quote:Op donderdag 22 november 2012 21:43 schreef AppelCake het volgende:
[..]
Ik ben lekker jah, maar hoe zit met met jou?
van 8 tot 10 voor 9 was het rustig en om 10 voor 9 leek het of er een bom ontploft was met mensen erin ofzo zo druk was het opeensquote:
Mooi zoquote:Op donderdag 22 november 2012 21:45 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
prima, de tijd kroop verschrikkelijk
Vreemden of bekenden?quote:Op donderdag 22 november 2012 21:46 schreef Ro-ald het volgende:
Stelling: Mannen die vrouwen na sissen en uitschelden moeten door justitie worden vervolgd.
Bij ons zitten altijd de supermarkten helemaal vol met polen die komen winkelen rond 21:00quote:Op donderdag 22 november 2012 21:46 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
van 8 tot 10 voor 9 was het rustig en om 10 voor 9 leek het of er een bom ontploft was met mensen erin ofzo zo druk was het opeens
Vreemden.quote:Op donderdag 22 november 2012 21:48 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
Vreemden of bekenden?
ja wij zijn om 9 uur dicht dus komen ze maar om 10 voor 9quote:Op donderdag 22 november 2012 21:48 schreef Taexon het volgende:
[..]
Bij ons zitten altijd de supermarkten helemaal vol met polen die komen winkelen rond 21:00
vervolgd worden door justitie vind ik denk ik wat overdreven, ligt eraan hoever ze gaan denk ik.quote:
Zolang het geen stalkpraktijken wordenquote:Op donderdag 22 november 2012 21:46 schreef Ro-ald het volgende:
Stelling: Mannen die vrouwen na sissen en uitschelden moeten door justitie worden vervolgd.
quote:Op donderdag 22 november 2012 21:50 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Zolang het geen stalkpraktijken worden
Was een stelling op NED 3 netquote:Op donderdag 22 november 2012 21:50 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
vervolgd worden door justitie vind ik denk ik wat overdreven, ligt eraan hoever ze gaan denk ik.
als ze 1x kuthoer roepen hoeven ze niet vervolgd te worden, wel als ze de vrouw in kwestie blijven achtervolgen en wat Flippiee zei dat het stalkpraktijken wordenquote:Op donderdag 22 november 2012 21:51 schreef Ro-ald het volgende:
[..]
[..]
Was een stelling op NED 3 net
Ja eens wel.quote:Op donderdag 22 november 2012 21:53 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
als ze 1x kuthoer roepen hoeven ze niet vervolgd te worden, wel als ze de vrouw in kwestie blijven achtervolgen en wat Flippieee zei dat het stalkpraktijken worden
bij mij komen in de avond alleen maar jongeren alcohol of energy halen, nooit polenquote:Op donderdag 22 november 2012 21:48 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
ja wij zijn om 9 uur dicht dus komen ze maar om 10 voor 9
Snel! Turk of pizza?quote:Op donderdag 22 november 2012 21:50 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Zolang het geen stalkpraktijken worden
ja die komen ook veel, de blikjes zijn nu 35 cent ipv 30quote:Op donderdag 22 november 2012 21:55 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
bij mij komen in de avond alleen maar jongeren alcohol of energy halen, nooit polen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |