Probeer gewoon eens dit in je post te zetten: http://www.youtube.com/ watch?v=9Zt9cEfQMJA (zonder spatie tussen .com/ en watch) normaal maakt wordpress er automatisch een embed van.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:00 schreef Keroppi het volgende:
Even een knurfterige vraag (zeker omdat het me blijkbaar in het verleden dus wel eens is gelukt).
Ik ben een artikel voor m'n website aan het schrijven en wil in het artikel een Youtube filmpje insluiten. Eerst heb ik geprobeerd om de 'insluitcode' van Youtube te gebruiken:
<iframe width="560" height="315" data-src="http://www.youtube.com/embed/9Zt9cEfQMJA" style="visibility:hidden;" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Maar dan zie ik enkel deze tekst in het artikel verschijnen. Als ik het doe via "Video invoegen" => Van URL en dan de Youtube link gebruik staat het filmpje als linkje.
Waar gaat het mis?
Zoals ik al zei, het is me bij een ander artikel lang geleden wel gelukt. Ik dacht slim te zijn en even bij dat artikel te 'spieken'. Maar daar staat nu een groot blauw vlak als ik het bericht wil bewerken, dus kan ik alsnog niet achterhalen hoe ik dat toen ook al weer gedaan heb.
(Ohja ik werk in die 'Wysiwyg' modus, niet in HTML)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | function youtube_embed($atts) { extract(shortcode_atts(array( "video_code" => '', "width" => '560', // set width of video "height" => '349', // set height of video ( default values are - 560x349 , 640x390 , 853x510 , 1280x750 ) "show_suggestions" => '0', // '0' value won't show any suggestions at the end of video, remove 0 to show sugestions at the end. ), $atts)); return '<object type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/'.$video_code.'" width="560" height="349"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/'.$video_code.'" /> <param name="allowFullScreen" value="true" /> <param name="allowscriptaccess" value="always" /> <param name="FlashVars" value="playerMode=embedded" /> </object>'; } add_shortcode("youtube", "youtube_embed"); |
1 | [youtube video_code="9Zt9cEfQMJA"] |
Hmm lukt niet...quote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:38 schreef RPG het volgende:
Probeer gewoon eens dit in je post te zetten: http://www.youtube.com/ watch?v=9Zt9cEfQMJA (zonder spatie tussen .com/ en watch) normaal maakt wordpress er automatisch een embed van.
Omslachtig, maar als het werk, dan werkt het.quote:<iframe data-src="http://www.youtube.com/embed/9Zt9cEfQMJA" style="visibility:hidden;" frameborder="0" width="420" height="315"></iframe>
Je iframe een id geven en die aanpassen in je css.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 15:29 schreef Keroppi het volgende:
Maar het is me toch gelukt!
Ben naar het bericht gegaan waar het me wel gelukt was, daar de HTML modus geselecteerd en de regel gekopieerd en aangepast naar de Youtube video die ik wilde embedden:
[..]
Omslachtig, maar als het werk, dan werkt het.
Ik zou het alleen iets mooier vinden als de video gecentreerd staat ipv links uitgelijnd. Kun je iets aan de code hierboven veranderen dat dat lukt?
zo:quote:Op zaterdag 12 januari 2013 18:21 schreef Afwazig het volgende:
Heb je gelijk in ja. Hoe zou de CSS code er ongeveer uitzien dan als ik hem op dezelfde plek als hier op het forum wil?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | .skyscraper { background-color: #E9E9E8 !important; border: 1px dotted #B0B0B0; height: 698px; left: -144px; max-width: 160px; overflow: hidden; padding: 8px; position: absolute; top: 148px; } |
Waarom perse een gratis plugin? Had je deze toevallig al gevonden?quote:Op zondag 13 januari 2013 19:08 schreef Koopsie het volgende:
Weet iemand een simpele plugin voor "inschrijven voor download"
De bedoeling is dat mensen eerst hun naam + email adres moeten invullen en dan pas op de download knop kunnen klikken.
Mijn klant wil simpel bestanden kunnen uploaden die ze dan als download kan neerzetten bijv. een E-book.
Iemand een idee?
net zoiets als dit dus: http://internetmarketinguniversiteit.nl/ maar dan gratis![]()
Bedankt voor je reactie, ik heb inmiddels iets gevonden denk ikquote:Op zondag 13 januari 2013 20:35 schreef Crientj het volgende:
[..]
Waarom perse een gratis plugin? Had je deze toevallig al gevonden?
http://codecanyon.net/ite(...)or-wordpress/2075751
Edit: Of kan je hier iets mee? http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe2/
Heb je een linkje? Ben zelf ook wel benieuwd.quote:Op zondag 13 januari 2013 21:51 schreef Koopsie het volgende:
[..]
Bedankt voor je reactie, ik heb inmiddels iets gevonden denk ikeen plugin die samen werkt met contact form 7
Hoe staan je permalinks ingesteld?quote:Op maandag 14 januari 2013 11:17 schreef qh11 het volgende:
Ik heb laatst even een simpele Wordpress website in elkaar gezet, met hoofdzakelijk Pages en SubPages. Maar nu wordt in Google de publiceer datum bij elke pagina gegeven. Dus ik heb het idee dat Google de pagina's als artikelen ziet ofzo, kan dat?
Ik heb al wat rond gezocht op internet, maar ik kan hier niet echt iets over vinden. Weten jullie misschien hoe ik er voor kan zorgen dat de pagina's dus niet als artikelen ofzo worden gezien?
Heb je kennis van html? Tip voor je website is om er een beetje meer kleur in te gebruiken, voornamelijk het onderste gedeelte is nu heel erg wit en zeker met het grijs van de tekst + de lijnen + de advertentie is dat niet heel erg fijn lezen.quote:Op maandag 14 januari 2013 12:15 schreef HVNG het volgende:
Hoi,
Ik ben voor het eerst een website aan het maken via wordpress. Ik ben niet erg goed in alle technische onderdelen, en uiteraard laat de site nog heel wat te wensen over. Ik wil eigenlijk dat er in de sidebar entry's staan voor artikelen, compleet met foto en beschrijvend tekstje. Weet iemand hoe dat moet?
En hoe plaats ik in de text widget een link?
Hebben jullie nog tips voor het design? Dit is hoe de website nu is.
1 | <a href="http://www.website.nl">Titel voor de website.</a> |
Door bijvoorbeeld stockphoto's te gebruiken. Die worden speciaal voor dit soort doeleinden gemaakt. Soms betaal je daar een klein bedrag voor, maar er bestaan ook gratis website's.quote:Op maandag 14 januari 2013 12:22 schreef HVNG het volgende:
super, dankjewel! ik wil inderdaad plaatjes gebruiken om de website wat op te vrolijken, maar ben niet een ster op het gebied van auteursrecht, dus ben een beetje huiverig. Hoe weet ik welke foto's ik kan gebruiken?
De permalinks heb ik als volgt ingesteld:quote:Op maandag 14 januari 2013 12:15 schreef Crientj het volgende:
[..]
Hoe staan je permalinks ingesteld?
Heb je een linkje? Mag ook evt via PM gestuurd worden.quote:Op maandag 14 januari 2013 12:24 schreef qh11 het volgende:
[..]
De permalinks heb ik als volgt ingesteld:
http://www.website.nl/pagina/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |