Bang zijn voor verspilling en make-up kopen gaan inderdaad moeilijk hand in hand.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:27 schreef vencodark het volgende:
Ik wil ook best weleens nieuwe dingen proberen maar lijkt me altijd zo'n zonde als het dan iets is. Verspilling enzo.
er is een nieuwe versie van Healthy Mix uitgekomen, die ligt (binnenkort) in de winkels.quote:Op maandag 11 februari 2013 12:51 schreef SEMTEX het volgende:
Ik wil eigenlijk terugkomen op mijn 'mening' over de Bourjois Flower 'meuk' foundation. Ik vind hem bij nader inzien toch wat pancakeriger dan ik dacht. Ga binnenkort toch weer kijken of er een ander alternatief is voor de Healthy Mix;iets dunners.
Komende zaterdag 's ff neuzen, thanks.quote:Op maandag 11 februari 2013 14:31 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
er is een nieuwe versie van Healthy Mix uitgekomen, die ligt (binnenkort) in de winkels.
http://www.bourjois.nl/ca(...)_d_eclat_healthy_mix
[ afbeelding ]
geen idee wat nu weer het vernieuwde is, maar goed, ik ga 'm wel proberen als ik 'm tegen kom
Ik bedoelde eigenlijk in de zin van geldverspilling.quote:Op maandag 11 februari 2013 14:29 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Bang zijn voor verspilling en make-up kopen gaan inderdaad moeilijk hand in hand.
Ik moet ook altijd zo huillachen van die blogposts over "milieuvriendelijke oogschaduwdoosjes/douchegelverpakkingen" etc
Scheef gekeken zo te zien.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 16:44 schreef Cheerful het volgende:
Weet iemand waar je het Glinda palette van Urban Decay online kan kopen? Ik weet dat HQ Hair en Beautybay UD verkopen, maar daar staat 'ie volgens mij niet op, of kijk ik verkeerd?
Dan neem je een prepaid creditcard. Bestel je online, betalen met met Ideal en je krijgt meteen cc nummer enzo. Je kan ze ook bij Primera kopen.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 18:26 schreef Cheerful het volgende:
Whaaa, bestellen of niet? (Glinda dus) Ik heb geen creditcard en met Paypal zijn de verzendkosten een kwart van de prijs van het palette...
Kun je hem niet beter bij Sephora halen nu ze die UD actie hebben? of zit die niet bij jou in de buurt?quote:Op dinsdag 12 februari 2013 16:44 schreef Cheerful het volgende:
Weet iemand waar je het Glinda palette van Urban Decay online kan kopen? Ik weet dat HQ Hair en Beautybay UD verkopen, maar daar staat 'ie volgens mij niet op, of kijk ik verkeerd?
Daar vind ik dan weer niks aanquote:Op dinsdag 12 februari 2013 19:01 schreef Enfermera het volgende:
Oh mčn! Ik wil het UD naked basics palette!![]()
![]()
![]()
Inderdaad, en daarnaast vind ik 'm ook gewoon zo saaiig. Geeft mij geen 'HEBBEN!' gevoelquote:Op dinsdag 12 februari 2013 19:05 schreef Cheerful het volgende:
[..]
Daar vind ik dan weer niks aanHet voegt imo niet veel toe aan de andere Naked palettes. Ik heb Naked 2 en zie veel dezelfde (soort) kleuren. Foxy, Tease, Blackout en die donkerbruine zijn zeer vergelijkbaar met kleuren uit Naked Basics, vind ik.
Nouja ik heb alleen Naked 1 en ik ben gek van matte kleuren, dus vandaarquote:Op dinsdag 12 februari 2013 19:05 schreef Cheerful het volgende:
[..]
Daar vind ik dan weer niks aanHet voegt imo niet veel toe aan de andere Naked palettes. Ik heb Naked 2 en zie veel dezelfde (soort) kleuren. Foxy, Tease, Blackout en die donkerbruine zijn zeer vergelijkbaar met kleuren uit Naked Basics, vind ik.
Mja denk niet dat ik dat goed genoeg vind, na de pigmentatie etc van UD gewend te zijn.. En ach, heb al heul lang geen grote uitgaven gedaan qua make up dusquote:Op dinsdag 12 februari 2013 19:14 schreef Cheerful het volgende:
Dat wel! Is Sleek Au Naturel geen budget-alternatief?
Sleek haalt het inderdaad niet bij UD, daar heb je een punt. En als het lang geleden is, dan mag het wel weer eens! Op naar Sephora dan maar! (Of HQ Hair, of Beautybay...)quote:Op dinsdag 12 februari 2013 19:16 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Mja denk niet dat ik dat goed genoeg vind, na de pigmentatie etc van UD gewend te zijn.. En ach, heb al heul lang geen grote uitgaven gedaan qua make up dus![]()
Hihi jaaaquote:Op dinsdag 12 februari 2013 19:18 schreef Cheerful het volgende:
[..]
Sleek haalt het inderdaad niet bij UD, daar heb je een punt. En als het lang geleden is, dan mag het wel weer eens! Op naar Sephora dan maar! (Of HQ Hair, of Beautybay...)
goed is die he, instant liefdequote:Op dinsdag 12 februari 2013 19:18 schreef AppleMartini het volgende:
You've all done good trouwens, ik ben erg blij met het Naked 2 palette, bedankt nog dames
Dat kon ook bijna niet anders! Hij is echt fantastischquote:Op dinsdag 12 februari 2013 19:18 schreef AppleMartini het volgende:
You've all done good trouwens, ik ben erg blij met het Naked 2 palette, bedankt nog dames
Die donkerste is dus niet zwart als Blackout maar echt heel donkerbruinquote:Op dinsdag 12 februari 2013 19:42 schreef BBQ-kip het volgende:
Ik zou een Naked Basics paletje wel fijn vinden als er meer middelbruine en donkere kleuren in zouden zitten. Dus vanillekleur (Foxy ofzo), lichtbruin, middenbruin, donkerbruin en zwart ofzo.
Nu zijn 3 kleuren heel licht, 1 kleur vrij donker en een superzwart.
Oe, had ik niet gezien... hmmmm interesting welquote:Op dinsdag 12 februari 2013 21:26 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Die donkerste is dus niet zwart als Blackout maar echt heel donkerbruin
Das toch net zo goed handel als je het hier neer zet??quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:19 schreef delano.888 het volgende:
Ik kreeg de tip dit hier neer te planten, omdat dit in V&A niet mag omdat het word gezien als handel.
Is als het goed is een leuk prijsje als je deze graag gebruikt!
Handel is het sowieso niet want mijn vriendin had gewoon veel te veel gekocht.quote:Op woensdag 13 februari 2013 06:59 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Das toch net zo goed handel als je het hier neer zet??
Bovendien is dit een make up topic en geen haartopic
Die is er welquote:Op woensdag 13 februari 2013 07:19 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Handel is het sowieso niet want mijn vriendin had gewoon veel te veel gekocht.
En de V&A mod kwam zelf met het idee het hier neer te zetten en dat dat wel goed was.
En er is geen haar topic, toch?
- ah antwoord staat hieronder alquote:Op woensdag 13 februari 2013 22:33 schreef Cheerful het volgende:
Glinda is on its way!
Heeft iemand hier al eens bij Beautybay besteld en enig idee wanneer ik mijn pakketje kan verwachten?
Ik heb gelijk maar een creditcard aangevraagd voor toekomstige aankopenIk heb alleen geen vaste baan, dus ik hoop dat ik hem krijg...
Bij mij duurde het meestal een week, hooguit twee.quote:Op woensdag 13 februari 2013 22:33 schreef Cheerful het volgende:
Glinda is on its way!
Heeft iemand hier al eens bij Beautybay besteld en enig idee wanneer ik mijn pakketje kan verwachten?
Ik heb gelijk maar een creditcard aangevraagd voor toekomstige aankopenIk heb alleen geen vaste baan, dus ik hoop dat ik hem krijg...
O, dat valt wel mee dan. Ik wacht af!quote:Op woensdag 13 februari 2013 22:35 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Bij mij duurde het meestal een week, hooguit twee.
Als je kunt aantonen dat je een vaste bron van inkomsten heb, meestal wel. Maar op de meeste sites kun je ook betalen met Paypal (die je weer kunt koppelen aan je bankrekening middels een incasso). is dat geen idee?quote:Op woensdag 13 februari 2013 22:33 schreef Cheerful het volgende:
Glinda is on its way!
Heeft iemand hier al eens bij Beautybay besteld en enig idee wanneer ik mijn pakketje kan verwachten?
Ik heb gelijk maar een creditcard aangevraagd voor toekomstige aankopenIk heb alleen geen vaste baan, dus ik hoop dat ik hem krijg...
Ik heb geen vaste bron van inkomsten, dat is het probleem. Ik werk als invalleerkracht. Ik heb doorgaans wel werk, maar nergens een contract.quote:Op donderdag 14 februari 2013 11:11 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Als je kunt aantonen dat je een vaste bron van inkomsten heb, meestal wel. Maar op de meeste sites kun je ook betalen met Paypal (die je weer kunt koppelen aan je bankrekening middels een incasso). is dat geen idee?
je schijnt ook prepaid creditcards te hebben tegenwoordig: http://g.moneybookers.com/mastercard/nl/quote:Op donderdag 14 februari 2013 11:18 schreef Cheerful het volgende:
[..]
Ik heb geen vaste bron van inkomsten, dat is het probleem. Ik werk als invalleerkracht. Ik heb doorgaans wel werk, maar nergens een contract.
Ik heb ook Paypal, maar op Beautybay rekenen ze geen verzendkosten als je met cc betaalt, en meer dan 11 euro als je met Paypal betaalt.
Ja, mocht ik hem niet krijgen, is dat inderdaad nog een optiequote:Op donderdag 14 februari 2013 11:28 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
je schijnt ook prepaid creditcards te hebben tegenwoordig: http://g.moneybookers.com/mastercard/nl/
Beautybay shipt toch gewoon gratis wereldwijd? http://www.beautybay.com/delivery/quote:Op donderdag 14 februari 2013 11:18 schreef Cheerful het volgende:
[..]
Ik heb geen vaste bron van inkomsten, dat is het probleem. Ik werk als invalleerkracht. Ik heb doorgaans wel werk, maar nergens een contract.
Ik heb ook Paypal, maar op Beautybay rekenen ze geen verzendkosten als je met cc betaalt, en meer dan 11 euro als je met Paypal betaalt.
O, dan was dat vast het probleem, want mijn bestelling was Ŗ 34.97...quote:Op donderdag 14 februari 2013 11:43 schreef -Peach het volgende:
[..]
Beautybay shipt toch gewoon gratis wereldwijd? http://www.beautybay.com/delivery/
Ik heb laatst met paypal betaald en niks extra's hoeven betalen. Die 9,95 pond is alleen als je kiest voor expres delivery? Het enige nadeel van betalen met paypal is dat je meer dan 35 pond moet uitgeven voordat je ermee kunt betalen
Welke kleur etc is de rechter?quote:Op donderdag 14 februari 2013 19:06 schreef Hitomi het volgende:
Voor het eerst pigmentpoeders gehaald bij de Inglot![]()
[ afbeelding ]
Wazig... maar in ieder geval zo kleuraccuraat mogelijk
Binnenkort maar even knoeien
Mag niet, TR gedaan.quote:Op donderdag 14 februari 2013 19:11 schreef Meloewa het volgende:
Ik weet niet of hier mag, maar heb een vraagje..... heb ineens best veel lijntjes onder mijn ogen waarschijnlijk soort van rimpeltjes/droogte lijntjes... alleen ze lijken niet weg te gaan ook al gebruik ik soms de douglas oogcreme. weet Iemand een goede creme die het wel verhelpt?
FTFYquote:Op donderdag 14 februari 2013 19:09 schreef Mylene het volgende:
Inglot is tof, misschien wel toffer dan Sephora.
dan moet je er dus gewoon iets goedkoops bij falenquote:Op donderdag 14 februari 2013 12:08 schreef Cheerful het volgende:
[..]
O, dan was dat vast het probleem, want mijn bestelling was Ŗ 34.97...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |