jup, dat had ik nog wel doorquote:Op maandag 14 januari 2013 17:34 schreef Felagund het volgende:
[..]
Klopt, het is dan de oude Bilbo die terugkijkt op het avontuur dat hij had toen hij jong was. De oude Bilbo wordt ook door dezelfde acteur gespeeld als in LOTR.
Ik zag hem eergisteren nog in Lord of War.quote:Op maandag 14 januari 2013 17:51 schreef andreas612 het volgende:
[..]
jup, dat had ik nog wel doormaar opzich wel vet dat hij dat zo opgelost heeft, best wel sneaky maar subtiel
klopt ja, heb ik ook gezien...quote:Op maandag 14 januari 2013 19:51 schreef Operc het volgende:
Hij zit ook in Hitchhikers Guide to the Galaxy. Ook briljante film
Was hij dat in Love Actuallyquote:Op maandag 14 januari 2013 19:47 schreef Nielsch het volgende:
Bilbo Baggins in Love Actually:
[ afbeelding ]
en in Ali G In Da House
[ afbeelding ]
$12,682,182 opgehaald in Nederland bron boxofficemojoquote:Op maandag 14 januari 2013 21:59 schreef andreas612 het volgende:
Ik las vanochtend geloof ik dat al 1 miljoen NL'ers naar the hobbit zijn geweest![]()
Hebben ze de mensen die meerdere keren zijn geweest niet mee geteld lijkt me, maar alsnog.. wel gewoon een miljoen tickets voor alleen Nederland
Was afgelopen vrijdag nog ernaartoe bij arena, opeens een rij van pakweg 200m, echt bizarquote:Op maandag 14 januari 2013 22:09 schreef gotrunks het volgende:
[..]
$12,682,182 opgehaald in Nederland bron boxofficemojo
GVD? Dat is kneitergaafquote:Op maandag 14 januari 2013 22:11 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Was afgelopen vrijdag nog ernaartoe bij arena, opeens een rij van pakweg 200m, echt bizarkonden wel gelukkig soepel en snel naar binnen, zaten gvd nog een of andere preview van 10 min. te kijken van de nieuwe star trek..
Tja, ik kijk ook best wel uit naar de nieuwe star trek, maar moet eerlijk zeggen dat ik die 10 min. best wel bout gekozen vond, zat opeens in allemaal actie, lava hier lava daar.. allemaal vage aliens in een rood bos, was geen touw aan vast te knopen.. Zag er wel allemaal mooi uit hoor, maar kijk nu niet meer zo uit naar die film als eerstquote:Op maandag 14 januari 2013 22:55 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
GVD? Dat is kneitergaaf
Ik wil die preview ook zien
Oh, ik dacht dat het het begin van de film was. Dat is dus niet zo?quote:Op maandag 14 januari 2013 22:58 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Tja, ik kijk ook best wel uit naar de nieuwe star trek, maar moet eerlijk zeggen dat ik die 10 min. best wel bout gekozen vond, zat opeens in allemaal actie, lava hier lava daar.. allemaal vage aliens in een rood bos, was geen touw aan vast te knopen.. Zag er wel allemaal mooi uit hoor, maar kijk nu niet meer zo uit naar die film als eerst
Nee.. ze laten gewoon 2 random actiescenes zien.. echt geen touw aan vast te knopen, 'k had dat eerste deel al gezien dus kende de personages wel, maar het hoe en waarom was me compleet bijster.. Dat was dat actiestukje uit die trailer met dat rode bos. Alleen dan 10 min.quote:Op maandag 14 januari 2013 23:10 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat het het begin van de film was. Dat is dus niet zo?
Bummer! Nou ja, dan maar ongeduldig wachten tot half juni. Dan zal het betreffende stuk vast wel op zijn plek vallen,quote:Op maandag 14 januari 2013 23:11 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Nee.. ze laten gewoon 2 random actiescenes zien.. echt geen touw aan vast te knopen, 'k had dat eerste deel al gezien dus kende de personages wel, maar het hoe en waarom was me compleet bijster.. Dat was dat actiestukje uit die trailer met dat rode bos. Alleen dan 10 min.
Precies, 't zegt eigenlijk nog niksquote:Op maandag 14 januari 2013 23:12 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Bummer! Nou ja, dan maar ongeduldig wachten tot half juni. Dan zal het betreffende stuk vast wel op zijn plek vallen,
Want? Onscherp?quote:Op woensdag 16 januari 2013 12:52 schreef knep het volgende:
Gisteren voor de 2e keer gezien maar dit keer in 24 fps 3D.
Dat viel nogal tegen na de geweldige ervaring in Antwerpen met 48 fps HFR.
Volgens mij is er geen 2D met 48FPS, dus dat kan je nog niet zo stellig zeggen.quote:Op woensdag 16 januari 2013 16:58 schreef Nagil het volgende:
Ik geef echter bij 2D de voorkeur aan 24 fps.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |