Je gaat naar de Berichten app, en dan ga je naar de instellingen van de app dus, sneltoets Windowsknop + C en dan instellingen en dan staater dat je je status uit kan zetten.quote:Op donderdag 29 november 2012 15:18 schreef Drankster het volgende:
Ben ik weer, ik heb mijn W8 acount gekoppeld met mijn hotmail acount. Nu ben ik alleen automatisch aangemeld bij MSN via de app 'berichten'. Hoe kan ik MSN verwijderen of zorgen dat ik uitlog? Ik ben al zo'n 10 jaar niet meer op MSN geweest en heb dus allemaal van die nepacounts die je gaan vertellen hoe leuk ze het vinden dat je hun hebt toegevoegd wat niet zo is.
lokatie op US zettenquote:Op donderdag 29 november 2012 11:58 schreef InTrePidIvity het volgende:
Het is al een keer besproken in deze reeks, maar hoe kun je de Store instellen op internationaal?
Op een zakelijke laptop zet je toch ook office met outlook? De standaard mailclient is inderdaad niet voor zakelijk gebruik bedoeltquote:Ben nu bezig om een nieuwe zakelijke laptop in te richten, maar daar vind ik W8 niet echt op ingesteld. De noodzaak voor een Microsoft-account bijvoorbeeld, maar ook de E-mail app. Wat een draak van een applicatie is dat zeg, zeker voor zakelijk gebruik. Veel te weinig mogelijkheden, je kunt niet eens je handtekening opmaken. En veel apps die zich alleen richten op persoonlijk gebruik (social, foto's, muziek, games). Al waren die uiteraard ook beschikbaar in eerdere Windows-versies, ze zijn nu te prominent.
Je kunt word toch gewoon aan je taskbar pinnenquote:Op zaterdag 1 december 2012 14:35 schreef ArnosL het volgende:
Ik vraag me af waar ik een Office 2010 widget kan downloaden, zodat ik met één klik bijvoorbeeld Word 2010 kan opstarten. Het ziet er uit als het plaatje hieronder, maar dan met de Office iconen:
[ afbeelding ]
nah...quote:Op zaterdag 1 december 2012 22:31 schreef ArnosL het volgende:
Mijn Windows 8 map is 18 GB, terwijl m'n Windows.old map 41,5 GB is.
Windows 7 neemt best veel ruimte in dus
Een paar ASUS dingetjes. M'n laptop is totaal gecrashed tijdens de installatie van Windows 8, tot aan de partities aan toe. Daardoor kreeg ik een Windows 7 installatie inclusief de ASUS accessoires.quote:Op zaterdag 1 december 2012 22:43 schreef mschol het volgende:
[..]
nah...
windows 7 & 8 schelen in kale installatie nauwelijks iets..
die windows.old bevat veel meer dan alleen de oude windows map..
Output veranderen bij geluidsinstellingen?quote:Op zondag 2 december 2012 21:44 schreef JohnB52 het volgende:
Heel gek:
Gisteren een film gekeken op tv vanaf laptop via HDMI.
Beeld en geluid.
Vanavond:
Wil ik film gaan kijken , op dezelfde manier: wel beeld, geen geluid!
Ik heb niks geüpdatet, dus zou nog moeten werken.
Verschillende spelers hielp niet.
Andere HDMI poort ook niet.
Hij blijft geluid afspelen via laptop speakers....
Heb wel ff snel gegoogeld. Nog niks gevonden.
Zodra je een app gestart hebt, klik je deze aan met rechtermuisknop op de taskbar en dan klik je op pin to taskbarquote:Op vrijdag 7 december 2012 09:16 schreef Ditty het volgende:
Hoi,
ik heb net nieuwe laptop met windows 8. Moet er nog een beetje aan wennen, vind het niet erg handig waar alles staat dus ben bezig met wat dingen te veranderen. Ik heb nu shutdown en restart aan de taskbar gekoppeld. Maar ik zou ook graag all apps daaraan koppelen. Het is vast heel makkelijk maar kan het niet vinden. Iemand die mij kan helpen?
shortcut maken naar "explorer shell:::{2559a1f8-21d7-11d4-bdaf-00c04f60b9f0}"quote:Op vrijdag 7 december 2012 14:18 schreef Ditty het volgende:
Maar dan zou ik voor elke app een aparte snelkoppeling moeten maken op de taskbar. Ik bedoelde dat ik via bureaublad direct naar het all apps menu kan. Zodat ik het start menu kan overslaan.
het is gelukt, bedankt!quote:Op vrijdag 7 december 2012 15:01 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
shortcut maken naar "explorer shell:::{2559a1f8-21d7-11d4-bdaf-00c04f60b9f0}"
leuk pictogram voor kiezen in de eigenschappen en dan op je taskbar slepen.
Als poweruser kun je met Win8 precies hetzelfde als in Win7 in desktop mode.quote:Op vrijdag 7 december 2012 22:55 schreef Diqiu-Long het volgende:
Vinden jullie dat Windows 8 echt zo geweldig? Ik heb het het gevoel dat het juist een slechte upgrade is, ik zie namelijk niet in hoe je als power user nou goed met Windows 8 zult kunnen werken.
Dat hoe Metro gedoe bevalt me dan ook totaal niet en tevens is het ontwikkeld met touch scherms in gedachten, maar de manier van multitasken lijkt me gewoon niet fijn.
Ik vind Windows 8 dan ook een achteruitgang in vergelijking met Windows 7.
Ik heb geen problemen met het metro menu het is even wennen maar het werkt gewoon perfect ook zonder touchscreenquote:Op vrijdag 7 december 2012 22:55 schreef Diqiu-Long het volgende:
Vinden jullie dat Windows 8 echt zo geweldig? Ik heb het het gevoel dat het juist een slechte upgrade is, ik zie namelijk niet in hoe je als power user nou goed met Windows 8 zult kunnen werken.
Dat hoe Metro gedoe bevalt me dan ook totaal niet en tevens is het ontwikkeld met touch scherms in gedachten, maar de manier van multitasken lijkt me gewoon niet fijn.
Ik vind Windows 8 dan ook een achteruitgang in vergelijking met Windows 7.
Autist much?quote:Op zaterdag 8 december 2012 01:46 schreef Skillstorm het volgende:
Hey mensen, ik krijg morgen een nieuwe laptop binnen, en er staat Windows 8 op, ik ben van plan Windows 7 er op te zetten ipv 8, maar kan iemand mij voordelen van 8 vertellen? Ik bedoel ik hou niet van dat nieuwe menu.
Deze reactie was echt te verwachten gewoon.quote:
Windows+D.quote:Op zaterdag 8 december 2012 02:07 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Deze reactie was echt te verwachten gewoon.
In plaats van met een psychologische aandoening te smijten kan je misschien ook wel bedenken: Deze persoon vindt Metro niks aan.
je wel moeten als je niet je bureaublad vol met icoontjes wil hebben staan..quote:Op vrijdag 7 december 2012 23:54 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
Als poweruser kun je met Win8 precies hetzelfde als in Win7 in desktop mode.
Daarnaast is er ook nog de "metro" omgeving. Die hoef je als poweruser zonder touchscreen uiteraard niet te gebruiken.
Apps (Metro interface, maar gratis en leuke bezigheid als je je verveeld). De desktop interface is nagenoeg hetzelfde en via apps kan je je startmenu terugkrijgen, daar zijn al verschillende apps voor. Verder boot windows 8 vele male sneller dan 7 en zijn dingen als taskmanager, bluescreens en configuratie weer verbeterd. Je merkt nagenoeg geen verschil, vooral niet als je zoals ik gewoon boot in de desktopinterface.quote:Op zaterdag 8 december 2012 01:46 schreef Skillstorm het volgende:
Hey mensen, ik krijg morgen een nieuwe laptop binnen, en er staat Windows 8 op, ik ben van plan Windows 7 er op te zetten ipv 8, maar kan iemand mij voordelen van 8 vertellen? Ik bedoel ik hou niet van dat nieuwe menu.
hmm mja, ik kijk wel even rond etc en kijk of ik er aan kan wennen, zo niet kan ik altijd W7 er op zetten. Ik vind de bootsnelheid wel aantrekkelijk moet ik zeggen.quote:Op zaterdag 8 december 2012 02:32 schreef Xetran het volgende:
[..]
Apps (Metro interface, maar gratis en leuke bezigheid als je je verveeld). De desktop interface is nagenoeg hetzelfde en via apps kan je je startmenu terugkrijgen, daar zijn al verschillende apps voor. Verder boot windows 8 vele male sneller dan 7 en zijn dingen als taskmanager, bluescreens en configuratie weer verbeterd. Je merkt nagenoeg geen verschil, vooral niet als je zoals ik gewoon boot in de desktopinterface.
Op mijn desktop met een SSD merkte ik er vrij weinig van maar met een normale pc/laptop met hdd is het zeker de moeite waard! Ik zou het in ieder geval even proberen. Een hele erge verandering is het niet.quote:Op zaterdag 8 december 2012 02:44 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
hmm mja, ik kijk wel even rond etc en kijk of ik er aan kan wennen, zo niet kan ik altijd W7 er op zetten. Ik vind de bootsnelheid wel aantrekkelijk moet ik zeggen.
Dat lijstje is in 10 seconden te reproduceren. Daarbij stel je je nou echt op als een dwarse puber.quote:Op zaterdag 8 december 2012 03:38 schreef Xetran het volgende:
Ik heb geen zin om die tiles in te richten en bij te houden. En ik vond de zoekfunctie niet altijd handig. normaal had ik gewoon mijn lijstje met veelgebruikte programma's en klikte ik ze daarvandaan
Ik stel me niet op, ik leg alleen uit waarom. Geen idee waar je rare opmerking op slaat, volgensmij zegt het meer over jou dan over mijquote:Op zaterdag 8 december 2012 03:42 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Dat lijstje is in 10 seconden te reproduceren. Daarbij stel je je nou echt op als een dwarse puber.
Het gaat erom dat het menu Start het zelfde werkt. In Windows Vista en 7 kun je drukken op het Windows logo (toetsenbord!!) en beginnen te typen. Het werkt net zo snel en scheelt ook nog in het feit dat je niet direct terug switcht van een volwaardig desktop-environment naar een Windows Phone-GUI.quote:Op zaterdag 8 december 2012 03:14 schreef CaptainCookie het volgende:
Ik snap niet waarom iedereen zo terugverlangd naar het startmenu.
Programma openen in Win7:
Start -> Alle programma's -> uitgever -> Programma aanklikken
Programma openen in Win8:
Start -> Aanklikken
of
Start -> drie letters typen -> enter
Verder heb ik het idee dat een hoop mensen een hoop handigheden van de Metro-interface niet kennen en hem daarom vervelend vinden. Zo weten een hoop mensen bijvoorbeeld niet dat je gewoon een Metro-app náást je desktop kan plaatsen, en niet alles fullscreen hoeft te zijn.
Ik heb gratis en voor niets Ubuntu geïnstalleerd. Probleem opgelost. ^^quote:Op zaterdag 8 december 2012 07:55 schreef MarkoAlmelo het volgende:
ik heb start 8 gekocht voor een paar euries, probleem opgelost
Meest gebruikte apps staan op mn taskbar gepinned.quote:Op zaterdag 8 december 2012 02:13 schreef mschol het volgende:
[..]
je wel moeten als je niet je bureaublad vol met icoontjes wil hebben staan..
Volgens mij configuratie scherm, systeem, geavanceerde systeeminstellingen, iets met opstartenquote:Op zaterdag 8 december 2012 11:06 schreef vaagjunior het volgende:
Hee,
Ik heb laatst op de computer van me vader dualboot gedaan met windows 8 en windows 7, dit heb ik volgens deze tutorial gedaan: http://www.windowswebwere(...)ows-7-m-b-v-een-vhd/
Alleen nu was hij er tevreden over en heb ik de C schijf geformatteerd en dus daarbij ook die virtuele harde schijf verwijderd en windows 8 gewoon geinstalleerd op de C schijf. Alleen nu zitten we met het probleem dat als de computer opstart hij nog steeds een menu opent waarin je te zien krijgt of je hem wilt opstarten met de normale Windows 8 en de virtuele Windows 8, Weet iemand misschien hoe ik dit helemaal weg kan krijgen??
Gr vaagjunior
In de linkerbalk rechtsklik op de tumbnail -> sluiten.quote:Op zaterdag 8 december 2012 11:14 schreef Onufriev het volgende:
Vind het wel lastig om ineens in het diepe gegooid te worden met Windows 8, zal wel even wat topics lezen en filmpjes van YouTube kijken om wat handige dingen te leren denk ik.
Wat doen jullie als je zo'n app wilt afsluiten? Ik zie nergens een kruisje of afsluiten, dus die altijd maar Windwows+D of Alt-Tab
Gevonden, en het werkt. Dankjewel!quote:Op zaterdag 8 december 2012 11:14 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
Volgens mij configuratie scherm, systeem, geavanceerde systeeminstellingen, iets met opstarten
Je kan ook in de app die je wilt afsluiten alt + F4 doen, of je gaat met je muis naar de bovenkant van je scherm. en dan krijg je een handje zegmaar , en als je dan linkermuisknop klikt en de app helemaal naar beneden sleept is hij ook uit.quote:Op zaterdag 8 december 2012 11:17 schreef Onufriev het volgende:
Maar dan moet je eerst weer wisselen, je kan niet je huidige app sluiten?
Alt-f4quote:Op zaterdag 8 december 2012 11:17 schreef Onufriev het volgende:
Maar dan moet je eerst weer wisselen, je kan niet je huidige app sluiten?
quote:Op zaterdag 8 december 2012 11:14 schreef Onufriev het volgende:
Vind het wel lastig om ineens in het diepe gegooid te worden met Windows 8, zal wel even wat topics lezen en filmpjes van YouTube kijken om wat handige dingen te leren denk ik.
Wat doen jullie als je zo'n app wilt afsluiten? Ik zie nergens een kruisje of afsluiten, dus die altijd maar Windwows+D of Alt-Tab
type ? merk ? touchscreen ?quote:Op zaterdag 8 december 2012 12:10 schreef Skillstorm het volgende:
Laptop is net aangekomen.![]()
Ik ga zo eten en dan uitpakken.
http://www.asus.com/Notebooks/Multimedia_Entertainment/N56VZ/quote:Op zaterdag 8 december 2012 12:18 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
type ? merk ? touchscreen ?
mooi apparaatje, ben benieuwd of de touchpad lekker werkt met de "metro" apps. Op mijn Lenovo werkte dat wat minder lekker, dus heb die driver er weer afgemikt en gebruik nu een externe touch mouse.quote:Op zaterdag 8 december 2012 12:19 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
http://www.asus.com/Notebooks/Multimedia_Entertainment/N56VZ/
En geen touch.
Nou, even testen zo.quote:Op zaterdag 8 december 2012 12:23 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
mooi apparaatje, ben benieuwd of de touchpad lekker werkt met de "metro" apps. Op mijn Lenovo werkte dat wat minder lekker, dus heb die driver er weer afgemikt en gebruik nu een externe touch mouse.
Even kijkenquote:
Is er iets speciaals met zo'n toucpad en die apps dan?quote:Op zaterdag 8 december 2012 12:23 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
mooi apparaatje, ben benieuwd of de touchpad lekker werkt met de "metro" apps. Op mijn Lenovo werkte dat wat minder lekker, dus heb die driver er weer afgemikt en gebruik nu een externe touch mouse.
met de juiste driver kun je je touchpad enigszins gebruiken als touchscreen bij gebrek aan een touchscreen.quote:Op zaterdag 8 december 2012 12:31 schreef Onufriev het volgende:
Is er iets speciaals met zo'n toucpad en die apps dan?
Op een tablet zou Windows 8 wel fijn kunnen werken zoals ik zo beetje zie, maar op een gewone notebook heb ik toch liever Windows 7 ( Op een tablet heb ik trouwens liver Android ).quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |