quote:Op woensdag 9 januari 2013 18:01 schreef snkr-xxx het volgende:
Sta ik net bij de kattenwinkel in A'dam, om wat rolletjes Tinlo af te rekenen, vertelt de jongen achter de kassa aan de vrouw voor me dat ze eigenlijk geen voorstander zijn van vers vlees. Want katten in de natuur leven ook maar 4 of 5 jaarEn katten op brokjes aten completer, poepten minder en hadden stevigere en minder stinkende ontlasting. Heb de mevrouw voor me maar verteld dat het bij mij in de praktijk toch anders is gebleken.
De winkel verwacht dat de 'hype' over een paar jaar wel klaar is, omdat dan meer bekend zou zijn over de nadelige gevolgen van KVV. Het is dat het maar drie minuten lopen is vanaf m'n werk..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik snap dan niet waarom ze het upberhaupt verkopen als ze niet achter het product staan.quote:Op woensdag 9 januari 2013 18:01 schreef snkr-xxx het volgende:
Sta ik net bij de kattenwinkel in A'dam, om wat rolletjes Tinlo af te rekenen, vertelt de jongen achter de kassa aan de vrouw voor me dat ze eigenlijk geen voorstander zijn van vers vlees. Want katten in de natuur leven ook maar 4 of 5 jaarEn katten op brokjes aten completer, poepten minder en hadden stevigere en minder stinkende ontlasting. Heb de mevrouw voor me maar verteld dat het bij mij in de praktijk toch anders is gebleken.
De winkel verwacht dat de 'hype' over een paar jaar wel klaar is, omdat dan meer bekend zou zijn over de nadelige gevolgen van KVV. Het is dat het maar drie minuten lopen is vanaf m'n werk..
Ik heb begrepen dat tandplak ontstaat door zetmeel. In principe zou je met puur KVV dus geen tandplak hebben. Maar Aquadent kan ook geen kwaad.quote:Op woensdag 9 januari 2013 09:46 schreef snkr-xxx het volgende:
Ook lees ik toch steeds meer nega ervaringen over puur KVV en tandplak. Zou Aquadent aanschaffen overdreven zijn?
quote:Op woensdag 9 januari 2013 19:02 schreef Nune het volgende:
[..]! Mijnes poepten zich suf met brokjes. En het stonk ook nog.
Erg apart dat ze het zo verkondigen, trouwens.
Vanavond kregen ze allebei een kwartel, ik was benieuwd of ze het aten. Ze zijn drie kwartier bezig geweest en het ging schoon op. Mijn vriend liep weg want die kon niet tegen het gekraak.
Saai poepte vooral heel veel per keer, het zijn nu gewoon beschaafde drolletjesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Coole foto's! Zelfs Lola kijkt een beetje wild![]()
Ja vind het zelf ook een beetje suf om producten te verkopen waar je niet achter staat. Maar ja, alles voor de commercie hè. Hij zei dat het wel redelijk populair was in Amsterdam. Verder is het wel echt een toffe winkel, hoor.quote:Op woensdag 9 januari 2013 19:56 schreef loecje het volgende:
[..]
ik snap dan niet waarom ze het upberhaupt verkopen als ze niet achter het product staan.
in de stad ook een winkel waarvan de eigenaar eigenlijk geen voorstander is van versvoer. boven de vriezer staat zelfs een bordje met een negatief advies ivm salmonella enzo.
Dio gooit hier de prooi de hele keuken door maar hij weet dat hij niet verder dan de keuken mag en doet dat ook niet. Lola eet het best wel netjes op haar eigen plekje op, als ze er al mee speelt of gooit blijft ze ook in de keuken.quote:Op woensdag 9 januari 2013 19:56 schreef loecje het volgende:
gaan ze bij jou niet de 'prooi' het hele huis door slepen?
hier probeert 1 kat een brok kvv al te verstoppen.
[..]
ik snap dan niet waarom ze het upberhaupt verkopen als ze niet achter het product staan.
in de stad ook een winkel waarvan de eigenaar eigenlijk geen voorstander is van versvoer. boven de vriezer staat zelfs een bordje met een negatief advies ivm salmonella enzo.
als ik daar een keer KVV haal dan komt er direct een preek "weet je wel dat.." "ja meneer dat weet ik"
Lola begint echt de smaak te pakken te krijgen, ze was zelfs aan het grommen naar Dio.quote:Op woensdag 9 januari 2013 20:30 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
Saai poepte vooral heel veel per keer, het zijn nu gewoon beschaafde drolletjes
Coole foto's! Zelfs Lola kijkt een beetje wild
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.woonkamer/keuken is hier 1 grote ruimte. ik denk dat ik nog even wacht totdat het balkon katproof is. dan mogen ze daar hun prooi verslinden.quote:Op woensdag 9 januari 2013 20:42 schreef Nune het volgende:
[..]
Dio gooit hier de prooi de hele keuken door maar hij weet dat hij niet verder dan de keuken mag en doet dat ook niet. Lola eet het best wel netjes op haar eigen plekje op, als ze er al mee speelt of gooit blijft ze ook in de keuken.
quote:Op woensdag 9 januari 2013 20:54 schreef loecje het volgende:
ik kreeg laatst ook een proefzakje, bij een dierenwinkel waar ik normaal nooit kom.
dat zakje is direct in de prullenbak beland. ik hou niet van dingen weggooien maar kattenvoer waar het woordje vlees niet eens op de ingredientenlijst staat... en dat noemen ze dan hoogwaardig voer.Je hoeft het niet aan te nemen, though. Charlie zijn kapper wilde ook eens een zakje met van die koekjes in botvorm meegegeven, maar daar heb ik gewoon voor bedankt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
woonkamer/keuken is hier 1 grote ruimte. ik denk dat ik nog even wacht totdat het balkon katproof is. dan mogen ze daar hun prooi verslinden.I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
quote:Op woensdag 9 januari 2013 20:54 schreef loecje het volgende:
ik kreeg laatst ook een proefzakje, bij een dierenwinkel waar ik normaal nooit kom.
dat zakje is direct in de prullenbak beland. ik hou niet van dingen weggooien maar kattenvoer waar het woordje vlees niet eens op de ingredientenlijst staat... en dat noemen ze dan hoogwaardig voer.Hier ook, of iig, er zit geen deur in. Maar ik ben in het begin voor de opening gaan zitten en als ze uit de keuken wilden met prooi stuurde ik ze terug naar hun eigen plek. Dat begrepen ze vrij vlot gelukkig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
woonkamer/keuken is hier 1 grote ruimte. ik denk dat ik nog even wacht totdat het balkon katproof is. dan mogen ze daar hun prooi verslinden.
zakje wat ik kreeg was geen RC anders had ik het wel aan het asiel ofzo gegeven.quote:Op woensdag 9 januari 2013 20:59 schreef snkr-xxx het volgende:
Ik neem ze wel gewoon aan, maar meer omdat ik een paar vrienden heb die toch heel erg graag RC voeren.
Buiten mijn kring van "kattenkennissen" heeft niemand zulke goed uitziende katten als wij, dus m'n dieren zijn al wandelende reclame op zich.quote:Op woensdag 9 januari 2013 21:18 schreef snkr-xxx het volgende:
Volgens mij vinden ze mij ook een beetje raar met dat rauwe voer, hoor. Merk dat de meeste mensen om me heen het wel wat overdreven danwel ongezond vinden.
Ik ben wel blij dat er nu steeds vaker mensen langskomen omdat hun pup bij de fokker ook vers kreeg. Alleen jammer dat de helft na een paar keer niet meer terugkomt en toch overgaat op brokken. Buh.quote:Op woensdag 9 januari 2013 23:10 schreef oh-oh het volgende:
Bijna al mijn hondenvrienden voeren echt al jaren kvv of barf![]()
Ik ken wel echt heel veel fokkers en showmensen, mss zijn die er ook bewuster mee bezig?
Ze adviseren ook iedereen weer kvv of barf ook.
Hoe doe je dat - zelf drogen? En wat voor vlees gebruik je dan?quote:Op woensdag 9 januari 2013 23:20 schreef oh-oh het volgende:
Mijnes krijgen ook ( goede ) brok, op KVV of vers alleen blijven ze altijd te mager.
Maar die chinezen verbranden ook echt onwijs veel energie geloof ik.
De chihuahua pikt af en toe een verdwaalde brok. En qua snacks ben ik weer helemaal bij met zelf drogen, vriezer ligt tjokvol
Gedeeltelijk kan dat wel, maar zolang er om te beginnen al veel in zat dan geeft dat niet omdat er genoeg overblijft.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 17:37 schreef snkr-xxx het volgende:
Weet iemand of er genoeg taurine in KVV's zelf zit? Las daar tegenstrijdige dingen over, dat dit gedeeltelijk op zou lossen door invriezen en malen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |