Zo ja, wanneer gaat dat dan gebeuren?
Weet iemand al wie deze nieuwe gaat worden?
Mag zij direct meestemmen tegen de 'genomineerden'?
Of komt zij (neem ik aan) na de stemronde pas in beeld?
Vragen, vragen, allemaal vragen!!!
Meer info bij Cynix®
quote:Nu nog de antwoorden Coos !!!
Op 25 september 2000 01:56 schreef Coos het volgende:Vragen, vragen, allemaal vragen!!!
quote:Coos, ik heb de indruk dat die niet komt en dat Endemol, na de ervaringen met voorgaande edities, heeft ingecalculeerd dat er afvallers tussen zullen zitten. Tenminste, daar lijkt het op, gezien het begin-aantal van 12. Iemand anders merkte ergens in dit forum al op dat je normaal gesproken teveel bewoners overhoudt als er iedere twee weken maar eentje afvalt.
Op 25 september 2000 01:56 schreef Coos het volgende:
Komt er voor Jolanda eigenlijk nog een nieuwe in de plaats?
.....
Ik zou het een goede move vinden, want de inbreng van Mona, Cyrille en Anouk tijdens de vorige edities was geen groot succes.
quote:Deze argumenten speeldden bij mij ook. Vandaar dat ik er een topic overopende.
Op 25 september 2000 02:24 schreef Arjuno het volgende:Ik zou het een goede move vinden, want de inbreng van Mona, Cyrille en Anouk tijdens de vorige edities was geen groot succes.
Natuurlijk kunnen dat vrijwillige uitvallers zijn zoals Jolanda (en Tara vorig jaar) of gekochte uitvallers zoals Bianca en Mona vorig jaar. Als er meer dan 3 over gaan blijven (geldaanbod wordt afgeslagen) dan zijn er nog altijd 2 mogelijkheden: gewoon meer dan 3 mensen tot het eind laten zitten, of een verkorte nominatieronde ertussendoor gooien (vorig jaar werd ook binnen dezelfde week genomineerd en vertrokken)
[Dit bericht is gewijzigd door Cynix ® op 25-09-2000 03:09]
quote:Jahaaa, maar Endemol zorgt natuurlijk wel dat ze maximale speelruimte houden, het is niet in hun belang om van te voren en-publique alles precies vast te leggen.
Op 25 september 2000 02:31 schreef Coos het volgende:
Vragen, vragen, allemaal vragen
En in de contracten met de bewones zal ongetwijfeld iets staan wat Endemol alle vrijheid geeft die ze wenst.
Dus ben ik bang dat er immer vragen als deze zullen blijven.
quote:Jawel, dat heb ik gezien. Fullscreen op m'n televisie zelfs (maar dat is mijn probleem en moet ik nog eens met een psychiater bespreken ofzow
Op 25 september 2000 02:37 schreef Cynix ® het volgende:
Heeft dan niemand vanmiddag de limburgs/brabants sprekende Sophia vanmiddag gezien? Ik denk dat ze een van de potentiële nieuwe deelnemers is.
Het was ongeveer kwart voor drie 's middags en Hieke & Annet hadden het over de mogelijkheid van een nieuwe bewoner. Op een gegeven moment voerden ze een scetch op waarbij Annet zich als nieuwe bewoner 'Sophia' voorstelde aan Hieke >
Hieke: 'Hoi ik ben Hieke' (loopt op Annet af)
Annet: 'Hallo ik ben' euh '...' euh 'Sophia'
Hieke proestte daarop uit en perste er met moeite uit: 'Sophia? Hoe kom je daaaaar nouweer op?'
Niks aan het handje dus
als Endemol alles volgt hier krijgen we als het meezit een rooie in het huis
afwachten dus
[Dit bericht is gewijzigd door TARAraboemdijee op 25-09-2000 03:42]
Ali krijgt van Nederland het sein "Opdonderen"
Hummie zegt: We hebben je nodig, blijf.
iedereen happy
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |