Ik kan het beter van me af schrijven als dat mens aanvliegen maar het was erg moeilijk om me in te houdenquote:
Dat woord komt niet door het filter heenquote:Op zondag 16 december 2012 14:23 schreef pussycatdoll het volgende:
@!#%$$@, en dit was wat voor woord?
Je gevoelens onder controle houden is doorgaans voor mensen van dit forum dan ook erg moeilijk.quote:Op zondag 16 december 2012 14:24 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Ik kan het beter van me af schrijven als dat mens aanvliegen maar het was erg moeilijk om me in te houden
CENSUUR!!!!!quote:Op zondag 16 december 2012 14:25 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Dat woord komt niet door het filter heen
Geldt dit verhaal ook voor ouders met k-kinderen?quote:Op zondag 16 december 2012 14:29 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
Is het voor hondenbezitters zo lastig om te begrijpen dat mensen last van je lieve beestje kunnen hebben en dat het gewenst is dat je preventieve maatregelen neemt zodat men er geen last van heeft?
quote:Op zondag 16 december 2012 14:35 schreef penny-wise het volgende:
[..]
Geldt dit verhaal ook voor ouders met k-kinderen?
Fijn,dank u
Valt met mij wel mee hoor.quote:Op zondag 16 december 2012 14:35 schreef The_Dean het volgende:
Sowieso moeten honden en hun eigenaren standaard een spuitje krijgen. Kutbeesten en kutvolk.
En als ie dan bijt: ''dat heeft hij nou nog noooooooit gedaan!''.quote:Op zondag 16 december 2012 14:36 schreef zoefschildpad het volgende:
En dan zeggen ze ook altijd "Hij doet niks hoor!" terwijl dat klotebeest je lastig valt en over je broek kwijlt
Wat een bullshit. Ook als een hond los mag lopen moet je er nog voor zorgen dat dat ding van je geen andere mensen lastigvalt.quote:Op zondag 16 december 2012 14:27 schreef Sunnythesun het volgende:
Je moet ook niet gaan hardlopen op een plek waar honden blijkbaar los mogen lopen he![]()
![]()
(en als het geen losloopgebied was dan heb je, afgezien van het gescheld op de hond, gelijk dat het niet tof is)
Ik denk dat die honden bezitters echt op die manier denken. Wat een verschrikkelijk volk vind ik dat.quote:Op zondag 16 december 2012 15:31 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Wat een bullshit. Ook als een hond los mag lopen moet je er nog voor zorgen dat dat ding van je geen andere mensen lastigvalt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |