal.
Veel succes!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |