Als je weet wie het is, gewoon posten. Nieuwe regel!quote:
Leve de segregatiequote:Op donderdag 27 december 2012 00:21 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Net suggereerde iemand dat soul in de Zwarte Lijst thuishoort. Ha.
Heb altijd radio-1 aanstaan. Nu natuurlijk Top-2000 op Radio-2.quote:Op donderdag 27 december 2012 12:26 schreef Modus het volgende:
Heel goed, tong.
Medepresentator van Kunststof op Radio 1, zeer goed interviewster.
Zonder Fok! zou ik misschien niet eens luisteren. Maar het maakt het leuk om er in het topic op te reageren. En op elkaar te reageren.quote:Op donderdag 27 december 2012 15:19 schreef Scrutinizer het volgende:
Die verhaaltjes zijn echt heel erg. Ik heb vorig jaar zelf ook een verhaaltje ingestuurd maar dat was zo over-the-top dat het niet voorgelezen is.
Maar wel zijn tijd ver vooruit.quote:Op zaterdag 29 december 2012 22:58 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Met een wat ongelukkige snor.
quote:Op zaterdag 29 december 2012 23:06 schreef Wickedangel het volgende:
Ik vermoed dat het George Orwell is.
quote:Eric Arthur Blair (25 June 1903 – 21 January 1950),[1] known by his pen name George Orwell, was an English novelist and journalist.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |