Als ik muziek wil horen draai ik mijn eigen platen. Als ik entertaint wil worden is ie uniek.quote:
Ik word vrolijk van 'm. De meeste DJ's doen me braken.quote:
Juist, het is een entertainer. Geen dj. Maar dat wordt wel weer lachen idd de komende dagen.quote:Op dinsdag 18 december 2012 19:49 schreef tong80 het volgende:
[..]
Als ik muziek wil horen draai ik mijn eigen platen. Als ik entertaint wil worden is ie uniek.
Playbackt ie de achterkant vol van een singeltje van Jody Bernalquote:
Er zijn op dit moment 3 goede dj's. Edwin Evers, Jeroen van Inkel en Gerard Ekdom. Evers en Inkel zitten al wat langer in het vak en Ekdom is echt van deze eeuw. Van zijn generatie ongetwijfeld de allerbeste. Op tv vindt ik 'm minder, schoenmaker blijf bij je leest zou ik willen zeggen. Zijn muziekkennis is subliem. Daar kunnen zijn generatiegenoten bij SLAM, 538 en Q music een puntje aan zuigen.quote:Op dinsdag 18 december 2012 19:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik word vrolijk van 'm. De meeste DJ's doen me braken.
Jeroen van Inkel.quote:Op dinsdag 18 december 2012 19:58 schreef Lubbert het volgende:
[..]
Er zijn op dit moment 3 goede dj's. Edwin Evers, Jeroen van Inkel en Gerard Ekdom. Evers en Inkel zitten al wat langer in het vak en Ekdom is echt van deze eeuw. Van zijn generatie ongetwijfeld de allerbeste. Op tv vindt ik 'm minder, schoenmaker blijf bij je leest zou ik willen zeggen. Zijn muziekkennis is subliem. Daar kunnen zijn generatiegenoten bij SLAM, 538 en Q music een puntje aan zuigen.
Patriek lodiersquote:Op dinsdag 18 december 2012 19:53 schreef John5 het volgende:
Meh, zo lang hij met Patrick Lodiers praat ipv 'm voor z'n bek mept, vindt ik ook hem een ongelofelijke lul.
Waar moet ik hem van kennen ? Toch niet die mislukte BNNert ?quote:Op dinsdag 18 december 2012 20:12 schreef Haque het volgende:
[..]
Patriek lodiersgrootste eindbaas van de televisie
jah diequote:Op dinsdag 18 december 2012 20:14 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waar moet ik hem van kennen ? Toch niet die mislukte BNNert ?
Vreemd dat de naam me niks zegt.quote:Op dinsdag 18 december 2012 20:16 schreef Haque het volgende:
[..]
jah die
van meuk als nederlandse iq quiz :p
altijd lachen met lodier
Mijn cavia is onlangs gestorven aan lodiers. Hij heeft nog chemo gehad en is bestraald, maar het mocht niet baten.. slopende ziekte.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |