Daaromquote:Op vrijdag 28 december 2012 15:06 schreef koei het volgende:
[..]
Daar zitten wel wat leuke spelletjes bij! Ik vond dat Donkey Kong wel erg leuk! En het verstoppertje dat volgens mij bij luigi's Mansion hoorde, maar daar moet je wel vier andere spelers voor hebben.
Ga fietsen gek!!quote:Op vrijdag 28 december 2012 11:54 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
condooms is waanzin, je gaat ook geen dure tv kopen en er een plastic zak overheen trekken, of wel? Of naar een heel mooi concert met oordoppen in, doe je toch ook niet? Of als je een heel duur paard gekocht hebt, dan ga je toch ook niet zeggen vanne: “Hehe, stom paard.” Of als er een vriendje belt, weet je wel. Een vriend belt je op en hij zegt, ik kom langs met de auto, en hij komt langs met de auto, je stapt in, en hij neemt je helemaal mee naar Duitsland. In Duitsland kom je aan in Műnchen-Gladbach, in een enorme hal. In die hal is Schlager-muziek, meisjes in prachtige kostuums, die dansen, en bloemen overal. En dan wordt er een pul bier voor je neergezet. Dan ga je toch ook geen foto’s van je moeder in dat bier gooien? Nou, daarom ben ik tegen condooms.
Ik heb wel lakjes met namen die nog erger zijn!quote:Op vrijdag 28 december 2012 16:37 schreef AQuila360 het volgende:
Shar ik keek een Tut
Maar een nagellakje heet dus serieus China Glaze Westside Warrior![]()
![]()
Sommigen hebben wel echt briljante namenquote:Op vrijdag 28 december 2012 16:39 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Ik heb wel lakjes met namen die nog erger zijn!
Jaquote:Op vrijdag 28 december 2012 16:40 schreef Solique het volgende:
[..]
Sommigen hebben wel echt briljante namen
das vast een regenboogquote:Op vrijdag 28 december 2012 16:43 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Jaheel veel van opi vooral
en unicorn puke
You know itquote:
quote:
Heb een half uur gekeken of die zou vallen....quote:
Je blondheid had het zeker weer gewonnen van je breinquote:Op zaterdag 29 december 2012 19:35 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Heb een half uur gekeken of die zou vallen....
en hij gebruikt alleen maar AQ aprove wc papierquote:
quote:Op zaterdag 29 december 2012 22:24 schreef AQuila360 het volgende:
Kan nog steeds niet reageren op een bepaald iemand pas 02-01-'13
Ik eis een rectificatiequote:Op woensdag 26 december 2012 16:54 schreef AQuila360 het volgende:
HIj heeft een AQ BAN t/m 01-01-2013
NEE, is enkel voor luie mensen verzonnenquote:
Goeie bijdrage AQ, heb je nog meerquote:Op zondag 30 december 2012 21:04 schreef AQuila360 het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)roverzicht_2012.html
Ook nog ff een toffe Dumpert Compilatie 2012!
ja www.9gag.comquote:Op zondag 30 december 2012 21:10 schreef badboynova het volgende:
[..]
Goeie bijdrage AQ, heb je nog meer
Hier ook op werk, ook niet helemaal fris (maar dat heeft een andere redenquote:Op maandag 31 december 2012 08:45 schreef Sharana_LV het volgende:
Ik zit nu op het werk maar het lijkt wel alsof mijn hoofd uit elkaar knalt, vanochtend wakker geworden met koorts
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |