abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_119011262
quote:
Run op Norwegian-tickets naar Bangkok en New York

OSLO - De website van budgetmaatschappij Norwegian ligt donderdag al geruime tijd plat, nadat het de verkoop van tickets naar Bangkok en New York vrijgaf. Norwegian gaat in mei en juni van start met de intercontinentale vluchten, wanneer het de eerste van acht Boeing 787-8 Dreamliners in ontvangst neemt. Een enkele reis Oslo-New York is bij Norwegian te boeken vanaf 137 euro.

Daarmee is Norwegian veel goedkoper dan andere luchtvaartmaatschappijen die intercontinentale vluchten uitvoeren vanaf Oslo. Bovendien moeten Noren vanwege het beperkte aanbod van verre bestemmingen vaak overstappen op andere luchthavens. Norwegian gaat ook vanaf Stockholm Arlanda naar zowel New York JFK als Bangkok vliegen.

Om kosten te besparen zal Norwegian op vluchten van en naar Bangkok gebruikmaken van Thaise crewleden. Om die reden wordt in de Thaise hoofdstad een crew base ingericht. Op die manier, en in combinatie met de lagere operationele kosten van de 787, verwacht de maatschappij aanzienlijk lagere tarieven te kunnen hanteren dan de concurrentie.

De eerste 787 zal in april 2013 aan Norwegian worden geleverd. In 2015 moeten alle acht Dreamliners in gebruik zijn genomen. In een later stadium zal Norwegian meer bestemmingen aan het routenetwerk toevoegen.
bron

Dat is een leuk tarief.
pi_119012475
Dat is echt heel erg goedkoop inderdaad. Moet je nog wel naar Noorwegen maar oke.
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
pi_119032194
En hoe duur is het terugticket dan? Daar ben ik dan wel benieuwd naar...

En moet je ook nog in Oslo zien te komen. ZOu me niks verbazen als je met een retour ook al gauw over de 500 euro zit. Kan je net zo goed van AMS vertrekken :)
Voor wat foto's, kijk hier
pi_119032356
Afgelopen zomer nog met Norwegian gevlogen en dat was mijn meest relaxte vliegervaring ooit. Echt een super fijne maatschappij.
Dit, dus.
pi_119062548
Die dreamliner durf ik pas over een jaar of vier een keer in te vliegen en dan alleen als de verhalen nog steeds positief zijn haha.
  Moderator zondag 11 november 2012 @ 00:30:32 #6
45833 crew  Fogel
pi_119074189
De CEO had beloofd dat een retour onder de 2000NOK zou blijven, en daar heeft hij zich aan gehouden, het is mogelijk geweest (want nu zijn zo goed als alle aanbiedingen natuurlijk al geboekt) om voor dat tarief heen en weer te boeken.
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')