Ik wil graag dieper ingaan op de materie, de sociaal-economische achtergrond van dit soort incidenten. Allereerst wil ik aangeven dat wat deze jongens hebben gedaan fout is. Maar denk aan wat er allemaal is gebeurd. Buurthuizen zijn verdwenen, er wordt bezuinigd op hulp aan gezinnen, sociale bijstand wordt niet genoeg verhoogd....quote:EINDHOVEN - De politie heeft maandagavond in Bureau Brabant de beelden getoond van de daders van een zeer zware mishandeling in Eindhoven. Een 22-jarige Eindhovenaar werd 4 januari aan de Vestdijk vanuit het niets in elkaar geschopt en geslagen.
De beveiligingscamera's laten de acht daders, die volgens de politie 'op oorlogspad lijken', goed zien. Zij slaan de Eindhovenaar tegen de grond, waarna ze hem een voor een natrappen. De 22-jarige man blijft uiteindelijk roerloos liggen.
Het slachtoffer werd bewusteloos achtergelaten met een zware hersenschudding en verwondingen aan zijn mond en kaak.
Hoe weet je dat hij geen aanleiding heeft gegeven? Misschien heeft hij wel iets racistisch geroepen. Onderzoek heeft uitgewezen dat veel criminaliteit wordt veroorzaakt door discriminatie. Weet je wel hoe vaak zij zijn geweigerd bij een stageplek?quote:Op maandag 21 januari 2013 20:20 schreef dawg het volgende:
tuurlijk. het is de schuld van ons. onder andere die jongen die nergens aanleiding toe geeft.
het zijn gewoon kutjongeren zonder enig moreel besef. helaas zijn het vaak marokkanen en antillianen wat de discussie evenals de oplossing niet makkelijker maakt.
Ik moet bijna huilenquote:Op maandag 21 januari 2013 20:24 schreef Good_Luck het volgende:
[..]
Hoe weet je dat hij geen aanleiding heeft gegeven? Misschien heeft hij wel iets racistisch geroepen. Onderzoek heeft uitgewezen dat veel criminaliteit wordt veroorzaakt door discriminatie. Weet je wel hoe vaak zij zijn geweigerd bij een stageplek?
Wij zijn helemaal niet niet zo bang voor dat tuig. Wij Nederlanders, zoeken gewoon minder de confrontatie op zonder doel. Meng daar deels bij dat die Marokkanen altijd wel de juiste slachtoffers weten te vinden, zoals deze jongen in het filmpje hij verweerd zich niet eens, sterker hij doet amper een poging, hij duwt 1x terug. (Over het nut van terug vechten tegen 8 man laat ik even in het midden, gaat meer om de instelling/gedrag van deze jongen.)quote:Op maandag 21 januari 2013 20:17 schreef theunderdog het volgende:
Het is natuurlijk erg verkeerd wat er in dat filmpje gebeurt. Maar het is ook deels onze eigen schuld. Ik bedoel, wanneer hoor je nu dat een groepje autochtone Nederlanders een groepje Marokkanen helemaal naar de tyfus hebben geslagen. Dat hoor je zelden tot nooit. Waarom niet? Omdat wij gewoon bang zijn voor dat tuig.
Kijk ze eens lopen in dat filmpje, ze denken dat heel dat winkelcentrum enkel en alleen voor hen is. En het ergste is, dat ze nog gelijk hebben ook.
Schijt toch een end op, die jongens waren van tevoren fietsen aan het trappen op stratumseind. Puur om lekker agressief hersenloos los te kunnen gaan bij mij om de hoek. Dit soort lui moet gewoon opzouten uit het straatbeeld, of het nou blank, marokkaans of whatever is....quote:Op maandag 21 januari 2013 20:24 schreef Good_Luck het volgende:
[..]
Hoe weet je dat hij geen aanleiding heeft gegeven? Misschien heeft hij wel iets racistisch geroepen. Onderzoek heeft uitgewezen dat veel criminaliteit wordt veroorzaakt door discriminatie. Weet je wel hoe vaak zij zijn geweigerd bij een stageplek?
Gast serieus, hoe naïef ben je. Als je alleen loopt en er komt een groep Marokkanen (of wat het ook voor kansloze gasten het mogen zijn), naar je toe, gaat zelfs de meest grote oetlul geen racistische dingen roepen. En wat heeft de bezuinigingen te maken met dit onderwerp? Idiote troll.quote:Op maandag 21 januari 2013 20:24 schreef Good_Luck het volgende:
[..]
Hoe weet je dat hij geen aanleiding heeft gegeven? Misschien heeft hij wel iets racistisch geroepen. Onderzoek heeft uitgewezen dat veel criminaliteit wordt veroorzaakt door discriminatie. Weet je wel hoe vaak zij zijn geweigerd bij een stageplek?
Wij Nederlanders zoeken de confrontatie niet, omdat wij bang zijn. Je kunt dat moeilijk ontkennen.quote:Op maandag 21 januari 2013 20:26 schreef practics het volgende:
[..]
Wij zijn helemaal niet niet zo bang voor dat tuig. Wij Nederlanders, zoeken gewoon minder de confrontatie op zonder doel. Meng daar deels bij dat die Marokkanen altijd wel de juiste slachtoffers weten te vinden, zoals deze jongen in het filmpje hij verweerd zich niet eens, sterker hij doet amper een poging, hij duwt 1x terug.
Denk dat je zelf bang bent, ik niet, en raar genoeg heb ik ook nooit last van dit soort ongein, of dat ik word lastig gevallen. Ze doen het erom, ze weten donders goed hun slachtoffers uit te kiezen.quote:Op maandag 21 januari 2013 20:30 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wij Nederlanders zoeken de confrontatie niet, omdat wij bang zijn. Je kunt dat moeilijk ontkennen.
Kijk, dit soort dingen keur ik niet goed : http://nicodegeit.wordpre(...)h-geweld-in-rusland/
Maar ik denk dat als dit in Nederland ook zo zou zijn, dat wij dan een stuk minder last hadden van dit soort tuig.
Agh hou toch op zeg, lekker vage excuses gaan verzinnen voor het mishandelen van mensen.quote:Op maandag 21 januari 2013 20:24 schreef Good_Luck het volgende:
[..]
Hoe weet je dat hij geen aanleiding heeft gegeven? Misschien heeft hij wel iets racistisch geroepen. Onderzoek heeft uitgewezen dat veel criminaliteit wordt veroorzaakt door discriminatie. Weet je wel hoe vaak zij zijn geweigerd bij een stageplek?
Oh ja, ik moet al jaren huilen van deze situatie. De vraag is wat doe je eraan? Stem op een partij die een sociaal gezicht heeft. Je weet vast wel welke ik bedoel...quote:
Och, als er 8 van die gewelddadige gasten op mij afkomen, dan zal ik vast en zeker wel bang zijn. Ben mans genoeg om dat toe te geven hoor.quote:Op maandag 21 januari 2013 20:31 schreef practics het volgende:
[..]
Denk dat je zelf bang bent, ik niet, en raar genoeg heb ik ook nooit last van dit soort ongein, of dat ik word lastig gevallen. Ze doen het erom, ze weten donders goed hun slachtoffers uit te kiezen.
Nooit, of tot het volk in opstand komt.quote:Op maandag 21 januari 2013 20:34 schreef Bombshell het volgende:
Maar verder we zien en morgen zijn we het weer vergeten. Wanneer worden die gasten nou eens een keer goed terug gepakt!!
Ben helemaal geen rambo look a like, dat is niet nodig, ik was in deze situatie wel vol los gegaan tegen die 8 man. Neer ga je toch, dan maar op een manier waarop ik zeker weet dat er 1tje van de 8 mee gaat.quote:Op maandag 21 januari 2013 20:33 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Och, als er 8 van die gewelddadige gasten op mij afkomen, dan zal ik vast en zeker wel bang zijn. Ben mans genoeg om dat toe te geven hoor.
Maar ik het had over de Nederlanders, dat is algemeen. Het kan best zo zijn, dat jij rambo looked like bent hoor. Dat weet ik niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |