ik heb er nog niks voor betaald.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 23:54 schreef Drolflap het volgende:
Als je ons de prijs verteld die je er voor betaald hebt kunnen wij je een perfect oordeel geven
Hoeveel willen ze er voor ?quote:
ik twijfel omdat ik er nog nooit een jas van heb gehad en dit mijn 1e word en wel erg goedkoop is.quote:Op zondag 27 januari 2013 00:00 schreef Dven het volgende:
Als je aan het twijfelen bent over de kwaliteit dan heb je altijd iets discutabels in handen.
Dan is hij hoogst waarschijnlijk nepquote:
en de plaatjes te zien ? is dat wel een echte ?quote:Op zondag 27 januari 2013 00:01 schreef Drolflap het volgende:
[..]
Dan is hij hoogst waarschijnlijk nep
Kutwinkel of louche turk.quote:Op zondag 27 januari 2013 00:01 schreef Djeetje het volgende:
[..]
ik twijfel omdat ik er nog nooit een jas van heb gehad en dit mijn 1e word en wel erg goedkoop is.
Als je een kostbaar iets koopt, koop dat dan ook in een zaak waarvan je in ieder geval weet dat het kostbaar is.quote:Op zondag 27 januari 2013 00:03 schreef Djeetje het volgende:
[..]
ik ga laat hem echtn iet versturen hoor.
dit is nog steeds geen antwoord op me vraag.quote:Op zondag 27 januari 2013 00:04 schreef Dven het volgende:
[..]
Als je een kostbaar iets koopt, koop dat dan ook in een zaak waarvan je in ieder geval weet dat het kostbaar is.
ja is de jas op de foto's echt of niet ?quote:Op zondag 27 januari 2013 00:07 schreef Drolflap het volgende:
Wat je het best kan doen is gewoon naar oger gaan, daar verkopen ze ook gewoon woolrich jassen en dan weet je tenminste zeker dat hij echt is
Het lijkt erop dat hij nep is, ik ben alleen geen expert dus durf niks zeker te zeggenquote:Op zondag 27 januari 2013 00:07 schreef Djeetje het volgende:
[..]
ja is de jas op de foto's echt of niet ?
en waarom denk je dat ?quote:Op zondag 27 januari 2013 00:08 schreef Drolflap het volgende:
[..]
Het lijkt erop dat hij nep is, ik ben alleen geen expert dus durf niks zeker te zeggen
Alsof ik degene ben die jou het antwoord moet geven.quote:Op zondag 27 januari 2013 00:05 schreef Djeetje het volgende:
[..]
dit is nog steeds geen antwoord op me vraag.
ik laat hem niet versturen zeg ik een paar posts terug.quote:Op zondag 27 januari 2013 00:12 schreef Flurry het volgende:
Voor hetzelfde geld maken ze foto's van een echte en sturen dan een neppe... weet jij veel. Ik zou 'm gewoon in een winkel kopen of anders het risico nemen.
dan haal je een neppe op, kan mij het schelenquote:Op zondag 27 januari 2013 00:13 schreef Djeetje het volgende:
[..]
ik laat hem niet versturen zeg ik een paar posts terug.
Ach, er zijn belgen met bloemkool weggegaan terwijl ze dachten dat ze iets in handen hadden.quote:Op zondag 27 januari 2013 00:13 schreef Djeetje het volgende:
[..]
ik laat hem niet versturen zeg ik een paar posts terug.
Belgen met bloemkool?!quote:Op zondag 27 januari 2013 00:13 schreef Dven het volgende:
[..]
Ach, er zijn belgen met bloemkool weggegaan terwijl ze dachten dat ze iets in handen hadden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |