Aah jammer dat ze niet willen meewerken! Dan maar the next best thing inderdaadquote:Op donderdag 3 januari 2013 19:59 schreef Puala het volgende:
Hier hebben ze hun neus opgehaald voor KVV. De eerste dag netjes gemengd met brokken en vielen ze aan. Dag later lieten ze het staan. En zelfs toen ik geen brokken meer had staan en ze al 3 dagen enkel KVV kregen hoefden ze het niet.
Uiteindelijk maar opgegeven en ze zitten nu aan 100% natuurlijke brokken
Niet eens aan gedacht, goeie! Zal het eens vragen de volgende keer!quote:Op donderdag 3 januari 2013 22:48 schreef loecje het volgende:
kan je het niet laten reserveren bij de winkel?
voor mij worden nu elke 2week wat achteruit gelegd. zo grijp ik nooit mis.
al is de dierenwinkel hier wel heel makkelijk. ze hebben zelfs andere smaken besteld zodat ik kan afwisselen.
http://www.weka-diervoede(...)&CAT_ID=128&P_ID=594quote:Op donderdag 3 januari 2013 22:48 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
Aah jammer dat ze niet willen meewerken! Dan maar the next best thing inderdaad. Welke brok krijgen ze?
Wie weet willen ze over een tijdje opeens wel weer een keer KVV, je weet 't maar nooit met katten.
Ik heb drie katten dus dan gaat het al harder. En op de een of andere manier kwam het me nooit uit om tweewekelijks KVV te gaan halen. Hier in de stad verkochten ze trouwens alleen Carnibest en mijn angst was/is dat ze dan teveel gewend raken aan 1 smaak en ik niet meer kon wisselen. En afwisseling is ook gewoon lekker, ik zie ze bij verschillende soorten met wisselend enthousiasme aanvallen.quote:Op donderdag 3 januari 2013 22:48 schreef loecje het volgende:
kan je het niet laten reserveren bij de winkel?
voor mij worden nu elke 2week wat achteruit gelegd. zo grijp ik nooit mis.
al is de dierenwinkel hier wel heel makkelijk. ze hebben zelfs andere smaken besteld zodat ik kan afwisselen.
Geef je KVV aan je hond of kat?quote:Op woensdag 9 januari 2013 09:46 schreef snkr-xxx het volgende:
Inmiddels dus al een tijdje bezig met KVV sans Broque. Gaat op zich aardig, al zag ik vanmorgen toch voor het eerst 1 klein minibloedspoortje. Zou ook van persen kunnen zijn, ik weet het niet. Weet ooook niet zeker of dit de eerste keer was, aangezien ik net terug ben van vijf dagen snowboarden, maar volgens mijn vriend was er eerder geen bloed. Ontlasting ziet er verder goed uit, zo mooi vast is het nog niet eerder geweest. Goed opletten dus maar weer.
Verder ben ik wel enthousiast over KVV, maar heb toch wat dingen waar ik een beetje over twijfel. Zo is Saai nu dus onverzadigbaar en weer totaal geobsedeerd door eten, wat een beetje op mijn gevoel werkt natuurlijk. En ze krijgt heus wel genoeg. Ook lees ik toch steeds meer nega ervaringen over puur KVV en tandplak. Zou Aquadent aanschaffen overdreven zijn?
Je kunt ook kijken in de supermarkt voor kipfilet, kalkoenfilet, runderlapjes, enzovoort. Hier kauwen ze ook op lever en hart maar da's wel laxerender dan gewoon spiervlees.quote:Op woensdag 9 januari 2013 09:51 schreef snkr-xxx het volgende:
Kat. Een kippenmaagje zou ik nog wel kunnen geven, las ook wel eens iets over runderlapjes voor de tanden? Echte karkassen enzo voel ik persoonlijk niet zoveel voor (al snap ik dat het uiteraard heel gezond en goed is).
Heeft een slager of zo dat ook niet ergens liggen?quote:Op woensdag 9 januari 2013 13:53 schreef Puala het volgende:
Waar haal je karkassen? Ik heb geen giga ruimte meer in de vriezer (lang leve verhuizen en dat je vriezer dan niet meer past) en kan dus niet tig karkassen tegelijk bestellen. Maar af en toe geven vind ik wel leuk, maar dan zou ik ze per 2 of per 4 oid moeten kunnen halen.
Ik kom altijd alleen maar bij de lidl en de c1000 qua slagersproducten, dus geen ideequote:Op woensdag 9 januari 2013 13:59 schreef Harajuku. het volgende:
Ze krijgen iig niet meer tandplak van KVV dan van brokken, dat is een fabel. Maar de opties die hier genoemd zijn zijn natuurlijk nooit verkeerd.
[..]
Heeft een slager of zo dat ook niet ergens liggen?
Spiervlees weeg ik niet af maar dat is vaak het vlees wat ik over heb wanneer ik in de keuken sta. Niet zo heel veel, maar ik geef het naast de KVV. Net als andere extra's, zoals een kippennek, kuiken of lever.quote:Op woensdag 9 januari 2013 13:43 schreef snkr-xxx het volgende:
Thanks!
Ik ga wel kijken voor maagjes en runderlapjes dan. Hoeveel (gram) geven jullie en hoe vaak? Dat bloed ga ik wel aankijken, moet het ook over zes weken zien denk ik. En het was nu nog niet eens een kwart druppel. Maar als het doorzet dan wil ik echt een ontlastingonderzoek, en niet weer die RC brokken aan m'n broek krijgen.
Per kilo ?quote:Op woensdag 9 januari 2013 13:53 schreef Puala het volgende:
Waar haal je karkassen? Ik heb geen giga ruimte meer in de vriezer (lang leve verhuizen en dat je vriezer dan niet meer past) en kan dus niet tig karkassen tegelijk bestellen. Maar af en toe geven vind ik wel leuk, maar dan zou ik ze per 2 of per 4 oid moeten kunnen halen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |