Het gaat om vloerverwarmingquote:Op maandag 12 november 2012 09:35 schreef RanTheMan het volgende:
tsja verwacht niet dat je van de grond kan eten er na, maar een bende wordt het zeker niet.. Maar je doet er verstandiger aan eerst de vloer te leggen.. Want ik heb nog nooit een tegelzetter gezien die de muren 100% schoon houdt tijdens het leggen
dat snap ik.. En daarna wordt er betegeld.. Echter geeft TS aan dat hij eerst wil verven en daar fresen/betegelen.. Maar ik geef dus aan dat andersom dus ook kanquote:
Dat snap ik niet. Wat het stofvrij of niet? hahaquote:Op maandag 12 november 2012 11:22 schreef ferrari_rood het volgende:
Hier was na het frezen eigenlijk Geenstijl.
hebben wij ookquote:Op maandag 12 november 2012 11:44 schreef knack het volgende:
Ik neem hoofdverwarming. Bedankt voor je input...
Bedankt voor je input, vind je het ook zo weinig stof dat je ze zou laten frezen na het verfen van de muren?quote:Op maandag 12 november 2012 13:03 schreef technopunx het volgende:
Wij hebben drie / vier jaar geleden ook vloerverwarming in laten frezen. Wij hebben het toen wel vboor het verven gedaan, maar er kwam inderdaad heel weinig stof vrij.
Wij hebben toen in Duitsland de tegels gekocht. Scheelde veel qua geld. Ook via het bedrijf wat bij hun aangesloten zat vloer laten frezen. Was het zelfde als het Nederlandse bedrijf. Ook dat scheelde volgens mij 500,-- euro met het Nederlandse bedrijf.
Dat durf ik niet te zeggen. Wij zaten toen in een verbouwing en er lag al het nodige stof. Dus iets meer stof was niet opgevallen. Maar als ik ze zo bezig zag, gaf het niet veel stof af.quote:Op maandag 12 november 2012 14:31 schreef knack het volgende:
[..]
Bedankt voor je input, vind je het ook zo weinig stof dat je ze zou laten frezen na het verfen van de muren?
Eerst de wanden, dan de keuken er tegenaan.quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:09 schreef knack het volgende:
We hebben maar besloten de gok niet te wagen gaan en gaan de vloerverwarming eerst laten aanleggen dan de vloer en helemaal op het eind laten we de wanden spuiten.
Maar ja toen bedacht ik me weer. Laten we eerst de keuken plaatsen en spuiten ze er om heen. Of doen we eerst de wanden met de kans op beschadigingen bij het plaatsen.
Wat hebben jullie gedaan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |