abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_118906458
Ik heb een vrij holle onderrug. Dit komt omdat mijn bekken naar voren gekanteld zijn. Ik vind dit niet zo mooi. Daarom probeer ik nu dat te veranderen door mijn heupen te strekken en mijn hamstrings, onderrug, buikspieren, billen te versterken.

Maar ik vroeg mij af of andere mensen hier ook ervaring me hebben en vooral of het werkt.
pi_118908027
Mijn evaring is dat je dit niet met een paar oefeningen thuis zelf kunt oplossen. Voor het in een goede positie leren zetten van je bekken kun je beter een paar keer naar een fysio. Deze bekijkt wat er niet juist is aan je houding en kan gericht advies geven over welke spiergroepen je juist wel en welke spiergroepen je juist niet moet aanspannen.
Als je dit namelijk niet goed doet, krijg je of compensatiepijn of help je je houding de vernieling in.
Ware liefde is niet elkaars hand maar elkaars hart vasthouden.
Love is for real, today!
"De laatste keer dat we zo slecht verdedigden, waren we vijf jaar ons land kwijt. ©Michiel Veenstra
  dinsdag 6 november 2012 @ 22:01:43 #3
245626 error_404
nee, toch niet...
pi_118910722
Hier ook de nodige problemen met een holle rug. Dat werkt je echt niet weg met wat oefeningetjes. Diverse therapeuten gehad, maar aan die rug hebben ze nooit iets kunnen veranderen.
Op vrijdag 4 september 2009 schreef MarkyMarkx het volgende: Held _O_
hier schreef tong80 het volgende: _O_ :P
hier schreef stevenmac26 het volgende: :D
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')