Ik van jou, hihiquote:Op donderdag 10 januari 2013 03:29 schreef Machupicchu het volgende:
Pure afgunst en jaloezie, anders zou je nooit reageren arme middenklassearbeider.
Ik kan daar echt zo van genieten hmmmm
Ik had eigenlijk een meer romantische reply verwacht. Nu ga ik maar naar bedquote:Op donderdag 10 januari 2013 03:35 schreef Machupicchu het volgende:
Arbeiders moeten er ook zijn.
Hoe moet ik anders mijn BMW aftanken?
Je kon er net 1 kopen maar tanken is toch duurder dan je dacht?quote:Op donderdag 10 januari 2013 03:35 schreef Machupicchu het volgende:
[..]
Arbeiders moeten er ook zijn.
Hoe moet ik anders mijn BMW aftanken?
Je reageerd behoorlijk prikkelbaar cactus, of wou je soms de bloemetjes buitenzetten?quote:Op donderdag 10 januari 2013 03:37 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk een meer romantische reply verwacht. Nu ga ik maar naar bed
Uiteraard afhankelijk van het subforum.quote:Op donderdag 10 januari 2013 03:39 schreef Chips_Handon het volgende:
Alles wat je op het internet zegt is waar.
De meerderheid van de cactussen heeft tweeslachtige bloemen dus zowel mannelijke als vrouwelijke geslachtsorganen.Eigenlijk is de bestuiving van de cactus helemaal niet moeilijk. Je hebt enkel een zacht penseeltje nodig en meer moet dat niet zijn. Je gaat van bloem tot bloem, net als de insecten, wrijft met uw penseeltje in de bloempjes en de bestuiving heeft normaal plaats gevonden. Simpeler kan het gewoonweg niet.quote:Op donderdag 10 januari 2013 03:41 schreef Machupicchu het volgende:
[..]
Je reageerd behoorlijk prikkelbaar cactus, of wou je soms de bloemetjes buitenzetten?
*5 jaar geleden zou hier een doodsbedreiging inclusief bijpassend executiefilmpje staan*
Waarheidquote:Op donderdag 10 januari 2013 03:43 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Uiteraard afhankelijk van het subforum.
Zoek hulp joh idioot, zieke mongoolquote:Op donderdag 10 januari 2013 02:14 schreef Machupicchu het volgende:
In mijn tijd werden de "klagers" nog via ip adres achterhaald, en vervolgens openlijk en prive compleet kapot gemaakt!
Zo was het normaal om onthoofdingsfilmpjes,extreme executies en schokkende filmpjes te plaatsen, terwijl TS gewoon de hel in werd geprezen!
Nee Frank, TS heeft wel degelijk gelijk, maar brengt het een beetje lullig, omdat hij een slecht voorbeeld geeft. Je mag bijvoorbeeld ook geen tieten meer posten en sommige topics zoals we die vroeger maakten kunnen écht niet meer. Tegenwoordig sterft het van die kut enquêtes, waar ze je er voorheen meteen van het forum af flikkerden. Danny moet er van leven en dat merk je steeds vaker. En hij heeft gelijk. Je kan moeilijk tegen die gasten van AdSense zeggen dat ze de varkenspestgriep kunnen krijgen als je daar je hoofdinkomsten uit trekt.quote:
Dikke fail, 2x achter elkaarquote:
Je lult uit je nek, daar stond in 2005 al een ban op wanneer je dat posttequote:Op donderdag 10 januari 2013 03:14 schreef Machupicchu het volgende:
[..]
Toen jij nog als snotneus Piet Piraat op Ketnet keek, werden hier goatse,nothingtoxic,Daniel Pearl,lemon party en andere parels vermeld.
Ga gauw met blokken spelen ettertje
quote:
Maar in wezen kun je daar niet FOK! de schuld van geven. Ik vind het jammer dat alles zo 'Veramerikaanst' wordt. Het is niet des Nederlands - denk bijv. al aan de jaren 70 met die feministische politieke poster waarop een vrouw bloot afgebeeld stond - om zo preuts te zijn dat een tiet of een tepeltje al schokkend is. Nederlands zijn daar anders in. Maar die schijnheilige Amerikaanse preutsheid begint ook zo langzamerhand Nederland te raken en dat is eeuwig zonde.quote:Op donderdag 10 januari 2013 08:05 schreef Apuleius het volgende:
[..]
Nee Frank, TS heeft wel degelijk gelijk, maar brengt het een beetje lullig, omdat hij een slecht voorbeeld geeft. Je mag bijvoorbeeld ook geen tieten meer posten en sommige topics zoals we die vroeger maakten kunnen écht niet meer. Tegenwoordig sterft het van die kut enquêtes, waar ze je er voorheen meteen van het forum af flikkerden. Danny moet er van leven en dat merk je steeds vaker. En hij heeft gelijk. Je kan moeilijk tegen die gasten van AdSense zeggen dat ze de varkenspestgriep kunnen krijgen als je daar je hoofdinkomsten uit trekt.
De sfeer en het doen en laten zoals het was bij FOK! is er al lang niet meer. Je kan FOK! niet meer vergelijken met vroeger, maar dat geldt voor een hoop dingen. Figuren zoals ik blijven nog wat rondhangen in de hoop dat het beter zal worden, maar dat is tegen beter weten in. Je hebt toch een soort van band met het forum, omdat je het jaren naar je zin hebt gehad en enorm hebt gelachen. Nu begint het steeds meer te verwateren.
Tieten, ik mis ze.![]()
quote:Op donderdag 10 januari 2013 08:06 schreef BrandX het volgende:
[..]
Dikke fail, 2x achter elkaar
[..]
Je lult uit je nek, daar stond in 2005 al een ban op wanneer je dat postte
ah yvonne zegt het ook al:
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |