Welke gaan er komend jaar failliet?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:11 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
dat hebben woningcorporaties gedaan 40 jaar terug en de gaan nu allemaal failliet
Omdat ze veel te veel leverage hebben gebruikt.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:11 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
dat hebben woningcorporaties gedaan 40 jaar terug en de gaan nu allemaal failliet
dan zou ik ze maar niet naasten als ik de overheid was.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:11 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
dat hebben woningcorporaties gedaan 40 jaar terug en de gaan nu allemaal failliet
Als fiat instort vraag ik gewoon lekker jouw goud en ingeblikte voedsel als huur voor mijn woonruimte en als je het daar niet mee eens bent, ga je maar op straat slapen.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 15:29 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Ooh... ik geef direct toe dat goud in mijn ogen maar een zacht glimmend metaal is dat niet wil roesten. Maar wat geeft jouw zoveel vertrouwen in vastgoed? Dat zijn immers maar wat gestapelde bakstenen of een fundering. Goud is wat dat betreft net iets zeldzamer, mobieler en universeler als ruilmiddel of store of value. Vastgoed was een leuke belegging toen de zeepbel werd geblazen, nu het niet meer rendeert is het ineens een stuk minder aantrekkelijk om als store of value te dienen. Natuurlijk levert het een inkomen op maar daar tegenover staan ook kosten. Verzekeren, belastingen, onderhoud etc.. etc...
Als straks het fiat geldsysteem klapt dan zal je pas zien wat de waarde van goud is, als blijkt dat de papieren beloften niet nagekomen kan worden ben je als bezitter van PM heel blij me je dure klompjes geel metaal. Uiteraard moet je niet in van die papieren goudcertificaten zitten dat is net zo waardeloos als fiat.
Naast goud, voedsel en brandstof verzamelt een beetje prepper ook nog wapensquote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:47 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Als fiat instort vraag ik gewoon lekker jouw goud en ingeblikte voedsel als huur voor mijn woonruimte en als je het daar niet mee eens bent, ga je maar op straat slapen.
Joh. De enige speculanten in dit topic zijn de mensen die geen huis kunnen betalen maar dat wel maar wat graag willen, en daarvoor willen dat alles maar verandert, omdat ze de rare gedachte hebben dat als datgene wat zij willen gebeurd, ze dan ineens voor een appel en een ei een kasteel kunnen kopen.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:01 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
En zo verwerd het topic een verzamelplaats van enkele wereldvreemde gevaarlijke gekken met een beetje erg rare fantasie
Jambers kan wel weer terug uit pensioen komen
Google evenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:20 schreef Krisp het volgende:
[..]
Daar zou ik wel eens een onderbouwing van willen zien. Ik zou niet weten hoeveel geld er in NL is, net zo goed als ik niet weet wat onze totale hypotheekschuld in NL is. Dit hoeft overigens nog niets te betekenen, want de waarde van al ons vastgoed is waarschijnlijk veel hoger.
En maar wachten en hopen dat een koophuis goedkoper word dan een huurwoning. Eigenlijk is dat al zo imo, of tenminste ik woon in een leuk koophuis die mij qua maandelijkse kosten (inclsuief aflossing) goedkoper is dan wanneer ik het zou huren. Nou zit de reservering voor onderhoud er niet bij natuurlijk maar ik kan dat altijd zelf beslissen van waneer ik iets wil doen. Ipv smeken en beden en wachten op de woningstichting/huis verhuurder.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 21:51 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Joh. De enige speculanten in dit topic zijn de mensen die geen huis kunnen betalen maar dat wel maar wat graag willen, en daarvoor willen dat alles maar verandert, omdat ze de rare gedachte hebben dat als datgene wat zij willen gebeurd, ze dan ineens voor een appel en een ei een kasteel kunnen kopen.
En dat dan in plaats van al die energie te stoppen in het verbeteren van hun eigen situatie waardoor ze eventueel de mogelijkheden zelf verkrijgen, waarvan ze nu passief zitten te wachten tot voor hun externe factoren dermate veel veranderen dat ze toch kunnen bereiken waar ze over fantaseren zonder daar zelf een poot voor uit te hebben hoeven steken.
En ook even uit mijn hoofd 400 miljard aan spaartegoeden.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 21:59 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Google even
Uit m'n hoofd iets van 600 miljard hypotheekschuld in NL, en iets van 800 miljard aan euromunten en biljetten.
Plus pakweg een 1000 miljard in de pensioenpot. En dan heeft het vastgoed in Nederland ook nog waarde...quote:Op zondag 6 januari 2013 11:05 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
En ook even uit mijn hoofd 400 miljard aan spaartegoeden.
tru mode aanquote:Op zondag 6 januari 2013 11:33 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Plus pakweg een 1000 miljard in de pensioenpot. En dan heeft het vastgoed in Nederland ook nog waarde...
Leuk! Tot je je realiseert dat dat niet meer is dan een claim op arbeid van de toekomstige generatie, veiliggesteld toen die generatie nog niet eens stemrecht had...quote:Op zondag 6 januari 2013 11:33 schreef 99.999 het volgende:
Plus pakweg een 1000 miljard in de pensioenpot.
Waar heb je het precies over? Dit is gewoon het gespaarde geld dat de pensioenfondsen nu beheren en waarvan een flink deel via de grijze golf de economie weer in komt de komende decennia.quote:Op zondag 6 januari 2013 12:41 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Leuk! Tot je je realiseert dat dat niet meer is dan een claim op arbeid van de toekomstige generatie, veiliggesteld toen die generatie nog niet eens stemrecht had...
^^ Precies dat! Privaat sparen terwijl er collectief schulden worden opgebouwd betekent dat die grijze golf in de toekomst wil dat iemand voor hem werkt. Vergeet niet dat "geld" niet het doel is, het gaat om de arbeid die je ermee kan laten verrichten.quote:Op zondag 6 januari 2013 12:42 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Waar heb je het precies over? Dit is gewoon het gespaarde geld dat de pensioenfondsen nu beheren en waarvan een flink deel via de grijze golf de economie weer in komt de komende decennia.
Volgens mij laat je frustratie je nu wel heel erg creatief denken...quote:Op zondag 6 januari 2013 12:55 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
^^ Precies dat! Privaat sparen terwijl er collectief schulden worden opgebouwd betekent dat die grijze golf in de toekomst wil dat iemand voor hem werkt. Vergeet niet dat "geld" niet het doel is, het gaat om de arbeid die je ermee kan laten verrichten.
Ik ben dan ook heel benieuwd of onze pensioenfondsen het 100 jaar uithouden.
Boeit de hoeveelheid fysiek geld dan? Hoe wou je deze vergelijking gaan maken als over 30 jaar er geen fysiek geld meer is en alles digitaal gaat?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 21:59 schreef RemcoDelft het volgende:
Uit m'n hoofd iets van 600 miljard hypotheekschuld in NL, en iets van 800 miljard aan euromunten en biljetten.
't Is slechts ongeveer 2,5k aan fysiek geld per inwoner...quote:Op zondag 6 januari 2013 13:09 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Overigens vind ik 800 miljard een beste hoeveelheid, dat is 50K aan fysiek geld per inwoner.
800 miljard gedeeld door 16 miljoen = 2500?quote:Op zondag 6 januari 2013 14:01 schreef RemcoDelft het volgende:
't Is slechts ongeveer 2,5k aan fysiek geld per inwoner...
Maak daar eens 300-320 miljoen eurogebruikers vanquote:Op zondag 6 januari 2013 14:05 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
800 miljard gedeeld door 16 miljoen = 2500?
Dus iemand vraagt hoeveel geld er in NL is, en wat de NL hypotheekschuld is,quote:Op zondag 6 januari 2013 14:19 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Maak daar eens 300-320 miljoen eurogebruikers van
Onze nationale munt bestaat al een tijdje niet meer...
En dan blijkt nu dat je de EU en NL door de war hebt gehaald?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 21:59 schreef RemcoDelft het volgende:
Uit m'n hoofd iets van 600 miljard hypotheekschuld in NL, en iets van 800 miljard aan euromunten en biljetten.
De euro is niet alleen van de Nederlanders, het is een Europese munt. Lijkt mij dan ook logisch dat als je zegt dat er maar 800 miljard aan euro munten in omloop is dat dit geld voor de hele EU.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:39 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
En dan blijkt nu dat je de EU en NL door de war hebt gehaald?
Niet als er gevraagd wordt hoeveel geld er in NL is. Dan is het totaal onzinnig.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:42 schreef ComplexConjugate het volgende:
De euro is niet alleen van de Nederlanders, het is een Europese munt. Lijkt mij dan ook logisch dat als je zegt dat er maar 800 miljard aan euro munten in omloop is dat dit geld voor de hele EU.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |