abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_118975083
Zelfde naam als op XDA, dunno hoe actief hij is.
pi_118975193
gommers of zo
pi_118976517
Hopelijk heeft Robert zijn G3 snel ;D.
Ben echt wel benieuwd naar de kwaliteit !
pi_118976951
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 13:35 schreef jonasr het volgende:
Hopelijk heeft Robert zijn G3 snel ;D.
Ben echt wel benieuwd naar de kwaliteit !
RobertNL?

die heeft zijn Jiayu al binnen, zie Jiayu topic :D!

[Jiayu] G3 #12 - Waar enkele FOK!ers beet hebben!
pi_118977986
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 13:46 schreef Downstar het volgende:

[..]

RobertNL?

die heeft zijn Jiayu al binnen, zie Jiayu topic :D!

[Jiayu] G3 #12 - Waar enkele FOK!ers beet hebben!
_O_ _O_
pi_118979434
Wat nou als je de Neo hier bestelt met de etotalk mod rom?

http://www.etotalk.com/ne(...)5qhd-80mp_p3220.html

Lijkt er niet op dat er een xda communitie voor deze phone gaat komen dus dan is die etotalk rom zo ongeveer het beste wat je gaat kunnen krijgen.
pi_118979789
kunnen ze die rom niet algemeen beschikbaar stellen
pi_118979818
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 14:59 schreef baerd het volgende:
kunnen ze die rom niet algemeen beschikbaar stellen
Dan verdienen ze niks :P

Lightake verkoopt de Neo N02-M nu op aliexpress met screen protector nu probeer ik ze los te krijgen via Lightake zelf

ps: downstar heb je blackmart en aptoide als apk via de file manager op je N02-M geinstalleerd?

[ Bericht 6% gewijzigd door Majinster op 08-11-2012 15:23:16 ]
pi_118980005
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 14:59 schreef baerd het volgende:
kunnen ze die rom niet algemeen beschikbaar stellen
Nee want dat is wat etotalk juist meer waarde geeft tegenover vele andere webshops.
pi_118981255
m'n LT order is namelijk al onderweg :/
pi_118981338
Als iemand de telefoon heeft kunnen ze vast wel een CWM backup maken ofzo die je restoren.
pi_118981351
Kan niet iemand hem bij etotalk kopen, en even een nandroid backup draaien..
zijn rom hier ff posten, en iedereen gewoon die rom laten flashen :P
pi_118981385
Hierbij dus de tekst review van de NEO N02-M
Ik heb even de opmaak gepakt van Gz_robert review, omdat die alle stappen die ik wil bespreken ook opgenomen heeft:

Neo? ‘waszzz dat tan???’

De Neo N02-M is dus een Chinese smartphone met behoorlijke specs, maar met een heeeeeeeel goedkoop prijskaartje als we hem vergelijken met vergelijkbare toestellen in Nederland.

http://lightake.com/detai(...)GB_4GB___Black-59343

http://lightake.com/detai(...)GB_4GB___White-59344

De Neo die ik heb gekocht komt van lightake af en is er dus in 2 kleuren:


Zwart


Wit

Ik heb een zwarte besteld.

De Neo N02-M kent de volgende specificaties:

4.5" scherm met QHD resolutie (960x540) | MTK6577(dualcore 1ghz) 1GB RAM+4GB ROM | 1850mAh batterij!

De telefoon is momenteel te koop voor 162$ inclusief verzending

Uitpakken
Mijn Neo N0-2 werd geleverd door DHL(verzendkosten kosten 23$) en was binnen 3 dagen in huis, en ik hoefde er gelukkig geen Btw over te betalen!

Hij kwam aan in een kartonnen doosje met de volgende dingen:

Chinese handleiding+Garantiebewijsje, een oplader(US plug) USB-kabeltje, oordopjes, en wat accessoires als een telefoonhoudertje met zuignap, sdcard reader een stoffenzakje en een stylus en een gek ding om aan je telefoon te hangen ofzo :P

Normaliter zou er ook een screenprotector in de door zitten, echter ontbrak deze bij mij :(!

Foto:


Design/afwerking
Design is naar ieders eigen mening, ik vind hem een super design hebben..
ik ben zelf wat meer van de rondere telefoons, en de G3 is dus een stuk vierkanter :P

Foto design:


(ziet er hier wat lichter uit, maar hij is dus eigenlijk eerder donkergrijs dan zwart)

en dan komen we aan op de afwerking, deze is echt goed te noemen!
het is zelfs beter dan ik had verwacht.. Chinese telefoons staan vaak niet zo goed aangeschreven als het gaat om afwerking, zie bijvoorbeeld de G3.
Deze heeft wat problemen met scheven knopjes, en er zijn al wat klachten over een naad die onstaat, doordat behuizing en glas/scherm niet goed tegen elkaar aanzitten..

Dit kan bij de neo niet het geval zijn, gezien de voorkant van de neo eigenlijk bijna helemaal uit de glasplaat ontstaat. Aan boven en onderkant is de behuizing wel zichtbaar maar sluit heel erg mooi aan op het scherm.
Zie de foto hieronder om te zien wat ik bedoel.

Foto:


Scherm+resolutie
Dan het scherm, iets wat voor velen erg belangrijk is..
en waar veel mensen ook erg kieskeurig naar kijken..

Zoals jullie misschien weten kom ik van een HTC wildfire af, waarop een 3,5 inch scherm zat met maar een resolutie van 240x320 ofzo!

als je de nieuwe er naast legt, schrik je je echt kapot :P…. wat een verschil alleen al in resolutie van de neo!
De neo beschikt dus over een 4,5 inch IPS scherm met een resolutie van 960x540 en ziet er ondanks het geen HD scherm is zoals bijv de Jiayu G3 of de Umi X1, enorm scherp uit!

Daarnaast heeft het scherm een goede brightness( ik heb hem zelfs nu op 33% staan, en nog vind ik hem fel zat), en komen kleuren ook goed door!
Wit = wit Zwart = Zwart , iets waarom IPS bekend staat dus..
Natuurlijk kun je het niet vergelijken met bijvoorbeeld de amoled schermen uit de SGS3, en ben ik van mening dat die juist wat te nep zijn qua echtheid van kleuren..
Dit is voor mijn doen dus perfect.

Ook heb ik gelukkig geen last van backlight bleeding of dergelijke.
Qua feelings van het scherm en de nauwkeurigheid van de touch kan ik kort zijn, die zijn gewoon zoals je verwacht van een A merk telefoon!

foto’s:




Eerste indrukken
WAT EEN JOEKEL!
3,5 inch naar 4,5 inch is maar 1 inch verschil.. maar wat scheelt dat zeg!
daarnaast de resolutie die z’n upgrade heeft gekregen :o !

Gister op school heb ik hem natuurlijk even laten zien aan de rest(lees: de mensen die eerder nog zo sceptisch waren over een china phone :P) en er stonden echt mensen met open mond te kijken!..

Er was ook iemand met een HTC ONE X, en zodoende kon ik even mooi de vergelijking maken die mensen hier stelde. Dat de Neo erg op de One X zou lijken..
Dat valt reuze mee!

Daarnaast kwam de eigenaar zelf met het feit dat hij vond dat de neo er qua resolutie nog wat scherper uitzag dan de one X.. ik zag het zelf persoonlijk niet echt..beide gelijk..
maar dat is wat hij vond :P..

Interface
Het gebruik van de interface gaat zeer vloeiend. De N02-M is gewoon heel snel. Het starten van apps gaat snel, unlocken gaat snel, alles werkt gewoon lekker soepel mede dankzij android 4.0 , een hele verbetering ten opzichte van mijn HTC wildfire

(draadloze) Netwerken / (mobiel)Internet

De Neo is dus een dualsim telefoon, die beide standby tegelijk kunnen zijn.
je kunt dus met beide bellen/smsen en op 1 van de 2 is ook mobiel internet mogelijk.

De neo werkt gewoon in nederland, en ik heb hem inmiddels getest met KPN (simyo) en een t-mobile sim. Beide werken perfect! ( t-mobile internet niet kunnen testen aangezien het een prepaid kaart was, maar wel zeker dat dat ook zou moeten werken..)

Ah en dan zijn we bij internet gekomen! Voor vele een reden van aanschaf van een smartphone..

Wifi signaal is goed te doen, wanneer ik op de bovenverdieping ben, en mijn router zich dus op de begane grond bevind heb ik zeker nog 2 van de 3 streepjes over..

Verder werk ik nu dus met mobiel internet van KPN(simyo) en daarmee haal ik gewoon constant bereik met 3g/H

Daarnaast werkt GPS ook prima, hij vond binnen 20seconden mijn plek, en werd daarna nauwkerig tot op 5 meter ofzo.. binnenhuis heb ik hem nog niet geprobeerd, maar daar zou die logischerwijs minder presteren..

Bluetooth werkt ook goed, al kon ik de telefoon vanaf mijn wildfire niet zien..
Je moet je telefoon zichtbaar maken, en die functie staat dus ook aan..
maar ik kan de neo dan niet zien..

Toch is het gelukt om bestanden/apps van de wildfire naar de Neo te sturen middels bluetooth.. Ik heb via neo gezocht naar de wildfire.. een koppeling gemaakt tussen beiden en toen gewoon op de wildfire dus bestanden gestuurd naar die gekoppelde device ( neo dus..) en toen werkte alles prima :)

foto’s:


Geluid
Het geluid uit de speaker is niet slecht, bij hoog volume wat aan de 'schelle' kant. Al is het echt heel prima te doen op 80% van het volume!
Via de koptelefoonuitgang is het geluid ook gewoon prima. Een echte audiofiel zal misschien wel iets te klagen hebben, maar ik denk dat er weinig smartphones zullen zijn die beter geluid bieden (waarschijnlijk alleen de echt dure toestellen).

©gz_robert :D. maar voldoet ook precies voor de Neo 

Spraak geluid; Ik heb een aantal testen gedaan en hierbij even gevraagd of ik duidelijk hoorbaar was, en de mensen zeiden allen dat het duidelijk was, geen ruis en een goed volume.

De speaker waaruit je andere mensen moet horen is ook prima en geruisloos.

foto:



Play Store

Deze is niet aanwezig!, toch wel een beetje een gemis en jammer gezien de G3 wel met playstore word geleverd, waaruit gelijk Nederlandse apps als Nu.nl en buienradar kan worden geïnstalleerd. Maar is goed op te vangen door alternatieve markets als apptoide, daar staat ook alles in.. maar een officiële playstore is toch beter wat betreft updates en dergelijke.. Deze playstore kan naar mijn weten wel worden geïnstalleerd wanneer er root beschikbaar is. Inmiddel zijn er dus al wat root methoden tevoorschijn gekomen op het neo forum, echter allemaal in chinees.. en ik wil dus niet riskeren om mijn telefoon te bricken.. ik wacht dus nog even af op een andere neo fokker die hem dus succesfull rooted :D

Middels deze root is het denk ik ook mogelijk om apps die nu niet willen installeren, omdat de neo geen gecertificeerde telefoon is te installeren.

Dit door in de build.prop de manufacture en modelnaam aan te passen naar bijvoorbeels Samsung Galaxy S 3
Camera

De camera is niet echt bijzonder, maar goed voor een fotootje voor op facebook of als instructiefoto voor als je iets wil uitleggen.. de autofocus werkt prima evenals de flitser voor het nemen van fotos in slecht belichte ruimtes..

Android kent vele mogelijkheden, zoals HDR, tap-to-focus, gezichtsherkenning, scenes, noem maar op. Op mijn wildfire zit een 5mp camera, die vergelijkbare foto’s maakt.

bij deze wat sample foto’s:











verder is het zo dat ik na wat instellingen aan te passen al betere foto’s krijg, kortom gewoon wat mee kloten en sharpness op high zetten ( stond bij bovenstaande fotos op low)

hier wat met high geschoten:







Video’s opnemen:
tja, ik weet niet maar kan het niet echt HD noemen, heb even gecheckt of de kwaliteit wel op high stond.. en dat staat die.. heb echter het gevoel dat de resolutie totaal niet gelijk is aan 1280x720 :P.. en video’s zien er over het algemeen wat donkerder uit dan de rest..

frontcam is van goede kwaliteit, en is in vergelijking met sommige westerse modellen nog beter dan hun frontcams.. t is echter alleen dat je t niet zo vaak zult gebruiken waarschijnlijk :P

Frontcam werkt ook heel prima met skype, verschillende calls gemaakt middels de wifi verbinding , geluid van spraak is helder en beeld ook prima.. echt iets wat ik persoonlijk toch wel een pluspuntje waardig vind.. de meeste chinese tablets lopen namelijk te kutten als je een videogesprek wil voeren
Video afspelen
Ik heb nog geen video’s op mijn neo gezet, dus echt hd materiaal kan ik niet zeggen of t goed afspeelt.. gezien de cpu en gpu in verschillende andere telefoons zitten, en daar heb ik het wel zien werken, ga ik er vanuit dat het op de neo ook geen probleem zal zijn.

Video’s afspelen in youtube gaat prima ;)
Games
Games lopen ook soepel, zie video voor bijvoorbeeld need for speed demo..
Batterij
Tja dan de batterij, toen ik aan mijn klasgenoten vermelde dat er een 1850 mah batterij in de neo zat, kreeg ik reacties te horen als.. wtf zoveel ??

iets waarop ik dus niet had gerekend, gezien ik het nog aardig aan de lage kant vond :P..
maar later besefte ik me dat we gewoon te lekker zijn gemaakt met de G3 met zijn 2750 mah.. een gemiddelde westerse telefoon heeft minder of een gelijk aantal mah als de neo..

De Neo heb ik nu dus 2 dagen in gebruik, en kan zeggen dat ik met kloten op de telefoon
(denk aan internetten,youtube.. HD filmen en fotos maken..) gister gewoon de dag heb vol gemaakt..

’s morgens vroeg om 7-8 uur van de lader gehaald en rond een uur of 00.00 had ik nog z’n 5% over..
Echter lijkt er een fout in android te zitten, die de percentage van de batterij niet goed uitleest.. zo is het al meerdere malen voor gekomen dat tijdens het laden van de telefoon hij opeens van bijv 16 naar 23% versprong etc..

zelfde geld voor het gebruiken van de batterij, wanneer hij 100% is en ik haal hem van de lader zal hij vrij vlot ( +-10 minuten) naar 90% gaan.. daarna gaat hij redelijk normaal naar 83% waar die vervolgens dan weer een heeeeeeeeleeee poos op blijft hangen.. en zo gaat het even verder..

Op die 5% bleef hij dus ook een hele poos staan, dus mogelijk hoefde hij nog niet eens aan de lader, maar is het android dat een bug bevat, of de batterij is nog een beetje van streek.

mogelijk dat ik hem eerdaags eens kan kalibreren..

foto’s:





extra foto’s












en voor een uitgebreide review, zie mijn video:



[ Bericht 0% gewijzigd door Downstar op 09-11-2012 02:01:33 ]
pi_118982928
Mooi review, maar downstar, hoe zit het met de krasgevoeligheid?
pi_118983044
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 16:20 schreef jonasr het volgende:
Mooi review, maar downstar, hoe zit het met de krasgevoeligheid?
Moet downstar er met een zaag of een spijker overheen ofzo?
pi_118983121
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 16:23 schreef Thorical het volgende:
Moet downstar er met een zaag of een spijker overheen ofzo?
Haha, neen maar aangezien hij geen protectortje heeft en het geen gorilla glas is verwacht ik dat hij snel krasjes krijgt?
Kan wel een indruk krijgen van of hij heel snel krasjes krijg.

Ik herinner me dat er bij de launch van de Iphone 5 zelfs Iphone krassen hadden op de achterkant gewoon van in de box te zitten.
pi_118983272
ik denk dat als hij na 2 dagen al een hoop krassen heeft dat hij dat wel zou hebben gemeld
pi_118984677
schermcoating voelt wel glad aan..
of het snel krasjes krijgt weet ik niet, denk dat t wel mee valt..

Echter heb ik lightake wel erop gewezen dat er in mijn box dus geen screenprotector zat..
of ik die er niet bij mocht kopen nog als de mogelijkheid er was..

geen reactie verder van gehad..
pi_118984759
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 17:09 schreef Downstar het volgende:
schermcoating voelt wel glad aan..
of het snel krasjes krijgt weet ik niet, denk dat t wel mee valt..

Echter heb ik lightake wel erop gewezen dat er in mijn box dus geen screenprotector zat..
of ik die er niet bij mocht kopen nog als de mogelijkheid er was..

geen reactie verder van gehad..
Tjsa ik wil de Neo N02-M nu kopen met screen protector alleen bij aliexpress accepteren ze geen paypal =_=

van lightake

http://www.aliexpress.com(...)WCDMA/681534884.html
pi_118984797
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 17:12 schreef Majinster het volgende:

[..]

Tjsa ik wil de Neo N02-M nu kopen met screen protector alleen bij aliexpress accepteren ze geen paypal =_=

van lightake

http://www.aliexpress.com(...)WCDMA/681534884.html
Leuk dat ze AliExpress hebben, misschien leveren ze via AliExpress wel de G3 _O-
pi_118985185
Ik ben nog opzoek naar een micro SD kaart welke shop raden jullie mij aan (verzending naar Belgie) ?

Mijn Neo is ondertussen ook onderweg naar hier!
pi_118985414
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 17:24 schreef Joerii90 het volgende:
Ik ben nog opzoek naar een micro SD kaart welke shop raden jullie mij aan (verzending naar Belgie) ?

Mijn Neo is ondertussen ook onderweg naar hier!
Die bij de plaatselijke pc boer.
pi_118985460
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 17:24 schreef Joerii90 het volgende:
Ik ben nog opzoek naar een micro SD kaart welke shop raden jullie mij aan (verzending naar Belgie) ?

Mijn Neo is ondertussen ook onderweg naar hier!
http://aldi-bn.aldi.be/al(...)2_48_672_7730_5.html

Zelf heb ik deze van Amazon: http://www.amazon.co.uk/g(...)/277-9687456-8294912
pi_118985807
Leuke review downstar :)
Voor mensen die een screenprotector zoeken, misschien gewoon eens proberen met eentje voor een andere 4.5" gsm ofzo? Of je kan ook zo van die protectors kopen die je zelf kan bijsnijden denk ik :)

Over dat vreemde batterij gedraag: vreemd inderdaad, behalve dat hij snel van 100 naar 90 gaat is wel normaal. Eens je gsm 100% is opgeladen schakelt hij namelijk automatisch terug over op batterij energie, zodat de batterij niet overladen geraakt. Als je je gsm dus heel de nacht aan de lader laat hangen heeft hij eigenlijk al terug een tijdje op batterij gewerkt. Het percentage gaat echter wel pas naar beneden eens je hem loskoppelt ;)
pi_118985908
quote:
http://www.dataio.nl/shop(...)lass-10-samsung.html

had je hem niet beter dan in nl met garantie kunnen kopen?

zelf deze nu op het oog:
http://tweakers.net/price(...)ss-10-+-adapter.html

quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 17:44 schreef Vincent_vd het volgende:
Leuke review downstar :)
Voor mensen die een screenprotector zoeken, misschien gewoon eens proberen met eentje voor een andere 4.5" gsm ofzo? Of je kan ook zo van die protectors kopen die je zelf kan bijsnijden denk ik :)

Over dat vreemde batterij gedraag: vreemd inderdaad, behalve dat hij snel van 100 naar 90 gaat is wel normaal. Eens je gsm 100% is opgeladen schakelt hij namelijk automatisch terug over op batterij energie, zodat de batterij niet overladen geraakt. Als je je gsm dus heel de nacht aan de lader laat hangen heeft hij eigenlijk al terug een tijdje op batterij gewerkt. Het percentage gaat echter wel pas naar beneden eens je hem loskoppelt ;)
ja maar binnen 10 minuten 10% kwijt zijn is gewoonweg niet goed :P
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')