FOK!forum / Culinesse à gogo / [CUL Slow Chat] Druk druk druk voor Xmas
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 02:03
druk.jpg

Wat zijn jullie nog laat wakker zeg :7
golfermaandag 17 december 2012 @ 02:07
quote:
4s.gif Op maandag 17 december 2012 02:03 schreef Isabeau het volgende:

Wat zijn jullie nog laat wakker zeg :7
Ferkansie..., doorzakken, voorbereiden... :')
Leintjeuhmaandag 17 december 2012 @ 06:52
*gaap*. De dag is begonnen w/
PdeHoogmaandag 17 december 2012 @ 07:27
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 06:52 schreef Leintjeuh het volgende:
*gaap*. De dag is begonnen w/
Check *) Alweer 20 minuten op kantoor :Y)
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 07:57
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 07:27 schreef PdeHoog het volgende:

Check *) Alweer 20 minuten op kantoor :Y)
En ik ben alweer thuis :P
PdeHoogmaandag 17 december 2012 @ 08:10
quote:
10s.gif Op maandag 17 december 2012 07:57 schreef Isabeau het volgende:

[..]

En ik ben alweer thuis :P
Slaap lekker zometeen :Y)
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 08:18
Duurt nog even, ik moet eerst nog naar de tandarts :{
FutureFairytalemaandag 17 december 2012 @ 08:46
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 08:18 schreef Isabeau het volgende:
Duurt nog even, ik moet eerst nog naar de tandarts :{
sterkte en slaapse. Boh ff 5 min adem.. Kerstdrukte hier al bijna 4 uur.
TAV74maandag 17 december 2012 @ 08:47
Goedemorgen :) Voor het eerst sinds mensheugenis een zondagnacht goed geslapen :o Voel me gewoon uitgerust :o
boriszmaandag 17 december 2012 @ 09:30
Mogge :W
FutureFairytalemaandag 17 december 2012 @ 10:23
Uitslag van bloedprikken; vitamine B12 tekort. Ze raden injecties aan maar toen ze zeiden dat het in vlees, vis en verse groente zit bedacht ik me ook dat dat wel een beetje aan mij ligt hihi :@. Vrijdag moet ik terugbellen voor vitamine D want dat is een uitgebreid onderzoek.
Sunnythesunmaandag 17 december 2012 @ 10:27
Mogge.. leuk en druk weekje voor de boeg hier. Donderdagavond is het kerstdiner op school en ik zit in de kerstwerkgroep dus ben er druk mee. Vrijdag ga ik om 8.30 met een collega en 4 leerlingen naar Enschede om onze opbrengst van de flessenactie, kerstmarktverkoop en collecte onder ouders naar het Glazen huis te brengen :D Zo leuk!! Mijn stagiaire blijft bij mijn klas (ondersteund door collega's). Zo leuk dat dat mag allemaal *O* Een leerling van mij heeft het hele gedoe namelijk bedacht dus we vonden dat hij iig mee moet, en dan is het logisch dat de eigen leerkracht mee gaat O-)
Maar goed, we hebben ook nog een ouder op school met een familielid die producer is bij 3FM en die ons als het mee zit daadwerkelijk in de uitzending kan krijgen. Wie weet! :D We moesten t-shirts van de school aan doen en een vlag mee nemen van de directrice, dan mocht het :+
FutureFairytalemaandag 17 december 2012 @ 10:41
Ik hoef niet naar TRU Golfer want ik heb ws gelijk :+ De aanslag op de school in Amerika was waarschijnlijk vanwege angst dat de wereld zou vergaan. Hoop niet dat er nog vele volgen.. :{
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 10:42
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 10:23 schreef FutureFairytale het volgende:
Uitslag van bloedprikken; vitamine B12 tekort. Ze raden injecties aan maar toen ze zeiden dat het in vlees, vis en verse groente zit bedacht ik me ook dat dat wel een beetje aan mij ligt hihi :@. Vrijdag moet ik terugbellen voor vitamine D want dat is een uitgebreid onderzoek.
Gezond eten, FFT o|O

En ik kan vandaag denk ik niet naar bed :') Kom net bij de tandarts vandaan ( 'oh mevrouw, een ieniemienie gaatje, zullen we die nu even behandelen?'), straks komt de cv-installateur en in de middag komt de aannemer ook nog even _O-
Sunnythesunmaandag 17 december 2012 @ 10:47
Verklaart dat die kramp dan FFT?
FutureFairytalemaandag 17 december 2012 @ 10:53
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 10:42 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Gezond eten, FFT o|O

En ik kan vandaag denk ik niet naar bed :') Kom net bij de tandarts vandaan ( 'oh mevrouw, een ieniemienie gaatje, zullen we die nu even behandelen?'), straks komt de cv-installateur en in de middag komt de aannemer ook nog even _O-
rot als je niet kunt slapen. Wanneer werk je weer?
FutureFairytalemaandag 17 december 2012 @ 10:55
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 10:47 schreef Sunnythesun het volgende:
Verklaart dat die kramp dan FFT?
Weet ik niet haha. Moet vrijdag weer bellen en dan vraag ik het.
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 10:58
quote:
1s.gif Op maandag 17 december 2012 10:53 schreef FutureFairytale het volgende:

rot als je niet kunt slapen. Wanneer werk je weer?
Morgenochtend, vroege dienst :')
FutureFairytalemaandag 17 december 2012 @ 11:40
Sterkte! Vnv extra vroeg naar bed.

De 2e ;(
quote:
De man die vrijdag in China 23 leerlingen van een basisschool neerstak, is bang dat de wereld vergaat.

Min Yongjun (36) was doorgedraaid na geruchten dat de wereld zou vergaan op 21 december, zo liet de politie in China weten. De man is gearresteerd. Hij zou al langer psychisch in de war zijn.

De gewonde leerlingen zijn opgenomen in het ziekenhuis. Sommige van hen hebben zeer ernstige verwondingen aan het gezicht.

Groepen mensen zouden in China flyers op straat uitdelen waarin melding wordt gemaakt van doomsday.
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 11:49
Je gaat je ineens afvragen of er nog meer volgen... :{
Stereotomymaandag 17 december 2012 @ 12:04
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 10:23 schreef FutureFairytale het volgende:
Uitslag van bloedprikken; vitamine B12 tekort. Ze raden injecties aan maar toen ze zeiden dat het in vlees, vis en verse groente zit bedacht ik me ook dat dat wel een beetje aan mij ligt hihi :@. Vrijdag moet ik terugbellen voor vitamine D want dat is een uitgebreid onderzoek.
Da's interessant: meestal hebben vegetariers een vit. B12 tekort, omdat het te vinden is met name in vers vlees en vis, en niet alle vegetariers melk en kaas eten. Afaik kun je B12 bijna niet natuurlijk in niet-dierlijke producten vinden, tenzij je zeewier gaat eten enzo. Sojaproducten etc. wordt vaak B12 toegevoegd.

Vitamine D ben je waarschijnlijk sowieso deficient in, want dat zijn we allemaal. Ben benieuwd hoeveel en of ze je aan de ampullen willen zetten :)

[ Bericht 1% gewijzigd door Stereotomy op 17-12-2012 12:13:35 ]
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 12:24
quote:
NRA: Verbied basisscholen
Onderwijsdebat laait weer op in de VS

Na het bloedbad van afgelopen vrijdag staat in de Verenigde Staten de discussie over het verbieden van basisscholen weer bovenaan de agenda. De National Rifle Association (NRA) pleit voor een algeheel verbod op basisscholen om tragedies zoals in Connecticut te voorkomen.

Bij de schietpartij op een basisschool in Newton kwamen 28 mensen om, waarvan twintig kinderen. Het is duidelijk dat als er geen basisscholen waren geweest, de schutter nooit een dergelijke ravage had kunnen aanrichten, stelt Wayne LaPierre, hoofd van de NRA, in een persbericht. Plekken waar groepen kinderen op regelmatige basis samenkomen zijn nu eenmaal uiterst kwetsbaar.

Als het verbod op basisscholen eenmaal is ingevoerd, wil de organisatie dat ook andere drukke plaatsen verboden worden, zoals universiteiten, bioscopen en Columbine, Colorado. LaPierre: Onze prioriteit ligt echter bij het beschermen van hen die het meest kwetsbaar zijn: onze kinderen.

Oud-politicus Dick Cheney is mordicus tegen van de plannen van de NRA. Het verbod lost volgens hem niets op. Het probleem is niet de basisschool, maar de beveiliging daarvan. Als alle docenten met een semi-automatisch wapen voor de klas staan, maakt zon schutter geen schijn van kans.

Hij wijst er bovendien op dat scholing een onvervreemdbaar recht is, dat vastgelegd ligt in de grondwet. De inwoners van de VS zijn niet zo vermogend dat ze hun eigen kind thuis kunnen laten onderwijzen. De openbare basisschool blijft dus gewoon hard nodig.
AnneXmaandag 17 december 2012 @ 12:33
N.a.v. Jouw bericht Isa, had ik een reactie van een amerikaanse moeder,
met drie jonge kinderen, om thuis onderwijs te geven.
Wánt wapens( in huis) en het recht op zelfverdediging...

..ga zo'n mentaliteit / cultuur maar eens veranderen. -O-

En sterkte vandaag.

Ook maar eens mailtjes de deur uit naar zwagers voor hun bijdrage aan de
K.catering.
Vanavond X workshop zangles : popkoor zingen.

Gelukkig fft, you can fix it.
Vis (olie dragées) ...een optie w/
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 12:39
Homeschooling is best populair in de US en ik denk dat het op deze manier ook steeds populairder wordt :{

Nog steeds wakker. CV-man is geweest: heeft me oa uitgelegd hoe een expansievat precies werkt, hoe het zit met koolmonoxidevergiftiging en moderne ketels en geleerd dat er ook ontluchtingsplekjes bovenop de leidingen bij het plafond zitten.
boriszmaandag 17 december 2012 @ 12:46
Bij ons is thuisonderwijs verboden. Hoewel je vrijstellingen kan krijgen :s). En dat is meestal volgens 5b van de leerplichtwet.

SPOILER: vrijstellingen artikel 5 leerplichtwet
Artikel 5. Gronden voor vrijstelling van inschrijving

De in artikel 2, eerste lid, bedoelde personen zijn vrijgesteld van de verplichting om te zorgen, dat een jongere als leerling van een school onderscheidenlijk een instelling staat ingeschreven, zolang

a. de jongere op lichamelijke of psychische gronden niet geschikt is om tot een school onderscheidenlijk een instelling te worden toegelaten;
b. zij tegen de richting van het onderwijs op alle binnen redelijke afstand van de woning - of, indien zij geen vaste verblijfplaats hebben, op alle binnen Nederland - gelegen scholen onderscheidenlijk instellingen waarop de jongere geplaatst zou kunnen worden, overwegende bedenkingen hebben;
c. de jongere als leerling van een inrichting van onderwijs buiten Nederland staat ingeschreven en deze inrichting geregeld bezoekt.
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 12:53
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 12:46 schreef borisz het volgende:
Bij ons is thuisonderwijs verboden. Hoewel je vrijstellingen kan krijgen :s). En dat is meestal volgens 5b van de leerplichtwet.

SPOILER: vrijstellingen artikel 5 leerplichtwet
Artikel 5. Gronden voor vrijstelling van inschrijving

De in artikel 2, eerste lid, bedoelde personen zijn vrijgesteld van de verplichting om te zorgen, dat een jongere als leerling van een school onderscheidenlijk een instelling staat ingeschreven, zolang

a. de jongere op lichamelijke of psychische gronden niet geschikt is om tot een school onderscheidenlijk een instelling te worden toegelaten;
b. zij tegen de richting van het onderwijs op alle binnen redelijke afstand van de woning - of, indien zij geen vaste verblijfplaats hebben, op alle binnen Nederland - gelegen scholen onderscheidenlijk instellingen waarop de jongere geplaatst zou kunnen worden, overwegende bedenkingen hebben;
c. de jongere als leerling van een inrichting van onderwijs buiten Nederland staat ingeschreven en deze inrichting geregeld bezoekt.
Ik kende een heel gezin waar alle kinderen thuis scholing kregen. Maar goed, pa en ma waren onderwijzers en ze hadden hun eigen school opgericht (want dat mag dus wel in Nederland). Geen recht op subsidie, want te klein, maar het was wel helemaal legaal.
TAV74maandag 17 december 2012 @ 12:55
quote:
1s.gif Op maandag 17 december 2012 12:33 schreef AnneX het volgende:

Ook maar eens mailtjes de deur uit naar zwagers voor hun bijdrage aan de
K.catering.
Ik heb wel vaker moeite met je telegramstijl, maar ik dacht nu echt dat je k*tcatering bedoelde :P
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 12:56
quote:
10s.gif Op maandag 17 december 2012 12:55 schreef TAV74 het volgende:

Ik heb wel vaker moeite met je telegramstijl, maar ik dacht nu echt dat je k*tcatering bedoelde :P
kut, klote, kanker, kolere, kak? of keurige, kleurrijke, kunstzinnige, keuze?
AnneXmaandag 17 december 2012 @ 12:58
quote:
10s.gif Op maandag 17 december 2012 12:55 schreef TAV74 het volgende:

[..]

Ik heb wel vaker moeite met je telegramstijl, maar ik dacht nu echt dat je k*tcatering bedoelde :P
Oh, vandaag ben ik blijkbaar kort door de bocht, hier en daar.

K = Kerstmis. ( of Koninginnedag K.dag tegen die tijd) .
AnneXmaandag 17 december 2012 @ 12:59
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 12:56 schreef Isabeau het volgende:

[..]

kut, klote, kanker, kolere, kak? of keurige, kleurrijke, kunstzinnige, keuze?
Die eerste vijf gebruik ik nooit. 8)7
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 13:00
quote:
1s.gif Op maandag 17 december 2012 12:59 schreef AnneX het volgende:

Die eerste vijf gebruik ik nooit. 8)7
Vandaar ook 'k' O-)

Maar Kerstmis is wel logischer _O-
Stereotomymaandag 17 december 2012 @ 13:04
quote:
10s.gif Op maandag 17 december 2012 12:55 schreef TAV74 het volgende:

[..]

Ik heb wel vaker moeite met je telegramstijl, maar ik dacht nu echt dat je k*tcatering bedoelde :P
+1 :o
AnneXmaandag 17 december 2012 @ 13:15
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 13:04 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

+1 :o
Tegelijk is het wel aardig om te lezen hoe jullie op het verkeerde ben wordt gezet.

Kan je nagaan hoe de woorden die Isa noemt in het dagelijks taalgebruik zijn
ingeburgerd. -O-

# ligt niét aan mij, dus 8-)
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 13:16
Van al die woorden wil ik alleen kut nog wel eens bezigen, waarna ik mijn hand voor mijn mond sla :D
Felagundmaandag 17 december 2012 @ 13:27
quote:
10s.gif Op maandag 17 december 2012 12:24 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik geloofde het ook nog bijna ook. :D
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 13:32
Ze zouden er gek genoeg voor zijn!

Verwarming nog niet goed :(
Bluesmaandag 17 december 2012 @ 13:55
:(
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 14:11
Ik wacht nog op een telefoontje en de opzichter :+ En mijn ogen voelen aan als schuurpapier.
Vorkmaandag 17 december 2012 @ 14:29
Je merkt goed dat de kerst er aan komt, want het sneuvelen der relaties is begonnen. Niet de mijne overigens, maar wel al een paar in mijn omgeving.
Stereotomymaandag 17 december 2012 @ 14:32
* Stereotomy stapt in de bezemwagen :9 w/
Stereotomymaandag 17 december 2012 @ 14:33
Merk ik ook in mijn omgeving. Overigens ook dat er meteen gerebound moet worden, want stel je voor dat je je te lang onaantrekkelijk en niet gewild voelt. Maargoed, ligt misschien aan mijn omgeving. :+
Vorkmaandag 17 december 2012 @ 14:35
Dat verschilt per breuk. Er is niet echt een trend wat dat betreft. Ik heb wel altijd het idee dat het rond nu of in het voorjaar wordt gepland en nooit daarbuiten. Alsof men het plant dan.
golfermaandag 17 december 2012 @ 15:39
Ik plan het voorlopig maar niet. Ben wel tevreden met mijn laatste aankoop. *)
Bluesmaandag 17 december 2012 @ 16:37
quote:
11s.gif Op maandag 17 december 2012 14:29 schreef Vork het volgende:
Je merkt goed dat de kerst er aan komt, want het sneuvelen der relaties is begonnen. Niet de mijne overigens, maar wel al een paar in mijn omgeving.
De jouwe heeft een doorstart gemaakt toch? O+
Sunnythesunmaandag 17 december 2012 @ 16:38
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 15:39 schreef golfer het volgende:
Ik plan het voorlopig maar niet. Ben wel tevreden met mijn laatste aankoop. *)
Ik ben het bonnetje kwijt -O-
Bluesmaandag 17 december 2012 @ 16:40
Wat leuk Sun van SR a.s. vrijdag *O*
Memento-Morimaandag 17 december 2012 @ 16:41
hier ook geen relatiebreuk voorlopig hoor O+
Sunnythesunmaandag 17 december 2012 @ 16:41
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 16:40 schreef Bluezz het volgende:
Wat leuk Sun van SR a.s. vrijdag *O*
:Y heb er ook echt enorm veel zin in! *O*
Memento-Morimaandag 17 december 2012 @ 16:44
OH steer ik had melatonine 5mg genomen vannacht en geen oog dicht gedaan :{w das toch stom?
boriszmaandag 17 december 2012 @ 16:45
Vanavond de docu Rauwer. Dat wordt heel erg ergeren. Of niet kijken natuurlijk :P
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 16:55
quote:
11s.gif Op maandag 17 december 2012 14:29 schreef Vork het volgende:
Je merkt goed dat de kerst er aan komt, want het sneuvelen der relaties is begonnen. Niet de mijne overigens, maar wel al een paar in mijn omgeving.
Komt dat meer voor zo voor de kerst? :o
golfermaandag 17 december 2012 @ 17:03
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 16:45 schreef borisz het volgende:
Vanavond de docu Rauwer. Dat wordt heel erg ergeren. Of niet kijken natuurlijk :P
Ik heb hem geprogrammeerd.
Sunnythesunmaandag 17 december 2012 @ 17:17
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 16:44 schreef Memento-Mori het volgende:
OH steer ik had melatonine 5mg genomen vannacht en geen oog dicht gedaan :{w das toch stom?
Dat kan. Het is niet gebruikelijk, maar overkomt mij ook nog wel eens een keertje ondanks mijn pilletjes. Ook mensen met een gezonde melatonine-aanmaak liggen wel eens een nacht wakker. :)
Vorkmaandag 17 december 2012 @ 17:17
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 16:55 schreef Isabeau het volgende:
Komt dat meer voor zo voor de kerst? :o
Ik geloof dat ze dat ooit een keer hebben onderzocht. Misschien dat mensen het eerder vlak voor kerst aan de grote klok hangen, omdat ze het kerst in zich zich extra zielig voelen of het niet langer meer kunnen verbergen. Maar logischerwijs maakt men tegen het einde van het jaar de balans op, evalueert men het leven en maakt men plannen voor het volgende jaar. Daaruit kunnen pijnlijke conclusies worden getrokken. Dat in combinatie met de decemberstress, feestverplichtingen en de verplichte kerstkeuzes die gemaakt moeten worden denk ik dat deze tijd een uitstekend moment is voor toch al niet lekker lopende relaties, om ze te beëindigen.

Maar dat gaat mij niet overkomen nee. :s)
Memento-Morimaandag 17 december 2012 @ 17:21
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 17:17 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

Dat kan. Het is niet gebruikelijk, maar overkomt mij ook nog wel eens een keertje ondanks mijn pilletjes. Ook mensen met een gezonde melatonine-aanmaak liggen wel eens een nacht wakker. :)
ik heb ook van die 0.01 liggen (5mg was van vriendje :+ ) en als ik daar een stuk of 8 van neem, word ik meestal wel wat slaperiger, hiermee helemaal niks en onrustige benen etc.. heel raar... (heb afgelopen 8 weken late diensten gedraaid op werk en daardoor een verdraaid slaapschema, moest om 8 beginnen dus dacht op tijd bed in, melatonine om wel dan al te kunnen slapen maar niks :{ nouja nu ben ik wel moe dus zit ik na vanavond iig op n normaal schema weer :+
Stereotomymaandag 17 december 2012 @ 17:31
Melatonine werkt natuurlijk niet als in: pilletje in --> boem bats slapen :P
Memento-Morimaandag 17 december 2012 @ 17:35
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 17:31 schreef Stereotomy het volgende:
Melatonine werkt natuurlijk niet als in: pilletje in --> boem bats slapen :P
nee dat weet ik, maar ik merkte he-le-maal niks terwijl ik dat bij 8x 0.01 mg wel heb
Sunnythesunmaandag 17 december 2012 @ 18:02
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 17:35 schreef Memento-Mori het volgende:

[..]

nee dat weet ik, maar ik merkte he-le-maal niks terwijl ik dat bij 8x 0.01 mg wel heb
Oud pilletje? Of te hard willen, kan averechts werken ;)
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 18:12
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 17:17 schreef Vork het volgende:

Ik geloof dat ze dat ooit een keer hebben onderzocht. Misschien dat mensen het eerder vlak voor kerst aan de grote klok hangen, omdat ze het kerst in zich zich extra zielig voelen of het niet langer meer kunnen verbergen. Maar logischerwijs maakt men tegen het einde van het jaar de balans op, evalueert men het leven en maakt men plannen voor het volgende jaar. Daaruit kunnen pijnlijke conclusies worden getrokken. Dat in combinatie met de decemberstress, feestverplichtingen en de verplichte kerstkeuzes die gemaakt moeten worden denk ik dat deze tijd een uitstekend moment is voor toch al niet lekker lopende relaties, om ze te beëindigen.

Maar dat gaat mij niet overkomen nee. :s)
Of je kan het idee van wéér een kerst met die k(erst)-schoonfamilie niet verdragen :D
Dat voor Oud & Nieuw kan ik me nog wel iets bij voorstellen. Schone lei beginnen, dat gevoel.
Memento-Morimaandag 17 december 2012 @ 18:18
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 18:02 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

Oud pilletje? Of te hard willen, kan averechts werken ;)
nope en nope. heb genomen en in bed gaan liggen en verder niks, pas vanochtend dat ik dacht goed dat deed geen flikker :+
TAV74maandag 17 december 2012 @ 18:49
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 18:18 schreef Memento-Mori het volgende:

[..]

nope en nope. heb genomen en in bed gaan liggen en verder niks, pas vanochtend dat ik dacht goed dat deed geen flikker :+
Je moet die pilletjes toch ook een paar uur voor je gaat slapen nemen?
HaverMoutKoekjemaandag 17 december 2012 @ 19:00
In kookprogramma's zie je wel eens een soort vinger-condoom als ze een wondje hwbben, weet iemand waar je die kan kopen?
Heb hechting op wijsvinger en dat is fucking irritant }:|
Isabeaumaandag 17 december 2012 @ 19:01
Geen idee, computergirl!

En ik ga maar eens naar bed :')
HaverMoutKoekjemaandag 17 december 2012 @ 19:04
Slaap ze :Z
Memento-Morimaandag 17 december 2012 @ 19:05
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 18:49 schreef TAV74 het volgende:

[..]

Je moet die pilletjes toch ook een paar uur voor je gaat slapen nemen?
ik heb t om 20 genomen zoiets, om 21 in bed gaan liggen en wakker gelegen tot vanochtend 5 :')
AnneXmaandag 17 december 2012 @ 19:12
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 19:00 schreef computergirl het volgende:
In kookprogramma's zie je wel eens een soort vinger-condoom als ze een wondje hwbben, weet iemand waar je die kan kopen?
Heb hechting op wijsvinger en dat is fucking irritant }:|
Knip een vinger van een disposable handschoen. ??? >:O
HaverMoutKoekjemaandag 17 december 2012 @ 19:15
quote:
1s.gif Op maandag 17 december 2012 19:12 schreef AnneX het volgende:

[..]

Knip een vinger van een disposable handschoen. ??? >:O
Die zitten niet zo strak dat een losse vinger blijft zitten denk ik.
Sunnythesunmaandag 17 december 2012 @ 19:43
http://www.deonlinedrogis(...)-1147_1148_1273.html
Zo iets? :)
z80maandag 17 december 2012 @ 20:08
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 19:00 schreef computergirl het volgende:
In kookprogramma's zie je wel eens een soort vinger-condoom als ze een wondje hwbben, weet iemand waar je die kan kopen?
Heb hechting op wijsvinger en dat is fucking irritant }:|
even bij een juwelier/horloge maker langs gaan. deze gebruiken de vingercondooms.
waar je ze als particulier los kunt kopen weet ik niet.
vond het persoonlijk wel rotdingen. maar als er geen vette vingers ergens op mogen werkt het wel.

afknippen van een afwashandschoen kan ook als nood middel, heb je alleen minder gevoel door.
z80maandag 17 december 2012 @ 20:12
je vind een platte parachutist en bij navraag mist niemand een springer.
je telt toch vooraf hoeveel er in een vliegtuig gaan en hoeveel er terug komen.
gaat weer een leuk verhaal worden om het een en ander uit te zoeken.
Pietverdrietmaandag 17 december 2012 @ 20:13
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 16:44 schreef Memento-Mori het volgende:
OH steer ik had melatonine 5mg genomen vannacht en geen oog dicht gedaan :{w das toch stom?
Problemen met slapen? Savonds niet voor beeldschermen zitten, blauwwit licht maakt actief. Geler licht zoals gloeilampen of kaarsen maken je rustiger.
HaverMoutKoekjemaandag 17 december 2012 @ 20:16
quote:
Verrek, ze bestaan echt _O-
Sunnythesunmaandag 17 december 2012 @ 20:17
quote:
10s.gif Op maandag 17 december 2012 20:16 schreef computergirl het volgende:

[..]

Verrek, ze bestaan echt _O-
:Y worden veel gebruikt door hondentrimmers omdat ze het plukken van de vacht vergemakkelijken. Vandaar dat ik er vanaf weet ;)
FutureFairytalemaandag 17 december 2012 @ 20:22
Quote van de dag (tijdens solli); 'Wat kun jij goed Nederlands spreken!'

_O- boehoeee :')
Pietverdrietmaandag 17 december 2012 @ 20:30
quote:
1s.gif Op maandag 17 december 2012 20:22 schreef FutureFairytale het volgende:
Quote van de dag (tijdens solli); 'Wat kun jij goed Nederlands spreken!'

_O- boehoeee :')
Zeiden ze ook een keer tegen een vriendin van mij, die was pissig, poeh,
golfermaandag 17 december 2012 @ 20:43
quote:
1s.gif Op maandag 17 december 2012 20:22 schreef FutureFairytale het volgende:
Quote van de dag (tijdens solli); 'Wat kun jij goed Nederlands spreken!'

_O- boehoeee :')
:D

En? Aangenomen?
Bluesmaandag 17 december 2012 @ 20:47
quote:
1s.gif Op maandag 17 december 2012 20:13 schreef Pietverdriet het volgende:

Problemen met slapen? Savonds niet voor beeldschermen zitten, blauwwit licht maakt actief. Geler licht zoals gloeilampen of kaarsen maken je rustiger.
:Y
's avonds een wandelingetje, uur voor je naar bed gaat geen pc of tv, gewoon een boek lezen, geen dutjes overdag, na 19 uur geen koffie, thee of cola :)

En een keertje wakker liggen is geen ramp hoor :) Je hebt alleen eerder op de dag een dippie.
Schijnt dat 2 dipjes op een dag normaal zijn en je jezelf daar ook doorheen kan gapen en dan gaat het wel weer :s)
Bluesmaandag 17 december 2012 @ 20:48
quote:
1s.gif Op maandag 17 december 2012 20:22 schreef FutureFairytale het volgende:
Quote van de dag (tijdens solli); 'Wat kun jij goed Nederlands spreken!'

_O- boehoeee :')
Tis toch zo :D

Nou ja zeg :(
Pietverdrietmaandag 17 december 2012 @ 20:56
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 20:47 schreef Bluezz het volgende:

[..]

:Y
's avonds een wandelingetje, uur voor je naar bed gaat geen pc of tv, gewoon een boek lezen, geen dutjes overdag, na 19 uur geen koffie, thee of cola :)

En een keertje wakker liggen is geen ramp hoor :) Je hebt alleen eerder op de dag een dippie.
Schijnt dat 2 dipjes op een dag normaal zijn en je jezelf daar ook doorheen kan gapen en dan gaat het wel weer :s)
Sterrenmix thee, valeriaan thee.
Sunnythesunmaandag 17 december 2012 @ 21:42
:X LUND!! :X
boriszmaandag 17 december 2012 @ 21:43
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 21:42 schreef Sunnythesun het volgende:
:X LUND!! :X
Ze heeft een nieuwe trui?
Sunnythesunmaandag 17 december 2012 @ 21:44
quote:
12s.gif Op maandag 17 december 2012 21:43 schreef borisz het volgende:

[..]

Ze heeft een nieuwe trui?
Zo iets ja :P
AnneXmaandag 17 december 2012 @ 21:51
quote:
1s.gif Op maandag 17 december 2012 20:22 schreef FutureFairytale het volgende:
Quote van de dag (tijdens solli); 'Wat kun jij goed Nederlands spreken!'

_O- boehoeee :')
Dat je je bijna afvraagt, of je daar wilt werken :(
http://www.volkskrant.nl/(...)ebeleid-kijken.dhtml

Wanneer hoor je meer? fft.

Lekker gezongen vanaaf - driestemmig B-)
Kate Perry en Firework.
TAV74maandag 17 december 2012 @ 21:51
Ik moet even rustig bijkomen van deze serie geloof ik :%
golfermaandag 17 december 2012 @ 22:09
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 21:42 schreef Sunnythesun het volgende:
:X LUND!! :X
Welke episode zijn jullie?
TAV74maandag 17 december 2012 @ 22:09
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 22:09 schreef golfer het volgende:

[..]

Welke episode zijn jullie?
Net klaar :P
golfermaandag 17 december 2012 @ 22:10
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 22:09 schreef TAV74 het volgende:

Net klaar :P
We hebben er nog 3 voor de boeg, dus.... :X
Sunnythesunmaandag 17 december 2012 @ 22:10
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 22:10 schreef golfer het volgende:

[..]

We hebben er nog 3 voor de boeg, dus.... :X
Echt.. :X snel kijken :X
TAV74maandag 17 december 2012 @ 22:11
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 22:10 schreef golfer het volgende:

[..]

We hebben er nog 3 voor de boeg, dus.... :X
Be prepared, einde gaat als een speer. Denk dat ik dit het beste seizoen vind uiteindelijk.
golfermaandag 17 december 2012 @ 22:11
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 22:10 schreef Sunnythesun het volgende:

Echt.. :X snel kijken :X
Nee, lekker uitsmeren over deze week nog. :)
TAV74maandag 17 december 2012 @ 22:12
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 22:11 schreef golfer het volgende:

[..]

Nee, lekker uitsmeren over deze week nog. :)
Dat wilden we niet, we zijn nu om en om 's avonds niet thuis. En ik kon sowieso niet wachten :P
Sunnythesunmaandag 17 december 2012 @ 22:12
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 22:11 schreef golfer het volgende:

[..]

Nee, lekker uitsmeren over deze week nog. :)
sund.. die laatste 2 vooral, die wil je zien!
golfermaandag 17 december 2012 @ 22:14
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 22:12 schreef Sunnythesun het volgende:

sund.. die laatste 2 vooral, die wil je zien!
Ach, wie weet vanavond nog een deeltje.
Maar we hebben ook nog andere series en films op ons wachten en morgen zijn we sowieso al niet thuis.
Bluesmaandag 17 december 2012 @ 22:15
quote:
1s.gif Op maandag 17 december 2012 21:51 schreef AnneX het volgende:

Lekker gezongen vanaaf - driestemmig B-)
Kate Perry en Firework.
Katy Perry *O* _O- Welk liedje?
Mooi he? 3 stemmig O+
Bluesmaandag 17 december 2012 @ 22:16
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 22:11 schreef TAV74 het volgende:

[..]

Be prepared, einde gaat als een speer. Denk dat ik dit het beste seizoen vind uiteindelijk.
Oooowwwwww nu wil ik eigenlijk meteen kijken, maarrrrr ook lekker uitstellen O+
Pietverdrietmaandag 17 december 2012 @ 22:17
quote:
1s.gif Op maandag 17 december 2012 21:51 schreef AnneX het volgende:

[..]

Dat je je bijna afvraagt, of je daar wilt werken :(
http://www.volkskrant.nl/(...)ebeleid-kijken.dhtml

Helemaal waar, nederland is tamelijk racistisch, maar dat willen we niet weten
AnneXmaandag 17 december 2012 @ 22:23
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 22:15 schreef Bluezz het volgende:

[..]

Katy Perry *O* _O- Welk liedje?
Mooi he? 3 stemmig O+
Firework :?

http://m.youtube.com/#/watch?v=vlLgvQErn6o
boriszmaandag 17 december 2012 @ 22:42
De menukaart voor morgen. http://www.debokkesteeg.nl/menukaart
Tijd geleden dat ik daar heb gegeten. Je kan er prima eten :Y.
Bluesmaandag 17 december 2012 @ 22:55
Leuk tipje Boor!
boriszmaandag 17 december 2012 @ 23:03
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 22:55 schreef Bluezz het volgende:
Leuk tipje Boor!
Handig zo dat recensietopic. Kan je tenminste zoeken wanneer je er voor het laatst heb gegeten. Mei 2008 dus :P
AnneXmaandag 17 december 2012 @ 23:15
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 23:03 schreef borisz het volgende:

[..]

Handig zo dat recensietopic. Kan je tenminste zoeken wanneer je er voor het laatst heb gegeten. Mei 2008 dus :P
:Y)
Stereotomymaandag 17 december 2012 @ 23:16
Welterusten :W

Plintenknipper van de dansverein geleend, morgen plinten plakken :Y
boriszmaandag 17 december 2012 @ 23:19
Mensen. Anderhalf uur met blote voeten op het gras lopen in het park en je bent genezen. Jezus is er niets bij. :7

/Rauwer. Erger me nu al aan die moeder. :X
golfermaandag 17 december 2012 @ 23:20
quote:
6s.gif Op maandag 17 december 2012 23:19 schreef borisz het volgende:
Mensen. Anderhalf uur met blote voeten op het gras lopen in het park en je bent genezen. Jezus is er niets bij. :7

/Rauwer. Erger me nu al aan die moeder. :X
Nog niet alles verklappen. We nemen het op en kijken later. :')
golfermaandag 17 december 2012 @ 23:24
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 22:42 schreef borisz het volgende:
De menukaart voor morgen. http://www.debokkesteeg.nl/menukaart

Ons menu voor morgen:
http://www.restaurantmario.nl/mario_home/menu/

/met overnachting.
Bluesmaandag 17 december 2012 @ 23:30
quote:
Oh ik dacht dat Firework een band was :@
Dat liedje ken ik wel, klonk het een beetje of was het moeilijk?
AnneXmaandag 17 december 2012 @ 23:42
quote:
0s.gif Op maandag 17 december 2012 23:30 schreef Bluezz het volgende:

[..]

Oh ik dacht dat Firework een band was :@
Dat liedje ken ik wel, klonk het een beetje of was het moeilijk?
Er komt een audiofragment B-)

# je bent gewaarschuwd.
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 01:06
quote:
1s.gif Op maandag 17 december 2012 23:42 schreef AnneX het volgende:

[..]

Er komt een audiofragment B-)

# je bent gewaarschuwd.
Whoohoo w/ ~:)
Pietverdrietdinsdag 18 december 2012 @ 09:16
Net een uur met Matroos Hond door een regenbos gelopen, heerlijk, kom je niemand tegen en je ziet wat reeen.
FutureFairytaledinsdag 18 december 2012 @ 10:18
Goeiemorgen!
Vrijdag hoor ik of ik op 2e gesprek mag in de 2e week van januari. Ze hadden 8 eerste gesprekken op 80 brieven. Ik heb goed mn best gedaan vond ik in het gesprek dus als ik niet door mag zijn er gewoon betere kandidaten :).

Er staat een mega kerstbrood in de kantine, 30 cm breed en 2 meter lang. Daar kun je nog eens plakken vanaf snijden :D.
1marcelfilmsdinsdag 18 december 2012 @ 10:20
Ik dacht dat de tietel drugs drugs drugs was
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 10:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 10:18 schreef FutureFairytale het volgende:
Goeiemorgen!
Vrijdag hoor ik of ik op 2e gesprek mag in de 2e week van januari. Ze hadden 8 eerste gesprekken op 80 brieven. Ik heb goed mn best gedaan vond ik in het gesprek dus als ik niet door mag zijn er gewoon betere kandidaten :).

Er staat een mega kerstbrood in de kantine, 30 cm breed en 2 meter lang. Daar kun je nog eens plakken vanaf snijden :D.
Ik hoop dat je op 2e gesprek mag, FFT *O*
FutureFairytaledinsdag 18 december 2012 @ 11:10
Dankje, dat hoop ik stiekem ook :)
FutureFairytaledinsdag 18 december 2012 @ 11:20
Had je nog lekker geslapen Isa?

Ik wilde wat later beginnen vandaag maar werd om 3u wakker :')
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 11:45
Ik heb geslapen als een os :z :z :z
En vanmorgen net voor de wekker om 6 uur al wakker *)
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 11:52
En morgen vrij *O*
(agenda was een puinhoop...rooster en agenda klopten niet en een teamleidster die constant in roosters aan het wijzigen is zonder te vragen of dat door te geven :{ volgens mijn agenda werkte ik namelijk morgen wel en was ik vrijdag vrij. Nu werk ik blijkbaar vrijdag en ben ik morgen vrij)
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 12:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 10:18 schreef FutureFairytale het volgende:
Goeiemorgen!
Vrijdag hoor ik of ik op 2e gesprek mag in de 2e week van januari. Ze hadden 8 eerste gesprekken op 80 brieven. Ik heb goed mn best gedaan vond ik in het gesprek dus als ik niet door mag zijn er gewoon betere kandidaten :).

Yeah *O*
Stereotomydinsdag 18 december 2012 @ 12:04
Goed FF!

Fakking hell, nog steeds tranende rechter oog. Zo komt dat artsenconsult wel dichterbij steeds :')
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 12:05
Schdochter L. die na de huisarts, de fysio, de orthopeed, een foto, weer de huisarts, toen de neuroloog een MRI liet maken vandaag de uitslag kreeg (na bijna een half jaar van pijn en loopt inmiddels dus op krukken en slikt een megacocktail pijnstilling) mag 23 januari naar de Neurochirurg om over de operatie van .... tromgeroffel.... een Hernia te praten!!!!
Hoera :( Zij zelf én wij wisten het allang, maar het heeft een paar maanden geduurd voor de medische wereld ook zoiets 'simpels' als een hernia diagnosticeert :X
Stereotomydinsdag 18 december 2012 @ 12:05
mja :X
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 12:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:04 schreef Stereotomy het volgende:
Goed FF!

Fakking hell, nog steeds tranende rechter oog. Zo komt dat artsenconsult wel dichterbij steeds :')
Ja :{
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:05 schreef Stereotomy het volgende:
mja :X
en Ja :{
Ze dacht op een gegeven moment dat het tussen haar oren zat O+ ;(
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 12:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 11:52 schreef Isabeau het volgende:
En morgen vrij *O*
(agenda was een puinhoop...rooster en agenda klopten niet en een teamleidster die constant in roosters aan het wijzigen is zonder te vragen of dat door te geven :{ volgens mijn agenda werkte ik namelijk morgen wel en was ik vrijdag vrij. Nu werk ik blijkbaar vrijdag en ben ik morgen vrij)
Lekker *O* Je werkt je al een slag in de rondte :o
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 12:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:05 schreef Bluezz het volgende:
Schdochter L. die na de huisarts, de fysio, de orthopeed, een foto, weer de huisarts, toen de neuroloog een MRI liet maken vandaag de uitslag kreeg (na bijna een half jaar van pijn en loopt inmiddels dus op krukken en slikt een megacocktail pijnstilling) mag 23 januari naar de Neurochirurg om over de operatie van .... tromgeroffel.... een Hernia te praten!!!!
Hoera :( Zij zelf én wij wisten het allang, maar het heeft een paar maanden geduurd voor de medische wereld ook zoiets 'simpels' als een hernia diagnosticeert :X
Zo moeilijk is dat eigenlijk helemaal niet :@ Misschien waren haar klachten toch atypisch of zo?
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 12:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:18 schreef Isabeau het volgende:

Zo moeilijk is dat eigenlijk helemaal niet :@ Misschien waren haar klachten toch atypisch of zo?
Nee, ze heeft het echt heel goed verteld, over het doorstralen in been tot aan voet etc. echt een typische hernia :?
De neuroloog vroeg vandaag zich ook af waarom de orthopeed bij de foto niks gezien heeft en waarom hij een foto liet maken en geen mri. Alleen wijdde ze er niet over uit maar L kon merken dat ze het maar raar vond.
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 12:26
Ik ook :@ Maar ik vond het de vorige keer dat je het beschreef allemaal al raar, want het leek mij zelfs zoals je het beschreef een hernia 8)7
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 12:30
Ik had ooit een meisje van 15-16 die bij mij op de spoedhulp een typische blindedarm presenteerde. Alles was gewoon helemaal volgens het boekje: het lab, de klachten, lich. onderzoek, verloop etc. Maar de chirurg wilde er eerst nog een gynaecoloog naar laten kijken (lees: inwendig onderzoek hè :{ ). Ik vond dat al onnozel, maar wie was ik nou. Gyn vond natuurlijk niets. Toen nog een arts assistent kijken. Toen nog een chirurg. Echo laten maken. Bleek het een....blindedarmontsteking te zijn 8)7 Ze was 's morgens gekomen en heeft echt tot de avond in dat kamertje op de spoedhulp liggen kreperen van de pijn.

note: blindedarmontstekingen verlopen zelden volgens het boekje, maar meestal werd al heel snel besloten tot een ingreep....behalve bij dit meisje waarbij het wonder boven wonder wel volgens het boekje verliep
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 12:30
Tja nou ja, iedereen wel 'blij' :)

Oh en op mijn werk zijn ze alvast het pand aan het ontmantelen :
A-Y8HI2CQAEY-uN.jpg:large

(waarom gaan ze dat in deze slechte tijden in godsnaam doen? die paal van lucebert opknappen en de belettering van het pand vernieuwen?)
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 12:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:30 schreef Isabeau het volgende:
Ik had ooit een meisje van 15-16 die bij mij op de spoedhulp een typische blindedarm presenteerde. Alles was gewoon helemaal volgens het boekje: het lab, de klachten, lich. onderzoek, verloop etc. Maar de chirurg wilde er eerst nog een gynaecoloog naar laten kijken (lees: inwendig onderzoek hè :{ ). Ik vond dat al onnozel, maar wie was ik nou. Gyn vond natuurlijk niets. Toen nog een arts assistent kijken. Toen nog een chirurg. Echo laten maken. Bleek het een....blindedarmontsteking te zijn 8)7 Ze was 's morgens gekomen en heeft echt tot de avond in dat kamertje op de spoedhulp liggen kreperen van de pijn.

note: blindedarmontstekingen verlopen zelden volgens het boekje, maar meestal werd al heel snel besloten tot een ingreep....behalve bij dit meisje waarbij het wonder boven wonder wel volgens het boekje verliep
Jezus :(
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 12:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:30 schreef Bluezz het volgende:
(waarom gaan ze dat in deze slechte tijden in godsnaam doen? die paal van lucebert opknappen en de belettering van het pand vernieuwen?)
ANDER POTJE!

stokpaardje van me, want ik kan er niet tegen :')
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 12:34
Dat roepen wij ook :')
Of STOND AL OP DE BEGROTING
HaverMoutKoekjedinsdag 18 december 2012 @ 12:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:07 schreef Bluezz het volgende:

Ze dacht op een gegeven moment dat het tussen haar oren zat O+ ;(
valt nog mee dat de dokters dat niet dachten
FutureFairytaledinsdag 18 december 2012 @ 12:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:30 schreef Isabeau het volgende:
Ik had ooit een meisje van 15-16 die bij mij op de spoedhulp een typische blindedarm presenteerde. Alles was gewoon helemaal volgens het boekje: het lab, de klachten, lich. onderzoek, verloop etc. Maar de chirurg wilde er eerst nog een gynaecoloog naar laten kijken (lees: inwendig onderzoek hè :{ ). Ik vond dat al onnozel, maar wie was ik nou. Gyn vond natuurlijk niets. Toen nog een arts assistent kijken. Toen nog een chirurg. Echo laten maken. Bleek het een....blindedarmontsteking te zijn 8)7 Ze was 's morgens gekomen en heeft echt tot de avond in dat kamertje op de spoedhulp liggen kreperen van de pijn.

note: blindedarmontstekingen verlopen zelden volgens het boekje, maar meestal werd al heel snel besloten tot een ingreep....behalve bij dit meisje waarbij het wonder boven wonder wel volgens het boekje verliep
:r

Ik heb net een fles rose champagne gehad O+. Leuk cadeau... maar dat wordt weggeven denk :P
Stereotomydinsdag 18 december 2012 @ 12:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:30 schreef Bluezz het volgende:
Tja nou ja, iedereen wel 'blij' :)

Oh en op mijn werk zijn ze alvast het pand aan het ontmantelen :
[ afbeelding ]

(waarom gaan ze dat in deze slechte tijden in godsnaam doen? die paal van lucebert opknappen en de belettering van het pand vernieuwen?)
Mooie GSM masten op het dak, en er was een tijd geweest dat we geen mobieltjes in ziekenhuizen mochten gebruiken? :P

ANDER TIJDPERK
golferdinsdag 18 december 2012 @ 12:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:51 schreef FutureFairytale het volgende:

:r

Ik heb net een fles rose champagne gehad O+. Leuk cadeau... maar dat wordt weggeven denk :P
Lekker, dankje. O~)
AnneXdinsdag 18 december 2012 @ 12:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:34 schreef Bluezz het volgende:
Dat roepen wij ook :')
Of STOND AL OP DE BEGROTING
En ik vraag mij af of de managers hun salaris wél krijgen in het Langeland ziekenhuis. 8)7
Het personeel in ieder geval NIET ! oftewel de helft !
De eindejaarsuitkering stond ws wél op de begroting.

En het land is zo vol, dat je een week in het weiland kunt liggen met 2
stukke parachutes.
Man wordt niet gemist, de piloot heeft niet geteld.
Hoi...nieuwe protocollen w/

# triest allemaal.
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 12:59
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:58 schreef AnneX het volgende:

En het land is zo vol, dat je een week in het weiland kunt liggen met 2
stukke parachutes.
Man wordt niet gemist, de piloot heeft niet geteld.

Ja ongelofelijk he :o :o
Stereotomydinsdag 18 december 2012 @ 13:00
Niet goed, geld terug :s)
AnneXdinsdag 18 december 2012 @ 13:09
Bluezz: je sch dochter !
Hoe zit het nu met de trouwplannen? ^) en haar werk/studie...

En veel lekker eten enzo en logeren, golfer is bijnaaaa jarig toch? w/
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 13:19
:Y

Trouwplannen zijn er nog hoor, ergens ooit, het verloven/vragen was heul belangrijk voor de relatie dus eigenlijk zou je kunnen zeggen dat dat volstaat :D
Studie was net gestart, Onderwijsassistent. Ze maakt al haar huiswerk, maar een echte oplossing is er nog niet omdat ze minimaal 80% op school aanwezig moet zijn en dat niet gehaald heeft.
In jan. zou ze stage gaan lopen, dat gaat ook niet door... mss moet ze maar gewoon overnieuw beginnen na de eventuele revalidatie.
AnneXdinsdag 18 december 2012 @ 13:23
Ach, mijn buurman liep binnen een jaar in de bergen te wandelen met een
kind op zn rug!
Zelf ging ik ná de revalidatie een opleiding doen met 4x3 uur bewegen in
de week.

Alleen wat een prutsers! -O- om iemand zo lang te laten doormodderen! ~O>
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 13:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:59 schreef Bluezz het volgende:
Ja ongelofelijk he :o :o
Toen ik het las dacht ik ook: in Nederland?! Niemand die denkt: goh, waar is die parachutist eigenlijk...
Den_Haagdinsdag 18 december 2012 @ 13:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:04 schreef Stereotomy het volgende:
Goed FF!

Fakking hell, nog steeds tranende rechter oog. Zo komt dat artsenconsult wel dichterbij steeds :')
Wel bellen voor een afspraak he
Den_Haagdinsdag 18 december 2012 @ 13:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 12:34 schreef Bluezz het volgende:
Dat roepen wij ook :')
Of STOND AL OP DE BEGROTING
Die wilde ik net roepen!
Sunnythesundinsdag 18 december 2012 @ 14:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 13:19 schreef Bluezz het volgende:
:Y

Trouwplannen zijn er nog hoor, ergens ooit, het verloven/vragen was heul belangrijk voor de relatie dus eigenlijk zou je kunnen zeggen dat dat volstaat :D
Studie was net gestart, Onderwijsassistent. Ze maakt al haar huiswerk, maar een echte oplossing is er nog niet omdat ze minimaal 80% op school aanwezig moet zijn en dat niet gehaald heeft.
In jan. zou ze stage gaan lopen, dat gaat ook niet door... mss moet ze maar gewoon overnieuw beginnen na de eventuele revalidatie.
Is ook niet echt een vak waar veel werk in te vinden is momenteel.. Althans in het basisonderwijs zijn ze zo goed als uitgestorven geloof ik.. -O-
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 14:11
Wat doet een onderwijsassistent eigenlijk?
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 14:15
quote:
Opleiding in het kort

Een leraar of lerares komt handen tekort in de klas. De onderwijsassistent zorgt er samen met de leerkracht voor dat alle leerlingen de aandacht krijgen die ze verdienen. Sommige leerlingen hebben zelfs extra zorg nodig, bijvoorbeeld omdat ze verlegen zijn of een taalachterstand hebben.

Als onderwijsassistent heb je de taak om samen met de leerkracht het onderwijs in de klas zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Je ondersteunt, assisteert, bereidt voor, geeft lesopdrachten en overlegt. Hiervoor moet je de kinderen in de klas goed kennen en initiatief tonen als dat nodig is. Je hebt dus een verantwoordelijke taak. Je werkt onder verantwoording van de leerkracht.
van internet geplukt :)
golferdinsdag 18 december 2012 @ 14:15
http://nl.wikipedia.org/wiki/Onderwijsassistent
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 14:17
Nooit gehad, zo'n onderwijsassistent en toch doorgaans een klas van 28-30 leerlingen. We hadden wel voorleesmoeders.
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 14:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 14:09 schreef Sunnythesun het volgende:

Is ook niet echt een vak waar veel werk in te vinden is momenteel.. Althans in het basisonderwijs zijn ze zo goed als uitgestorven geloof ik.. -O-
Haar vorige opleiding was in de zorg en had veel meer toekomst
SPOILER
, maar was niet te doen met kind/opvang/leren/allebei wisselende diensten...
Na een zware tijd door andere oorzaken is ze dit gaan doen omdat ze geen baan kon vinden en het UWV haar ook niet erg hielp. Het zit haar gewoon niet erg mee de laatste jaren.
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 14:20
Bij ons zijn veel verpleegkundigen die echt alleen 's nachts werken omdat dat het beste valt te combineren met kleine kinderen.
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 14:20
Zo lekker even in de tuin gewerkt in het zonnetje :o Hij bestaat nog O+
tis nu echt klaar met alles geloof ik :)
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 14:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 14:20 schreef Isabeau het volgende:
Bij ons zijn veel verpleegkundigen die echt alleen 's nachts werken omdat dat het beste valt te combineren met kleine kinderen.
Yups maar F. draait ook nachtdiensten ;)

Ik heb dat ook veel gedaan in het vphuis, alleen nachten en weekenden, pa werkte dan kantooruren wanneer ik thuis was. Uit de nachtdienst bracht ik dan de kinderen naar school, ik dook mijn bed in, zij bleven over en om 15 uur stond ik dan weer voor school. Ideaal!
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 14:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 14:22 schreef Bluezz het volgende:

Yups maar F. draait ook nachtdiensten ;)

Ik heb dat ook veel gedaan in het vphuis, alleen nachten en weekenden, Pa werkte dan kantooruren wanneer ik thuis was. Uit de nachtdienst bracht ik dan de kinderen naar school, ik dook mijn bed in, zij bleven over en om 3 uur stond ik dan weer voor school. Ideaal!
Oh ja, dan wil het idd niet. Je kan niet je kinderen 's nachts alleen achter laten natuurlijk :D
Sunnythesundinsdag 18 december 2012 @ 14:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 14:15 schreef Bluezz het volgende:

[..]

van internet geplukt :)
Het lijkt me geweldig er een te hebben in de klas, maar het gaat ten koste van fte's voor leerkrachten en dat is dus niet handig.. Zo jammer.. -O-
Stereotomydinsdag 18 december 2012 @ 14:37
http://www.nu.nl/binnenla(...)ge-stiefdochter.html

Kusjekroel :')
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 14:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 14:26 schreef Sunnythesun het volgende:
Het lijkt me geweldig er een te hebben in de klas, maar het gaat ten koste van fte's voor leerkrachten en dat is dus niet handig.. Zo jammer.. -O-
Lijkt me sowieso wel handig voor een school! Zo'n onderwijsassistent kan je natuurlijk bij verschillende lessen inzetten waar meer individuele aandacht handig is, in verschillende klassen.
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 14:46
quote:
Nederlands recht _O-
Nieuwe manier om niet de gevangenis in te hoeven: 'Maar dan raak ik mijn baan kwijt, edelachtbare!'
Den_Haagdinsdag 18 december 2012 @ 15:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 14:46 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Nederlands recht _O-
Nieuwe manier om niet de gevangenis in te hoeven: 'Maar dan raak ik mijn baan kwijt, edelachtbare!'
Of mentaal niet in staat zijn in de gevangenis te zitten. Was er ook eentje van paar jaar geleden :')
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 15:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 15:11 schreef Den_Haag het volgende:

Of mentaal niet in staat zijn in de gevangenis te zitten. Was er ook eentje van paar jaar geleden :')
Zijn baan verliezen zou ontwrichtend zijn voor het gezin waar ook zijn slachtoffer nog in woont. En ik maar denken dat je minderjarige stiefdochter misbruiken + het filmen ontwrichtend zou zijn :')
Sunnythesundinsdag 18 december 2012 @ 15:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 14:43 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Lijkt me sowieso wel handig voor een school! Zo'n onderwijsassistent kan je natuurlijk bij verschillende lessen inzetten waar meer individuele aandacht handig is, in verschillende klassen.
Ja, en ze nemen veel administratie uit handen. En als er een ruzie uit te praten is kan je even weg. Maar ja, veel scholen kiezen er voor de klassen zo klein mogelijk te houden en dan kan je geen assistenten meer betalen. Zo simpel is het. Net als RT'ers niet meer ingezet worden of vakleerkrachten.. Gaat allemaal van de zelfde fte's af en die zijn gewoon erg krap begroot.
boriszdinsdag 18 december 2012 @ 15:28
192TV O+
Geniale zender.
golferdinsdag 18 december 2012 @ 15:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 15:15 schreef Isabeau het volgende:
En ik maar denken dat je minderjarige stiefdochter misbruiken + het filmen ontwrichtend zou zijn :')
Welnee, ze vroeg er zelf om. |:(
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 15:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 15:22 schreef Sunnythesun het volgende:

Ja, en ze nemen veel administratie uit handen. En als er een ruzie uit te praten is kan je even weg. Maar ja, veel scholen kiezen er voor de klassen zo klein mogelijk te houden en dan kan je geen assistenten meer betalen. Zo simpel is het. Net als RT'ers niet meer ingezet worden of vakleerkrachten.. Gaat allemaal van de zelfde fte's af en die zijn gewoon erg krap begroot.
En speciale gymleraren, heb je die nog wel?
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 15:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 15:11 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

Of mentaal niet in staat zijn in de gevangenis te zitten. Was er ook eentje van paar jaar geleden :')
:D
Den_Haagdinsdag 18 december 2012 @ 15:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 15:38 schreef Bluezz het volgende:

[..]

:D
Hij had het er zo zwaar mee. Ondragelijk geestelijk lijden was de redenatie van de rechter :')
en dan boos zijn dat mensen zeggen dat het strafsysteem te soft is
Den_Haagdinsdag 18 december 2012 @ 15:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 15:15 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Zijn baan verliezen zou ontwrichtend zijn voor het gezin waar ook zijn slachtoffer nog in woont. En ik maar denken dat je minderjarige stiefdochter misbruiken + het filmen ontwrichtend zou zijn :')
Tuurlijk niet. Misschien genoot ze zelf ook wel
Sunnythesundinsdag 18 december 2012 @ 15:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 15:36 schreef Isabeau het volgende:

[..]

En speciale gymleraren, heb je die nog wel?
Nope, wij niet iig. Want de uren dat die gymleerkracht voor je groep staat wordt jij niet betaald in feite. En dat is dus weer zeer onhandig, het gaat van de fte's af van mensen die voor de klas staan. Er zijn wel scholen die het hebben, wordt dan meestal vanuit de stichting centraal geregeld. Bij ons dus niet. We hebben wel LOBOS studenten (de MBO beweging opleiding). Dus enige ondersteuning is er voor sommige leerkrachten.
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 15:48
Wij gaan richting Neck :W Morgen weer terug, wie weet WiFi ;)
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 15:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 15:48 schreef Bluezz het volgende:
Wij gaan richting Neck :W Morgen weer terug, wie weet WiFi ;)
Heel veel plezier!
Sunnythesundinsdag 18 december 2012 @ 15:55
Have fun! :W
TAV74dinsdag 18 december 2012 @ 15:55
Zo slecht is de Nederlandse rechtstaat echt niet, in media reageren we vooral op de zaken en uitspraken die opvallen. En dat hoop je maar dat de berichtgeving ook van voldoende niveau is, want de media zijn ook niet altijd even zorgvuldig.

Waarbij ik dus niet zeg dat ik dit geen bezopen uitspraak vind, vraag is alleen of je daarmee het hele Nederlandse rechtssysteem ter discussie moet stellen.
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 16:20
Och, ik heb zelf ook wat ervaring met het Nederlands rechtssysteem en mijn eigen ervaring is dat het allemaal toch stukken beter kan (en dat met mijn boeren verstand, want verder heb ik van recht geen kaas gegeten).
Pietverdrietdinsdag 18 december 2012 @ 16:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 15:55 schreef TAV74 het volgende:
Zo slecht is de Nederlandse rechtstaat echt niet, in media reageren we vooral op de zaken en uitspraken die opvallen. En dat hoop je maar dat de berichtgeving ook van voldoende niveau is, want de media zijn ook niet altijd even zorgvuldig.

Waarbij ik dus niet zeg dat ik dit geen bezopen uitspraak vind, vraag is alleen of je daarmee het hele Nederlandse rechtssysteem ter discussie moet stellen.
Vind eerder de pakkans en oplospercentages te laag dan de straffen te laag. Verder is deze uitspraak zo bezopen als een zwerver in een slijterij
TAV74dinsdag 18 december 2012 @ 16:25
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 december 2012 16:22 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Vind eerder de pakkans en oplospercentages te laag dan de straffen te laag
Vind ik ook, maar wat is het ons waard om deze percentages omhoog te brengen?
Pietverdrietdinsdag 18 december 2012 @ 16:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 16:25 schreef TAV74 het volgende:

[..]

Vind ik ook, maar wat is het ons waard om deze percentages omhoog te brengen?
Ik denk dat om de percentages omhoog te krijgen de politie niet meer bevoegdheden hoeft te krijgen, maar beter opgeleid en vooral beter gemanaged moet worden.
Verder een principe dat als jij voor de rechter niet uitpakt en je maatjes verlinkt je strafverdubbeling krijgt.
TAV74dinsdag 18 december 2012 @ 16:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 december 2012 16:29 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Ik denk dat om de percentages omhoog te krijgen de politie niet meer bevoegdheden hoeft te krijgen, maar beter opgeleid en vooral beter gemanaged moet worden.

Doelde ook niet alleen op bevoegdheden, maar ook op financiën. Ook met betere opleiding en organisatie houdt het ergens op.
Den_Haagdinsdag 18 december 2012 @ 17:17
Engelsen, herinnert me aan de boottochtjes rond die periode. Wat kansloos zijn ze soms
http://www.dailymail.co.u(...)carnage-Britain.html

ja, daily mail kan overdrijven maar het is toch echt regelmatig zo
Stereotomydinsdag 18 december 2012 @ 17:46
528412_185511834921061_1071413933_n.jpg?dl=1

:')
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 17:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 17:17 schreef Den_Haag het volgende:
Engelsen, herinnert me aan de boottochtjes rond die periode. Wat kansloos zijn ze soms
http://www.dailymail.co.u(...)carnage-Britain.html

ja, daily mail kan overdrijven maar het is toch echt regelmatig zo
Ross beaamt dat Engelse vrouwen daar idd verschrikkelijk in zijn: zuipen tot je er bij neervalt.
Den_Haagdinsdag 18 december 2012 @ 17:57
quote:
logisch toch ;)
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 18:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 17:57 schreef Den_Haag het volgende:

logisch toch ;)
Als je dat ei in één keer naar binnen werkt kan je stikken in dat plastic bolletje binnenin!
boriszdinsdag 18 december 2012 @ 18:26
Zo tijd om naar Santpoort te fietsen en lekker te gaan eten :)
Isabeaudinsdag 18 december 2012 @ 19:30
Dusss....voetballer Suso krijgt een 10.000 pond boete omdat hij op zijn twitteraccount een teamspeler 'gay' noemt vanwege het bleken van zijn tanden. Lees de FA-statement:
quote:
The FA's statement read: "The charge, which the player admitted and requested a paper hearing, was that he acted in a way which was improper and/or brought the game into disrepute in that the comment was posted on his Twitter account and included a reference to a person's sexual orientation and/or disability."
Daar haal ik dan weer uit dat gay zijn blijkbaar een disability is en dat vind ik vele malen beledigender _O-

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/20772217
z80dinsdag 18 december 2012 @ 20:00
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 december 2012 16:29 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Ik denk dat om de percentages omhoog te krijgen de politie niet meer bevoegdheden hoeft te krijgen, maar beter opgeleid en vooral beter gemanaged moet worden.
Verder een principe dat als jij voor de rechter niet uitpakt en je maatjes verlinkt je strafverdubbeling krijgt.
de opleiding is niet slecht. echter worden er dusdanig veel regels en beperkinning opgelegd waardoor er voor de buitenwereld niets wordt gedaan. terwijl ze doen wat er kan en mag.
ik ben benieuwd wat het gaat worden na 1-1-2013. met de huidige plannen wordt het beslist niet beter en moet er langer gewacht worden op speciale eenheden.
FutureFairytaledinsdag 18 december 2012 @ 20:31
Veel eetplezier Borisz, Golfer en Bluezz! Ben benieuwd :)

Heb groenten gegeten vnv maar geen vlees :@ of tellen 2 plakjes ham mee van vanmiddag? Morgen ook als ik supermoe ben toch maar proberen naar de slager te gaan :@
z80dinsdag 18 december 2012 @ 20:32
o08m86.jpg
z80dinsdag 18 december 2012 @ 20:33
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 december 2012 20:31 schreef FutureFairytale het volgende:
Veel eetplezier Borisz, Golfer en Bluezz! Ben benieuwd :)

Heb groenten gegeten vnv maar geen vlees :@ of tellen 2 plakjes ham mee van vanmiddag? Morgen ook als ik supermoe ben toch maar proberen naar de slager te gaan :@
al het vlees telt. maak ook in zuivel zit B12
AnneXdinsdag 18 december 2012 @ 21:58
Dus vanavond wél een lelijk woord met een k gebruikt.

Zojuist de nieuwsbrief van de buurvrouw gelezen - zodat ze niet aan het hele dorp
hoeft te vertellen en ook eens over andere leuke dingen kan praten - en de
uitslagen ná de zoveelste kuur waren dit maal teleurstellend.
Uitzaaiingen hier en daar.
En zij voelt zich wél goed.

Het dringt ook steeds meer tot mij door dat de kans op kanker 1:3 is o|O
Bah.
golferdinsdag 18 december 2012 @ 23:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 15:48 schreef Bluezz het volgende:
Wij gaan richting Neck :W Morgen weer terug, wie weet WiFi ;)
*burb*

Dat was een avondvullende voorstelling hier beneden in het restaurant. (amuses +7 gangen+ friandises+veel wijn en likeur.....)
Even heel erg uitbuiken nu.

En we hebben dus WiFi op de kamer.
Pietverdrietdinsdag 18 december 2012 @ 23:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 23:02 schreef golfer het volgende:

[..]

*burb*

Dat was een avondvullende voorstelling hier beneden in het restaurant. (amuses +7 gangen+ friandises+veel wijn en likeur.....)
Even heel erg uitbuiken nu.

En we hebben dus WiFi op de kamer.
Waar ben je?
golferdinsdag 18 december 2012 @ 23:15
Hier
Bluesdinsdag 18 december 2012 @ 23:18
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 december 2012 23:07 schreef Pietverdriet het volgende:

Waar ben je?
In Neck via groupon, een 7 gangen met overnachting.

SPOILER
Cadeautje voor straks ;)
boriszdinsdag 18 december 2012 @ 23:39
4uxo1s.jpg

Avond :W
Stereotomydinsdag 18 december 2012 @ 23:41
vijg :9
boriszdinsdag 18 december 2012 @ 23:43
Dit was het Santpoorts-zooitje :+. Laat de kok zijn gang maar gaan :P
Stereotomydinsdag 18 december 2012 @ 23:44
Wat zat er in het shotglaasje? Amaretto?
boriszdinsdag 18 december 2012 @ 23:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 december 2012 23:44 schreef Stereotomy het volgende:
Wat zat er in het shotglaasje? Amaretto?
:Y
Blueswoensdag 19 december 2012 @ 00:03
Lieve g gefeliciteerd met je verjaardag :*
boriszwoensdag 19 december 2012 @ 00:08
Golfer gefeliciteerd *O*.

happy-birthday-babe-in-a-cake-apron.png
Stereotomywoensdag 19 december 2012 @ 00:16
lchaim.png

*O* *O*
Duderinnetjewoensdag 19 december 2012 @ 01:11
Golfer, ook hier dikke klapzoenen. Ga zo door ouwe taaie! :*
Duderinnetjewoensdag 19 december 2012 @ 01:15
Stereo, mag ik jou wat vragen over parfum?

Kocht vandaag voor mijn werkster (kerstpakketje) Gloria Vanderbilt-eau de toilette en ik vind dat nog altijd een heerlijke geur. Kan dat eigenlijk nog wel? Of is dat voor ouwe tantes zoals ik?

Zij is een lieve, zwijgende en zuchtende Russin en vindt het sowieso lekker hoor, maar hoezeer moet ik mij schamen dat ik het eigenlijk ook gewoon kopen wil?
Stereotomywoensdag 19 december 2012 @ 07:31
Haha, is wel oldskool geur he?

Doet me qua tijdsgeest altijd denken aan Aromatics Elixer van Clinique

CLINIC%2BAROMATICS-ELIXIR.jpg
TAV74woensdag 19 december 2012 @ 08:12
Golfer: gefeliciteerd ouwe *O* *O*
FutureFairytalewoensdag 19 december 2012 @ 08:46
Van harte gefeli Golfer :*

jullie avond klonk goed.
Isabeauwoensdag 19 december 2012 @ 09:10
golfer gefeliciteerd! *O*

Gloria Vanderbilt doet me denken aan oma's! Ik vind het wel een lekkere geur, maar zou het zelf niet op doen. Toch iets te zoetig.
Blueswoensdag 19 december 2012 @ 09:23
Net als 4711 echt een oma geur :D
Isabeauwoensdag 19 december 2012 @ 09:24
Of hoe heet dat geurtje: veel zwart met een Spaanse danseres in het rood er op? Ja, erg duidelijk _O-
Maar dat is ook zo'n mega-zware zoete geur. Een tante van mij had dat vaak op.
FutureFairytalewoensdag 19 december 2012 @ 09:29
En Chanel no 5 of 18, weet niet meer :P. Maar niet meer verkrijgbaar.
Stereotomywoensdag 19 december 2012 @ 09:29
19 ;)
TAV74woensdag 19 december 2012 @ 09:30
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 09:23 schreef Bluezz het volgende:
Net als 4711 echt een oma geur :D
Old Spice/Freshup voor vrouwen zeg maar :P
Pietverdrietwoensdag 19 december 2012 @ 09:30
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 09:24 schreef Isabeau het volgende:
Of hoe heet dat geurtje: veel zwart met een Spaanse danseres in het rood er op? Ja, erg duidelijk _O-
Maar dat is ook zo'n mega-zware zoete geur. Een tante van mij had dat vaak op.
maja?

rg551.jpg
Isabeauwoensdag 19 december 2012 @ 09:31
quote:
1s.gif Op woensdag 19 december 2012 09:30 schreef Pietverdriet het volgende:

maja?

[ afbeelding ]
Ja, precies die! :Y

[ Bericht 0% gewijzigd door Isabeau op 19-12-2012 10:25:18 ]
Pietverdrietwoensdag 19 december 2012 @ 09:33
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 09:31 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ja, precies die! :Y
Stom toevallig met goegel gevonden, kon me ook alleen de verpakking herinneren.
Isabeauwoensdag 19 december 2012 @ 09:35
Welke zoekwoorden heb je gebruikt dan?

Oh, en bedankt voor mijn schaterlach vanmorgen voor je alternatief voor foie gras: andere vrienden nemen _O-
AnneXwoensdag 19 december 2012 @ 10:03
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 09:24 schreef Isabeau het volgende:
Of hoe heet dat geurtje: veel zwart met een Spaanse danseres in het rood er op? Ja, erg duidelijk _O-
Maar dat is ook zo'n mega-zware zoete geur. Een tante van mij had dat vaak op.
Maya - zeep?

En van Harte ! w/ golfer en Bluezz.
Lekker kado zeg... :7
Den_Haagwoensdag 19 december 2012 @ 10:14
Feli Golfer
Duderinnetjewoensdag 19 december 2012 @ 10:19
quote:
1s.gif Op woensdag 19 december 2012 09:30 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

maja?

[ afbeelding ]
Oh dat vind ik ook lekker ruiken! :D
FutureFairytalewoensdag 19 december 2012 @ 10:29
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 09:29 schreef Stereotomy het volgende:
19 ;)
Dankje :D. Die had mn mam graag.
Isabeauwoensdag 19 december 2012 @ 10:31
Ik zal toch vandaag dat kerstmenu eens in elkaar moeten zetten :o Nu nog tijd voor.
Isabeauwoensdag 19 december 2012 @ 10:41
quote:
'Het ontbreekt Nederlanders aan kookkennis'
ROTTERDAM - Een groot deel van de Nederlandse bevolking mist nog steeds de kookkennis om in de basis iets simpels en lekkers op tafel te zetten.

Een groot deel van de Nederlandse bevolking mist nog steeds de kookkennis om in de basis iets simpels en lekkers op tafel te zetten.

''We stoppen vaak nog alles in het water om het eten gaar te maken'', zegt Anneke Ammerlaan, één van de bekendste trendonderzoekers op het gebied van voedsel in Nederland.
Jarenlang werd de kennis over het koken in de praktijk doorgegeven; hetzij door moeders thuis, hetzij door leraren en leraressen in het praktijkonderwijs op de huishoudschool en LTS. Het gaat vaak om simpele zaken die mensen niet weten.

Basiskennis
''Bijvoorbeeld dat je een pan eerst goed heet moet laten worden voordat je het vlees erin legt, omdat het dan veel mooier wordt. Idem dito voor wokken: hoe doe je dat goed? Een cake bakken is een eitje, maar je hebt er wel wat basiskennis voor nodig om dat goed te doen.''
Ondertussen steeg de verkoop van kookboeken afgelopen jaren explosief, zodat iedereen even die sterkok kan zijn. Maar daarmee is de basiskennis bij mensen niet verbeterd. Als de kookboeken al daadwerkelijk uit de kast kwamen, hield men zich vaak aan de receptuur. '

Experimenteren
'Zelf experimenteren op een recept is dan te gewaagd, omdat het ontbreekt aan basiskennis’’, aldus Ammerlaan. ''Het grappige is wel dat jongeren door die kookboeken hun ouders weer aanzetten tot het bereiden van eens iets anders.’’

Bij de meeste gezinnen, en zeker doordeweeks, is de drie-eenheid van het aardappeltje, een beetje groente en het stukje vlees nog steeds heilig. Zo ook de bereiding ervan.
Het gebruik van stoom of de oven is voor veel mensen alweer een stap te ver om daadwerkelijk eens anders te koken.

Televisieprogramma's
Ook daar heb je weer die basiskennis voor nodig, stelt Ammerlaan. Alle televisieprogramma’s over koken ten spijt, ook daar kun je volgens de trendonderzoeker de kennis niet uithalen. ''Het is net als bij kookboeken; het is er vooral ter inspiratie.’’
Ik herken mezelf hier (natuurlijk) niet in, maar ik ken wel een heleboel mensen die wel in dit plaatje passen :o
Stereotomywoensdag 19 december 2012 @ 10:46
Whoa, kerstbonusje gekregen van een opdrachtgever :o

Nu halve dag vrij en naar de Ikea, omdat het kan :@ :P
golferwoensdag 19 december 2012 @ 11:02
Allemaal heel hartelijk dank voor de felicitaties.

Intussen, na een slechte nacht (ik kan nooit echt goed slapen in vreemde bedden) en een echt superheerlijk en goed verzorgd ontbijt weer thuis.
Home sweet home. *O*

Straks even een recensie over gisteravond schrijven.
Den_Haagwoensdag 19 december 2012 @ 11:07
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 10:41 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik herken mezelf hier (natuurlijk) niet in, maar ik ken wel een heleboel mensen die wel in dit plaatje passen :o
Sorry hoor, maar ik ben 4 dagen met de kerst aan het koken en er gaat denk ik niks in het water gekookt worden.

En even -O-
SPOILER
besloten mijn huis voorlopig niet te verkopen. De schuld die ik over zou houden zou veel te groot worden
Blueswoensdag 19 december 2012 @ 11:08
Als je het al zou kunnen verkopen -O-
Wil je daar weg?
Stereotomywoensdag 19 december 2012 @ 11:08
Nouja, zoals het nu naar uit ziet komt het over 2 jaar misschien een beetje op niveau.

Trouwens, die foeilelijke blauwe muren schrikken af, lijkt wel Windex :P

Maar misschien ben ik er niet avant-garde genoeg voor. c_/
Stereotomywoensdag 19 december 2012 @ 11:09
Ik stoof trouwens graag (varkens)vlees in een laagje water, vindt het vaak lekkerder dan alleen braden.
Isabeauwoensdag 19 december 2012 @ 11:10
Dat is flink balen, DH :{ (en als je niks met koken en lekker eten hebt moet je niet rondhangen in CUL :P dus ik kan me niet voorstellen dat iemand hier zichzelf zou herkennen in dat artikel :D )

Steer, leuk zo'n onverwachte bonus *O*
Blueswoensdag 19 december 2012 @ 11:18
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 11:08 schreef Stereotomy het volgende:
Nouja, zoals het nu naar uit ziet komt het over 2 jaar misschien een beetje op niveau.

Trouwens, die foeilelijke blauwe muren schrikken af, lijkt wel Windex :P

Maar misschien ben ik er niet avant-garde genoeg voor. c_/
Welke blauwe muren, in het huis van DH?

en Yay voor Steer *O*
boriszwoensdag 19 december 2012 @ 11:21
Paar foto'tjes met aantal regels tekst in het recensietopic gezet over gister :+
Den_Haagwoensdag 19 december 2012 @ 11:35
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 11:08 schreef Stereotomy het volgende:
Nouja, zoals het nu naar uit ziet komt het over 2 jaar misschien een beetje op niveau.
Ga het wel verhuren en hypotheekvrij maken. Investering in de lange toekomst.

quote:
Trouwens, die foeilelijke blauwe muren schrikken af, lijkt wel Windex :P
Maar misschien ben ik er niet avant-garde genoeg voor. c_/
Denk het.
golferwoensdag 19 december 2012 @ 13:03
recensie staat

[ Bericht 56% gewijzigd door golfer op 19-12-2012 13:20:49 ]
Den_Haagwoensdag 19 december 2012 @ 13:33
http://www.volkskrant.nl/(...)de-beste-banen.dhtml

Erg goed artikel. Geeft een beetje het probleem aan met de huidige politiek.
Isabeauwoensdag 19 december 2012 @ 13:38
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 13:33 schreef Den_Haag het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)de-beste-banen.dhtml

Erg goed artikel. Geeft een beetje het probleem aan met de huidige politiek.
Geldt dat niet voor heel veel bedrijven, niet alleen de politiek.
Stereotomywoensdag 19 december 2012 @ 13:56
Daarom: assertief netwerken en voorwerpen in elkaars bips steken!
Vorkwoensdag 19 december 2012 @ 14:46
Bah, natuurlijk is er dan net weer een andere kandidaat met meer labervaring. Volgens mij kan ik het wel schudden op de arbeidsmarkt.
Stereotomywoensdag 19 december 2012 @ 15:07
Kudt Vork, weer :(
Vorkwoensdag 19 december 2012 @ 15:34
Ik heb in ieder geval een gesprek gehad. Zo ver kom ik meestal niet met een waardeloos cv.
FutureFairytalewoensdag 19 december 2012 @ 15:50
Wat een drukke week op het werk... de kerstdrukte is echt flink. Net werd mn douchekraan gemaakt en er stond soep op en de mannen zeiden zo'n 3 keer 'mmmm dat soepie ruikt lekker!' dus heb ze een kop gegeven :P. Anyway, mn douche kan weer warmer en kouder *O* Kon een maand niet maar gelukkig was het een aardige temperatuur.
FutureFairytalewoensdag 19 december 2012 @ 15:52
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 14:46 schreef Vork het volgende:
Bah, natuurlijk is er dan net weer een andere kandidaat met meer labervaring. Volgens mij kan ik het wel schudden op de arbeidsmarkt.
Aah shit Vork -O-
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 15:34 schreef Vork het volgende:
Ik heb in ieder geval een gesprek gehad. Zo ver kom ik meestal niet met een waardeloos cv.
Op naar het volgende gesprek. Ik duim hard voor je.
Stereotomywoensdag 19 december 2012 @ 15:58
Best wel een knauw voor je ego, elke professionele afwijzing
Sunnythesunwoensdag 19 december 2012 @ 16:04
Feli G *O*

-O- Vork.. echt het zit je niet mee he.. :N
Stereotomywoensdag 19 december 2012 @ 16:11
Even mijn kerstcadeautje aan mezelf showen:

13_o-glasses-wine.jpg

temporary-64.jpg

Zwaar afgeprijsd bij de Bijenkorf, anders had ik ze niet gehaald :') :9~ *O*
Sunnythesunwoensdag 19 december 2012 @ 16:13
Mooooi Steer!! Zo iets zou ik ook wel willen, heb alleen geen kastruimte meer voor nóg meer zooi :')
Stereotomywoensdag 19 december 2012 @ 16:16
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 16:13 schreef Sunnythesun het volgende:
Mooooi Steer!! Zo iets zou ik ook wel willen, heb alleen geen kastruimte meer voor nóg meer zooi :')
Ik ook niet *O* maar ik blijk boven de keukenkastjes ook nog ruimte te hebben voor dozen *O*
Blueswoensdag 19 december 2012 @ 16:19
Mooie glaasies Steer!

En Vork :(
golferwoensdag 19 december 2012 @ 16:29
Balen, Vork. :(
golferwoensdag 19 december 2012 @ 16:30
Leuke tumblers, Steer.
Althans zo zien ze er uit. Ik zou ze niet als wijnglas willen gebruiken, daarbij hou ik toch van de traditionele steeltjes, tenzij slurpwijn.
Isabeauwoensdag 19 december 2012 @ 16:38
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 14:46 schreef Vork het volgende:
Bah, natuurlijk is er dan net weer een andere kandidaat met meer labervaring. Volgens mij kan ik het wel schudden op de arbeidsmarkt.
-O- Niet tof, Vork :{
Isabeauwoensdag 19 december 2012 @ 16:41
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 15:58 schreef Stereotomy het volgende:
Best wel een knauw voor je ego, elke professionele afwijzing
Nou, inderdaad.
Den_Haagwoensdag 19 december 2012 @ 17:18
Balen Vork
Mollemanwoensdag 19 december 2012 @ 17:51
Zo, vulling gemaakt voor garnalenkroketten. Staat nu in de koelkast.
AnneXwoensdag 19 december 2012 @ 18:40
Zó jammer Vork ! -O-

Gister hebben de ouwchies voor het eerst (mijn) wraps gegeten.
Héel bijzonder, want sch.ma vroeg zich al af, als zij erover las. :Y)

Oh, en of svp de Medjool dadels bij de K.maaltijd kunnen, want lekker _O-
Nu ben ik alleen op zoek naar een buurvrouw met silicone muffin bakvorm,
of zal ik ze toch maar kopen dan O-)

En vanavond simpele boerenkool, ondanks dat er geen spekkies in huis
bleken. :7

Mooie glazen, Steer.
Heb je nu genoeg servies en bestek voor de Kerst? w/
z80woensdag 19 december 2012 @ 21:14
gefeliciteerd Golfer.
z80woensdag 19 december 2012 @ 21:17
morgen gaat een fijne dag worden. not! :(
iets te fanatiek getraind. halve wegen het programma al een duidelijke ammoniaklucht. hopen dat het door vocht tekort komt.
Den_Haagwoensdag 19 december 2012 @ 21:59
Ben het recept kwijt van een ceasar salad soep. Iemand nog iets liggen? Hij was erg lekker
Blueswoensdag 19 december 2012 @ 22:05
Ik kan je alleen wat linkjes geven die jezelf ook wel gevonden hebt? NRC http://www.nrc.nl/koken/2(...)alad-als-warme-soep/

@Zet, dat klinkt niet gezond. Meer vocht idd :Y
Blueswoensdag 19 december 2012 @ 22:05
Bluezzie Perry ging bijijijijna goed :D 2X tekst ff kwijt omdat ik me liet afleiden door een paar meiden in het koor die me aan stonden te staren _O-
Zingen is echt opperste concentratie als je zoveel tekst hebt :%
Den_Haagwoensdag 19 december 2012 @ 22:09
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 22:05 schreef Bluezz het volgende:
Ik kan je alleen wat linkjes geven die jezelf ook wel gevonden hebt? NRC http://www.nrc.nl/koken/2(...)alad-als-warme-soep/

Dat is hem niet helaas. Zat heel veel room in :)
AnneXwoensdag 19 december 2012 @ 22:28
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 22:05 schreef Bluezz het volgende:
Bluezzie Perry ging bijijijijna goed :D 2X tekst ff kwijt omdat ik me liet afleiden door een paar meiden in het koor die me aan stonden te staren _O-
Zingen is echt opperste concentratie als je zoveel tekst hebt :%
Is dat Kate Perry , ook ? collega...

Goed hoor, nu al bijna goed ! _O_
FutureFairytalewoensdag 19 december 2012 @ 22:34
Toevallig 2 uur geslapen vanmiddag maar geen spijt want er werd vnv geboord tot net n kwartier geleden :(. Wekkertje om 4 uur, morgen op andere locatie werken en op bedrijfsbezoek. Trusten :*
FutureFairytalewoensdag 19 december 2012 @ 22:39
quote:
0s.gif Op woensdag 19 december 2012 21:59 schreef Den_Haag het volgende:
Ben het recept kwijt van een ceasar salad soep. Iemand nog iets liggen? Hij was erg lekker
klinkt niet zo lekker... Warme sla als soep.

Oh krijg n smsje van mn zusje. Of ik op 2e Kerstdag een MasterChef-toetje wil maken. Weet mn voorgerecht voor 1e Kerstdag nog niet eens :')
Den_Haagwoensdag 19 december 2012 @ 23:04
quote:
1s.gif Op woensdag 19 december 2012 22:39 schreef FutureFairytale het volgende:

[..]

klinkt niet zo lekker... Warme sla als soep.

Oh krijg n smsje van mn zusje. Of ik op 2e Kerstdag een MasterChef-toetje wil maken. Weet mn voorgerecht voor 1e Kerstdag nog niet eens :')
Zit alleen geen sla in ;)
LeeHarveyOswaldwoensdag 19 december 2012 @ 23:31
Vandaag deze gekocht bij IKEA:

trovardig-koekenpan__0143881_PE303305_S4.JPG

Blijkt de onderkant van deze pan speciaal ontworpen om mn inductieplaat te bekrassen. Ding was nog volledig kras-vrij. :(
AnneXwoensdag 19 december 2012 @ 23:37
quote:
13s.gif Op woensdag 19 december 2012 23:31 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Vandaag deze gekocht bij IKEA:

[ afbeelding ]

Blijkt de onderkant van deze pan speciaal ontworpen om mn inductieplaat te bekrassen. Ding was nog volledig kras-vrij. :(
Heuh, wat vervelend. -O-

Welk merk plaat heb je dan ?
LeeHarveyOswaldwoensdag 19 december 2012 @ 23:38
Fornuis van M-system, Boretti dochter.
AnneXwoensdag 19 december 2012 @ 23:41
Dan zou je toch denken, dat de plaat ertegen kan...

Na 6 jaar heb ik ook wel éen lichte kras.
Die met onderhoud niet meer verdwijnt.
En schuif flink met pannen heen en weer.

Wat nu? Kijken of poetsen / beschermlaag helpt ?
En pan weer inleveren ?
1marcelfilmswoensdag 19 december 2012 @ 23:49
Ach nee dat nooit :{w
LeeHarveyOswaldwoensdag 19 december 2012 @ 23:56
quote:
1s.gif Op woensdag 19 december 2012 23:41 schreef AnneX het volgende:
Dan zou je toch denken, dat de plaat ertegen kan...

Na 6 jaar heb ik ook wel éen lichte kras.
Die met onderhoud niet meer verdwijnt.
En schuif flink met pannen heen en weer.

Wat nu? Kijken of poetsen / beschermlaag helpt ?
En pan weer inleveren ?
Plaat vervangen. Ik heb IKEA een mailtje gestuurd om te kijken of we daar kostentechnisch uit kunnen komen. Er zitten echt scherpe randjes onder de pan...
AnneXwoensdag 19 december 2012 @ 23:59
Oh, het zou mooi zijn als jullie daar uitkomen.
Laat je het weten ?
LeeHarveyOswalddonderdag 20 december 2012 @ 00:36
Ja. Baal er enorm van.
boriszdonderdag 20 december 2012 @ 09:11
425654_486777691375179_1728018393_n.jpg
Isabeaudonderdag 20 december 2012 @ 09:46
Kerstcadeau op het werk: weer iets voor in de tuin. Dat is het > 50% van de kerstcadeau's :') Mijn ouders zullen er wederom blij mee zijn.
Mollemandonderdag 20 december 2012 @ 11:30
Pff, voor het eerst in 4 maanden een paar daagjes vrij genomen. En ja, hele dag gebeld en gemaild worden door werk :(
Leintjeuhdonderdag 20 december 2012 @ 11:30
quote:
0s.gif Op donderdag 20 december 2012 09:46 schreef Isabeau het volgende:
Kerstcadeau op het werk: weer iets voor in de tuin. Dat is het > 50% van de kerstcadeau's :') Mijn ouders zullen er wederom blij mee zijn.
Ik had in het pakket van de specialisten een fles wijn/chocomel mengsel. Klonk erg vies, is opvallend lekker!
Isabeaudonderdag 20 december 2012 @ 12:18
quote:
0s.gif Op donderdag 20 december 2012 11:30 schreef Leintjeuh het volgende:

Ik had in het pakket van de specialisten een fles wijn/chocomel mengsel. Klonk erg vies, is opvallend lekker!
Klinkt idd vies *)

Ik wil even gillen, maar doe het maar niet :X (werkgerelateerd gedrag van iemand anders, met mij gaat alles verder prima ;) )
FutureFairytaledonderdag 20 december 2012 @ 13:05
Chocowijn ken ik :Y

Ik zit echt vol van de kerstlunch op werk. En collega's om me heen vloeken en tieren de hele dag, gaat niet zo goed volgens mij... Straks op bezoek bij een bedrijf waar ik inkoop en er staat een kerstpakket voor me klaar zeggen ze :).
golferdonderdag 20 december 2012 @ 13:13
We mogen van Ziggo weer online. Gisteravond laat vlogen we er uit (werkzaamheden in de buurt), dus uit pure 'nood' dus maar de paar laatste afleveringen van Forbrydelsen (The Killing) bekeken. :)
Bluesdonderdag 20 december 2012 @ 13:14
quote:
0s.gif Op donderdag 20 december 2012 12:18 schreef Isabeau het volgende:

Ik wil even gillen, maar doe het maar niet :X (werkgerelateerd gedrag van iemand anders, met mij gaat alles verder prima ;) )
Zooooo herkenbaar :D
Mollemandonderdag 20 december 2012 @ 13:19
quote:
7s.gif Op donderdag 20 december 2012 13:13 schreef golfer het volgende:
We mogen van Ziggo weer online. Gisteravond laat vlogen we er uit (werkzaamheden in de buurt), dus uit pure 'nood' dus maar de paar laatste afleveringen van Forbrydelsen (The Killing) bekeken. :)
Is overigens ook zeker geen straf die serie moeten kijken.
FutureFairytaledonderdag 20 december 2012 @ 13:22
SPOILER
IK HEB 2e GESPREK 9 JANUARI! WHAAAA! Er zijn er nog 3 over van de 80 die hebben gereageerd aaah *O*
golferdonderdag 20 december 2012 @ 13:28
quote:
0s.gif Op donderdag 20 december 2012 13:22 schreef FutureFairytale het volgende:
SPOILER
IK HEB 2e GESPREK 9 JANUARI! WHAAAA! Er zijn er nog 3 over van de 80 die hebben gereageerd aaah *O*
SPOILER
Wat goehoed! *O* Ik blijf gewoon doorduimen voor je *O*
Bluesdonderdag 20 december 2012 @ 13:31
quote:
0s.gif Op donderdag 20 december 2012 13:22 schreef FutureFairytale het volgende:
SPOILER
IK HEB 2e GESPREK 9 JANUARI! WHAAAA! Er zijn er nog 3 over van de 80 die hebben gereageerd aaah *O*
SPOILER
Aaaahhhh *O* *O*
Bluesdonderdag 20 december 2012 @ 13:32
quote:
0s.gif Op donderdag 20 december 2012 11:30 schreef Leintjeuh het volgende:

[..]

Ik had in het pakket van de specialisten een fles wijn/chocomel mengsel. Klonk erg vies, is opvallend lekker!
Klinkt apart.

Wij dit jaar helemaal niks, vanavond een maatschapsfeessie wat ik aan me voorbij laat gaan :@ Nooit leuk en altijd spijt als ik er ben :')
Het wachten is op het sal met eindejaarsuitkering *)
Binnen *O*

[ Bericht 3% gewijzigd door Blues op 20-12-2012 13:44:54 ]
Isabeaudonderdag 20 december 2012 @ 13:57
quote:
0s.gif Op donderdag 20 december 2012 13:32 schreef Bluezz het volgende:
Klinkt apart.

Wij dit jaar helemaal niks, vanavond een maatschapsfeessie wat ik aan me voorbij laat gaan :@ Nooit leuk en altijd spijt als ik er ben :')
Is dat zo verschrikkelijk? :D Wat is er zo erg aan?

FFT *O* Mooi en nu nog 1ste worden *O*
Isabeaudonderdag 20 december 2012 @ 13:58
Hier liggen overigens kerstkransjes, kerststol en bonbons. Tot nu toe alleen van de bonbons afgebleven.

En dit is iets heel anders:
532632_205836872874776_1603100706_n.jpg
Isabeaudonderdag 20 december 2012 @ 13:59
En ik wil al heel lang graag zo'n philips wakeup light, zal ik het doen? :@
http://www.unitedconsumers.com/zorgverzekering/index.asp
'Gratis' bij een zorgverzekering van VGZ.
Bluesdonderdag 20 december 2012 @ 14:11
quote:
0s.gif Op donderdag 20 december 2012 13:57 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Is dat zo verschrikkelijk? :D Wat is er zo erg aan?

Altijd een slechte popband, het is altijd verkleed met thema en dat haat ik (1X is leuk), de band speelt zo hard dat je niet kan praten, het eten is niet lekker en het geklit van groepjes die altijd al bij elkaar staan is ook niet leuk. Ik probeerde altijd met mensen van andere afdelingen te gaan praten, maar dat gaat zoooo moeizaam dan. Dus bleef ik maar foto's schieten om wat te doen te hebben.
Ik ging altijd naar huis met een beetje katerig gevoel. Heb dus gewoon besloten om een jaartje over te slaan onder het mom van : ik kan niet, ik heb vakantie :)
Bluesdonderdag 20 december 2012 @ 14:12
quote:
0s.gif Op donderdag 20 december 2012 13:59 schreef Isabeau het volgende:
En ik wil al heel lang graag zo'n philips wakeup light, zal ik het doen? :@
http://www.unitedconsumers.com/zorgverzekering/index.asp
'Gratis' bij een zorgverzekering van VGZ.
Wij hebben ook een jaar via UC een verzekering gehad. Lekker spaarpotje opgebouwd die we in jan. laten uitkeren. Ik zeg doen, met het kadootje en volgend jaar stap je toch weer gewoon over als je dat wilt?
Isabeaudonderdag 20 december 2012 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 20 december 2012 14:11 schreef Bluezz het volgende:

Altijd een slechte popband, het is altijd verkleed met thema en dat haat ik (1X is leuk), de band speelt zo hard dat je niet kan praten, het eten is niet lekker en het geklit van groepjes die altijd al bij elkaar staan is ook niet leuk. Ik probeerde altijd met mensen van andere afdelingen te gaan praten, maar dat gaat zoooo moeizaam dan. Dus bleef ik maar foto's schieten om wat te doen te hebben.
Ik ging altijd naar huis met een beetje katerig gevoel. Heb dus gewoon besloten om een jaartje over te slaan onder het mom van : ik kan niet, ik heb vakantie :)
De te luide muziek zou voor mij al een reden kunnen zijn om niet weer te gaan :N Wat een ellende is dat. Dan sta je daar maar wat of je moet steeds in iemands oor schreeuwen. Gezellig is anders.

Ik weet sowieso dat ik zo'n lamp nooit zelf zou kopen, dat zou ik veel te duur vinden. En de prijs voor de ziektekostenverzekering is niet anders dan van mijn eigen zorgverzekering nu.
golferdonderdag 20 december 2012 @ 15:02
Maar alvast wat houdbare dingen inslaan voor de komende week.
Hoewel de drukte in de winkels voor de verse spullen die op het laatste moment erbij gekocht moeten worden toch niet echt te ontlopen valt.
golferdonderdag 20 december 2012 @ 17:08
Was nu dus ook al vrij druk. :{
Veel zooi al in huis. Maandag nog even laatste verse groentes enzo halen.
TAV74donderdag 20 december 2012 @ 17:20
quote:
0s.gif Op donderdag 20 december 2012 17:08 schreef golfer het volgende:
enzo
Als je het rustig wil hebben moet je doordeweeks vroeg in de ochtend gaan.
boriszdonderdag 20 december 2012 @ 17:23
De visafslag was gister rustig. Dus alle vis zit nu al in de vriezer :s)
golferdonderdag 20 december 2012 @ 17:33
quote:
0s.gif Op donderdag 20 december 2012 17:23 schreef borisz het volgende:
De visafslag was gister rustig. Dus alle vis zit nu al in de vriezer :s)
Dit jaar geen vis voor ons.
AnneXdonderdag 20 december 2012 @ 17:47
Was het dorp uit w/ en in de buurt van een Aldi.
En flink weer Alaska zalm ingeslagen... *O* tot en met Pasen :Y)
als ik er afblijf...

Verder een draaiboek van boodsch. - voorbereiding en oventijden gemaakt.
Het is dat ik het werkelijk leuk vind.... O-)
AnneXdonderdag 20 december 2012 @ 18:10
En woeh fft ... Goed hoor dat je al weer zo ver bent gekomen... w/
boriszdonderdag 20 december 2012 @ 19:21
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Eindelijk Advanced Financial Reporting gehaald. 6.1

*OPLUCHTING*

*O*
Was poging vier en mijn gevoel was mwah twee weken geleden.
Pietverdrietdonderdag 20 december 2012 @ 19:23
quote:
1s.gif Op donderdag 20 december 2012 17:47 schreef AnneX het volgende:
Was het dorp uit w/ en in de buurt van een Aldi.
En flink weer Alaska zalm ingeslagen... *O* tot en met Pasen :Y)
als ik er afblijf...

Verder een draaiboek van boodsch. - voorbereiding en oventijden gemaakt.
Het is dat ik het werkelijk leuk vind.... O-)
Heb ook de nodig pakjes in de vriezer liggen, mousse ervan is goddelijk.
golferdonderdag 20 december 2012 @ 20:09
quote:
0s.gif Op donderdag 20 december 2012 19:21 schreef borisz het volgende:
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Eindelijk Advanced Financial Reporting gehaald. 6.1

*OPLUCHTING*

*O*
Was poging vier en mijn gevoel was mwah twee weken geleden.
Goezo! *O* w/
golferdonderdag 20 december 2012 @ 20:12
20-12-2012 20:12 uur.
Tijd voor een feestje?
Morgen vergaat de wereld toch....