Dan was het watergevecht in De Bus heel wat leuker!
quote:gaat Zoe al vreemd? Ik mis natuurlijk alles weer, werk en zo
Op 19 september 2000 20:04 schreef Arcee het volgende:
Ik vond het maar een suffe uitzending.
Dan was het watergevecht in De Bus heel wat leuker!
[Dit bericht is gewijzigd door SunChaser op 19-09-2000 20:05]
Heb je zo een mooi toilet en dan kun je niet. Das nou jammer. Maar goed ze moesten maar wat uit de moestuin halen om daar iets van te maken waardoor ze wel weer kunnen sch... euhm naar het toilet kunnen...
quote:Nog niet, maar in de vooruitblik zag je een onder-de-dekens-scène met haar in de hoofdrol volgens mij. Morgen zeker kijken dus!
Op 19 september 2000 20:05 schreef SunChaser het volgende:
gaat Zoe al vreemd? Ik mis natuurlijk alles weer, werk en zo
edit: okee, Danny, laatste woorden hierover in dit topic, k?
[Dit bericht is gewijzigd door Arcee op 19-09-2000 20:19]
Is dat nou alles wat er gebeurt is?!
Ik hoorde iets over Desire? en hoe staat het met de weekopdracht dan?
Ali Bombari nog uit z'n vel gesprongen of zielig gedaan?
[Dit bericht is gewijzigd door Machiel op 19-09-2000 20:30]
Commentaarstem : Jolanda heeft heel erg haar best gedaan om voor alle bewoners een lekkere maaltijd te maken.
Camera switcht naar aanrecht waar TAFKAM brood staat te smeren. Daarna zie je TAFKAM enigszins stuurs zitten aan tafel (tegenover Jolanda) en brood eten.
Wat een amateurpsycholoog is die Leo overigens.
quote:Dave, Ali dacht dat Jo gisteren niet van zijn rijst had gegeten en wilde daarom ook niet van 'haar' eten eten.
Op 19 september 2000 22:29 schreef Dave het volgende:
Het viel mij op dat Jolanda uitgebreid kookte en Alibahbah alleen brood at. Ik heb de reden daarvan gemist denk ik, iemand een idee?
Ze brachten het wel zo in beeld alsof er nog behoorlijk wat irritatie tussen die twee is. Het leek er op of Jolanda zich zat op te vreten, maar ze zei er verder niets van.
Niveau, niveau
En wat moest Mohammed-Gordon nou op de plee met een tandenborstel? Parfumeert hij niet alleen zijn ballen, maar poetst hij ze ook?
quote:Dat vond ik ook het onsmakelijkste beeld van deze serie tot nu toe.
Op 19 september 2000 23:26 schreef addicted_to_jellybeans het volgende:
Wat ik zo verschikkelijk vond is , moesten ze nou uitzenden dat die zijn neusharen knipt .. Ik wil echt niet weten hoor wat die met zijn neus doet
Verder valt me op dat elke keer dat Leo in beeld komt, hij één of andere diepzinnig psychologische vraag aan het stellen is. Ik weet natuurlijk niet of dit de hele dag zo is (ik kijk geen streams), of dat de makers dit er uit pikken, maar je zou er toch doodmoe van worden!
Vond Desiree een beetje kinderachtig toen ze zich er bij Robin over beklaagde dat er teveel over haar verleden werd gevraagd. Ten eerste zou ze het ook als belangstelling kunnen opvatten, ten tweede gaat ze er zelf op in en zou ze het ook af kunnen kappen en ten derde heb ik eigenlijk niet de indruk dat ze het zo vervelend vind om over haarzelf te praten.
'Ik heb geen zin om mijn hele BB-tijd over het verleden te praten'. Jezus Mina! Ze zit er nog geen week in! Beetje vlot om nu al te weten dat dit door zal gaan. Zo interessant is ze nou ook weer niet. Of zou ze vemoeden dat ze er als eerste uitvliegt?
[Dit bericht is gewijzigd door Jane op 20-09-2000 05:19]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |