Heb hier thuis nog de originele single liggen, maar ik vind deze versie eigenlijk nog wel zo lekker, beetje up to date!
nu maar hopen dat ie een beetje gaat scoren....
Ze hebben het tenminste niet helemáál om zeep geholpen. Zeg maar: 'Hij is met respect voor het orgineel geremixed.'
[edit]
sorry maar ik vind hem echt niet klinken.. veel te soft...
[/edit]
[Dit bericht is gewijzigd door Poogie op 24-08-2002 13:52]
Is het nu echt teveel moeite voor de jeugd om ook eens op zoek te gaan naar het origineel en eens de conclusie te trekken dat al die remix/remake gewoon poenharkerij is
En voor zover het al niet duidelijk was, het origineel vind ik dus oneindig keer beter dan dat 2002 geval.
quote:Geldt ook voor "Atlantic Ocean - Waterfall 2002".
Op zondag 29 september 2002 13:21 schreef Cybart het volgende:
zo, net de videoclip gezien...ze hebben dus gewoon de originele video gebruikt!!!
Ik hoop toch echt dat het een keer ophoudt met die ellende
Dit geeft toch aan hoe overbodig dit soort nummers zijn.
Die stem van dat wijf... Afgrijselijk! Dat zeikerige! En dan dat door merg en been snijdend synthesizer sampletje dat in een super cliche riedeltje werd verwerkt op een standaard house beatje... BAH!
Offtopic: We hadden hier vroeger een piraat zitten, en kondigde de plaat als volgt aan, hier komen de Robins, met Show me love..
maar voor onze "kopers"
de 2002 versie is de DJ Tonka Remix
en de radio versie duurt 4:02
quote:Ja he het is geen HARDHOUSE natuurlijk......
Op zaterdag 24 augustus 2002 13:32 schreef Poogie het volgende:
ik ben hem aan het downloaden[edit]
sorry maar ik vind hem echt niet klinken.. veel te soft...
[/edit]
Ik vind die Tonka remix best lekker, het origineel is in ieder geval niet verkracht, het is een waardige remix.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |