SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
het was ff spitten 25 nov 2012 dusquote:Op donderdag 14 februari 2013 09:44 schreef Barbusse het volgende:
Ik had je een tijd geleden een pm gestuurd met links, Re
quote:... Is het misschien mogelijk wat meer linkjes toe te voegen voor de rest van NL/BE?
http://www.agog.nl/
http://www.gokhulpverlening.nl/
http://nooitmeergokken.nl/
www.gamblingtherapy.org
http://www.stoppenmetgokken.be/
www.cliniquedujeu.be/
De laatste twee zijn Belgische sites zoals jullie kunnen zien...
quote:om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Switchboard.nlJa toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
Bij Gay & Lesbian Switchboard Nederland kun je terecht met jouw vragen over homo, bi- en transseksualiteit.
Telefoonnummer: 020-6236565
Toegevoegd.quote:Op dinsdag 9 april 2013 09:41 schreef Tanin het volgende:
Net gezocht op de site van COC naar een jongerensite: http://www.jongenout.nl/
Voor jonge (<18) holebi's, misschien een idee om die er ook bij te zetten onder geaardheid (hoewel hij via de site van COC te vinden is, hij staat niet echt duidelijk aangegeven)
quote:Op zaterdag 1 juni 2013 00:29 schreef Re het volgende:
Klinkt goed om naar door te verwijzen aangezien we het hier niet toelaten
Netjes, bedankt.quote:
SPOILER: Voorbeeld2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Er is een compleet kwartet van die sites. Naast die over rouw zijn er ook:quote:Op zaterdag 1 juni 2013 00:57 schreef FAUSTI het volgende:
Vind deze er ook wel in passen, gaat over rouwverwerking met veel informatie, en alles wat erbij hoort.
https://rouwverwerking.mirro.nl/
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop