Het was nietsquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:02 schreef F1978 het volgende:
[..]
oke...bedankt voor je tip in dat geval
Waar je je druk om kan maken zeg...quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 02:47 schreef Dven het volgende:
[..]
[..]
Je bent best een ongelofelijke lulhannes van een dude als je een half jaar na dato chicks nog wat props moet geven om een kutpost over hoe ze graag pijpen.
Anderzijds ben ik een lullo dat ik iets soortgelijks op een twee weken oude post doe. Buiten het pijpen en positieve om, dan.
Natuurlijk.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 13:51 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Waar je je druk om kan maken zeg...
en dit mensen, is porno.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 14:40 schreef Dven het volgende:
[..]
Natuurlijk.
Ontopic : Als ze stikt omdat ik haar aan haar haren zo ver mogelijk tegen mijn buik aan probeer te trekken
Nu ben ik dan ook een groot fan van overdone seks die tegen de grenzen van menselijk gemak aanhikt, zeker als ik ook nog eens gefilmd wordquote:
het is wel awesome jaquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 15:15 schreef Dven het volgende:
[..]
Nu ben ik dan ook een groot fan van overdone seks die tegen de grenzen van menselijk gemak aanhikt, zeker als ik ook nog eens gefilmd word
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |