Ang3l vindt van wel, dacht ik.quote:
Gezellig drukquote:Op donderdag 8 november 2012 22:17 schreef gebrokenglas het volgende:
Een heleboel gaan 's avonds want dan is het 'gezellig druk'.
Ja, die Luuk Koelman satierde (ja ik vind dat een werkwoord) dat veel spelen met autootjes je hetero maaktquote:Op donderdag 8 november 2012 22:14 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Wie niet eigenlijk? Dank zij het spelen met autootjes kan ik nu fileparkeren als de beste.
Pathe Groningen om half 12 op zondagochtend of zaterdagochtend. I d e a a lquote:Op donderdag 8 november 2012 22:24 schreef gebrokenglas het volgende:
5 maar? Da's lekker rustig.
Soms dan zijn we wel eens wat 'verlaat' zeg maar, dus missen we gelukkig de reclames.... Maar heel irrtant als je pech had met de stoelen en je je dus langs een hele zwik andere mensen moet wurmen.
Trap je hun popporn bekers per ongeluk kapot enzo.
Als het mis was gegaan had je heel de avond dat moeten aanhoren.quote:Op donderdag 8 november 2012 22:23 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ja, die Luuk Koelman satierde (ja ik vind dat een werkwoord) dat veel spelen met autootjes je hetero maakt!
Over inparkeren gesproken: m'n moeder was helemaal in de stress toen ik vanavond hun auto eventjes wurmde tussen twee auto's. "DAT WIL ZO NIET MET DIE NEUS"
Ik keek haar aan met een nichtenblik en ik draaide nog eens aan het stuur en zette hem netjes in een sierlijke zwaai in het parkeervak.
Heeft mn moeder eens met ons (broer en mij) en mijn vader gedaan.quote:Op donderdag 8 november 2012 22:26 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Als het mis was gegaan had je heel de avond dat moeten aanhoren.![]()
sowieso, mensen die zich bemoeien met je autorijden... ben dan in staat om ze de auto uit te trappen, in the middle of nowhere.
Dus als ik op zondagochtend een spannende film pak en ik zie helemaal achterin 2 mannen heel knus dicht bij elkaar zitten, de armen tegen elkaar en meer aandacht voor elkaar dan voor de film, dan moet jij dat zijn?quote:Op donderdag 8 november 2012 22:25 schreef Renesite het volgende:
[..]
Pathe Groningen om half 12 op zondagochtend of zaterdagochtend. I d e a a l! En na 13:30 nog ff zwalken door de stad (indien zaterdag) en dan het veevervoer naar huis nemen
Onwaar. Wij volgen de film en gaan achteraf los van elkaar lopend de film besprekenquote:Op donderdag 8 november 2012 22:28 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Dus als ik op zondagochtend een spannende film pak en ik zie helemaal achterin 2 mannen heel knus dicht bij elkaar zitten, de armen tegen elkaar en meer aandacht voor elkaar dan voor de film, dan moet jij dat zijn?
Strakke actie. Toen was het gezeur natuurlijk in het vervolg wel over.quote:Op donderdag 8 november 2012 22:28 schreef Renesite het volgende:
[..]
Heeft mn moeder eens met ons (broer en mij) en mijn vader gedaan.
M'n moeder was zo zat van ons gezeur en vond dat wij niet alleen eruit konden dus maande mijn vader er ook uit te gaan. Half uur lopen naar huis!
Wij hebben de flauwe gewoonte om op stille interessante spannende momenten in de film de grolsch beugels luid open te ploppen.quote:Op donderdag 8 november 2012 22:29 schreef Renesite het volgende:
[..]
Onwaar. Wij volgen de film en gaan achteraf los van elkaar lopend de film bespreken
Was de alzheimerstichtingquote:Op donderdag 8 november 2012 19:04 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
*dingdong*...
Goedenavond meneer, wilt u wat geven voor de dierenbescherming?
*trrrinnnnng trinnnngg*
Dag meneer, we hebben een hele nette aanbieding voor u van een mobiel abonnenment met internet....?
Ja die ken ik idd, van dezeen.quote:Op donderdag 8 november 2012 20:56 schreef Peter het volgende:
Ang3l, is dit niets voor jou? Of andere boekenlezers.
FFquote:
Ik ben geen enorme James Bond fan, en zeker niet van de laatste Bond-man ( Stomme aap ), maar ik vond deze wel vermakelijk. Ik denk omdat ik de oude Bonds allemaal gezien heb en deze weer iets dichter bij t jeugdsentiment ligt dan de laatste paar films.quote:Op donderdag 8 november 2012 22:15 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ang3l vindt van wel, dacht ik.
Heb al in maanden geen bioscoop meer gezien, van binnen.
quote:Op donderdag 8 november 2012 23:18 schreef Cavalinho het volgende:
Autorijden is iets waar ik me niet mee bemoei. Want ik heb zelf geen rijbewijs.
En ik heb gekozen om bij die persoon in de auto te stappen, dan moet ik ook gewoon vertrouwen dat hij wel weet wat hij doet. Howel ik bij mijn achterneef met losse ideeen over verkeersregels in zijn veel te snelle wagens wel peulen scheit, wat ik bij de Italiaanse wedsuwe en haar snelle wagen weer helemaal niet heb.
Ik zit trouwens meer bij beroepschauffeurs in de auto. Dus daar ga je sowieso al niet wat van zeggen.
Nee, schijt is in andere landen wellicht wel met een eiquote:
Dat had ik dus ookquote:Op vrijdag 9 november 2012 08:20 schreef TheVulture het volgende:
Heb m gisteravond gezien, Skyfall... Goeie film... En ik ben normaal helemaal niet zo van Bond
Excuse moi. Ik maak ook wel eens een foutje.quote:Op vrijdag 9 november 2012 08:22 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nee, schijt is in andere landen wellicht wel met een ei
Zit het een beetje mee met treinverkeer?quote:
Waarom bestaat er trouwens in hemelsnaam autocorrect?quote:Op vrijdag 9 november 2012 08:59 schreef Cavalinho het volgende:
[..]
Zit het een beetje mee met treinverkeer?
Het grote doek en het goede geluid (en 3D) zijn voor mij toch wel redenen om naar de bios te gaan.quote:Op donderdag 8 november 2012 22:38 schreef gebrokenglas het volgende:
Altijd het gedoe waar je je jas moet laten. Nee, thuis is het wel zo makkelijk. Samen knus voor de buis, de film in eigen snelheid kijken, en pauzeren wanneer je wil...
De bios heeft een bepaalde ambiance, een bepaalde sfeer. Maar alleen daarvoor is het interessant, niet om de rest.
Howel en wedsuwe zijn typfouten.quote:Op vrijdag 9 november 2012 08:57 schreef Cavalinho het volgende:
[..]
Excuse moi. Ik maak ook wel eens een foutje.
Er staat ook "howel" ipv "hoewel". En wedsuwe...
Ik heb het een beetje moeilijk, en dan is taal het eerste dat fout gaat bij mij. (Niet in de laatste plaats omdat ik er drie op een dag spreek.)
Gimme a break.
Voor mij alleen bij bepaalde films waar het wat minder om t verhaal gaat en wat meer om de beelden. Of een dikke actiefilm. Dan vind ik t wel toegevoegde waarde hebben. Maar voor bv een drama wat minder.quote:Op vrijdag 9 november 2012 09:14 schreef wonderer het volgende:
[..]
Het grote doek en het goede geluid (en 3D) zijn voor mij toch wel redenen om naar de bios te gaan.
Oh, ja, dat ben ik wel met je eens hoor. Actiefilms zijn leuker op het witte doek. Maar soms wil ik ook wel eens helemaal opgaan in een film.quote:Op vrijdag 9 november 2012 09:22 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Voor mij alleen bij bepaalde films waar het wat minder om t verhaal gaat en wat meer om de beelden. Of een dikke actiefilm. Dan vind ik t wel toegevoegde waarde hebben. Maar voor bv een drama wat minder.
Als dat dan actie of fantasy is kies ik voor "opgaan in" voor de bios.quote:Op vrijdag 9 november 2012 10:46 schreef wonderer het volgende:
[..]
Oh, ja, dat ben ik wel met je eens hoor. Actiefilms zijn leuker op het witte doek. Maar soms wil ik ook wel eens helemaal opgaan in een film.
Oh, ik heb er hier niet zoveel last van, eigenlijk. Ik merk amper dat er andere mensen in de bios zitten.quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:24 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Als dat dan actie of fantasy is kies ik voor "opgaan in" voor de bios.
Als dat een arthouse of drama is juist niet, want dan kan ik me storen aan herrie etc.
Bij arthouse heb je sowieso vaker toch wel al een iets ander publiek, die iets meer voor de film gaan. Ik heb bij arthousefilms echt veel minder vaak last van mensen dan bij de gemiddelde Pathéfilm.quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:24 schreef Ang3l het volgende:
Als dat dan actie of fantasy is kies ik voor "opgaan in" voor de bios.
Als dat een arthouse of drama is juist niet, want dan kan ik me storen aan herrie etc.
Girl, no.quote:Op vrijdag 9 november 2012 12:27 schreef gebrokenglas het volgende:
Handig als je dat kunt inderdaad.
Tevens moet een Film in de bios luchtig en niet te moeilijk zijn. Ontspannen vermaak en goede visual effects.
Zoals The Davinci Code was op het eind ineens niet meer te volgen. Werd veel te moeilijk.
Daar heb ik echt zelden mee te maken...quote:Op vrijdag 9 november 2012 12:13 schreef gebrokenglas het volgende:
Popcorn vreters...![]()
Mensen die constant tegen elkaar zitten te roezemoezen...![]()
Popcorn vreters...![]()
Chipsvreters![]()
Mensen die konstant kuchen en hoesten![]()
Giebelmeiden, type blackberry pingers![]()
Popcorn vreters...
She be wack, girl, we don't do her kind of ho. I am all fresh to death when I go to the cinema.quote:Op vrijdag 9 november 2012 13:10 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Girl, no.
De da vinci code te moeilijk?
Kun je niet terugsturen? met de opmerking 'onwerkbaar, graag verbeteren'.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:43 schreef Ang3l het volgende:
IK WORD GEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK!
Werken met andermans (belabberde) excel files is echt frustrerend.
Als ik nou genoeg tijd had zou ik 'm in de prullenbak flikkeren en zelf vanaf 0 opnieuw opbouwen.
Maar dat kost een paar dagen
Echt geen behoefte? Word je niet jaloers als je al die foto's van modellen ziet, met hun gespierde lichamen?quote:Op vrijdag 9 november 2012 21:37 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Ik heb werkelijk geen idee. Ik heb nooit een serieuze poging gedaan zo'n ding te kweken.
Nee totaal niet, als je je gaat spiegelen aan anderen dan ben je verkeerd bezig.quote:Op vrijdag 9 november 2012 21:40 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Echt geen behoefte? Word je niet jaloers als je al die foto's van modellen ziet, met hun gespierde lichamen?
Ik vroeger met karate omdat e riemand op moest kunne springen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 21:37 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Ik heb werkelijk geen idee. Ik heb nooit een serieuze poging gedaan zo'n ding te kweken.
Jij hebt sowieso niks te klagen denk ik en als mensen je daarop gaan beoordelen...next.quote:Op vrijdag 9 november 2012 21:52 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik vroeger met karate omdat e riemand op moest kunne springen.
En later met de musical omdat een sterke buik helpt bij t liften van je partner.
Nu niet meerWeg blokje
Er is een verschil tussen jaloers en "O zou ik best wel willen hebben... maar niet voor al die moeite die ze ervoor moeten doen en de dingen die ze er voor moeten laten"quote:Op vrijdag 9 november 2012 21:40 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Echt geen behoefte? Word je niet jaloers als je al die foto's van modellen ziet, met hun gespierde lichamen?
O dat is ook zo hoor. Als dat hetgene is waarop mensen afknappen? Doei.quote:Op vrijdag 9 november 2012 21:52 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Jij hebt sowieso niks te klagen denk ik en als mensen je daarop gaan beoordelen...next.
Ik sport ook omdat het gewoon lekker is. Heel grappig is als het mensen opvalt maar verder hoef ik echt geen spierbundel te worden of zo. Daarvoor heb ik sowieso een te ongezonde levensstijl.quote:Op vrijdag 9 november 2012 21:54 schreef Ang3l het volgende:
[..]
O dat is ook zo hoor. Als dat hetgene is waarop mensen afknappen? Doei.
Maar puur voor mezelf zit ik lekkerder in m;'n vel dan. Da's voor mezelf. Niet voor een ander.
Maar ik heb al die "moeite" er niet voor over (voor zover 15 min iedere dag moeite is).
Nou, maar toch... Als ik afgewezen zou worden omdat ik buikje heb, zou ik dat toch erg spijtig vinden, en reden om er wat aan te doen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 21:54 schreef Ang3l het volgende:
[..]
O dat is ook zo hoor. Als dat hetgene is waarop mensen afknappen? Doei.
Ja sorry hoor. Als mensen niet verder kijken dan dat dan is het gewoon niet de juiste persoon.quote:Op vrijdag 9 november 2012 22:23 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Nou, maar toch... Als ik afgewezen zou worden omdat ik buikje heb, zou ik dat toch erg spijtig vinden, en reden om er wat aan te doen.
Als je afgewezen zou worden puur vanwege je buikje, dan heeft je karakter en de rest blijkbaar niets betekend voor hem.quote:Op vrijdag 9 november 2012 22:23 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Nou, maar toch... Als ik afgewezen zou worden omdat ik buikje heb, zou ik dat toch erg spijtig vinden, en reden om er wat aan te doen.
Conditie is idd merkbaar en daar ga je je ook lekkerder door voelen terwijl er niet eens heel veel veranderd.quote:Op zaterdag 10 november 2012 00:07 schreef Steve het volgende:
Ik voel me lekkerder als ik een beetje in vorm ben, maar een sixpackje vind ik ook teveel werk.. Kost al moeite genoeg om überhaupt een beetje in vorm te blijven.
Dat merk je goed inderdaad.quote:Op zaterdag 10 november 2012 00:17 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Conditie is idd merkbaar en daar ga je je ook lekkerder door voelen terwijl er niet eens heel veel veranderd.
Whey is geen chemische troep, je krijgt gewoon meer eiwitten binnen die je lichaam kan gebruiken voor spierherstel. Je kunt die eiwitten ook binnenkrijgen door een zooi kipfilet en huettenkaese naar binnen te werken. 't Is gewoon makkelijk wat extra eiwit.quote:Op zaterdag 10 november 2012 16:01 schreef Ambiguiteit het volgende:
Hoe lekker zit je in je vel, als je chemische troep wilt gebruiken om een 'ideaal lijf' te krijgen? Vraag ik mij dan af.
want?quote:Op zaterdag 10 november 2012 21:11 schreef Renesite het volgende:
Werk gaat kut maar wel vakantie geboekt en ik hoor maandAg meer. Maar het interesseert me even geen kut
quote:Op zaterdag 10 november 2012 16:19 schreef Tha_Erik het volgende:
Pomtiedom, avondje stappen resulteert in twee nachtjes bij iemand blijven lol.
Nietus. Het was heul niet zo sloerie-achtigquote:
Jawelquote:Op zaterdag 10 november 2012 16:31 schreef Peter het volgende:
En is het ook nog voor herhaling vatbaar?
Nou ja dat is een gevoel wat je hebt als je een tijdje met iemand aan het praten bent. Dan is uit elkaar gaan eigenlijk geen optie en dan kunnen er leuke dingen gebeuren.quote:Op zaterdag 10 november 2012 22:55 schreef Tha_Erik het volgende:
Ja het was een klein beetje opgezet door een vriend (die vroeg me of ik zin had om iets met hem en een ander, foto wel gezien, te gaan drinken). Maar toen ie voorstelde om met 'm mee te gaan dacht ik "waarom ook niet".
Niceequote:Op zaterdag 10 november 2012 22:58 schreef Tha_Erik het volgende:
Ja inderdaad, het was na een avondje gewoon de logische keuze. En dat bleek ook na afloop.
quote:Op zondag 11 november 2012 09:58 schreef Tha_Erik het volgende:
Dankzij hem heb ik ook een nieuw kort kapsel![]()
.
Nooooooooooooozzzzzzzzz!!!quote:Op zondag 11 november 2012 09:58 schreef Tha_Erik het volgende:
Dankzij hem heb ik ook een nieuw kort kapsel![]()
.
Gooi het er maar uit, we know you want to... and will do eventuallyquote:Op zondag 11 november 2012 14:26 schreef Ang3l het volgende:
Oh jezus, het einde van de avond was erg Vlarpesque.
En wie zet er eens een alcohol-slot op mijn telefoon zodta ik niet kan sms-en als ik hips doe?!
"dames en heren, dít zijn de nieuwe kleren van de keizer"?quote:Op zondag 11 november 2012 23:13 schreef Tha_Erik het volgende:
Is lekker kort en bondig, en erg grappig gedaan.
Ben je een beetje bekend met de Sprookjes in de Efteling en hoe die worden uitgebeeld? Het is meer een soort geavanceerde poppenshowquote:Op zondag 11 november 2012 23:18 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
"dames en heren, dít zijn de nieuwe kleren van de keizer"?
Maar wat is dat dan? Een show oid?
ah oké... Maar de vorige keer dat ik er was, was er ook een echte poppenshow over een bestaand sprookje. Was volgens mij in het sprookjesbos ergens.quote:Op zondag 11 november 2012 23:20 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ben je een beetje bekend met de Sprookjes in de Efteling en hoe die worden uitgebeeld? Het is meer een soort geavanceerde poppenshow.
Wij hadden die aquanura toen t nog licht was. Viel wat tegen toen.quote:Op zondag 11 november 2012 23:11 schreef Tha_Erik het volgende:
Mijn voeten zijn denk ik overleden, maar wat was het tof in de Efteling. Joris en de draak is een goede achtbaan
.
En het sprookjesbos in het donker. De nieuwe kleren van de Keizer is erg leuk gedaan. En
Aquanura
. Holy crap, dat was echt prachtig, totaal niet verwacht, dacht dat het saai en cheesy zou zijn maar het is echt indrukwekkend in het echt.
.
In het donker was het echt zo mooi. Kleurtjes, lichtjes,quote:Op maandag 12 november 2012 08:38 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Wij hadden die aquanura toen t nog licht was. Viel wat tegen toen.
En nog erger: waarom herinner je je dit?quote:Op maandag 12 november 2012 11:58 schreef wonderer het volgende:
Het was wel schattig maar WTF waarom droom ik daarover??
Guiltyquote:Op maandag 12 november 2012 12:41 schreef Ang3l het volgende:
Geheime verlangens? Iemand die jij liefst op de mond zou kussen maar alleen zou durven als het dan "per ongeluk" zou gaan?
Oh, da's niks raars hoor. Ik droomde toen de wekker ging, dan onthoud ik het meestal wel. Gemiddeld een droom of drie per week.quote:Op maandag 12 november 2012 12:41 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
En nog erger: waarom herinner je je dit?
Droomverklaring is ZO simpelquote:
Verklaar dan eens waarom het Rutte en de Koningin waren en niet ik en Rostik?quote:
Omdat je zelden letterlijk droomt over de personen. Dromen zijn gedeeltelijk verwerkingen van indrukken van de afgelopen tijd, en gedeeltelijk wensen. Na de verkiezingen en zo had je misschien wel ff leiders in je hoofd. Pak je Nederland omdat je daar nog wel eens aan denkt. Koppel je die aan je wens die Rostik te zoenen ondanks je gebrek aan durf... et voila, le potpourri du droom is d'r klaar voor!quote:Op maandag 12 november 2012 14:28 schreef wonderer het volgende:
[..]
Verklaar dan eens waarom het Rutte en de Koningin waren en niet ik en Rostik?
Ik bluf zo hard als ik blond ben en blauwe ogen hebquote:Op maandag 12 november 2012 14:32 schreef wonderer het volgende:
Je zult wel gelijk hebben![]()
Ik vind het grappig in ieder geval.
I know, dat doe ik ook altijdquote:Op maandag 12 november 2012 14:33 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik bluf zo hard als ik blond ben en blauwe ogen heb
Dan wordt het paars/zwart. Ook mooi, maar niet blauw.quote:Op maandag 12 november 2012 14:34 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Anders mep je er even hard op.
Jepquote:Op maandag 12 november 2012 14:34 schreef wonderer het volgende:
[..]
I know, dat doe ik ook altijd
Heb jij blauwe ogen, ja?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
Tenzij alle tijd parallel aan elkaar loopt. Ofzo.quote:Op maandag 12 november 2012 14:31 schreef Ang3l het volgende:
Of het is iets met reincarnatie (cloud atlas) maar aangezien zowel Trixie als Rutje nog leven kan dat niet
Kijk je zeker geen Doctor Whoquote:Op maandag 12 november 2012 15:20 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Tenzij alle tijd parallel aan elkaar loopt. Ofzo.
Als ik ga nadenken over tijd en tijdslussen en tijdreizen enzo, dan ben ik heel snel in de war.
Dan komt de lus in de knoop?quote:Op maandag 12 november 2012 15:20 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Tenzij alle tijd parallel aan elkaar loopt. Ofzo.
Als ik ga nadenken over tijd en tijdslussen en tijdreizen enzo, dan ben ik heel snel in de war.
Jawelquote:
Dat hebben ze wel goed dichtgetimmerd ja (je kunt niet in je eigen tijdslijn terug, bepaalde gebeurtenissen worden een vast punt in de tijden kunnen niet meer veranderd worden, en je mag je eigen incarnatie niet aanraken).quote:Op maandag 12 november 2012 15:21 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Jawel, maar daar creëren ze niet zo vaak een paradox.
Torchwood moet je sowieso pas kijken als je het derde seizoen van DW gezien hebt, anders snap je Jack niet. Maar ergens halverwege invallen schiet niet op nee.quote:Op maandag 12 november 2012 15:42 schreef Ang3l het volgende:
Ik heb dat hele Dr Who en Torchwood nooit echt gevolgd. Wel eens een aflevering gezien met ex en met date, maar dat was dan ergens halverwege of zo, dus dan pakt 't niet zo.
Wie weet ooit. Maar er zijn nog zoveel series die op de "OOIT" lijst staan
Ik ben na het eerste seizoen gestopt, Engelen of geen Engelenquote:Op maandag 12 november 2012 16:41 schreef Ang3l het volgende:
O heftig drama, daar ben ik dna weer wel van
Zo moet ik ook nog door wat eerste seizoenen Supernatural worstelen omdat latere seizoenen over Engelen gaan.
Ik ben dus halverwege seizoen 1 afgehaakt. Allemaal losse verhalen steeds... waardoor ik niete cht een drive had het te blijven volgen. Maar dat schijnt dus daarna te veranderen.quote:Op maandag 12 november 2012 16:44 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik ben na het eerste seizoen gestopt, Engelen of geen EngelenGeen doorkomen aan.
Ja inderdaad, sommige afleveringen boeien me totaal niet, maar soms zitten er van die pareltjes tussen dat je echt opeens emotioneel onderuit gehaald wordtquote:Op maandag 12 november 2012 16:38 schreef wonderer het volgende:
Vooral in de latere seizoenen zit best wat heftig drama. Daar kijk ik voor, niet voor de cheesy robots
Toen begonquote:Op maandag 12 november 2012 17:39 schreef Tha_Erik het volgende:
En ik vind de serie wel steeds beter geworden sinds 2005.
Het eerste seizoen niet, dat was met die ene met die flaporen, maar toen begon wel Billie Piperquote:
Joris en de Draak was van 't zomer 300 keer stukquote:Op zondag 11 november 2012 23:11 schreef Tha_Erik het volgende:
Mijn voeten zijn denk ik overleden, maar wat was het tof in de Efteling. Joris en de draak is een goede achtbaan
.
En het sprookjesbos in het donker. De nieuwe kleren van de Keizer is erg leuk gedaan. En
Aquanura
. Holy crap, dat was echt prachtig, totaal niet verwacht, dacht dat het saai en cheesy zou zijn maar het is echt indrukwekkend in het echt.
.
Oh, dat rooie dooft nu bij mij uit, afgezien van rossige baardharen. Maar dat oogdingetje heb ik ook.quote:Op maandag 12 november 2012 15:20 schreef wonderer het volgende:
Oh ja, zelfde kleur als de mijne. Hoewel die steeds groener worden (en mijn haar steeds rooier...).
Billie Piper.quote:Op maandag 12 november 2012 18:03 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Het eerste seizoen niet, dat was met die ene met die flaporen, maar toen begon wel Billie Piper. Maar die doctor is niet mijn favoriet verder. David Tennant is wel briljant als doctor (en in combinatie met Catherine Tate
![]()
), maar Matt Smith, de huidige doctor, heeft me toch ook wel erg ingepakt.
Dat hoofd druk je toch in een kussen.quote:Op maandag 12 november 2012 19:44 schreef Vlarp het volgende:
En: lichaam van beiden: Ja, hoofd: Nee.
Natuurlijk wel:quote:Op maandag 12 november 2012 19:44 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
En dat post je niet even op facebook?
Facebook is heel willekeurig wat ie wel en niet laat zien.quote:Op maandag 12 november 2012 19:45 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Natuurlijk wel:
https://www.facebook.com/herbert.verbaas/posts/10151482708530968
Ik heb volgens mij het hele vader in ziekenhuis gemist. Iets ernstigs?quote:
Het is niet saai als ik ermee aan de slag ga.quote:
Beter.quote:Op maandag 12 november 2012 19:49 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Okay, dan nu mijn smaak.
[ afbeelding ]
Graziano Pelle van Feyenoord.quote:Op maandag 12 november 2012 19:53 schreef Renesite het volgende:
[ afbeelding ]
In bepaalde optiek is voetbal soms best fun
Ik vind 'm tegenwoordig niet meer zo heel leukquote:Op maandag 12 november 2012 20:03 schreef Renesite het volgende:
Te jongensachtig.
Guidetti daarentegen
Ik wist niet dat ze comedienne was tot ik haar als haarzelf op tv zag. Dat wil wel wat zeggen denk ik. Ze is een beetje hyper af en toe, maar ze past goed bij Ten.quote:Op maandag 12 november 2012 18:32 schreef Ang3l het volgende:
Catherine Tate is leuk ja. Maar in een serie? Really?
Ik blijf sceptisch
quote:Op maandag 12 november 2012 22:35 schreef Renesite het volgende:
[ afbeelding ]
Elke vezel in mijn lichaam huilt.
[ afbeelding ]
Hopla.
Misschien is The Headless Horseman iets voor je?quote:
Dus je ontvriendt haar om dat plaatje?quote:
Heej! Het eerste deel uit de eerste teaser komt uit Jekyll and Hyde!quote:
Wat gaafquote:Op maandag 12 november 2012 23:30 schreef Ang3l het volgende:
WHAAAAHHH!
Altijd gekscherend gezegd dat ik na t zien van Parus, je t'aime en New York, I love you wel eens een project zou willen opnemen dat "Eindhoven, 'k hou van oe" zou gaan heten, met films uit de stadsdelen van Eindhoven..... en dat gaat er misschien nu dus echt van komen!
Vandaag gebrainstormd met TU/e Kort & Scala Productiehuis en mag meedoen met het op touw zetten van "Eindhoven Kort" en daarnaast met de Landelijke StudentenmusicalVet!
Ja die was ook van Scala Productionsquote:Op maandag 12 november 2012 23:46 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
Heej! Het eerste deel uit de eerste teaser komt uit Jekyll and Hyde!
Jaquote:
Nou het was oorspronkelijk M3m0r!3s $t!ck natuurlijkquote:Op dinsdag 13 november 2012 00:15 schreef Tha_Erik het volgende:
Memories Stick... moet dat niet Mem Or Rystick zijn?
...use more lube.quote:Op dinsdag 13 november 2012 00:29 schreef Tha_Erik het volgende:
When internal struggle leads to internal bleeding...
Or a slightly smaller dildo.quote:
4x15 vond ik wel groot genoegquote:Op dinsdag 13 november 2012 10:21 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Or a slightly smaller dildo.
And remember: Once you go black... you in a wheelchair giiiirrrl!
Dude, ik begin netquote:
Eerst trainen, toch?quote:
Misschien hebben sommige mensen wel gewoon een uitgelubberde ass van zichzelf ja.quote:Op dinsdag 13 november 2012 12:12 schreef wonderer het volgende:
[..]
Eerst trainen, toch?![]()
Ik was overigens in de veronderstelling dat je eerst moeilijk moest doen met vingers en oprekken etc maar dat schijnt ook niet bij iedereen te hoeven?![]()
quote:Op dinsdag 13 november 2012 12:28 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Misschien hebben sommige mensen wel gewoon een uitgelubberde ass van zichzelf ja.
Ik had nu zo'n Hanky visualquote:Op dinsdag 13 november 2012 12:37 schreef Peter het volgende:
Ontlasting gaat toch ook niet met zijn vingertjes de opening voormasseren?
[/ranzig]
Maar dat gaat de andere kant opquote:Op dinsdag 13 november 2012 12:37 schreef Peter het volgende:
Ontlasting gaat toch ook niet met zijn vingertjes de opening voormasseren?
[/ranzig]
En dat inderdaad.quote:Op dinsdag 13 november 2012 12:38 schreef Renesite het volgende:
Soms doet het wel eens venijnig zeer, met een dikke keutel hehhe
/openbaring
Kan ik dit veilig googelen op het werk?quote:
denk het niet....quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:43 schreef wonderer het volgende:
[..]
Kan ik dit veilig googelen op het werk?
Hij is nog steeds single.quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:44 schreef Blubberzwijn het volgende:
ik heb gisteren de Bachelor gemist.. wie geeft een samenvatting?
kwestie van ruimvallende kleding...quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:45 schreef wonderer het volgende:
"When a male pulls an uptuck manuever to relieve a hard on and the head of his dick is above his waistline or underwear."
Dat is niet wat Ang3l bedoelt met prairiedoggenquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:45 schreef wonderer het volgende:
"When a male pulls an uptuck manuever to relieve a hard on and the head of his dick is above his waistline or underwear."
Weet ik, maar ik vond het grappig.quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:51 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Dat is niet wat Ang3l bedoelt met prairiedoggen.
Sommige mensen hebben geen keusquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:56 schreef gebrokenglas het volgende:
Daarom snap ik ook niet dat er mensen zijn die altijd bottom willen zijn. Om en om is eerlijker natuurlijk. Gedeelde smart ....
Niet iedereen kan toppen.quote:
Gebruik een voorbind of een dildo ofzo dan, maar je hoeft toch niet perse te bottomen altijd?quote:
Precies.quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:08 schreef Cosmo2.0 het volgende:
[..]
Gebruik een voorbind of een dildo ofzo dan, maar je hoeft toch niet perse te bottomen altijd?
Da's ook weer zo. knuffelen en strelen is mijn favoriet.quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:13 schreef Tha_Erik het volgende:
Je hoeft sowieso niet altijd anaal te gaan.
Geen ervaring, maar ik zie het mezelf nog niet zo gauw doen eigenlijk. Voel de behoefte ook niet echt. Maar goed, als ik ooit in zo'n situatie kom, laat ik wel weten hoe het gingquote:Op dinsdag 13 november 2012 15:08 schreef Cosmo2.0 het volgende:
[..]
Gebruik een voorbind of een dildo ofzo dan, maar je hoeft toch niet perse te bottomen altijd?
Is hetzelfde als: kissing the cotton of touching the cottonquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:43 schreef wonderer het volgende:
[..]
Kan ik dit veilig googelen op het werk?
Hoewel ik een idee heb wat het is...
Ik heb het 12 jaar zonder gedaanquote:Op dinsdag 13 november 2012 15:13 schreef Tha_Erik het volgende:
Je hoeft sowieso niet altijd anaal te gaan.
Maar dan is de seks sowieso een teleurstelling. Heel sneu voor diegene ....quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:13 schreef wonderer het volgende:
[..]
Geen ervaring, maar ik zie het mezelf nog niet zo gauw doen eigenlijk. Voel de behoefte ook niet echt. Maar goed, als ik ooit in zo'n situatie kom, laat ik wel weten hoe het ging
Overigens is impotentie ook lastig als je wilt toppen
Die bedoelde ik dus nietquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:45 schreef wonderer het volgende:
"When a male pulls an uptuck manuever to relieve a hard on and the head of his dick is above his waistline or underwear."
Ligt eraan wat je uit de seks wilt halen natuurlijk. Klaarkomen? Ja, dan is het vervelend. Samen zijn en je partner verwennen? Dan gaat het best.quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:14 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Maar dan is de seks sowieso een teleurstelling. Heel sneu voor diegene ....
.... is versatilequote:Op dinsdag 13 november 2012 14:56 schreef gebrokenglas het volgende:
Daarom snap ik ook niet dat er mensen zijn die altijd bottom willen zijn. Om en om is eerlijker natuurlijk. Gedeelde smart ....
Nou dat is toch wel wenselijk ja. Ergens. Maar goed er zijn ook nachten geweest waarbij dat niet gebeurd is, en dat was ook heel gezellig.quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:15 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ligt eraan wat je uit de seks wilt halen natuurlijk. Klaarkomen?
Moet dat dan?quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:17 schreef Blubberzwijn het volgende:
de onderwerpen zijn niet echt bijster veel veranderd sinds ik hier niet meer kom
Nee precies. Dat komt wel vaker voor dta mensen dat niet doen.quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:13 schreef Tha_Erik het volgende:
Je hoeft sowieso niet altijd anaal te gaan.
Hier komt van alles voorbij aan onderwerpen. Je prikt net op een verkeerd moment dit topic binnen.quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:17 schreef Blubberzwijn het volgende:
de onderwerpen zijn niet echt bijster veel veranderd sinds ik hier niet meer kom
Ik ben echt in de war wat betreft seks tegenwoordigquote:Op dinsdag 13 november 2012 15:18 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Nou dat is toch wel wenselijk ja. Ergens. Maar goed er zijn ook nachten geweest waarbij dat niet gebeurd is, en dat was ook heel gezellig.
Wou net zeggenquote:Op dinsdag 13 november 2012 15:18 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Hier komt van alles voorbij aan onderwerpen. Je prikt net op een verkeerd moment dit topic binnen.
Als je het maar leuk hebt toch? da's wat telt uiteindelijk.quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:18 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik ben echt in de war wat betreft seks tegenwoordigIk weet het allemaal niet meer
Gewoon doen wat je lekker vindt of lijkt en niet doen wat je niet lekker vindt. Klaarquote:Op dinsdag 13 november 2012 15:18 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik ben echt in de war wat betreft seks tegenwoordigIk weet het allemaal niet meer
Vooral dat klaar.quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:19 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Gewoon doen wat je lekker vindt of lijkt en niet doen wat je niet lekker vindt. Klaar
Da's voor mij op dit moment wel de hoofdreden jaquote:
Ja daar zijn de meningen over verdeeld maar ik vind het toch altijd wel een leuke afsluiterquote:
Ook niet hoe je t zou willen? Daar heb je niet eens een ander voor nodig, alleen je hoofd.quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:21 schreef wonderer het volgende:
[..]
Da's voor mij op dit moment wel de hoofdreden jaMaar ik heb dus geen idee hoe ik het met iemand anders zou willen of gaan doen... en da's best een raar idee.
Maar dat is mijn wens!quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:21 schreef Peter het volgende:
[..]
Het kan iet altijd over de kleine zeemeermin gaan
Kwestie van uitproberenquote:Op dinsdag 13 november 2012 15:21 schreef wonderer het volgende:
[..]
Da's voor mij op dit moment wel de hoofdreden jaMaar ik heb dus geen idee hoe ik het met iemand anders zou willen of gaan doen... en da's best een raar idee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |