Ik denk Feyenoord, GAE, Cambuur en Ajax. Dan ben je er wel.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:21 schreef Rauzer het volgende:
Zal zondag wel geen bier geschonken worden? Iemand een idee of daar ergens een overzicht van is wanneer ze wel en niet schenken?
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:18 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Las ergens dat ie naar AZ gaat. Weet niet of dat al definitief is.
Die is definitief gevlogen dus. Zwolle kan niet tegen Utrecht én AZ opbieden.quote:AZ rekent erop zich te versterken met Denni Avdic. De 24-jarige spits speelde vorig seizoen als huurling bij PEC Zwolle, waar hij in 23 competitiewedstrijden acht keer scoorde.
De Alkmaarders zijn nog in onderhandeling met zijn werkgever Werder Bremen, maar een overgang lijkt nabij. FC Utrecht is eveneens gecharmeerd van de Zweed, die ook een Bosnisch paspoort heeft.
Avdic geldt als de opvolger van de naar Sunderland vertrokken Jozy Altidore. Eerder had AZ belangstelling voor Mike van Duinen van ADO Den Haag, maar de Hagenaars wilden hem niet laten gaan.
Avdic kwam voor zijn huidige werkgever alleen in het seizoen 2010/11 uit. Toen speelde hij zeven duels en scoorde hij niet. Voor zijn tijd in Duitsland was hij vier jaar achtereen actief voor IF Elfsborg.
Bij AZ zou Avdic de concurrentie moeten aangaan met Aron Jóhannsson. De spits, die maandag het nationale elftal van Amerika verkoos boven dat van IJsland, was zaterdag nog trefzeker in de strijd om de Johan Cruijff Schaal. AZ verloor na verlenging van Ajax met 3-2. Ook de Australiër Elis Babalj kan als spits uit de voeten.
Daar gaat het niet om. Zwolle heeft met de komst van Fernandez en die spits van Fullham de voorhoede compleet en heeft aangegeven bij Werder dat Avdic geen optie meer is. Anders zit je met 4 spitsen.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:25 schreef Tchock het volgende:
[..]
[..]
Die is definitief gevlogen dus. Zwolle kan niet tegen Utrecht én AZ opbieden.
Daar heb je wel gelijk in, ja. Maar ik heb echt genoten van Avdic dit seizoenquote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:31 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om. Zwolle heeft met de komst van Fernandez en die spits van Fullham de voorhoede compleet en heeft aangegeven bij Werder dat Avdic geen optie meer is. Anders zit je met 4 spitsen.
Ik ook wel maar die man is zo verschrikkelijk veel geblesseerd (nu ook weer net een dag aan het trainen) dat ik er niet heel rouwig om ben. Heb wel vertrouwen in Benson en Fernandez. Hoop alleen dat Mokthar blijft en dan moet het helemaal goedkomen. Mokotjo speelt ook de hele voorbereiding al als een baas.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:34 schreef Tchock het volgende:
[..]
Daar heb je wel gelijk in, ja. Maar ik heb echt genoten van Avdic dit seizoen
Die hoeft niet meer terug te komenquote:Op zondag 4 augustus 2013 18:22 schreef Joosie200 het volgende:
Nevermind.. Fernandez uitgerekend, op huurbasis van Feyenoord afkomstig tegen Feyenoord scoren. Koele kikker
Contract is dan toch voorbij.quote:
Echt wel.quote:Op zondag 4 augustus 2013 18:27 schreef Joosie200 het volgende:
De geschiedenis herhaalt zichzelf dus echt
Was van de vorige keer dat PEC van Feyenoord won, tweede helft vorig seizoen.quote:
Ja, ik zocht al een tijd naar dat plaatje, maar kon hem nooit meer vinden.quote:Op zondag 4 augustus 2013 20:04 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Was van de vorige keer dat PEC van Feyenoord won, tweede helft vorig seizoen.
Van Hanegem ging toen de volgende dag in het AD nog lopen miepen over de grasmat. Eens zien wat -ie morgen te zeggen heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |