Mooi man, je weet altijd mooie sferen te creëren met je licht/schaduw effecten.quote:Op maandag 7 oktober 2013 23:29 schreef Samael het volgende:
[ afbeelding ]
Maar weer eens een bijdrage
Dank jequote:Op vrijdag 4 april 2014 19:27 schreef Crixus het volgende:
[..]
Mooi man, je weet altijd mooie sferen te creëren met je licht/schaduw effecten.
Het is er inderdaad niet beter op geworden... Daar heb je gelijk in.quote:Op zondag 13 april 2014 17:18 schreef Samzz het volgende:
Ik heb een beetje het gevoel dat je werk wat 'slordig' wordt, Samael. Je hebt eens creaties gepost die echt ontzettend mooi waren, netjes afgewerkt. Misschien sla je een nieuwe weg in en wil je losser werk maken, dat kan natuurlijk, maar het viel me op.
Overigens vind ik het nog steeds mega knap zoiets te maken met een computer en een muis/tablet. Ik moet dat ook eens op gaan pakken als ik m'n tablet ooit weer terugvind.
quote:Op donderdag 3 april 2014 23:38 schreef Wire het volgende:
Ik heb een animatie gemaakt, wat vinden jullie ervan ?
Haha thanks!quote:Op donderdag 17 april 2014 07:36 schreef Meike26 het volgende:
[..]Dit soort animaties kan ik zeker waarderen. Vaag, maar heeft een boodschap die ik nog moet ontdekken? Vaag, maar heeft een bepaalde aantrekkingskracht op mij dat ik vaak wel blijf kijken. Ik moet hem zeker nog eens bekijken om hem te begrijpen
Maar dat is alleen maar een positief iets. Het zet je aan het denken.
Enige minpuntje en niet zozeer om de kwaliteit, maar het slaapliedje zou ik zelf niet in het Nederlands in het filmpje verwerken, maar Engels, Spaans of Zweeds. Spanje en Zweden (of elk ander Scandinavisch land) hebben wel een bepaalde cultuur in dit soort animaties. Vaak macabere en donkere humor.
Wat bedoel je precies met HD? De volledige resoluties van mijn werk kan je vinden op mijn DeviantArt account.quote:Op zondag 20 april 2014 02:44 schreef thewhiteguy het volgende:
Samael zet je je spul ook ergens in HD weg?
Netjes hoor!quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |