quote:Sanne Wallis de Vries wist al na de eerste zin dat de Boer Zoekt Vrouw-persiflage in De Wereld Draait Door van afgelopen maandag zou mislukken. Dat zegt de cabaretière in RTL Boulevard. Ze kreeg bakken vol kritiek over zich heen na de uitzending. “Ik heb wel een beetje spijt, omdat ik het zonde vind van ons hele werk. Dat had ik mezelf graag bespaard. Dan had ik een rustige avond gehad en dan had ik mijn boek kunnen uitlezen en dan had ik nu geen gedoe aan mijn hoofd gehad.“
Het publiek kon al vanaf het begin nauwelijks lachen om de persiflage. “We waren begonnen en ik dacht eigenlijk al na de eerste zin: we hebben ons punt gemaakt. Namelijk: Boer Zoekt Vrouw is afgelopen. Er is geëvalueerd, er is teruggeblikt op de evaluatie en we gaan een nabeschouwing van de terugblik van de evaluatie doen. Dat was eigenlijk de leukste grap, en toen voelde ik al: dit was hem eigenlijk.”
Toch gingen Wallis de Vries en haar collega’s dapper verder. “Ik dacht wel: redden wat er te redden valt, want we kunnen niet meer terug.”
Op Twitter bood Wallis de Vries al snel haar excuses aan. “Alle ophef in de media mis ik een beetje omdat ik aan het werk ben. En hoeveel ophef kun je maken over een mislukte cabaret sketch, want dat is het gewoon. Die sketch is mislukt.“
Bron
En waarom konden ze niet meer terug?quote:Toch gingen Wallis de Vries en haar collega’s dapper verder. “Ik dacht wel: redden wat er te redden valt, want we kunnen niet meer terug.”
Dan zou Matthijs moeten improviserenquote:Op woensdag 21 november 2012 15:28 schreef Specularium het volgende:
[..]
En waarom konden ze niet meer terug?
Iedereen kan halverwege stoppen. Had ik ook meer waardering voor gehad.
Ik denk gelijk aan de dominomus..quote:Op woensdag 21 november 2012 15:28 schreef Specularium het volgende:
[..]
Valt wel mee, die was al dood.
Beschermde soort in Nederland.quote:Op woensdag 21 november 2012 16:44 schreef bloodymary1 het volgende:
Wat was eigenlijk het probleem met die vogel, hij werd toch niet levend gebraden of de maag er uit getrokken of zo?
Dat zal wel meevallen, hij wordt niet voor niks bedreigd!quote:Op woensdag 21 november 2012 16:46 schreef Specularium het volgende:
Was godverdomme een lieve vogel, jongeh!
Ja. dát was pas verschillig geweest!quote:Op woensdag 21 november 2012 15:28 schreef Specularium het volgende:
Iedereen kan halverwege stoppen. Had ik ook meer waardering voor gehad.
Nee dat was een ander verhaal volgens mij. Goede vraag eigenlijk waarom die toen zo gesmokkeld werd.quote:Op woensdag 21 november 2012 16:48 schreef bloodymary1 het volgende:
Maar hij was toch gesmokkeld in de maag van een ree, kwam niet uit Nederland?
Dat was die keer dat ze het stiekem in het restaurant van een collega aten.quote:Op woensdag 21 november 2012 16:48 schreef bloodymary1 het volgende:
Maar hij was toch gesmokkeld in de maag van een ree, kwam niet uit Nederland?
quote:Op woensdag 21 november 2012 16:47 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Dat zal wel meevallen, hij wordt niet voor niks bedreigd!
Het probleem was niet die vogel, het probleem is dat er mensen zijn die niet willen zien hoe dieren geslacht worden.quote:Op woensdag 21 november 2012 16:44 schreef bloodymary1 het volgende:
Wat was eigenlijk het probleem met die vogel, hij werd toch niet levend gebraden of de maag er uit getrokken of zo?
En wel allemaal vlees etenquote:Op woensdag 21 november 2012 18:17 schreef Pietepietje het volgende:
[..]
Het probleem was niet die vogel, het probleem is dat er mensen zijn die niet willen zien hoe dieren geslacht worden.
Je mag niet op hem jagen. Hij heeft niet de status 'beschermd'.quote:
Jawel, hij heeft de status beschermd, niet bedreigd.quote:Op woensdag 21 november 2012 18:24 schreef hexje het volgende:
[..]
Je mag niet op hem jagen. Hij heeft niet de status 'beschermd'.
Bedoel je daarmee "vlees etenquote:
Dat laatste. Kan ik niet uitstaanquote:Op woensdag 21 november 2012 19:26 schreef Pietepietje het volgende:
[..]
Bedoel je daarmee "vlees eten" of "Het niet willen zien en toch vlees eten
"
Die zag wel dat Pimmetje Fortuijn doodgeschoten werdquote:Op woensdag 21 november 2012 19:28 schreef Specularium het volgende:
Ik dacht dat Ruud de Wild overleden was.
----------------------quote:Op woensdag 21 november 2012 19:27 schreef megamandy het volgende:
[..]
Dat laatste. Kan ik niet uitstaan
quote:Op woensdag 21 november 2012 19:29 schreef iFok. het volgende:
[..]
Eerste keer dat ik op tijd ben! wie feliciteert mij?
Ik wil haar helemaalquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |