Big Papa vroeg het al vannacht om 1.49:
Vraagje: hoe krijg je die stills int topic?
ben benieuwd, trouwens gaat best wel goed al die BB verslagen..
Open een programma als Paint Shop, Photo Shop, of gewoon Paint van mijn part. Geef CRTL + V (paste). Nu heb je een plaatje van je desktop.
Snij de plaatjes die je gebruiken wil uit het geheel en sla ze op. Even uploaden en [ img] http:// www.hierdenaamvanjeplaatje.jpg [ /img] (zonder spaties!!!) in het topic zetten. Klaaaaaaar!
quote:En als Darius natuurlijk...
Op 23 september 2000 12:17 schreef Danny het volgende:
12:15
Leo krijgt trouwens een zelfde ringbaardje aangemeten als Koos.
Wat is BB kinderachtig soms trouwens. Alleen al dat toontje in het begin van het gesprek met TAFKAM. 'Wat heb je zojuist gedaan in de slaapkamer.' Alsof ze dat niet op 5 camera's in full-color hebben kunnen zien.
quote:Isn't that what live is all about?
Op 23 september 2000 17:28 schreef LionHeart het volgende:
Dat geloof je toch weer niet he. Ben je een middagje weg. Mis je alle actie. Grrr.
De verkiezing van Annet uit 42.000 kandidaten was enkele weken geleden al bekend in selecte kring. Ze ging vijf keer naar Hilversum voor gesprekken en screentests. Er volgden ook talloze fotosessies, een psychologisch onderzoek, een intelligentietest en een medische keuring.
quote:
Op 23 september 2000 17:53 schreef Koos Voos het volgende:
Jantje ..wat wil je later worden als je groot bent?streamverslaggever mama...
quote:Ongeveer 1 meter 25?
Op 23 september 2000 18:14 schreef PingPong het volgende:
Ow shit, het hoogtepunt van vandaag (afgezien van Jolanda's vertrek) is niet in beeld gebracht. ANNET IS IN DE VIJVER GESODEMIETERD! En ik heb er niks van gezien! Hoe diep kun je zinken??
Gelukkig zijn er dan nog de streamverslagen zodat ik het toch nog heb kunnen nalezen..
Even aandacht voor 't feit dat ik Robin's strakke kontje voor eeuwig heb vastegelegd alsjeblieft!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |