Weet jij eigenlijk ook waarom niet?quote:Op vrijdag 30 november 2012 16:41 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik oefen met de studentenvereniging. Die datingsites laat ik nu links liggen, want ik kom toch niet door de vleeskeuring heen.
Waarom eindeloos chatten? Na een klein gesprekje kan je al over gaan op afsprekenquote:Op vrijdag 30 november 2012 16:58 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Omdat het bijvoorbeeld veel leuker is mensen in het echt te leren kennen in plaats van eerst eindeloos te moeten chatten.
Ik mag geen drank. Mijn lichaam kan niet meer over alcohol. Dat is een gevolg van de isolement.quote:Op vrijdag 30 november 2012 16:49 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Oke ja. Had je ook al wel wat gezegd eigenlijk maar niet zo om gedacht. Wel 100 x beter eigenlijk dan via internet. Gewoon zo door blijven gaan dan en meedoen met alle activiteiten (vooral waarbij jij en de meiden knetterveel drank moeten drinken)
Uiteraard, maar de vijver met meiden die gewoon met mij willen praten is nu al 20 keer groter op de vereniging dan op datingsites. Zo'n vereniging werkt voor mij veel "beter".quote:Op vrijdag 30 november 2012 16:49 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Juist ja, de perfecte instelling
Hoeveel mensen zitten er op die dating site? 60k zo beetje? Je hebt er maar 1 nodig he.
Hoeveel studentes zijn er? 500 op de vereniging?
Dating site vijver is dus vele malen groter!
Geen reactie krijgen op je berichten is niet direct een afwijzing, maar als er over het algemeen niet wordt gereageerd dan heeft het uiteraard ook geen zin om op zo'n site te gaan zitten. Het is nou ook weer niet zo dat ik alleen de mooiste meiden pak. Ik ga gewoon het rijtje af van meiden die binnen bepaalde leeftijdsgrenzen vallen. Bij Badoo pak ik bijvoorbeeld gewoon direct de hele eerste pagina van de ranglijst.quote:Op vrijdag 30 november 2012 16:50 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Nou ja is toch wel zo dat ze op internet direct wel veel naar uiterlijk kijken en bij een studentenvereniging ook naar je karakter (ook om je er meer bij te betrekken natuurlijk e.d. maar toch). Begrijp die instelling wel. Als je keer op keer afgewezen wordt op basis van je foto's...
Zo gaat het voor 95% van de mensen. Daar hoor ik niet bij, anders zat ik hier op mijn leeftijd niet.quote:Op vrijdag 30 november 2012 16:59 schreef motorbloempje het volgende:
Ik vroeg net even aan mijn man 'hoe heb jij mij versierd'.
En hij wist 't niet.
'We deden gewoon wat leuks en toen zoende ik je en toen vond ik het wel een goed idee, toen even niet maar daarna toch wel en nu zijn we getrouwd.'
Goed verhaal. Lekker kort.
Het is inderdaad beetje een vervanging geworden. Ik voel me ook veel prettig bij zo'n vereniging. Online stelt trouwens geen klap voor vergeleken met de interactie in de realiteit.quote:Op vrijdag 30 november 2012 16:58 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Ja heb je wel een punt. Begrijp ik ook niet helemaal van hem. Maar van de andere kant als je ergens nu wel aandacht krijgt kan ik me ook wel weer voorstellen dat je niet nog bezig wil met iets (internetdating voor hem dan) waarbij hij blijkbaar nauwelijks resultaat heeft. Begrijp het een beetje omdat hij vervanging heeft gevonden min of meer. Maar het beste voor hem zou wel zijn om het ook online te blijven oefenen ja.
Ik ben een typisch computernerdje.quote:Op vrijdag 30 november 2012 17:00 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Weet jij eigenlijk ook waarom niet?
Nee dat snap ik, maar waarom werd je dan zo massaal afgekeurd?quote:Op vrijdag 30 november 2012 17:10 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik ben een typisch computernerdje.
Ik word niet letterlijk afgekeurd, maar bijna niemand reageert. Dan vind ik zo'n site een verspilling van tijd en moeite. Bij de vereniging gaat het gewoon veel beter. Er komen ook af en toe nieuwe mensen waar ik gewoon mee kan praten enzo. Dat vind ik veel leuker.quote:Op vrijdag 30 november 2012 17:15 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Nee dat snap ik, maar waarom werd je dan zo massaal afgekeurd?
Ik zit qua uiterlijk in dezelfde categorie als die man in de OP. Ik ben zo'n "sukkeltje".quote:Op vrijdag 30 november 2012 17:17 schreef Pvoesss het volgende:
Dat je een computernerd bent is echt NIET de rede voor alle dames om je af te wijzen
Hier nog wat zelfverzekerdheid bij en je bent al een heel eind.quote:Op vrijdag 30 november 2012 17:20 schreef Murvgeslagen het volgende:
Een beetje je goed kleden en een keer extra onder de douche, je haar een keer leuk doen en je komt al een heel eind om er toegankelijker uit te zien.
En daar hoef je niet veel geld voor te hebben, dat kan elke drol.
Geen idee wie dat is, maar die kleed zich op zn minst een beetje normaal zegt een snelle google mij.quote:Op vrijdag 30 november 2012 17:24 schreef debeterebob het volgende:
Zelfs Alexander Klopping heeft een vriendin
Je bent een barman! Dat laat alles verbleken.quote:Op vrijdag 30 november 2012 17:26 schreef Royco1 het volgende:
Ik ben ook een computernerd, hou van comics, ben een starwars geek, krijg glazige ogen als ik de Zelda theme hoor.
En hoeveel vrouwen vinden een man sexy die homer simpson sloffen heeft en een spiderman boxershort draagt?
En moet het dus echt niet van mijn uiterlijk hebben, en toch heb ik over interesse niet te klagen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar niet elke nerd heeft een kroegquote:Op vrijdag 30 november 2012 17:26 schreef Royco1 het volgende:
Ik ben ook een computernerd, hou van comics, ben een starwars geek, krijg glazige ogen als ik de Zelda theme hoor.
En hoeveel vrouwen vinden een man sexy die homer simpson sloffen heeft en een spiderman boxershort draagt?
En moet het dus echt niet van mijn uiterlijk hebben, en toch heb ik over interesse niet te klagen.
Toen ik die niet had en gewoon koerier was had ik ook niks te klagen.quote:Op vrijdag 30 november 2012 17:29 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Maar niet elke nerd heeft een kroeg
Ik denk trouwens ook niet dat je over je uiterlijk veel te klagen hebtquote:Op vrijdag 30 november 2012 17:29 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Toen ik die niet had en gewoon koerier was had ik ook niks te klagen.
Ik vind mezelf niet echt knap.quote:Op vrijdag 30 november 2012 17:30 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik denk trouwens ook niet dat je over je uiterlijk veel te klagen hebt
Dating via internet is nu eenmaal een numbers game. Als je daar niet blij van wordt moet je het gewoon niet doen. Er zijn meerdere wegen naar Rome. Zo te zien ben je al bezig op de studentenvereniging, dus dat is prima. Het belangrijkste is dat je bezig blijft, maakt naar mijn mening niet zoveel uit hoe.quote:Op vrijdag 30 november 2012 17:20 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik word niet letterlijk afgekeurd, maar bijna niemand reageert. Dan vind ik zo'n site een verspilling van tijd en moeite. Bij de vereniging gaat het gewoon veel beter. Er komen ook af en toe nieuwe mensen waar ik gewoon mee kan praten enzo. Dat vind ik veel leuker.
[..]
Ik zit qua uiterlijk in dezelfde categorie als die man in de OP. Ik ben zo'n "sukkeltje".
I dnow, degene die ons hadden gekoppeld wisten onze smaken (iig van mij dan). Dus qua fysiek ging dat wel goed komenquote:Op vrijdag 30 november 2012 16:07 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Waarom een blinddate doen? Serieuze vraag... lijkt me namelijk niks.. Waarom zou je niet even elkaar een foto sturen ofzo..?
quote:Op vrijdag 30 november 2012 17:29 schreef Pvoesss het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk hier maar eens heel erg goed na dit zijn een aantal van de kandidaten van beauty and the geek
Dit is na de makeover afleveringDie jongens zien er pre-makeover al beter uit dan ikSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee kijk, ik weet wat ik moet doen als ik alles op orde wil krijgen. Ik vind dat het nu al heel goed met mij gaat. Twee jaar geleden peinsde ik er niet over om bij een studentenvereniging te gaan."What I did, I did without choice... in the name of peace and sanity." - The Doctor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |