Dit dusquote:Op maandag 24 december 2012 15:25 schreef tja77 het volgende:
[..]
Jij hebt duidelijk nog een hoop te leren.
Geforceerd? Je moet haar niet meteen tegen die pooltafel omhoog rijen.
Maar met wat licht lichaamlijk contact is niks mis, niet forceren, maar op een rustige vriendelijk manier haar handen goed zetten. Met je handen op haar heupen haar lichaam positioneren, en vervolgens zachtjes in haar oor fluisteren dat ze door de bal heen moet stoten.
Zij doet bewust stuntelig in de hoop dat jij haar helpt, maar schijnbaar zie jij dat niet. Dus wie is nou de klapmongool? Nu denkt ze dat je op mannetjes valt.....goed bezig TS
Oké true, moet ook niet geforceerd, maar je kan ook vragen of ze het wil leren, en dat kun je wat tja77 zegt doen, je moet niet als een banale rakker haar gelijk omhoog rijen . Zielig om iedereen gelijk af te blaffen die een vrouw zou willen helpen, typisch commentaar van onkundige. Als je voortaan commentaar levert van hoe je het niet moet doen vermeldt er dan ook gelijk even bij hoe je het WEL moet doen, anders hebben we geen klote aan zo'n post en kan er gelijk een slot op.quote:Op maandag 24 december 2012 14:54 schreef 1parterretrap1 het volgende:
Donder op, om op je eerste date meteen als een klapmongool geforceerd achter haar te gaan staan om de cliche poule hulp te bieden is nog debieler als geen hulp bieden.
Eej gast ik reageer op mijn eigen topic, ik moet toch geen advies voor mezelf gaan geven?quote:Op maandag 24 december 2012 16:19 schreef Thabaus het volgende:
[..]
Oké true, moet ook niet geforceerd, maar je kan ook vragen of ze het wil leren, en dat kun je wat tja77 zegt doen, je moet niet als een banale rakker haar gelijk omhoog rijen . Zielig om iedereen gelijk af te blaffen die een vrouw zou willen helpen, typisch commentaar van onkundige. Als je voortaan commentaar levert van hoe je het niet moet doen vermeldt er dan ook gelijk even bij hoe je het WEL moet doen, anders hebben we geen klote aan zo'n post en kan er gelijk een slot op.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |